Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
30. zář 2009

Sirellko, ahoj. Ještě jsem tě mezi námi nepřivítala! I když je to smutné vítání, ale neboj, bude lépe. Někdy je potřeba kapka toho alkoholu, aby se člověk trochu vzpamatoval a na chvíli byl v pohodě. Ale nesmí se to přehánět, že 😉 !Jinak držím pěstičky, abys byla brzy v pohodě a začlo další snaženíčko.

maarrtina
30. zář 2009

Ahoj holky, hlásím se po delší odmlce. A hned Vámmusím napsat co jsem udělal, už asi 2-3 dny bolí prsa a mám takový tlaky na vaječníkách, tak jsem si včera udělal test a nic, ale jsem teprve 21DC takže by asi stejně niv nebylo vidět. Ale já si myslela by bude a přítel dostane dárek ke svátku. To první těhu mě začínalo taky, že jsem cítila tokový bolesti v podbřišku. Je to hrůza , já se tak moc těším. 😢

sarlotta
30. zář 2009

Já se byla včera taky nechat zkrášlitu holičky a pak an masáži a pak na tanečkách🙂)))

A dneska dopolko jsem měla pohovor do nové prácičky... vypadá to že to klapne- od ledna. Bezva- zítra už jdu makat do nynější práce- mám smlouvu na 2měsíce- takže prosinec asi nožky nahoře 😉

markee u nás drahý taky v noci k malému nevstává- on vůbec nevěděl kolikrát byl prcek vzhůru- prostě když spí, tak spí. ale jinak je zlatý, malého koupal, přebaloval, vozil, krmil... jen noci byly na mě- nejsi sama 😉

aja... kurňa kde se ty // loudají... no je to možnéééééééé

mari111
30. zář 2009

maarrtina teda 😕 zeby se povedlo??? 🙂

aja.83
30. zář 2009

Maarrti, tak držím pěsti! Snad to bude těhu! 😉

sarlotta
30. zář 2009

maarrtina nejdřív 25Dc a to opravdu stíneček ... teoreticky bys mohla mít teprve ovulku- i když už jsi 21DC- takže radši ještě pojistit🙂))))))))))))))

aja.83
30. zář 2009

Šarlot, já nevím, kde se ty čárky toulají. Asi na nesprávných místech 😒 ! Držím pěstičky k nové práci, ať to klapne. Já byla na pohovoru včera a vypadá to taky nadějne, hodně bych si finančně polepšila, tak uvidíme. Jestli do toho všeho teď otěhotním, tak přijdu o velice slibnou kariéru 😲

sarlotta
30. zář 2009

sirella... vidím, že jsi z Moravy- odkud ? kdyžtak mi písni IP🙂))

mari111
30. zář 2009

ahoj sarlotko, teda uz aby boli vanoce, uz bude u vas snazilkovani 😉

sarlotta
30. zář 2009

aja... neboooooj.. všechno klapne jak má... máš dvě parádní možnosti- buď skvělou práci nebo mimíska... na co si prosím Tě stěžuješ🙂))))))) Ať vyjde cokoliv bude to fajn. Nic neřeš a nech to na přírodě. 😉

handm
30. zář 2009

JOjo, Aju, včera se mi nějak nepovedl den.. ale už je dobře! Holky mi pomohly, doma jsme si dali lahev a bylo to.. a je lip! 🙂
a až mrcha odejde, budem si užívat o 106 a dovča a aaaaa ... to by bylo aby nebylo 🙂 že bych si k narozkám nedala nějaký // 🙂)
jo a holky, doufám, že mrcha odejde do soboty.. máme roční výročí od svatby! 🙂)

sirella
30. zář 2009

sarlotta:Už se stalo 😉

sarlotta
30. zář 2009

no mari - píšeš to přesně myslím, že to zkusíme od prosince🙂 a uvidíme... buď mimís nebo lepší práce. Holky ta nová práce by fakt byla fajn, kratší pracovní doba, je to v místě, bez víkendů a peníze stejné 😲 😀 není to sice zlatý důl, ale budu mít spoustu času na malého.

zítra abych si vzala sem do práce gumáky a pláštěnku- jelikož počásko se asi zbláznilo a najednou prší... kakra

sirella
30. zář 2009

mari:Díkas.Je to fakt lepší.Snad to tak bude pokračovat dál 🙂 Po včerejšku tomu začínám konečně trochu věřit.

aja:Díkas....doufám že to bude lepší...Jinak s tím alkoholem.Včera jsem měla šílenou depku.Něco jsem potřebovala a holky tu s tím začly tak jsem si řekla,že to prubnu a uvidím...myslím,že to pomohlo.Ode dneška budu zas hodná 😉

katyna6
30. zář 2009

holky....hlásím,u nás už sluníčko!Sice vykukuje ještě trochu stydlivě,ale je to tam!!! 😀

mari111
30. zář 2009

sarlotko ja si myslim ze se ti to brzo pevede, nebudes to tolik hrotit kdyz budes v praci, nebudes tolik na to myslet a urcite se to hned povede 😉 sirellla, kdyz uz budes trosku v pohode tak na to klidne muzete vlitnout hned, my sme to skouseli taky hned po prvni ms, sice to neklaplo ale treba se ted povede.

mari111
30. zář 2009

ahoj katy, u nas taky, ale moc teplo teda neni 😠 od rana topim, sice jen v kamnach ale musim, bo nechci bejt chora ale pocasi uz asi lepsi nebude, joj uz aby bylo jaro

katyna6
30. zář 2009

mari-no teplo opravdu vypadá jinak,tady taky nic moc a na topení si asi počkáme,bydlíme v paneláku 😠 .Pak se člověk nemá zahřívat chlastem 😀 😀

sarlottka-koukala jsem ti s dovolením do albíčka-vy už se snažíte,nebo chcete až v tom prosinci?

sirella
30. zář 2009

mari111:Už o tom uvažuju taky....asi počkám na první MS a vlítnem na to.Včera jsme to u toho vínka a jabkovice probírali a manža je svolný 😉 tak uvidíme....Vlastně to byl jeho nápad.Ptal se kdy to znovu prubnem a on že by klidně hned 🙂 Doufám,že mu to vydrží.Pokud je to pravda o tom "hnojení dělohy" tak snad budu brzo hlásit //

sirella
30. zář 2009

mari:budem si držet palůše a zadaří se.Včera jsem byla fakt troska,ale dneska už poho...prostě druhé mimčo mít budu a šmitec 🙂

mari111
30. zář 2009

Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí
rodičům, že je těhotná. Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět
co je to za bastarda, že ho zabije.
Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu odpovědně.
V tom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž.
Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a
říká:
Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si
ji vzít. Protože jsem vážený člověk, chci nést následky za vzniklou
situaci.
Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné.
Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje, bude
spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí
děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů
krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila...........
Otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá:
TAK JI VOŠUKÁŠ ZNOVA......žádný problém...

:o):o):o)

mari111
30. zář 2009

sirello spravnej pristup 😉

sirella
30. zář 2009

mari: 😀 😀 😀

sarlotta
30. zář 2009

mari tak to je hustééééé 😀

mari111
30. zář 2009

chi aspon trosku srandy 😉

handm
30. zář 2009

🙂) 🙂 mariii

kopa
autor
30. zář 2009

hlásí se včelí královna 😀 i když včera jsem se cejtila lépe
😀 Normálně a dneska mi řekli dvě ženský,že mi to sluš íno 😅 😅 uŽ JSEM ASI V TOM 😀 😀 .Ale usínám...

sirella
30. zář 2009

kopa:Ahojky...jak to včera dopadlo????Já se nechala inspirovat a vstávala jsem cca před půl hoďkou 😎

markee
30. zář 2009

Sarlott jojo přesně,když spal,tak spal a nevěděl,kolikrát jsem vstávala k malé. Ale taky jak píšeš,koupal,krmil,choval,to jo. Ale spíš šlo o ty jeho občasné prupovídky no ☹
Mě byla zima a hlavně se mi v sedě špatně dýchá,tak jsem stažená,takže jsem si šla lehnout a číst. Tam bylo tak teplo pod tou dekou. Musím Míšu dokopat k tomu,aby doplnil expanzku,aby jsme mohli začít topit. Není moc vody v topení,takže pak tu je teplo jen ve dvou místnostech a v ostatních by jste zmrzli. Jenže je to na půdě,po žebříku,takže s kýblem bych to nezvládla.
Sarlott,tak ať nová prácička vyjde,přeju ti to. Taky bych něco brala v místě,klíďo napoloviční úvazek,hlavně že by byli nějaké penízky a hlavně bych tak neřešila vše kolem.

kopa
autor
30. zář 2009

Siirella ahojky,nic nebylo 😀 přítelák vypil asi 8 piv a já flašku vína 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru