Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kupina
29. čer 2009

PS: Bobi, kdyby jsi něčemu nerozuměla, tak se klidně ptej a pokud budu vědět, tak ti ráda odpovím 😉.

murynka
29. čer 2009

bobi mimčo bude mít adresu jako ty jinak to myslím nejde 😨

sarlotko to je na jednu stranu dobře že ti nic nenašli ne 😅 nervy dokážou své to znám ☹ jinak to se nedivím že to byl hnus 😝 mě se chtělo 😝 😝 a jen jsme u toho asistovala 😅

kupina
29. čer 2009

PS1: Bobi, ještě mě k tomu napadlo. Pokud budeš žádat o Rodičovský příspěvek - tak ten se žádá na státní sociální podpoře dle trvalého pobytu tvého (to se týká i když budeš žádat např. o Sociální příplatek a Porodné), ale pokud si budete žádat o Přídavek na dítě, tak si musíte požádat na státní sociální podpoře dle trvalého pobytu dítěte. Pozor na to! Nevím jak je to u Vás, zda máte s přítelem trvalý pobyt ve stejné spádové oblasti nebo každý v jiné spádové oblasti. Kdyby jste měli ve stejné spádové oblasti, tak žádáte na té stejné státní sociální podpoře. Nicméně toto by ti měli všechno říci, až půjdeš vyřizovat porodné. 😉

secretacka
29. čer 2009

Dobré skoro poledne, dámy, jak se máte? Doufám, že dobře. 🙂

tercie
29. čer 2009

Ahoj holčiny, moc jsem nedočítala, v jednu jdu k tomu doktoru, nevěřím, že mě ještě nechá doma, takže zejtra se pošupajdím přihlásit na pracák. Akorát jsem včera zjistila, že pokud otěhu na pracáku, nemám nárok na mateřskou, musím se nechat zaměstnat, prý i kdyby na týden... no aspoň tak, protože dneska i těhuli můžou ve zkušební době vyhodit. Ty zákony to je fakt na dvě věci... Jenže já se prací omezovat nedám, mimi chci a basta...
Jdu si umejt kebuli páč jssem se ráno vzbudila s friťákem na hlavě, tak ať si nedělám mezi lidma ostudu 😀
Pak nakouknu, tak zatím 🙂

weri
29. čer 2009

tercie: odpovídám trochu opožděně na tvůj dotaz 😅 . Jo jo, jsem tak zhruba půlku týdne u mých rodičů (bydlí ode mě 19 km, tak to jde), tak mi naši pomáhaj, máma vaří, atd... Takže to zvádat celkem jde.

kupina
29. čer 2009

Kopinko, prosím připiš mi do tabulky, že 21.8. jdu na 4D ultrazvuk. Díky 🙂.

paajaa
29. čer 2009

Teď jedu od Dr. a máme se snažit hned a na nic nečekat. Hurááááá. Takže musíme na to hupsnout, protože ovu je za dveřmi.
Za chvilku přijede kamarádka s roční holčičkou, tak už se na ně těším.

sarlotta
29. čer 2009

Ahojík, tak jsem byla u doktorky a dost mě potěšila🙂 Ty léčky co mi dala můžu přestat brát kdykoliv, nemusí se vysazovat postupně... takže to je fajn 🙂
Jen co si dám dohromady žaludek, tak si nechám zoperovat tu kýlku- klasicky, jen sešitím a pak můžu těhulit jedna báseň.
Mury bylo to šííííílené...opravdu můžu říct, že bych na to už znova nešla..tep jsem měla tak 200 a sestra protivná...poprvé jsem jim to vytrhla...čuměli na mě, no podruhé jsem to teda zkousla, ale i když to trvalo pár minut, tak jsem se pak třepala jak ratlík...když se Vám za pár minut xkrát obrátí žaludek noooooo..... OPRAVDU bych šla radši rodit....porod nebyl tak hrozný zážitek jako tohle....takže těhule ničeho se nebojte🙂)))))))))))))))))))))))))))

Terci, zkus se nechat zaměstnat kdekoliv...když otěhotníš i ve zkušební době, tak prostě půjdeš marodit a i když Ti skončí smlouva a nebudeš se mít kam vrátit po rodičovské , tak si budeš moct vybrat délku rodičáku a to fakt není jedno.

Kopinko manža je taky Pavel🙂)))) zrovna přemýšlím co mu koupím🙂))) asi nějakou mlsotu.

kvetinka7
29. čer 2009

Ahoj holky,
posilam vam slunecne pozdravy z horkeho Turecka. 😎 😎
Asi je potrebujete,otevrela jsem seznam a zdesila se nad temı povodnemi ,co u nas vladnou.. snad se to zlepsi.
I tu dost prsi na danou rocniobu,ale hned zas sviti slunicko .
Snad je u vas jınak vse Ok.
My jsme meli 24.6. uz 2cm 😀 a meli jsme uz rucickya nozicky a maval s nima okolo zvesela.. bylo to moc legracni 🙂

venuska
29. čer 2009

Ahojky děvčátka,

Tak jsem se k vám dostala až dnes.
Dneska jsem se dozvěděla, že už mam přepsaný pozemek, kde budeme stavět na sebe..tak mam radost. Tak snad na jaře začneme…hurá.

Pájí: byla to prča…to oznámit (o: neboj, brzy budeš těhulka, a všechno bude v pořádku. A budou rovnou dvě oslavy najednou (o:

Kopi: a jaké si chcete koupit autíčko?

venuska
29. čer 2009

Květinko: tak to ti moc přeji, že tam máte hezky. Tady je akorát tak dusno a po sluníčku ani ťuk )o: bída.
Tak si to tam hezky užijte s mimískem…(o:

tercie
29. čer 2009

Kopi jestli budeš dělat tabulku, prosím napiš mi tam že si 30.7. jedu pro výsledky z genetiky, děkuju 🙂

Jinak holky hlásím, že jsem od prvního práce schopná, a vzhledem k tomu co jsem se dozvěděla o tý mateřský tak asi vezmu co se namane, jen abych byla zaměstnaná a pak se uvidí no... nedělám si iluze že se mi povede otěhu brzop...no ale kéž by, uvidíme...

sarlotta
29. čer 2009

kveti blahopřeju, to je krásné🙂)))
Venus, taky gratulace🙂
NO a Paajaa 🙂 k tomu není co dodat🙂))))) super.
Kupi, taky zdravím🙂 už máš skoro půlku těhuleníčka za sebou🙂))) jen tak dál. 😎

venuska
29. čer 2009

Šarlot, to muselo být hrozný ))o: Hlavně, že už jsi doma…a už je vše v pohodě?

sarlotta
29. čer 2009

Ale jo terci, podaří, neboj se🙂)) Hele do podzimu budou //. Nabereme sluníčko a vitamínky a klapne to 😎

kopa
autor
29. čer 2009

Holky přídám vás do tabulek tak za hodku ju?to budu mít časík 😉

Sarlott já přítelákovi koupím bonbošku 😀

Zdravím Květinku do Turecka 😀 😀 😀 Prcek ti krásně roste 😉 😲

Venusko já bych chtěla Avensis,přítelák Corolu a Hyundai i 30.Tak nevím furt váháme.

Tercíku data ti dopíši 😉

Paaji tak šup,šup sbírat sperma kde se dá 😀 😀

kopa
autor
29. čer 2009

Tercie tak uvidíš,kdyžtak na krátko někam nastoupíš 😉

venuska
29. čer 2009

Kopinko, já bych brala taky Avensis. (o:

Holky, co znamená bílo-žlutý výtok?

sarlotta
29. čer 2009

Venus, myslím, že to neznamená nic...vyčkej pár dní🙂
Já se mám líp🙂 Hlavně že žaludek nebolí🙂 to je fakt úleva 😝 😉

Kopi já koupila srdíčko od Milky a malý ještě vybral kočičí jazýčky/stejně je sežerinká úplně sám/ 🙂)))

Holčinky vůbec se nemůžu dívat na zprávy..je to hrůza...jen jsem doufala, že jste všechny v pořádku a nikdo není zaplavený. U nás je to ok, i když Morava se zvedá...ale bydlíme na dobrém místě..ani v 97 u domu voda nebyla... i když byla všude okolo 😔

murynka
29. čer 2009

sarlot ty záplavy jsou opravdu hrozné ☹ já na zprávy nekoukám prootže brečím je mi to děsně líto 😔
a právě jsme myslela i na koníkovky jsme roztroušené po celé Čr snad jsou všichni v pohodě.....

je dobře že už je ti lépe a žaludek dal pokoj jinak o nechutnosti sester mi něco vyprávěj 😝 😠

nicollka
29. čer 2009

ty jo tady je horko ale žene se od brna pěkná bouřka. Zase zrovna kdyz jdu do práce tak bude pršet, no jestli něco nechytnu ...akorat sme si s kamoškou říkali jak pujdem zitra na bazén, ale nevim nevim, ty deště to je něco toto léto. A zprávy taky sem uronila slzu to je něco hrozného, asi jim taky pošlem nějaké věci a penízky aspon trochu do fondu.

Paji tak moc držím palečky at to zase brzy vyjde a tentokráte až do štastného konce.

Sarlott tě obdivuji, to bych asi nepřežila, strkat mi něco do žaludku uff

kopa
autor
29. čer 2009

Vroninka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 30tt .............30.6.KO......................................................čeká chlapečka
Kelly 23tt
Murynka 18tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 19tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna,21.8. 4D UTZ
Lucierob 19tt ............................
Venuska 14tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt...............................
Secretacka 11tt
Kerrie 11tt..................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 11tt...............................
Mirax 9tt.....................................
Farmaska 9tt...............................
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 37DC ?
Eeliska 36DC
Janička 32DC
Skritkova 32DC
Cajori 27DC
If.v 26DC
Nicollka 25DC
Samsa 22DC
Martinkal 21DC
Markytaj 21DC
Tercie 19DC ................................30.7. výsledky genetiky
Aronek 19DC
Stroužek 18DC
Ikopretinka 16DC
Paaja 14DC
Kopa 6DC
Hanana 2DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
29. čer 2009

Holky talky je mi moc líto lidí co je postihla povoden.My jsme poslali naky penízky 🙂 Ale kdybych mohla,nejraději bych jim jela pomoc a dovezla potřebné věci,ale to bohužel nejde 😔
Už jsem doma z práce,šla jsem už v 15hod. 😀 Prostě pondělky jsou nejhorší 😀


😕 😕 Těhulky prosím napište mi data vašich kontrol 😕 😕 At vám všichni můžeme za včasu držet palečky(Kelly,Secret,Kagatkaga,Lucierob,Amynka,Vroninka,může i přidat údaje Martinka 🙂 Květinka ta má výjmku je na dovče 😀 ,Farmi a Mirax)Pošlete třeba do IP! 😉

Dále snažilky který mají 30DC a výš dejte vědět taky do IP jak to s Vámi vypadá ju?

Děkuji

ee.liska
29. čer 2009

ahojte 🙂
ty povodně to je hrůza 😔
sarlot to je strašný co ti dělají 😲 tak doufám že už ti bude dobře 🙂
paji ty se máš 😀

murynka
29. čer 2009

paja příští měsíc zahlásí // 😵

kopa
autor
29. čer 2009

Já tomu taky věřím,že Paaja zahlásí 😀 😝

kopa
autor
29. čer 2009

Hlavně už se tu dlouho neobjevila žádná nová těhule 😕 😅
Předtím to bylo skoro každý den a ted...Tak šupky dupky sbírat pořádně spermíky 😀 😲

ee.liska
29. čer 2009

to je suoer jak se nám tu ty těhulky rozrůstají, s každou další je mi veseleji 😉

murynka
29. čer 2009

no právě dlouho žádná ☹

tak se do toho opřete 🙂 já za chvíli rodím at jste do té doby všechny těhu 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru