Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. říj 2009

kopi no to by byla bomba !!! 😵 😵 😵
holky já nám to tak přeju !!! 😀 😀 😀

paajaa
13. říj 2009

Katy: téééda že by se povedlo. Držím palce, aby čárky sílili

Kopretinko: nesmutni, třeba ještě // najdeš. To čekání je hrozné, já vím, ale taky se brzo dočkáme. 😉

Kopi a Farmi: holky já vám ty // tak přeji. Farmi: kolikátý DPO, tak budeš v pátek????

Aji: snad ten blbej polyp brzo zmizí a ubytuje se tam mimi

Markee: to je krásné ráno- válení a mazlení s Johankou. tak snad budeš mít hezký a celý zbytek dne. 😵 😵 😵

katyna6
13. říj 2009

farmi,kopi-já vám to taky hrozně přeju.A všem oststním pak postupně taky.Já se radši ještě moc neraduji.A tak jsem vám ale nenapsala,že jsem tam tu čárečku neviděla po těch 3 min,ale až později.Ale jak jsem tak dumala a přemýšlela,ovu tipuji tak na 29-30.9.jde 14 dní po ovu vůbec něco poznat?

aja.83
13. říj 2009

Holky, to je dnes den. Teď mi volala nejlepší kamarádka, že manžel si našel jinou a chce se rozvést. No paráda! Tak mi brečela do telefonu, říkám ji, ať přijede za mnou, jenže je až z Brna, tak neví, jak to zařídit v práci a tak. Já ty chlapy fakt nechápu, je s ní 8let a teď si najde jinou a tvrdí, že se zamiloval a že to s ní je úplně jiný. No podotýkám, že přišel o práci a kamarádka-jeho žena ho už pěknou dobu živí!!!

markee
13. říj 2009

Aji,téda,tak to je síla. To je mi kamarádky moc líto ☹

katyna6
13. říj 2009

aji-tak to je mi kamarádky fakt líto!!!Chudina-živí ho....a čeho se od něj dočkala...Někteří chlapi fakt přemýšlejí jenom...píp...

aja.83
13. říj 2009

No mě taky, jsou 2 roky po svatbě a loni se kámošce rozvedla ségra po roce manželství. Tenkrát ji hrozně podporovala a pomohla a teď se to stane jí. Ach jo, je to fakt nespravedlivej život.

angeles
13. říj 2009

Ahoj. Aji, já mám taky polyp. Dr. mi říkala, ať přijdu za 14 dní a zmenšil se o 1 mm. Pak mi řekla, ať přijdu za 2 měsíce, no a teď čekám. Pokud tam bude, tak mě čeká vyčištění. A asi za 1-2 měsíce se můžeme pokusit otěhotnět. No pořád čekat, čekat, je to zničující. Kopi, včera jses ptala jak se mám. No, nic moc, snažím se podpořit kamarádku, které se nevydařilo IVF.

markee
13. říj 2009

Angeles,ahojky. Téda s těmi polypi je to děs. Holky,moc na vás myslím,aby vše bylo OK a nemuselo se nikam na vyčištění 😒

angeles
13. říj 2009

Díky Markee. Už se těším, pokud vše dobře dopadne i s tou genetikou a já se k vám přidám v lednu o snaženíčko.

markee
13. říj 2009

Angeles,určo to dopadne dobře,neboj se. 😉

angeles
13. říj 2009

Markee, já už se dávám pomalu dohromady a věřím, že bude líp. Snažím se neohlížet, osud mě sice srazil na kolena a já těžko vstávám, pomalu, ale jde to. Moc vám tady všem přeji dvě čárečky a už jen úsměv na tváři bez slziček a trápení.

nicollka
13. říj 2009

Ahoj holky nejde mi net tak jen na mobilu. Vecer me vzbudilo pichani v prsu. Teplota rano vyskocila z 36.9 na 37.2 tak sem se potesila. No ale bolesti bricha na mrchu a na zachode malinko spineni. Takze asi testovani ani nebude. Jsem sice asi 6dpo ale 28dc a to uz mivam mrchu a aj mi na mrchu vyskakuje teplota takze si tu smutnim a modlim at mrcha neni. Tak snad mi to vecer pojede. Papa

katyna6
13. říj 2009

nicolka-ale ty bolesti břicha vůbec nemusejí být k mršce,ne? 😉 Mě podbřišek pobolívá už asi týden.A teplota by odpovídala....no,radši ti budu držet! 😉 Kdy máš dostat ms?

nicollka
13. říj 2009

Katy no normalne 29dc a to je zitra nebo pozitri ale to bych mela ak kratuckou LF

katyna6
13. říj 2009

nikolka-tak to je ta Bt docela dost vysoká,na to,že bys to měla dostat co nevidět,ne?O kolik asi má před MS klesnout,nevíš?

farmarska
13. říj 2009

holky, tak já místo na pokojíček jsem se vrhla na naší ložnici a začla jsem přebírat prádlo a třídit, to co už nikdo nosit nebude 😅 mám ňáký divný období, furt bych všechno přerovnávala a třídila a přebírala a vyhazovala 😅 manžel mi před chvíli řekl do telefonu, že už mi vážně šibe 😅 😠 🙄 nejhorší je, že něco začnu, pak už mi ale chybí energie a já nejsem schopná to dodělat 😀 takže všude vlastně bordel 😝 no ale psychicky bych nejraději přestavěla celej barák 😀 😀 asi mi vážně haraší 😀

ají s tím chlapem od kamarádky to je hrůůůza 😠 ti chlapi jsou na todle tak pitomí!! 😠 furt něco hledaj, si myslej, že je někde jinde něco o tolik lepšího 😠
já bych jim normálně všem odebrala hned po dovršení 18roku sperma do zkumavek(aby byl potenciál) a jinak bych je všechny zmetky hromadně kastrovala 😠 😝 páč fakt myslí jen tím jedním 😝
amgels děkujeme ti všechny, že nám přeješ. Jsi moc silná baba, že se pomalu zvedáš na nožky, i když tě postihla takováhle hrozná věc 😔 moc ti přeju aby se ten polyp vstřebal a už si zažívala jen samé dobré!! 🙂 🙂

farmarska
13. říj 2009

ají a todle je okopírovaný pro tebe na tu sliznici...
femigard je na sliznici dobrej, i jeřáb, ale mě se nejvíc osvědčil sarapis, ten mi fakt pomohl nejvíc.

o tom femigardu jsem slyšela i já, ale odskoušené na vlastní kůži to nemám 😉

farmarska
13. říj 2009

nikol, že by? 😉 tak bych ti to přála 😵 a myslím, že to vypadá i nadějně.. jak už jsem ti psala, ty příznaky, to bolení břicha.. 😉 a to špinění může bejt i u těhu 😉 🙂
tak jak bude něco novýho, hned dej vědět!!! 🙂 🙂 🙂

holky a já zase nachvíli odfičím, ať to tu stihnu trošku zkulturnit 😅

zatím, mám vás ráda 🙂

wergina
13. říj 2009

Ahoj holky, tak jdu povzdubit testilky - moc, moc přeji aby na vás vykoukly //!

Katy, vypadá to krásně 🙂

Nici, snad to MS nebude.

aja.83
13. říj 2009

Nicolko, myslím, že je tu naděje! Třeba to vyšlo!!!

aja.83
13. říj 2009

Farmi, děkuju za tipy, najdu si to na netu a kdyžtak něco z toho objednám. Jeřáb ptačí taky beru, asi 14dní, takové kapky. Tak já vám nevím, člověk do sebe furt něco cpe, kontryhel, jeřáb, listovku a ono to stejně nestačí. Já se picnu. Psala jsem léčitelce, 24.10. se asi setkáme. Tak jsem ji hned napsala že mám polyp a nízkou sliznici, ať se na mě může připravit. 😉

sirella
13. říj 2009

Ahojky holky...všechny vás moc a moc zdravím.Přišla jsem jen nakouknout co je tu nového...

Katy:Obrovská gratulace...toho tvého"ducha" tam vidím taky...určitě se zadařilo 😵 😵 😵

aronek
13. říj 2009

Ahoj sirell, jak je? 🙂

sirella
13. říj 2009

aronek:Jak na co...od rána je mi zle(leze na mě asi chřipajzna)Byla jsem objednaná na kosmetiku tak jsem ji musela zrušit.Zítra jdu na pohovor kvůli práci tak nevím jestli se mě neleknou 🤐 Ale na všechno ostatní pohoda...Jakpak se máš ty???
Já tu dlouho nebyla ...jen nakouknu tak zjistím že má Katy //....já jsem tak ráda....Hned mám lepší náladu...A Kopi to určitě čeká taky...Budu muset nakukovat teď častěj a // budou i u ostatních.Strašně to přeju všem...a brzo se snad se snažením přidám taky ale zatím je ještě brzo....ale už se těším

aronek
13. říj 2009

sirel, tady bude testovací pátek, chystá se kopi i farmi 😀 Jinak mně taky klátí chřipka, takže dodělávám práci a zítra hurá k doktorovi ☹ Na kosmetiku jsem měla jít zítra a taky jí odvolám 😖

hanana
13. říj 2009

aji a jakou mas ms kdyz mas nizkou sliznici?? znamena to ze moc nekrvacis? jinak ja kontrihel nepiju protoze mi prodluzuje cyklus jestli je to tim nevim....

sirella
13. říj 2009

aronek:Ten pátek jsem zaznamenala při dočítání 🙂 Oběma držím pěsti aby se přidaly ke Katce 🙂 To by byla paráda...jen sledovat jak se další a další holky dostávájí výš v tabulce za váma těhulkama 🙂 No super 🙂 ...moc to přeju..
Jen teda nevím jak s těma ponožkama 😀 Chudina Farmi 😀 Ale nemusí se bát...kopi bude těhu 🙂

Na tu kosmetiku jsem fakt nebyla schopná jít...mám ucpaný nos,kašlu...a hlavně se mi do zimy vůbec nechtělo.Musím se dát na zítra do richtiku.Já ani nečekala že mě pozvou tak jsem překvapená...Ráda bych už vypadla z baráku.
A s tím dr.máš recht...na tvém místě bych nic neriskovala...radši si dej s mimískem klídek v pelíšku 😉

katyna6
13. říj 2009

sirellka-ahojky.Děkuji,ale ještě se moc neraduju,uvidíme,jak to půjde dál.Ta chřipka mě mrzí,tak honem do pelíšku,čaj s medem a vypotit to!

A Aronek to samé!pro tebe to kočko platí 2x důrazněji,když jste dva.nebo dvě? 😀 Ještě nevíte,co to bude?Honem to tam všechno dopracuj a utíkej pro PN a do postýlky!Víš,jak ti tam bude fajn:Teplo,čajík....a koník s náma...no,co si přát víc!??? 😀 😀

aronek
13. říj 2009

katy, díky za radu,mám to v plánu, jen o víkendu jsem měla jet na hory, tak to trochu mrzí. ☹ Já ještě nevím co to bude. 29.10. jdu na velký UZ, tak třeba tam něco naznačí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru