Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
6. čer 2011

@cajori17 ty jo to vypadá mooc dobře

suzamen
6. čer 2011

Ahoj holky a těhulky jak se daří?

cajori17
6. čer 2011

@madormi ja dostávám šupy někdy nad pupík,někdy i dole,tak nevím jak tam ten prcek leží ,pozná to mudr podle prohmatu,jdu ve čt.do poradny a na utz až 30.6 .☹

madormi
6. čer 2011

@cajori17 no já mám poradnu až 27.6.a na utz jsem byla 26.5. takže po měsící, je to dlouhééé :-/

madormi
6. čer 2011

@cajori17 mě se ted´vlni kolem pupíku a občas dloubne v podbříšku a fakt kolikrát zkoumám co mi tam vystrkuje u pupíku jslti zadek nebo hlavu nebo co když se mi tam udělá boule🙂

cajori17
6. čer 2011

@madormi 😵 tak to ti neporadím co tam ta tvoje princeznička provadi 🙂
@suzamen ahoj,jak se dari tobe tehulko?

cajori17
6. čer 2011

chtela jsem napsat tak to ti nepovim ,co tam ta tvoje princeznicka provadi 😀

suzamen
6. čer 2011

@cajori17 mě celkem dobrý nemůžu se dočkat až půjdu k dr. 🙂 akorát se ted docela nervuju v práci řeším hrozný komplikace a nevím jak to skončí 😒 😒

cajori17
6. čer 2011

@suzamen a co resis,jestli se muzu zeptat?moc se nestresuj,a kdy jdes vlastne k doktorovi?zase jsem to zapomela 🙂

suzamen
6. čer 2011

@cajori17 mojí mamce šéf přeházel všechny směny takže bude chodit jako já tudíž nemám hlídání pro malou a v práci mi směny nikdo nevymění...dneska se mi podařilo vyměnit směnu místo zítřka na středu ale jak to bude o víkendu to netuším ☹ k doktorovi mám jít 14.6. ale kdoví jak to bude v práci

cajori17
6. čer 2011

@suzamen jezis to je hrozny, co to mate za sefa debilniho?

suzamen
6. čer 2011

@cajori17 já ne mamina má kreténa šéfa a já abych se teď posrala nebo nevím...oni budou vysmátí ale já budu mít problémy takže fakt super navíc kdybych se hodila marod hned by každej věděl proč a to fakt nejde navíc je nás v práci málo a holky si vybírají dovolenou 🙄

majjka24
7. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................29 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 28tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................27 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........20 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................12 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................6 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................21 DC
maendy................ ................24 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

farmarska
7. čer 2011

ahoj holky, malej krásně spí, tak snad se mi podaří i něco dočíst..co tu nového 😉
jinak my se máme pořád dobře, jsme celé dny venku na zahradě,když je tak krásně 😵
hrajeme si, kojíme, spíme, hrajeme si, kojíme, spíme a pořád dokola 😀
je to pár dní co se malej naučil překulit ze zádíček na levej bok 😎 je to moje šikulka 😵
dneska máme jít k doktorce na očkování, mám z toho uplnou hrůzu, jak já to nesnáším, dostane dvě včeličky, chuďátko moje malé 😔
konečně jsem pro vás vložila taky nějaké fotečky-do albíčka, tak kdo chcete mrkněte 😉

farmarska
7. čer 2011

jo holky, nemáte nějakej tip. Malýho už asi měsíc trápí v pusince moučnivka 😒 mazali jsme fialovou vodičkou, ale nic moc učinek, trošku se to stratí a za pár dní to má zase 😒 sice ne moc, ale prostě má 😖 tak co s tím?mažeme, doma už všechno fialový, a za pár dní nanovo.. neznáte něco učinnějšího? 😕

ikopretinka
7. čer 2011

@farmarska ahoj, zkus na tu pusinu pagavit, poradila nám to naše pediatrička, prý tu fialovou vodu nemáme dávat, nevím proč, jsou to takové tři tyčinky v balení, stojí to kolem 100,- už přesně nevím. Prostě normální špejle omotaná vatou a něčím napuštěná. Nám pomohla jedna jediná, ale zase je fakt , že to neměla moc.

sarlotta
7. čer 2011

@mari111 určo Vám to vymění, a nedají se ty boky polohovat ? jaká je to sedačka, já mám Britaxku a tam se právě dají ty boky dát víc nebo míň kolem dítka, zas je to bezpečnější, když to tam je, víš. 😉

sarlotta
7. čer 2011

@farmarska držím palušky na očko, to bude dobré, bobášek je nááádherný 😎 😎

sarlotta
7. čer 2011

@ikopretinka Máš krásnou fotečku s malou v profilu🙂)) Jasmínka je princeznička. 😎

lenik_25
7. čer 2011

@ikopretinka krásná fotka v profilu, fakt 🙂 Je vidět, že jsi šťastná mamina 🙂

lenik_25
7. čer 2011

@farmarska Prohlédla jsem si všechny fotky a mrňousek je fešák. A teda obřík, je vidět, že mu šmakuje a to je jen dobře 🙂

ikopretinka
7. čer 2011

@sarlotta
@lenik_25 díky 😉
a co ty? už se na něco přišlo? nebo ještě nemáte výsledky.

wlladka
7. čer 2011

Ahojky. 🙂 Všechny vás zdravím. pořád je co dělat, navíc, když je tak krásně..... Jak je příležitost - mizíme ven 🙂 Jen jsem se chtěla pochlubit se Šimonkem. Dnes je tomu rok, co jsem měla možnost poprvé si pochovat Šimonka 🙂 Vkládám tedy foto před rokem a dnes. Téměř na minutu přesně 😵 😵 😵 😵

Líbí se mi ten super rozdíl 😀 😀

petroska
7. čer 2011

ahoj holky.Jdu na vás zase po dlouhé době kouknout 🙂 .Filda nám roste do krásy a do pořádýho čertíka 😅 ale stejně je to míláček.Už cupitá s chodítkem.Tlačí ho před sebou a děsne se tomu chláme 😀 .Zub žádný a začal děsně žvatlat že se celý den nezastaví.Tatka už se dočkal slova ťaťa 😀 umíme mama ,Bad na psa,Adi na Adéllku,dede,jejéj.ede jako že jede,a ted na auto mele něco jako ato.no je s ním prča.A už čurá skoro týden do nočníku 😀 a to pokaždý co ho tám dáme.takže paráda.utíká to a po jeho roce bych chtěla pomali plánovat sestřičku pokud možno nečekaně a bez problému 😒 .v 10 měsících máme 72cm a 9300g.Jinak se to blíží-v sobotu svatba tak se mooc nejvíc těším 😵 .Trochu si vás počtu,obkouknu malochy a zase frčím za honičkama tady pač je toho moc 😝 .Tady na ukázku šatečky z dnešní zkoušky 😀 se táák těším 😵 .Tak se tu všechny mějte.těhulkám a snažilkám hodně štěstíčka a mamče at si ty prcky užívají tak jako já 😵 .pa

petroska
7. čer 2011

@wlladka gratuluju šimonkovi k ročku,je to šikula.Krásně roste v nádhernýho chlapáka.jde vidět že bude taky pěkný čertík co ? 😀 A k fotečce před rokem a ted,neskutečný jaký to byl drobek a jak vyrostl 😵 paráda,mám radost že se vám daří 🙂

mari111
7. čer 2011

@sarlotta ahojík, no máme cybex s tím pultíkem, teď budeme brát tu britax 😉 ten pultík jí vadí

mari111
7. čer 2011

@petroska jéééé ty budeš kráááásna a malej je šikulíííínek 😵

mari111
7. čer 2011

@wlladka tak to je rozdíííl, no vidíš jak ste šikovný a jak krásně rostete

mari111
7. čer 2011

no takže Lauruška se nám právě z ničeho nic postavila v postýlce, takže táta dáva postýlku úplně dolu

lenik_25
7. čer 2011

@ikopretinka Ahoj, ještě ne, teď v pátek to bude měsíc od odběru krve, tak si tam kdyžtak v pátek zavolám. Doktor říkal, že mi cinkne sám a že si myslí, že za 14 dní, tak jsem ještě dala laborce čas a v pátek konám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru