Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
8. říj 2009

kopi, dík za tabulku 😀

paajaa
8. říj 2009

Kopretinka: jsem ráda, že jsi zase zavítala. Já jsem si taky dala od všeho pauzu včetně měření a ovutestů a je mi lépe. Asi jsme se ani netrefili, ale neřeším to. Aý to vyjde, tak to vyjde. Je super, že už máš spostu plánů- ono to chce. Je lepší, když ti to // překazí než když na ně bude čekat jak na smilování a nic.

kopa
autor
8. říj 2009

holky už máme přes 20.000 příspěvků 😀 to jsme teda drbny 😀 😀 😝 Jdu dočíst příspěvky z rána. 😉

ikopretinka
8. říj 2009

Pajo, já mám ještě zásobu ovuláků, tak je chci dopotřebovat a ta teplota je jen jakože ještě na kontrolu jestli funguju, stejně ti to nic neřekne až zpětně a navíc si dělá stejně co chce. Ale pro ten pocit, že měřím mi to za to stojí. Sice jsem nechtěla měřit ani testit, ale nedalo mi to. Takže až dopotřebuju ty ovuláky tak nebudu ani měřit. 😉

kopa
autor
8. říj 2009

Farmíku tak mi příjde že jsou všichni stejný,A co máš jako sakra dělat když u vás není práce?? 🤐 Ty jsi se snažila si najít práci a rodinu taky zabezpečit 😕 no a vzali tě.Chápu,že to chování k vám zaměstnanům je hrozné.A je mu vadí jak tam s tebou zachází??A co máš jako dělat.Budto to nak vydržíš než otěhu a budeš hledat dál a nebo maximálně můžeš odejít a být doma a starat se o manžílka.

nicollka
8. říj 2009

holky práce tak to mám doma na denním pořádku, nikde nic, mateřká už skončila, já nevim co mam dělat a další mateřská v nedohlednu :(

Kdo je ted na řadě s testováním? Už by zase mělo něco přibýt abysme to všechny do těch vánoc stihli, já se hlásím až nakonec na ty vánoce, páč dřív to stopro nevyjde.

kopa
autor
8. říj 2009

Kopretinko já uživám femibion už rok 🙂 a vše je v pohodě.
No štve mě to pěkně jsem taková nafouklá 🤐 a furt se mi tam v břiše něco děje 😅 večer se nadlábnu zmrzkou a omáčkou se žampiony a snad to poleví 🙂

ted obědvám mám řízeček,chleba,6 kyselých okurek 😀

kerrie
8. říj 2009

Farmiii.........teď jsem četla, co Ti manža vyvádí............No to je fakt těžký, když ta práce prostě není. Kdybys byla doma, tak by zas určitě frfňal, že nevyděláváš...........Ale neboj, dlouho to trvat nebude a bude z Tebe těhulinka, tím se to všechno vyřeší a zase bude dobře 😉

nicollka
8. říj 2009

tak já jdu pro Dádu do školky, včera neplakal, dnes slíbil že nebude plakat, ale že mu musim koupit jupíka :D tak malej a už si určuje podmínky :D

Mě od rána zase nějak bolí břicho, já počítám, že jak mi ted leze teplota nahoru tak dojde mrcha dřív asi, mě dojde vždycky s vysokou teplotou achjo

kerrie
8. říj 2009

Kopi...........podle mého názoru jsi další adeptka na těhuli 😉

kopa
autor
8. říj 2009

a normálně jsem snědla k řízku 3 velké krajíce chleba 😅 mě bude zle 😀 😀

kerrie
8. říj 2009

Kopi.......jen si dej, když máš chuť 😉 😵

kopa
autor
8. říj 2009

Kerrie taky si dávám 😀

kopa
autor
8. říj 2009

a kde jsou ostatní??? 😀 😀

kerrie
8. říj 2009

Asi si taky dávaj do nosu........já teď dopakla králíka a dovařila špenát, ale to bude až na zítra....to už bude doma manža. Dnes jsem sama, tak budu baštit klaso s cuketou..........já mám vždycky bezmasý orgie, když nemám manžu doma. 😉

paajaa
8. říj 2009

Kopi: teda tobě to tělo dává. Opravdu ti držím palce, aby to dělalo mimi

Kopretinka: mě zůstali jen 3 ovutesty, takže je možná vypllácám příští cyklus.

aja.83
8. říj 2009

Kopi, já mám mít dnes 7DC, díky. Ty mi nějak oddaluješ tu ovulku 😉

kopa
autor
8. říj 2009

Aji promíííííííííň, 😅

kopa
autor
8. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................
Flair 6tt
Maarrtina 31DC
Ikopretinka 30DC
Mari111 29DC
Paajaa 24DC
Nicollka 23DC
Kopa 22DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 19DC
Farmarska 18DC
Handm 10DC
Hanana 8DC
Aja 83 7DC
Sarlotta 7DC
Eeliska 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
8. říj 2009

Paaji dává 😅 no ale už vidím jak to prořvu,když to nevýjde 😔

aja.83
8. říj 2009

Kopi, děkuju. Já jen, že dnes jsem zrovna přemýšlela, kdy bude ovule, tak jsem věděla, že jsem 7Dc. Už se nemůžu dočkat příštího týdne, to zas bude sexuální kolotoč 😉

kopa
autor
8. říj 2009

my už moc nesexíme 😀 Sexily jsme v pondělí,v úterý 2x,včera pauza a dneska uvidíme 😀

martinkal
8. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Kopi, když bereš femibion 800, nesmíš k tomu už brát listovku, v tom femibionu je jí dost, a hrozí ti předávkování, říkala mi to dr., tak jí už neber 😉

aja.83
8. říj 2009

Kopi, prý my už moc nesexíme - máme čtvrtek odpoledne a už máš za sebou 3 sexíky, to je frekvence 😀

kopa
autor
8. říj 2009

Martinkal,děkuji. 😉 Ted jsem se z toho uplně vyděsila.Už jí nebudu brát 😉

aronek
8. říj 2009

Ahoj martikal, ty mi pořád o týden utíkáš 😀 alespoň mám od koho opisovat 😀 😀
Tak jak jsi na tom s pohyby? Já pořád nic 😠 Už něco nakupuješ pro prcka? Já ještě ne, jsem stabík, čekám po velkém UZ

kopa
autor
8. říj 2009

Aji no však taky přítel říká,že těhu musím být...že jako sexíé každý den a několikrát denně 😀 😀

martinkal
8. říj 2009

Jinak jsem dočítala a holky já to mám doma naopak. 😉

Když řeknu větu: Po porodu začnu hubnout!, tak je zle, manžel odpoví: To tě nesmí ani napadnout, strašně mě vzrušujou ženský tvary, když je na co sáhnout 🙂

Ale já stejně po porodu nasadím svojí dietku, jen to nebude vědět 😀 😀 😀 😀

Jinak já do teď přibrala 4 kg, a jsem spokojená, může se prý do 6 kg v tomto období 🙂

aronek
8. říj 2009

srabík 😀 ne stabík 😠

aronek
8. říj 2009

tak to já přibrala už přes 5kg ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru