Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
8. říj 2009

Ahoj aronku, 😀 😀 😀

Malá kope hlavně večer, a už docela dost, hlavně, když jí tatínek hladí, mrška, snad to tuší 😀

Ještě nenakupuju, strašně se bojím. Počkám do toho 22tt, kdy jsme o malou v březnu přišli a pak zašnu dělat nájezdy na obchody. A co ty? Nakupuješ?

martinkal
8. říj 2009

Teď jsem to dočetla, že nenakupuješ, jsem slepoň 😀

aronek
8. říj 2009

Já taky ne. MYslím, že je brzo, nevím co to bude a jsem pořád v práci ☹ , takže bude chudinka spát v koši na prádlo a nakupovat se bude časem

martinkal
8. říj 2009

Já jsem taky srabík, navíc se ani na ty věci v obchodech zatím nemůžu ani podívat ☹

aronek
8. říj 2009

neřeš, já klidně odpovím znova 😀 😀

martinkal
8. říj 2009

Jinak mě je teď dobře, jen mě pořád pálí žáha 😒

martinkal
8. říj 2009

KOPI ty jsi podle mě těhule 😀 😀 😀

aronek
8. říj 2009

taky mi to nedělá dobře, ani mimina. Pořád mi nějak nedochází, že tentokrát to vyjde, jsem nastavená tak, že čekám nějaký průšvih za každým rohem ☹

kerrie
8. říj 2009

holky, nebojte, však ty kila pak půjdou dolů samy, až budou fofry okolo miminka 🙂 Já zatím přibrala 6 kg, ale teď ke konci to určitě pofrčí........jsem zvědavá, na kolika skončím. Jinak s manžou v tomhle taky problém nemám. Už jsem se začala nazývat hrochem, páč si připadám děsně neskladná a neohrabaná............a on mi koupil malinkatýho plyšovýho hrošíka, dal mi pusu a povídal, že to mám proto, abych viděla, že i hrošíci můžou být krásní a roztomilí 🙂 A že se mu líbím taková jaká jsem a hlavně abysme s malou obě byly v pořádku. 🙂

martinkal
8. říj 2009

Viď já taky a každou chvilku říkám manželovi: Že to tentokrát dobře dopadne? a on mi říká, že jo, že to s tou pupeční šňůrou se nemůže stát 2x za sebou. Jenže co se v životě nemůže stát 2x že?

martinkal
8. říj 2009

Ker, tak to máme stejnýho manžu. Říká, že mě miluje a bude milovat, i kdybych měla 100kg, a že to bříško se mu strašně líbí, a hlavně, že to je domeček našeho miminka. 😀

kerrie
8. říj 2009

marti.........žáha mě taky trápí........nemáš na to nějakej fígl? 😒

martinkal
8. říj 2009

A taky se mi směje, ale tak něžně směje, když funím do schodů, nebo když vstávám z postele 😀 😀 😀

martinkal
8. říj 2009

Pomáhá mi renie, a dr. mi včera do telefonu řekla, že těhulky mužou až 16 pastilek denně. Což já beru tak 3, ale fakt mi to pomáhá, a hlavně hned.

aronek
8. říj 2009

U nás si přítel nic nepřipouští, už vybírá hračky, tedy jenom klučičí, protože on si je jistý, že to bude kluk, já si jsem zase jistá, že to bude holka 😀 Prostě taková normální rodinka 😀 Ale já mám strach hrozný, jen ho před ním nedávám znát

kerrie
8. říj 2009

Renie.........ahaaa a já myslela, že to těhulky nesměj.........no tak to taky koupíííím 🙂 Děkuju za tip 😉

aron............noooo, můj manža si byl taky jistej chlapečkem............. 😀 😀 😀

murynka
8. říj 2009

renie se v těhu může 😉 já tedy trápení se žáhou zatím nemám tuk tuk 😅 😅

jinak malá kope už hrozně ☹ až to bolí a do žeber nedávno se mi zašprajcla nožičkou a to byla bolest 🙄 🙄 🙄

jinak mě dnes poprvé bolelo bříško jako na poslíčky to začínám brzo ☹ ☹

kopi myslím že budeš těhulka 😵 😵 😵

holky s váhou si nic nedělejte pak to půjde dolů fakt samo 😉 😉 já se do 10snad vejdu 😀 😀 😀

aronek
8. říj 2009

mury, to jsou poslíčci nějakcí předběhlý, ne? Jen ať se Sofinka pěkně drží, ještě je prtě na to, aby se na nás přišla podívat 😉

markee
8. říj 2009

Ahojky,tak jsme doma z plavča a už po obídku.
Jinak mi přišel dopis z úřadu,kam jsem posílala životopis,že jsem nebyla vybrána ☹ No,takže to máme jednu práci vyřešenou. Aby mě taky chtěli,po mateřský ☹

kerrie
8. říj 2009

Mury, myslíš, že na poslíčky je brzo? Já myslela, že tak od 30tt se to může stávat.........no, jak u koho.... 😕

murynka
8. říj 2009

kerie je to normální od 30tt to jo ale jsme myslela jako že mě to překvalilo brzo mohli někde počkat 😀 😀 😀

markee
8. říj 2009

Jinak tam byla dnes po 14dnech holčina,co měla TP za měsíc po mě a naštěstí jí utz u Apolináře dopadl dobře. Jen je mimčo menší o týden,takže jí to i tak píšou,že je o týden míň. Na ten utz jí pro jistotu poslala genetička,chodíme ke stejné.
No má už hezké bříško a bylo mi zas smutno ☹ Jojo,no.
Už jsem i přemýšlela,zda to nevzdám. Zda mi prostě jedno dítko nestačí. Já prostě si myslím,že to psychicky nezvládnu další neúspěch. ☹

martinkal
8. říj 2009

Mury, kamarádka měla poslíčky od 34 tt, a nakonec týden přenášela 🙂

martinkal
8. říj 2009

Markee, nevzdávej to, kvůli sobě, ani kvůli Johance. 😉

kerrie
8. říj 2009

Mury, jo taaaak............no to je fakt..........ještě chvilku mohly počkat za rohem 😀 😀

kerrie
8. říj 2009

Markee............nevzdávej!!! Uvidíš, že to vyjde. Jednou bys třeba litovala, že jsi to ještě nezkusila 😉

markee
8. říj 2009

Holky já vím,ale je fakt hrozně těžký. Já už nechci ukončovat. Fakt je to hrozný,né jako,že by se to nezvládlo,ale prostě psychika je opravdu v prdeli. Já se omlouvám za výrazy,ale je to tak nejlépe řečeno.
Já vám to tak přeju,hrozně moc, i jsem ráda,že jste v pořádku. Jen já tomu u nás už fakt nevěřím,opravdu už ne. ☹

murynka
8. říj 2009

markee nevzdávej to ☹ já vím že je to ted těžké ale tohle nemám ráda vzdávat něco dopředu 😔 😔

marti já neříkám že budu rodit ale je to dost nepříjemné tak fakt mohli počkat 😝 😝

kerrie
8. říj 2009

Mury, já mám blbej dotaz............jaký ty poslíčci jsou? Já jen co mám pak čekat, víš..... 😅

Markee, já vím, že jsou to nervy, ale stojí za to bojovat. A doktoři už si vás ohlídaj, neboj. Určitě se miminka dočkáte 😵

markee
8. říj 2009

Murynko,ale já to po únoru zkusila a opět to nevyšlo a zkončilo to hůř než v únoru. A prostě nevím co mám dělat. Já se toho bojím,já se opravdu moc bojím. Začínám mít z toho panickou hrůzu. Práce a mimčo,oboje je hodně vzdáleno ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru