Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
13. dub 2011

ahoj kopreti, a takovy jako sopel z tebe vyšel? a tvrdne břicho?

nicollka
13. dub 2011

CAJKO měla si ted nekdy horečky? já si teda myslím že si ji prodělala někdy fakt dávno , podívej malýmu když udělají za pět let testy na mono tak řeknou je tu prodělaná mono, to jsou takové blbé viry, které zůstávají, ale nefungují, třeba on už bude mit mono celý život

ikopretinka
13. dub 2011

@nicollka mě to přijde jako výtok spíš, jen hnědý

madormi
13. dub 2011

@ikopretinka no radši se seber a jeď do nemocnice 🙂

nicollka
13. dub 2011

@ikopretinka tak to nevim nechceš skočit na kontrolu? jestli to neni neco jiného.

lucadav
13. dub 2011

@ikopretinka Blíží.....švagrové bylo taky divotvorně a večer praskla voda=))))))))))odpočívej

lucadav
13. dub 2011

@ikopretinka no a tamto,není to hlenová zátka????

lenik_25
13. dub 2011

Tak opět konec, čárka na testu zeslábla, hcg kleslo na 5,3 a miminko nás opustilo... Jsem na dně.

lucadav
13. dub 2011

@lenik_25 ☹ 😢 moc moc líto

cajori17
13. dub 2011

ahojky,diky vsem za podporu.......Nicol ja mela na zacatku tehu klasickou chripku ale zadne prujmy nebo tak.uvidim co mi zitra rekne muj gynekolog,drzte mi prosim vsechny zitra v 9.00 palecky,prosim,bojim bojim..........

@ikopretinka asi se ti to pomalu blizi 🙂

@lenik_25 ja tomu tak moc verila,opravdu........je mi to moc lito 😔 😔 kdybys neco potrebovala klidne pisni ...........jsme tu pro tebe.......... 😔

madormi
13. dub 2011

@lenik_25 ach jo to je tak nefér ☹ tak by fakt stálo za to absolvovat všechna možná i nemožná vyšetření, genetiku, imunitu a podobně. drž se!

madormi
13. dub 2011

@cajori17 neboj malé je v pořádku!

nicollka
13. dub 2011

CAJ bude to dobré , vidíš nemělas ted v těhu nic , takže to bylo určo někdy dřív 🙂

lenik_25
13. dub 2011

@madormi určitě, v pátek se poradím v CAR

sarlotta
13. dub 2011

Ahojík, tak sme dobře vymrzli, doc dorazila až v půl12 😠 😠

Ale už sme doma, malá zas usnula, má furt ke 38.. doc říkala, že v krku nic, dýchání čisté, dásně nic, tak asi virozka, nebo 6tá nemoc by mohla byt, v pátek máme donést moč 😉

sarlotta
13. dub 2011

@ikopretinka no na kontrolku určitě, je možné, že máš podrážděný jen čípek jak mimi tlačí dolů, máš ji hlavou dolů, že jo ? Tak držím palušek 😉

sarlotta
13. dub 2011

@lenik_25 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je mi líto, foukám na dušičku beruško 😔 ale radši dřív než pozdějc, víš jak to myslím. Nebyl správný čas, chtělo by to otestit trombofilní mutace a příště hned nasadit utrogestan, nečekat na nic. Zas budeš brzo těhule neboj, hlavní je, že těhu být můžeš 😉 Jednoho prcka máš a druhé mimušo někde čeká. jako u nás, malý úplně v poho a na malou sem čekala 2roky 😅 😔

sarlotta
13. dub 2011

@cajori17 držíííím

lenik_25
13. dub 2011

@sarlotta Já jsem měla na udržení duphaston, to je to samé jako utrogestan. A stejně mi to nepomohlo. Myslím, že mi doktor v CAR teď ty už bude dělat.

lenik_25
13. dub 2011

@ikopretinka Možná jde o hlenovou zátku. Ze mě odcházela celé tři týdny před porodem, ale byla jen průsvitná. Jakmile se přidala krev, tak ten den jsem rodila.

mirax
13. dub 2011

@lenik_25....leni, to snad není pravda 😢 😢 😢 Zrovan včer ajsme koukala do alba, že ta poslední čárka už začala být hezká...Rohodně je to už podezřelé, nech si udělat gen. poradenství a všechny možné testy. Moc držím palečky. Je vidět, že těhotníš snadno, jen to hnízdění...Určitě se to vyřeší a pak budeš těhule raz dva!!!!

@ikopretinka...kopreti, ještě nejsi v termínu, bolest břicha a špinění ukazují na práci porodních cest, možná se otevíráš, já bych teda jela na gyndu. Ty dva týdny by pro mimčo ještě byly v bříšku dobré 😉

nicollka
13. dub 2011

jj taky odešla zátka a objevila se krev a za pár hodin tu byl malý.

A já byla na wc a divný žlutý výtok, není to hnědě špinění jako včera, odpo, ráno nic a až ted ... tak zítra asi skočím na gyndu

cajori17
13. dub 2011

dekuju jeste jednou vsem za podporu,uz se nemuzu dockat zitrka,verim ze broucek je v poradku

nicollka
13. dub 2011

Tak a já ráno jedu na krev na štítku snad nebude horší. Jen to vstávání auuuuu, musim tam byt nejlepe na 7hod :(
A asi zrovna zajdu na gyndu, jak sem měla včera špiněni hněde, odpo už nic, ráno nic a ted žlutý výtok :( na wc. achjooo proč ja nemužu mit chvilku klid

ikopretinka
13. dub 2011

Moc díky za odpovědi a názory.
@lenik_25 je mi to moooc líto, drž se! Určitě si nechej udělat nějaká podrobná vyšetření, tohle je dost divné.

lenik_25
13. dub 2011

@ikopretinka No neboj, manža přišel dom o dvě hodiny dřív, přinesl mi velkou čokoládu, objal mě a řekl, že se přijde na příčinu, že se mám prostě domluvit s doktorem na všech možných i nemožných vyšetřeních. A pak šel se mnou manža pro Danečka do školky a teď se mu věnuje. Jsem fakt šťastná, že ho mám.

kopa
autor
13. dub 2011

Ahojky 🙂
@lenik_25 Leníku to mě moc mrzí 😔 😔 😔 Moc jsem tomu věřila,že se na tebe usmálo již štěstí 😢
@cajori17 A ty jsi ty výsledky té listero dostala od své obvodní? 😅 Proč ses jí teda nezeptala? 😅 zřejmě kdyby jsi jí měla teď,tak by s tebou něco dělali a nenechali to být!!Tam jde dost o zdraví mimča.Tak snad to bude o.k.
S těmi doktory je to složité.Třeba tam mají za den několik těhulek...když posloucháš mimčo,tak k čemu ti bude UTZ?Z běžného utz se stejně zřejmě nic asi nedovíš 😅 Tak bud v klídku a zbytečně se nestresuj! 😉
@nicollka držím palce na štítku,v nejhorším ti zvýší dávku léku 😉 co bereš?

nicollka
13. dub 2011

Kopa právě neberu nic, řekli mi že uvidime za 5 tydnu což je zitra, že bud nasadime nebo budeme jen hlídat.

nicollka
13. dub 2011

nemáte někdo zkušenost s koupí družstevního bytu? Díky

http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/byt-v-n...

lenik_25
13. dub 2011

@kopa Já tomu taky věřila, že se na nás konečně usmálo štěstí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru