Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
7. říj 2009

markee ten je drzej 😠 😠 😠 😠 😠

kerrie
7. říj 2009

markee......to Ti řek kdo? 😕

markee
7. říj 2009

No,Kerri, manža mi to řekl.On je na hubeňoury a já jsem teď ještě vytahaná a prostě těch 65kg je vidět no. Já myslela,že mě mamka už objednala k té psycholožce a ještě ne. Mě pěkně sejří. Právě bych se vypovídala ze všeho i z toho,že prostě se manžovi nelíbím taková jaká jsem teď. ☹

mirax
7. říj 2009

Ahoooj holky,

já pořád nestíhám nakukovat a něco psát. Jsem v jednom kole a začíná mi to těhu už dávat trochu zabrat.

Hlásím, že dnes jsme byli vporadně. Miminko bylo úžasné 🙂 , otvíralo pusinku a strkalo si do ní paleček! 😀 Ještě jsem nic takového na utz neviděla!
Rozměrově odpovídá, váha odhadem 480 g a opět podezření na holčičku. Tak jupí, začnu něco trochu nakupovat 😉
Od začátku těhu jsem přibrala 5 kg, tak nevím, kolik vy ostatní? Uvidíme, jak to půjde dál.
Příští čtvrtek jdeme na 3D do Kostelce, na doporučení kerrie.

Koukám, že debatíte o mlsání..já mám teď občas úplně zvířecí hlad 😝 a chuť na sladké, ale bojím se, ž ebudu jak bečka, tak se trochu krotím 😉

Jdu na kutě, já jsem úplně grogy..stále doháním deficit z dovči a navíc s estále houpu, snad to někdy skončí.
všechny vás moc zdravím a doufám, že už teď budu stíhat koníka víc. 🙂

murynka
7. říj 2009

mirax gratuluji ke kontrole 🙂 a snad tam už nic té vaší princezně nevyroste 😀 😵 😵

já mám nahoře zatím 7kg a žeru jak nezjednaná takže to není asi o hlídání 😉 jez co si tělo žádá 😉

mirax
7. říj 2009

murynko, ptala jsi se na fotky z dovči...focení je spíš koníček manžela, takže ty hezké krajinky atechnicky obtížnější fotky dělal on, mně to vyjde jen někdy 😉 ..spíš náhodou 🙂
Máme digitální zrcadlovku Canon 400D+ blesk Canon 420Ex..dají s e stím už udělat docela hezké kousky.

murynka
7. říj 2009

miri děkuju já to právě poznám 😉 trochu se také focení věnuji tak manžela moc pochval je šikovný!!!!

markee
7. říj 2009

Mirax,ahojky.
Vždyť jsi přibrala málo. Já přibrala jen 4 kg do 22tt,takže taky málo,ale i tak mi prostě zbylo dost. Dala jsem to hned dolu,ale kilčo jsem zas nabrala-rozežrala jsem se 😠

mirax
7. říj 2009

murynko, já jím, neboj 😀 ..přibírám podobně jako s Tobíkem, tělo si stejně uloží, co potřebuje a fakt je to genetika, někdo se cpe a nabere pár kil a někdo naopak.

tak už jdu chrnět....chrrr chrrrr...dobrou 😔 😀

murynka
7. říj 2009

dobrou a hezké sny 🙂 😵 😵

kerrie
7. říj 2009

Markee........tak to od něj je teda podpásovka!! 😠 Nic si z toho nedělej!!! 😉

markee
7. říj 2009

Kerrie,já nevěděla,že mu to tak vadí,dokud jsem nebyla po porodu s Johankou.Proto jsem měla šestinedělí hrozné,pže to bylo pořád,že jsem tlustá a tak. Nepustilo ho to dlouho.Vlastně před svatbou jo,pže to jsem zhubla na 57kg(ale i tak jsem prý mohla víc).Jinak je hodný,měnit ho nechci.Ale s tímto mě občas sejří. Já teda si to moc beru,když mi je fakt ouvej na srdíčku,ale jinak si myslím o zadní části těla. Rozhodla jsem se,že ho zas začnu ignorovat-jako bavit se budu,ale nebudu po něm nic chtít. A ono ho to zas přejde. Přileze sám,pže prostě je to "jen" chlap 😀

murynka
7. říj 2009

ty vade ty chlapi by někdy potřebovali kurz výchovy ☹ 😠 😠 já zírám 😲 tohle mi říct jednou....tak má chlapec útrum 🙄 🙄 🙄

markee
7. říj 2009

Holky myslíte,že ten Gennet v Praze je fakt dobrý? Já nevím jakou kliniku si pak vybrat na odběr choriových klků-placenty. Potřebuju zkušenosti maminek,těch,které tam byli.

kerrie
7. říj 2009

Markee..........dobře děláš, přece se tímhle nebudeš trápit!!! Ale trošku by se měl probrat.........v šestinedělí vykládat manželce, že je tlustá.....to je na pecku mezi oči teda 😠

murynka
7. říj 2009

markee já si myslím že gennet je super na úrovni a ví co dělají 😉 😉

markee
7. říj 2009

Kerrie,to mi povídej. Když jsem to někomu říkala,tak na mě civěl,že by to do Míši nikdo neřekl,že je takový. Jeho rodina samozřejmě tvrdí,že si dělá srandu,jenže on sám ví,že to sranda není,ale nikdo od nich tomu nevěří,že to myslí vážně. No,prostě,přece jejich potomek je dokonalý,že. Prdlouš. Já nevim,že se už nevzpamatoval.
Murynko a nevíš za co se tam platí a za co ne? Není soukromá ve smyslu,že jen si s někým povídáš,už platíš?

murynka
7. říj 2009

markee to bych neřekla 😉 ..to já nevím za co budeš platit a za co ne já za NT platila 1100kč...
za velký UZ ve 20tt nic.....

markee
7. říj 2009

Murynko,jasně.
Švagrovou tam posílal gynekolog na odběry krve v těch určitých týdnech a i na test cukrovky.Myslím,že nic neplatila. Tak snad to je taky hrazeno z pojištění. No, ještě prý je dobrý doktor Calda a ten je v nemocnici u Apolináře. Tam to asi taky není špatný.Ale někdo má radši nestátní zařízení. Já nevím jak se rozhodovat.

murynka
7. říj 2009

holky jdu také do hajan dobrou noc 😵 😵 😵

markee
7. říj 2009

Dobrou noc.Já jdu také spát,je už mooooc hodin 😉

murynka
7. říj 2009

markee ve finále je to jedno dle mého podělat to můžou všude.....to je jako nechápu jak si někdo vybírá porodnice 😅 😅 mě je jedno kde odrodím hlavně at vše dopadne dobře 🙂

rozhodni se dle zkušeností lidí nebo podle svého instinktu 😉

markee
7. říj 2009

No ten odběr asi se tu moc dlouho nedělá,tak chci někoho,kdo s tím má fakt zkušenosti. To víš,je tam riziko potratu no.
Porodnici jsem si vybírala podle kamarádek a hlavně,nesnáším město Příbram,takže to jsem určo věděla,že tam prostě rodit nebudu 😀 Učarovala mi Benešovská nemocnice,kvůli doktorům a prostě hezkým chováním a jsem jí věrná doposud. Snad mě tam s ničím nikdy nezklamou.
Tak jdu,dobrou noc.

sirella
7. říj 2009

ahojky holky...moc zdravím.Včera a dnes jsem tu nebyla a tak koukám že mám co dočítat...Jsem zvědavá komu se zadařilo...Celkem potřebuju nějaké dobré zprávy

sirella
7. říj 2009

ách jo...všechny už spíte tak hezké sny...Já se asi se všema vždycky minu...doteď jsem makala a přes den se sem nedostanu. 😔

Jinak Farmi:Díky že s MS myslíš na nás,porevizní...díkas 😉
A ostatním které ji nechtějí tak ať se jim vyhne a mají //

aja.83
8. říj 2009

Ahoj holky, tak Vás jdu dočíst, určitě jste toho zase nakecaly, tak mám co dělat 😉 ! Mámě nějaké novinky? Doufám, že někdo zase ohlásil //! Už bychom je tu zase potřebovaly 🙂

aronek
8. říj 2009

Ahoj, přeji krásné ráno 😀 z práce 😝
Včera jsem už nejukla, něco málo jsem domu udělala a vytuhla 😉

aronek
8. říj 2009

😀 😀 😀 jsem 18tt 😀 😀 😀

aja.83
8. říj 2009

Tak nebylo to tak strašný, mám přečteno. V úterý tedy koník nefungoval, to jsem si oddychla, už jsem měla absťák 😉

aronek
8. říj 2009

jinak jsem koukala, jak někteří muži komentují postavy po těhotenství. Sestřenka má něco podobného doma. Po komplikovaném porodu, který skončil císařským řezem si chtěla koupit kalhoty, které by jí nedřelli jizvu, upozorňuji, že oblékla stejné kalhoty jako před otěhotněním a má třicet kilo i s postelí, jí její drahý manžel řekl, ať nic nekupuje a raději zhubne. Je zralý na zastřelení 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru