Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
29. zář 2009

Jo tak u Kopinky bude dnes veselo............... 😀 😀

murynka
29. zář 2009

handm od toho jsme přeci tady 🙂 😵 😵nesmutni po prvním nezdaru....ale šup do dalšího snažení s vírou že ted to vyjde!!!! 😉 😉 dej si také skleničku a bude lépe!!

zítra tě tu čekám s dobrou náladou 😉 dobrou noc 🙂

handm
29. zář 2009

Já vím, Mury, já se budu v klidu snažit.. my se přitom ani moc nesnažili. Občas jsme si dali pozor, občas ne.. jenže člověk se "namlsá" prvním úspěchem (otěhu jsem hned na první pokus) a pak to dopadlo jak to dopadlo...
Ale už je fakt líp!! 🙂 😵 😵 Díííky!!!

jdu pro tu flašku 🙂
krásnou modrou dobrou...

maendy
29. zář 2009

a taky zdravím nové holky sirelas a angeles 🙂
Holky věřte že nebýt tady těch super kamarádek,vůbec bych se z toho neměla šanci začít vyhrabávat.

Tak v beskydech to bylo faaaajn,ten vzduch a holky plakala jsem jen 2x a málo.

Markee četla jsem o tom s manželem,člověk neví co vlastně chcou,že? 🙂 Když pláčeme nemají to rádi a když jsme silné a snažíme se to brát jak to jde a smějeme se ,tak je to taky špatně.

Já už jsem se musela začít zvedat,viděla jsem na mě a na manželovi,že se začínáme vzdalovat,ale dovolená nám pomohla,doporučuju!!!Ze sexu mám zatím strach.Ale strááášně mi chybí 😝 😝

přestala jsem před manželem o andílkovi mluvit,i když na něj pořád myslím,bolí to,ale naše manželství by to zabilo,zítra to bude už 3 týdny.čas to už léčí,pomalu ale přece.

Katy už se třepu na ty noční. 😀

murynka
29. zář 2009

handm no vidíš ani jste s epořádně nesnažili 😅 😅 ted do toho budete bušit pořád a uvidíš!!!! 😀 😀 😀 😀

sirella
29. zář 2009

maendy:Ahojky...Já jsem tu ode dneška...v noci na mě všechno padalo a nemohla jsem spát.Našla jsem tuto diskuzi a musím uznat že mi to fakt pomáhá.Holky mě dost uklidnily a jsem na tom celkově líp 🙂

kerrie
29. zář 2009

Holky, tady se to dneska zvrhlo.........každej tahá tajný zásoby chlastu 😀
Mury, ještěže jsi dovezla Kopince jako pozornost flašu, jinak by teď byla na suchu 😀 A teď už je nějak podezřele dlouho zticha, tak asi dělá striptýz 😉 😀 😎

murynka
29. zář 2009

ker nebo se strefují 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
29. zář 2009

ker ty jo také už 25tt 😉 😉 😲 😲

mari111
29. zář 2009

no murynko ty sis dala do toho caju rum, co, ze neumis psat. kopi, jeste zijete? 😀 😀 😀 nezvalcovali ste si byt, teda te slisim az sem 😉 😀 😀 tak dnes je chlastaci vecer, ja bych tak moc chtela chlastat s vama 🙂 no nic, du si loknout 😅

flair
29. zář 2009

Ahojte kočky, zdravím vás po nějaké době, ale dočítám každý den 🙂
A koukám, dnes se tu chlastá a sexuje 😀 To zní moooc dobře 😀
Nové zamlklinky, je mi to líto... S náma vám bude brzo líp, jsou tu fajn holky, je tu legrace. A když je splín, tak se vzájemně utěšíme 😵
Jinak já jsem 9 DPO, tak uvidím, co mé tělo tento měsíc vymyslí. Ale nějak TO necítím. Ale ještě se uvidí🙂

kerrie
29. zář 2009

Mury........nooo, tak to jim nezávidím...........v tomhle stavu...........sama si pamatuju, jaká je to dřina, se trefit, když je člověk "nadranej" 😀 😀 😀

Mury......25tt...........já se toho dnes taky pomalu lekla 😀 ..........holka, za chvilku rodíme 😀

murynka
29. zář 2009

mari nedala vy jste mě nakazili 😠 😀 😀 😀 😀 jsme opitá ani nic nepiju stačí mi ty vaše výpary 😀 😀 😀 😀

ker no jo já mám do porodu asi 63 dní 😅 😅 😅 😅 au au 😀 😀 😀

farmarska
29. zář 2009

holkýý já vás snad nemám šanci dočíst 😝 😅 😅
tak zase trošku zareaguju, než to všechno na další stránce zapomenu 😀

kopísku nechlastej!! 😠 co když jsi v tom! 😉 jinak gratuluju ke kupu století! 🙂 a měli by i sloní velikost pro mne? 😀 😀

hadm, mari , holky nesmutněte, nedepkujte, určitě to příští měsíc vyjde! 😉 🙂

markee, když tak čtu o těch tvých prsech..aby jsi holka neměla zánět? 😨 😕
hele u lidí se v tom moc nevyznám, ale u koz na zánět vemínek dobře funguje, bud ten tvaroh, jak psala sarlotka, a nebo je skvělý sádlo rozmixovaný s octem a naplácat si to na kozičky 😅 stahuje to horkost, atd..
u koz to fungovalo skvěle 😅 ale nevím jak u tebe 😅 😅 😅 😀

murynka
29. zář 2009

farmí se z tebe poto 😀 😀 😀 u koz to fungovalo 😀 😀 😀 hi hi 😀 😀 😀

katyna6
29. zář 2009

murynka-koukám,že se ta naše připitá náladička přenaší i na tebe 😀

kopi-bojím se,že až vypijete i vínko od murynky,tak nebude už vůbec nic,ne tak plození 😀 😀 .Já už se musím mírnit,chci se tulinkovat dnes ještě jednou 😀 😀

angeles-tak tu pohádku bych si teď hooodně ráda poslechla 😀 😀 😀

ee.liska-jen se manžovi pěkně věnuj,už dlouho tady nikdo nenahlásil // 😉 ,já tě budu následovat

po ordinaci se ještě ukážu,pokud uvidím na písmenka 😀 😀 😀

murynka
29. zář 2009

holky vy mě se... 😠 😠 😠 😀 😀 😀

jako chlastat nemůžu sexit nemůžu 😢 😢 😀 😀 😀 co mi to děláte!!!!!!! 🙄 🙄 🙄

mari111
29. zář 2009

farmi dej si taky sklenicku 😀

venuska
29. zář 2009

angeles...kolik už jsi toho vypila? 🙂
Jsem zpět, sprcha byla fajn. Markét, taky by jsi se měla jít zahřát do vany 🙂
Holky, kdyby jste viděli, co jsem tady vyváděla při stříhání nehtů na nohách, kroutila jsem se tady jak žížala, z důvodu, že už se přes to bříško nemohu tolik ohnout 😝 manžel na mě koukal jak na pitomce. Chvilku jsem stála, chvilku seděla...no komedie 🙂
Kopi, křeji krásnou noc a hlavně to sexování... 🙂 hlavně ať se zadaří. 🙂

mari111
29. zář 2009

mury neboj dockas se a taky si zachlastas az donosis a dokojis Sofinku 😉

murynka
29. zář 2009

vendul i hi to znám 😀 😀 😀 já už se dole ani neoholím 😠 😎
to víš dám si vanu a pak do té zimy brrr 🙄 🙄 🙄

markee
29. zář 2009

Farmy,no ten tvaroh mám,tak uvidím. Zatím jsem pořád obmotaná obynadlem. Do sprchy jdu až za chvíli,takže to se pak rozmotám. Nakazili jste mě,jdu si pro sklenku bílého 😀
Kopy,jen si dej,my jsme Johanku splodili v měsíci,kdy jsme pořád něco slavili,takže určo jsme moc střízlivý nebyli 😅

venuska
29. zář 2009

Kerrie, tobě to taky hezky letí 🙂
Markét, ještě bereš vitamínky Pregmium?

mari111
29. zář 2009

farmiku ja zatim nesmutnim, jen nechapu tem ovu testikum nejak mi tento mesic nic neukazuji 😠 tak jsem s toho zmatena ale snazime se jak to jde 😉

venuska
29. zář 2009

Markét, tak o holení ani nemluvím....hlavně si tam ani nevidím...jedině že bych se oholila před zrcadlem... 🙂 to jsou tedy muka 🙂
Přeji hezkou vaničku...

murynka
29. zář 2009

vendul neberu už nic 😉 jen tak jednou týdně zobnu ty vzorkový co byli v prenatal boxu a co jsme měla v průkajdě 😉 ted mám do konce těhu asi 4 vitamíny 😀 😀 😀 ale to stačí jím ovoce a zeleninu a nechci velké dítě 😅 😅 😅

markee
29. zář 2009

Je bráno víno jako tekutina? Já jen,aby se mi to tím zas nepotento 😖

murynka
29. zář 2009

já do té vany nepůjdu si blázen víš bych tady pak zmrzla 🙄 😅 😀

venuska
29. zář 2009

Holky, ať vám na testíkách brzy vyjdou dvě //... 🙂 ani nevíte, jak vám to přeji. Takže sexovat, sexovat, sexovat.

venuska
29. zář 2009

Markét, mě právě docházejí, tak nevím zda koupit ještě nějaké....asi možná ještě jedny, ale nebudu je brát denně. Stejně jsem brala od začátku pouze jednu tobolku denně...i když píšou dvě.díky za info.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru