Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
5. kvě 2011

Tak my jdeme papkat. Šimonek má brambůrek, špenátek, žlouteček a kousek kuřátkovýho masíka. To zas bude v plence zelené nadělení 😀 😀 😀

aronek
5. kvě 2011

@veve.b jasně, když to nechce, tak lžičkou 😉 u nás naštěstí žádný problém střídá flašku prso, je mu to jedno, hlavně, že to teče 😀

tercie
5. kvě 2011

@veve.b Tak jsem ráda, že jsem neporadila špatně 🙂 A když jsem zaváděla Lukymu, tak mi taky napoprvé sežral půl tý malý skleničky mrkve, a to mě říkali, že tak 3 lžičky a dost, ale on byl bezednej😀
A kdybys chtěla, tak mám latexovej dudlík na klasickou flašku od NUKu úplně novou 😉. MAlej se mi na něm krásně naučil pít čajíky a nakonec i sunar, takže od tý doby mu ho občas dám, když už mám kozy u kolen a on ještě chce 😀

tercie
5. kvě 2011

@wlladka jéje takovou dobrotu 🙂 Lukášek měl dneska bramborovou kaši z UM a sekanooou 😀 To se bude taky dobře prdíkovat 😀

handm
5. kvě 2011

Ahoj holky!
tak my zas teplotujeme ☹ Tedy snad už ted dobry, ale v noci najednou kdyz se vzbudil tak horkej jak kamínka, tak jsme naměřili přes 38, tak jsme dali čípek, ale do rána přes 39...☹ Tak zas čípek (už mi dva vy...😝) tak jsem dala sirup a srazili to ted už k 37... vůbec nevím, co to je jako... rýma se mu spustila pekelná ☹ no ale snad už se mu nevyšplhá ta horečka, mám o něj vždycky takový strach...☹
K dr se máme jít ukázat zítra, aby ho poslechla, ejstli nemá něco na průduškách, dneska máme být doma v klidu... zrovna je tak kráááásně...!!!! Ale což, hlavně aby byla prdelka zdravá!!

Jinak @wlladka já o té biozelenině nic takového nečetla, ani mi to chutově nepřijde.. mě to naopak přijde uplně stejné ... 🙂 My dneska měli dýni, brambor a králičí masíko.. naštěstí jedl 🙂
@veve.b já být tebou klidně začnu...my začínali taky nějak před 6. měsícem, ale já kojila a dokrmovala UM.. a kaši bych ještě radši an noc vyenchala, ze své zkušenosti vím, že malého po ní v noci akorát bolelo bříško, jak je těžká.. a budil se ještě dřív než po mlíku, ale záleží samo na tobě 🙂 Třeba vám to nic dělat nebude...🙂

farmarska
5. kvě 2011

ahoj holky, tak nejen že už sem ted nestíhám moc psát, ale ted už pár dní ani dočítat 😅 takže vůbec nevím co se tu děje, ale snad to dnes večer ( alspon posledních pár stran) doženu 😎 .
U nás nového to, že s mrňouskem ty dny utíkají strašně rychle 😀 navíc mamka byla dost vážně nemocná s ledvinama, byla i v nemocnici, tak jsem se nějaký čas starala i o ní.., pak Robča měl svátek, tak se pořádaly oslavy a tendle tejden pořád taky někam cestujeme.. byli jsme s Miškou na kyčličkách, tak je má uplně v pořádku, nemusíme vůbec nijak jinak plenkovat a jen se máme za 2měsíce mrknout na kontrolu 🙂 a dnes jsme byli v poradně a náš malej už váží 6,45! 😨 🤐 😀 no prej čím ho to krmím 😀 ale já jen kojím 😅 za to vydatně 😎 i v noci se mi budí skoro pořád po dvou hodkách 😝 a chce pít víc než přes den 😝 Prdíci už jsou naštstí lepší, ale i tak náš Míšanek si jaksi asi navyknul na nošení, chování a pozornost, takže když je vzhůru nestíhám skoro nif jiného 😅 ale mě to neva, šak to není navždy a pro to jsem vlastně mimčo chtěla, abych si ho užívala 😵 tak se muchlínkujeme a muchlínkujeme.. 😵 a hrajeme 😵 a brouček když se na mne usměje, tak je celá ta předchozí neprospaná noc, odpuštěná 😵 😀
Jo jen dnešní noci se bojím víc..né kuli sobě ale kuli Miškovi, páč nás dnes prvně paní mudra naočkovala..tak se bojím jestli bude nějaká reakce 😨 zatím nic 🤐 🤐

farmarska
5. kvě 2011

No tak jsem se rozpovídala, tak zase běžím, můj malej se už budí 😉 mějte se tu krásně!! 🙂

cajori17
5. kvě 2011

ahoj,vsechny vas zdravim 🙂
nejak nedocitam,mam docela fofr ale neprehledla jsem,ze Mirax ceka holcicku-gratuluji 🙂
@farmarska vidim,ze si to materstvi pekne uzivas,to je fajn 😉 jste sikulky 🙂

jinak me strasne zacalo rust brisko,citim se uz jak poradna tehule,ale je mi fajn,jen se obcas v noci budim a mam pocitt tezkych nohou ,ale nezdaji se mi natekle,nevim cim to muze byt .mimisek kope do vsech stran a je ted docela hodne aktivni 🙂je to nadherny pocit 🙂celkove se snazim si to tehu uzivat 🙂 a po svatbe uz zacnu poradne nakupovat 🙂uz se moc tesim 🙂

mari111
5. kvě 2011

@farmarska ahojík, posílam pusíka Mišánkovi 🙂

nikissek28
5. kvě 2011

Jeee dekujeme. TP máme 24-26.12.2011 😀 tak uvidíme kdy se zachce... a kontrolu máme až 25.5

cajori17
5. kvě 2011

@nikissek28 gratuluji 🙂 bude vanocni miminko 🙂

nikissek28
5. kvě 2011

@cajori17 to nám určitě vyjde na Štědrý den... při moji "smůlo-štěstene" ale to je tak nějak jedno kdy se narodí. Hlavně ať je mimis zdravej...

cajori17
5. kvě 2011

@nikissek28 budete mit ten nejrasnejsi vanocni darecek 🙂

madormi
5. kvě 2011

@cajori17 a kdopak se nám to pozítří vdává ? 🙂

cajori17
5. kvě 2011

@madormi prosim nestras,uz ted uplne ve stresu 🙂))) 🙂 😀 se tesim az to budu mit za sebou 🙂

nikissek28
5. kvě 2011

Ano. Jen aby už tu ty Vánoce byli 🙂

cajori17
5. kvě 2011

@nikissek28 neboj,dockas se 🙂me osobne to rychle utika 🙂

mari111
5. kvě 2011

@nikissek28 no to bude krásnej ježíšek 😵 😵 😵
@cajori17 nenervuj, ani se nenazdáš a bude po 😉

cajori17
5. kvě 2011

jo,budu rada az bude po vsem 🙂

holky,dneska mi mamka prinesla vecicky pro maleho,ale tohle je uzasny ulovek 🙂

mari111
5. kvě 2011

@cajori17 tak to nemá chybu, to bude fráááája 😵 😵 😵

cajori17
5. kvě 2011

@mari111 že jo?je to takovy frajersky 🙂

madormi
5. kvě 2011

@cajori17 neboj je to pohodička, věř vdané paní 🙂
jinak holky ten next ten mě zruinuje finančně - nebo spíš mého manžu 🙂 ale brácha žije ve skotsku a tam to je za polovinu kolikrát, takže my doveze lodní kufr v září až přijede 🙂

cajori17
5. kvě 2011

@madormi tak to je supr,ze to budes mit za polovinu 🙂maji tam krasny vecicky 🙂

madormi
5. kvě 2011

@cajori17 no jako ted jsem nakoupila za 4300 jako hadry jao slušný ne 🙂

cajori17
5. kvě 2011

@madormi teda,to je sumicka 😀

madormi
5. kvě 2011

@cajori17 noo to je, ale to šlo nějak samo 🙂

mari111
5. kvě 2011

@madormi kupuješ nějak cez net Nextácke hadříky?

majjka24
6. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................24 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 24tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 23 tt, ...........KO 6.5. .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................23 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................21 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........14 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................7 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................19DC
maendy................ ................23 DC
Martasek ................ . ...........23 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

wlladka
6. kvě 2011

Dobré ránko 🙂
@farmarska , holka!!! To jsem ráda, že je vám dobře 😵 Krásně si Mišulku užíváš, nad to není. Gratuluji ke kyčlyčkám 🙂 . Mišánek je asi pěkný jedlík. Váhu máte téměř stejnou jako náš (skoro roční 😀 ) Šimonek, ten má o jen 30dkg víc. 😀 😀 Tak si nadále užívejte a těšte se spolu 😵 😵
@cajori17 tak zítra,co? Budu na tebe myslet. Máš mou podporu, tak nebuď nervózní a ten den si užij 😉 😉 😉 Počasí bude krásné.... Jééééé, hned bych přijela a šla na svatbičku 😅 😅
Vestička super 😉

wlladka
6. kvě 2011

@kopa , tak jsem včera večer v 10h vytáhla autosedačku z krabice a nafotila. Fotky vložila a inzerát zase spustila. Stejně jsem ho teď ráno našla zablokovaný. 😠 😠
Důvodem bylo, že jsem napsala NOVÁ. V popisu pak mám, že jsme ji použili jen na převoz z porodnice. Tak mi to blokli kvůli tomu. Mám slovo NOVÁ změnit na NEPOUŽITÁ. No, to bych se z toho picla!! Takové blbé slovíčkaření !! ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru