Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
10. zář 2009

hanana, já myslím, že pokud už ovulka nebyla, tak by mohl zareagovat. Počítá pokles a pak následně 3 dny vzestup. Případně si tam pát těch průměrných teplot před ovu nafixluj 🙂

hanana
10. zář 2009

jj dekuju moc, snaj jo....
ted se divam na novinky co se tam u vas deje, a videla jsem to jak ukradli te rodine s tou postizenou holcickou auto..... je mi jich lito 😒

farmarska
10. zář 2009

jé tak todle je u mne španělská vesnice, to neporadím 🤐

hanana
10. zář 2009

no to vis farmi uz me z toho hrabe, musim se nejak zabavit do ovulky 😀 😀 😀

farmarska
10. zář 2009

hani je to hrůza, navíc mi přijde jako ještě větší hrůza, že jim ta rodina musí zpátky zaplatit a vrátit 100tis.jako příspěvek na to auto, co dostali 😢 to mi přijde kruté 😢 je to pro ně dvojí trest..bez auta a ještě se zadlužit 😖

hanana
10. zář 2009

ale libi se mi jak to holky meri aspon vi co se deje... tak to zkusim 😵

hanana
10. zář 2009

ja vim farmi... ani jsem se na to video u toho clanku nemohla divat, jak tam ukazujou tu holcicku, chce se mi u toho bulet 😖 ☹

farmarska
10. zář 2009

hani mně už taky z toho všeho hrabe! 😀 😀
hele katy když děláš na tý psychině, budu tam mít u tebe protekci 😨 kdybych se tam náááhodou dostala 😀 😀 😀

hanana
10. zář 2009

farmi ja se na psychine budu jedine lecit s tebou, ja delam jen par hodin v supermarketu 😝

farmarska
10. zář 2009

😝 holky psi mi tu podkuřujou pod nos, já se asi pobliju, musím na chvíli končit a vyrazit je ven 😝 😝 😝

farmarska
10. zář 2009

hani já bych brala i to, tady je ted o práci nějak strašná bída a já nemám kam nastoupit a už bych tak potřebovala někde ukotvit.

katyna6
10. zář 2009

farmi-no,ne,že by mě to bavilo,ale ty pitomý chechtáky jsou třeba 😀 A teď jsi psala o fretkách,ty je máš?Já jo,dvě ďáblice,super zvířátka,že?
a jinak u nás v práci se pořád děje něco zajímavýho,někdy je tam živo až moc,ale doufám,že dnes bude klid,bo toho už teď mám plný kecky

hanana
10. zář 2009

Farmi snad se neco najde....
ja valim varit zatim pa

farmarska
10. zář 2009

katy slyšíš!! 😎 chceme u tebe s Hankou obě protekci až se u tebe v práci octneme!! 😀 😀 😀

katyna6
10. zář 2009

farmi-jasně,budu ti tam držet jedno protekční místečko.U nás se ti bude určitě líbit,nic se nemusí a všechno se může 😀 😀 😀

farmarska
10. zář 2009

katy tam musí bejt i legrace! 😀
jinak fretky taky mám, ted dvě 🙂 a kopísek je taky chová 😉 jsou to rošťáci, ale zlatí 😵 😵

farmarska
10. zář 2009

katy a nedávate tam takový ty elektr.šoky, jak ukazujou v televizi 😅 😅 bych se asi trošku bála 😅 😅 😅
hele a co chlapi, mají přístup k ženskejm?

kopa
autor
10. zář 2009

Ježíš jde pracuje Katyna?

farmarska
10. zář 2009

kopi tam co se nakonec my dostaneme 😀 😀 😀 😀
v blázinci!!! 😀 😀 😀

aronek
10. zář 2009

Ahoj,
tak mám po kontrole. Ultrazvuk mi nedělal 😠 . Ještě mi našel nějaké dvě bradavičky, jestli se budou množit, tak mi je seřízne ☹ , tak jsem si to představila a moc nadšená nejsem. Mám se taky už objednat na velký ultrazvuk ve 20 tt.

kopa
autor
10. zář 2009

😀 Farmi aháááá chocholoušek 😀

katyna6
10. zář 2009

farmi-tam,kde dělám teď se šoky nedávají,je to fajn odd.-většinou.Předtím jsem 10 let pracovala na neklidovém ženském odd a tam to byl vážně mazec.Jestli bude někdy srázek,tak vám musím popovídat.Na všech rodinných srazech se mně pokaždé ptala celá rodina,co se v práci zase stalo veselýho.a o chlapy se taky neboj,mi jsme otevřené odd,takže vycházky ven jsou téměř neomezené 😉

aronek
10. zář 2009

kopi, až budeš dělat tabulku, tak mi prosím napiš 1.10. tripple test, 15.10. kontrola

farmarska
10. zář 2009

jééé tak to musíš někdy povykládat, to musí bejt ták zajímávý!!! 😀 😀
se nedívím, že rodina vyzvídá 😀 😀
aron, to mne mrzí, že jsi z kontrolky sklamaná 😢 ale zas když nic horšího 😅 😅 😅
a co to odstanování bradaviček, bolí to?? 😕 pověděl ti o tom něco?? to jako taky tím dusíkem jako normální? nebo se to nějak vyřezává a umrtvuje 😕 😨

katyna6
10. zář 2009

no nic holky,tak já se zas rozloučím a pádím za blázínkama....pordon,za klientkama...tak čauky,ráno jsem tu jako na koni,tak ne,že budete všechny spinkat 😀 .pa

aronek
10. zář 2009

farmi, prý to seškrábne ☹ , už to slovo je hrozné 😝

ee.liska
10. zář 2009

konečně jsem zase dočetla uf 🙂
jé katy, bydlíš kousek od nás 😎
já jsem byla teď na vyřezávání znamének a skoro to nebolelo 😉

farmarska
10. zář 2009

au au to slovo je fakt ee 😝 a vůbec v takových citlivých místech to asi nebude nic moc 😅 😝

paajaa
10. zář 2009

Farmi a Kopi: tedy vy máte těhupříznaky jako blázen. 😲 😲 😲 Tak abych já nakonec neostrouhala a vy nehlásili // 😉

Eli: a co je u vás nového?? Manža už povolil v tom snažení??

aronek
10. zář 2009

na vyřezávání jsem byla taky, ale seškrabávat a mezi nohama 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru