• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Markét no jo to je fakt je to za chvilku :grinning:
Ale já tu zůstanu asi hodně dlouho.... :grinning: :astonished:
29. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Markét už máš skoro 20.000 příspěvků,kam na to chodíš? :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
leni ani mi to neříkej přehoupnou se prázdniny a šup jsou tu vánoce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty budeš těhule do srpna :sunglasses:
29. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
jsme registrovaná rok a půl a předtím jsme chodila na beremko hodně kde jsme chystala svatbu chodím i na modrou střechu :wink: a na koníka :grinning: :grinning: a ted jak jsme doma nějak kecám no :sweat_smile: :zipper_mouth:
29. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Markét no už se těšíma na fota miminek až sem dáte.Já myslím,že snad do vánoc bych tak na 70%těhule mohla být :grinning:
Já bych taky kecela,ale moc času nemám :grinning: a z práce to věčně taky nejde :sweat_smile: a taky jsem byla párkrát v jiném tématku,ale tam je všude mrtvo :sweat_smile:
29. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
no já tu budu s tebou kopi :wink: taky to nevidím moc nadějně
mury tobě přinese Mikuláš pěkný dárek :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Jé ted jsem to viděla v pasu jsem registrovaná od 24.září no ale už budu mít 3000,jsem na dobré cestě :grinning: :grinning:

Eelisko budeme tu spolu těhulkovat,mě by to fakt stačilo až na vánoce :grinning:
29. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Murynka nedostala k Mikulášovi uhlí a brambory,Murynka dostala spermíky a mimčo :dizzy_face: :grinning:
29. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
kopi až budeš doma jako já tak si povíme :wink: :grinning:
já jsme nebudu pak chodit až se prcek anrodí to se asi stíhat moc nebude :sweat_smile:
29. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Markét dobrá :wink:
To chápu času nebude mnoho,ale až bude mímo větší tak to půjde lépe :wink:
29. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Zkusím vám vložit fotečku synovce z oslavy :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojda holčinky :slight_smile:

Na mě leze jakási depka, či co. Ve ST jdu po delší době na kontrolu a mám stažený obě půlky strachy.....no co vám budu povídat, však to znáte. Doufám, že mě tam čekají jen dobré zprávy.....ufff :sunglasses:

Sarlottko........nervíky dokážou rozhodit úplně všechno, viď? Ale neboj, zas to bude dobrý, uvidíš. Hlavně že to vyšetření dopadlo dobře a víš, na čem jsi. Držím palce, ať jsi brzo v pořádku :slight_smile:

Mury, Ty už to máš faaakt za pááár.........překulej se prázdniny, začnou se kupovat vánoční dárky a než se naděješ, pojedete si pro ten dáreček ze všech nejkrásnější :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
kerrie neboj, určitě bude všechno v pohodě :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
ker neboj se to bude dobré :wink: to špatné jsme si už přeci vybrali....já vím také jsme se bála ale zkus to!!!
trochu ten strach vytěsnit já jdu zítra ale pochybuji že mi udělá UZ a já bych ho tolik chtěla :frowning2: od 14tt jsme prcka neviděla :frowning2: musím ho zítra nějak překecat :grinning:
29. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Kerrie vše budu určitě v pořádku :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
kerrie nebo moc moc budu držet palečky. tak a ja se jdu chystat do práce, bouřka se asi vypršela v brně, zase tu svítí sluníčko tak snad pršet nebude. tak zase večer paspa holkxy
29. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky děkuju.....snad to bude v poho.

Mury.........já se snažím být v poho, protože tím, že plaším prckovi akorát ublížím......ale víš jak.....chvilkama to dost dobře nejde :wink: Taky doufám, že mi udělá UZ...............příští týden jdu na NT, tak abych byla taková klidnější :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojte holky,

nicolko, info. V Brne je strasna bourka porad. Porad ne a ne se zastavit. :unamused: Sla jsem z prace a za 2 minuty jsem byla od pasu dolu durch mokra. :confounded:

Jinak snazenicko je v plnem proudu, tak se snad brzo zadari. :confused:

Kerii, budu drzet palecky, i tobe murynko. :wink:
29. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
nicol od naší strany to taky jde k vám :slight_smile:
mabe tak to přeju hodně štěstí a ať je to co nejdřív :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
eeli, dekuju moc.

nicolko, tak to se mas na co tesit - z obou dvou stran.
29. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojík Eli:slight_smile: už je mi líp. Je fakt, že se aspoň nemusím trápit jestli nemám nějaký vřed nebo co :wink: Ale znovu bych fakt nešla :angry: :sunglasses:
Mabe...palečky se drží:slight_smile:)))))

Kerrie nedepkuj....vyleze sluníčko a bude líp...udělej si nějakou radůstku..prďolka je v pořádku,ju. :wink: a hotovka.

Holky jsem se těšila na léto....a letos to faaakt stojí za prd...konec června a ještě sem se neválela u jezera.....no to je děsné :angry: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj sarlot :slight_smile: jak se má Kryštůfek?
29. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Eli:slight_smile: Kryštůfek se má dobře... v neděli nás čekají narozeniny...moc se těším jak bude zářit:slight_smile:))) On už se nemůže dočkat pomalu půlroku:slight_smile:)))
Akorát měl minulý týden stávkovací období...ráno s bečáním do školky a nechtěl se mě pustit...sem to nemohla vydýchat...ale nechala sem ho tam a odpolko už byl úplně v pohodě...další den zase ráno divadýlko---on je citlivka..určitě vnímal, že mi nebylo dobře a taky byl 3týdny doma s kašlem a neštovkama, tak si zvykl.
A co Ty, jak jsi na tom s mrškou ? A co v práci ? dobré ?...jsem čekala, že Tě někde potkám:slight_smile:))
29. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
no mělas napsat, že jsi v nemocnici, došla bych za tebou
ms nic, potvora jedna :unamused:
29. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Eli, sem byla ráda, že ležím:slight_smile:)))))
Ale dáme kafíčko jak se udělá lepší počásko. Nebo kdyby se Ti chtělo dojet až k nám, tak si můžem dát i čaj:slight_smile:))
Co kontryhel zkoušela jsi ho pít delší dobu ?
29. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
jasné, to je jedno kde :slight_smile: tento týden a příští nestíhám, budu dlouho v práci ale po tom dvanáctém už je to v pohodě
s tím kontryhelem čekám na začátek ms, dosi mi říkal že se má pít jen prvních 14 dnů cyklu
29. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky, já vás tu vůbec nestíhám. Když tu jsem tak tu nikdo není a pak je zase popsaných šíleně moc stran.
29. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holčiny, koukala jsem, že Kopinka si udělala další albíčko (o: Hezký :slight_smile: Určitě budeš do Vánoc těhulka..neblázni. :slight_smile:

Tedy, ty zprávy jsou vždycky o kapesníky. Chudáci lidi...to musí být strašné. Včera tam byla ukázka a záběr na tu rodinu s tou malou holčičkou, měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela...když tam ten tatínek odpovídal na kameru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

Dneska jsem si koupila hezké těhu kalhoty...černé...hned jak budu mít čas, tak vyfotím a dám do albíčka...ještě jsem si zkoušela těhu džíny, ale ty si koupím až o výplatu..je to všechno strašně drahé..hrůza. Jen si je musím nechat zkrátit, jak jinak při mojí výšce 163cm :slight_smile: Jsou takové plátěné...ale hodí se i do společnosti :slight_smile: Tak jsem za ně moc ráda.

A co vy? ´Jak se máte:

Šarlotko, jsem moc ráda, že už je ti líp :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Lucí, tedy ty máš hezký pupíček ve 14tt...teď už ho máš alespoň jak v 8měsíci, ne??? Je to neuvěřitelný. :slight_smile: Krááásný :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
ee.lis kontryhel pij normálně každý den. Měl by Ti nastartovat tělo a zpravidelnit cyklus. Jinak se té MS ani nedočkáš..což bych Ti nepřála:slight_smile:)) Pak až přijde MS tak od začátku do ovulky...až bude snaženíčko. Pokud nemáš MS tak asi nebude ani ovulka, víš. :wink:
29. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.