Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

michele30
26. dub 2011

@madormi já v to doufám, musí to dopadnout dobře 😉
@ikopretinka jestli máš práci, kterou máš ráda, tak tě úplně chápu, že se chceš brzy vrátit, můžu se zeptat, co dělaš?
já teda občas hučím, že mně to nebaví, ale pokud se s miminkem zadaří a bude všechno v pořádku, tak bych chtěla být v práci co nejdéle, protože se znám, doma se budu pozorovat, hysterčit, že je něco zase špatně 😠

majjka24
27. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................38tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. .......................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................20 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................10DC
nikissek28............................39DC
maendy................ ................14 DC
Martasek ................ . ...........11 DC

maarrtina
27. dub 2011

Krásný den, u nás to alespoň zatím tak vypadá, svítí sluníčko, tak za chvilku vyrazíme na prochajdu.

Chtěla jsem se zeptat ještě na ty příkrmy, už máme vyměněný celý oběd a dopolední svačinu, mám jí začít dávat odpoledne ovoce? Nebo mám počkat až do toho 8. měsíce. a od kdy jste dávali lepek, nám dr. řekla, že až od 8 měsíce, ale některé kaše ho už obsahují od 6 měsíce.
A pak se chci ještě zeptat mám Adélce tu dopolední svačinku zahušťovat, příjde mi, že to ovoce, že skleničky je řídké, mám koupený sušenky, ale ty jsou až od uk. 6 měsíce.
Díky za rady.

nicollka
27. dub 2011

Ahoj holky, Jůůůů hned takto po ránu telefonát Neměla jsem kredit, tak jsem jen napsala email do Prenatalu na 3D/4D utz. A paní mi dnes ráno volala že mám dojít 23.5. v 11h , jůů já se tááák těším na princezničku naši. I malý tu pištěl radostí že zase uvidí mimčo na televizi

erin4
27. dub 2011

@maarrtina Sluníčko? 😕 😲 závidím!!! Tady je mlha, že přes ni nevidím,jak teda vlastně je 🙂

madormi
27. dub 2011

@nicollka na ten se chci taky objednat na 3D do Prenatalu tak někdy koncem května 16.5 jdu na ko tak pak někdy mezi květnovou a červnovou ko 🙂

mari111
27. dub 2011

Dobré ránko holčinky
@nicollka jo tak to se máš na co těšit, byli jsme taky a bylo to super i když jsme Laurušku museli dlouho budit aby sme vubec něco vyděli 😅
@erin4 u nás zatím taky sluníčko 😉

erin4
27. dub 2011

@mari111 Já už vidím na zahradu,mlha se odsunula přes ulici, tak kde je to sluníčko, takhle se mi nechce do práce 😖 😉

mari111
27. dub 2011

@erin4 u nás se už pomalu schováva, tak asi šlo k vám 😀

erin4
27. dub 2011

@mari111 No už aby tu bylo 😉 chceme dneska s dětmi ven🙂

mari111
27. dub 2011

@erin4 děláš ve školce?

sarlotta
27. dub 2011

Ahojík holky, hezký den🙂

@maarrtina já kupuju ovoce od sunarku.. je výborné, nezahušťuju- normal krmím lžičkou🙂 ovoce můžeš přidat klidně už teď... maso pak nejdřív měsíc po tom co jsi začla se zeleninou, od 8měs jogurt .
já budu dávat lepek až od 10měs, ale to je na Tobě 😉

Hami kaše rýžové jsou bezlepkové nebo sinlac kaše karobová. taky zkus jáhlovo-rýžovou kaši . mají ve zdravé výživě🙂ú smícháš to s horkým mlíčkem jen a mixneš trošku.. je výborná 😉

erin4
27. dub 2011

@mari111 Ve škole.
Tak já snad jdu i bez sluníčka no, tady začlo pršet, mějte se tu hezky pa pa 😉

nikissek28
27. dub 2011

Ahoj u nás je taky sluníčko 🙂

sarlotta
27. dub 2011

u nás sluníčkooooo 😎

maarrtina
27. dub 2011

@sarlotta díky za odpovědi a už jí mám vyměnit i odpolední mlíčko?

mari111
27. dub 2011

@maarrtina já bych jí ještě mlíčko nechala 😉

sarlotta
27. dub 2011

@maarrtina no já dávám malé pořád dopíjet mlíčkem po jídle nebo jí dám mlíčko třeba hodinku po jídle, než jde spinkat....... nemůžeš ho zrušit úplně............. do 2let musí mít denní příjem 500ml mléka nebo 500g mléčných výrobků... minimálně. a vy máte 5měs teprve...takže i 1000ml denně

m_artasek
27. dub 2011

@majjka24 Ahojky, prosím o opravu, jsem dnes 14 DC.
Holky, všechny Vás moc zdravím, poctivě dočítám, ale kolikrát ani nestíhám reagovat. Pěkně těhulkám týdny naskakují, snad se i my jednou dočkáme. Zas asi budu muset k doktorovi, pořád mě trápí pálení, zas jsem vyzkoušela jakousi mastičku od mudra a vůbec nepomohla, tak tam asi koncem týdne zas zajdu. Už mě to fakt nebaví, furt mám nějaký problémy a ne a ne se jich zbavit. Nikdy jsem nic takovýho neměla a teď po operaci mimoděložního těhotenství se to se mnou furt táhne.

lenik_25
27. dub 2011

Ahoj holky, přišla jsem na vás mrknout a písnout vám, že mi dneska sám od sebe volal můj doktor z CAR, že si prolížel mojí kartotéku, která mu dorazila od mojí doktorky... a prý našel pár možných příčin mých raných potratů. Tak v rodině jsme měli downův syndrom a ještě nějaká postižení, do toho mám negativní Rh faktor krve... takže mi sám navrhl imuno testy a genetiku. Prý ještě vyzjistí, jak je to s úhradou za genetiku od mojí pojišťovny a pak mi hned zavolá a objedná si mě. Tak jsem opět překvapená, jak je tenhle doktor suprovej!

mari111
27. dub 2011

@lenik_25 tak to je supr, že se tak stará, to se často nevidí 😒 apoň budeš přesně vědět na čem si. Držím palečky aby to nebylo nic vážne a dej vědět,ju.

madormi
27. dub 2011

@lenik_25 ty jo tak to je fakt suprovej, že se takhle stará, toho si važ 🙂

lenik_25
27. dub 2011

@mari111 No jsem z něj úplnej mimoň, v životě se o mě žádnej doktor tak nestaral 🙂

@madormi Vážím si ho a moc.

majjka24
28. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................38tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 23 tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. .......................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................20 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................38tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. .......................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................20 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
nikissek28.................................6tt................KO ??...................................................TP???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................11DC
maendy................ ................15 DC
Martasek ................ . ...........15 DC

majjka24
28. dub 2011

@lenik_25 Ahojki , tak to je super ten doktor, to se fakt dneska nevidín aby se tak staral.Podle mě teda bude hrát tu roli ten RH faktor, protože když otěhu hned, ale potratíš, tak to by i tak souhlasilo, co vím. 😉

Jsem si dneska poprvé měřila bazalku, no komedie hned po ránu, než se mi teploměr zapnul....,jsem na to neviděla, jestli je to hotovo, psiska furet u mě čekali, kdy už konečně vylezu s pelechu.....Chcu si to vyzkoušet jestli mi to vůbec půjde a jestli je ovu jak si myslím, a po létě se do toho dáme. Jinak u nás to vypadá na pěkný jarní den 😀 😀 😀 Jooo a ještě dodatečně gratuluju kočendám k holčičkám 😵 😵 😵 A dál jsi nevzpomenu 😅

@nikissek28 gratulka k 6tt 😉 😀 😀

lucierob
28. dub 2011

@lenik_25 lení a malý má pozitivní RH faktor?

mari111
28. dub 2011

ahojík holky.
U nás dneska ošklivě. ☹ Každou chvilku asi začne pršet, zas budeme trčet doma 😖

lenik_25
28. dub 2011

@majjka24 No doktor super, jsem za něj ráda a taky si myslí, že by MOHL být problém v tom Rh faktoru, i když mě očkovali jak po porodu u Danečka (dokonce 2x kvůli císaři) a i po té revizi loni v říjnu... těžko říct. Hlavně, ať se v těch testech něco najde, budu moc ráda. A teda moc se tady směju tý představě, jak se měříš a psiska čuměj jak péra z gauče 😀 😀 😀 Já už BT asi příště měřit nebudu, ono to stejně nemá vypovídající hodnotu, lepší je ovu test, protože u BT to vidíš zpětně, že byla ovulka.

@lucierob Ano, ten má pozitivní Rh faktor po manželovi.

lenik_25
28. dub 2011

U nás je krásně, z balkonu vidím na Danečka, jak ve školce s dětičkama seděj na zahradě u ohýnku, pálej čarodejnice a baštěj buřtíky 🙂

mari111
28. dub 2011

@lenik_25 jééé tak to Danečkovi závidím, taky bych dala buřta 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru