Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. říj 2009

tercie už bude pořád stříkat,slíbil 🙂

tercie
15. říj 2009

Úplně ho vidím, jakou by dostal nakládačku 😀 Jak já bych mu to přála!!!

farmarska
15. říj 2009

no jo tercí , co by pro tebe neudělala 😀
však doufám, že kdyby jednou nějak zlobil ten můj, tak mu holky taky přijedete některá nabančit ne? ! 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
15. říj 2009

holky jdu si zatomit, mám tu děsnou zimu 😝 a pak muším jít zase něčo dělat, bo teď kdyby jste některá přijela na kafčo, tak bych vás ani nemohla pustit dál, jakej tu mám zas čurbes 😅
no led, že bychom si ho vypily třeba v chlívku 😅 ? bo kozy mají od včerejška čerstvě podestláno 😎

tercie
15. říj 2009

Farmi mě by chlívek nevadil, já jsem takovej maštalovej typ 😀 A třeba bysme s kozama dobře pokecaly, ne? 😀
Já tu mám taky nastláno, ale vysavač na baráku a auto nepojízdný, a večer přijede holčina kvůli pojistce na barák to bude ostuda ...

farmarska
15. říj 2009

jůůů to bych snad dělala, že nejsem doma 😅 😀

hele co jsem objevila : http://www.esennce.cz/hospodarem-na-zkousku/

holky tak kdyby jste měla někerá zájem, tak u mne si můžete "užívat" klíďo i zadarmo !! 😀 😀
hezky jako ta paní na obrázku 😀 😀

tak já mažu už jsem jak rampouch 😝

kopa
autor
15. říj 2009

holky od kdy si mám počítat DC 😅 😅 Včera jsem měla trošku krve kolem čípku,večer nic.Dneska nic 😅 Jako mcha blbá,at už se mi rozjede 😠 😠 at mohu ve středu k té doktorce...

aja.83
15. říj 2009

Ivanko, taky mě mrzí, co se stalo. Uvidíš, zase bude lépe. Počkej tak 2 porevizní ms a pak to zkuste znovu. Snad to brzy vyjde, držím pěstičky! 😉

aja.83
15. říj 2009

Holky, volal mi manžel, že tchýni převážejí v kritickém stavu do Hradce do nemocnice. Teda já se zblázním, to jsou furt šoky. Jedu domů a jedeme za ní. Snad se dá ještě něco dělat... ☹

farmarska
15. říj 2009

ají ach jo, to mne moc mrzí 😢 snad se tam o ní v Hradci postarají 😔

kopi třeba už žádná mrcha nepřjde 😉

tercie
15. říj 2009

Kopi ty furt na tom čípku nešťourej, ještě si něco zaneseš 😉 Stejnak podle něj houby poznáš 😉

Ajo ať se maminka brzo uzdraví, to je děs co se to teď děje...

tercie
15. říj 2009

Berušky na chvíli vás opustím, jdu do hopody na oběd. Já prostě vařit nebudu 😀

farmarska
15. říj 2009

tercí pěkně jsi to vyřešila 😀

mirax
15. říj 2009

Ahoj holky 🙂 ,

tak my byli dnes na tom 3D a vůbec se to nevydařilo. To naše škvrně zabořilo obličej do placenty a ani mezi nožkama nic neukázalo. Bylo jen vidět, jak si hraje s pupečníkem a cucá prst 🙂
Tak jsem z toho trošku zklamaná. JInak Arleta v KOstelci vypadá úžasně, byl tam milý personál a je to tam moc pěkné.
Nic jsme neplatili, můžeme se objednat znovu, ale už to necháme být...počkáme si až na překvapení u porodu 😉

Taka jdu vás dočíst...papa

aronek
15. říj 2009

mirax, ty máš tedy nespolupracující mimčo ☹ se teprve chystáme na velký UZ, ale nevěďet co to je, tak se přítel zblázní zvědavostí 😀 On mně tedy podezírá, že to vím, ale fakt nevím, jen mluvím, jako že ona 😀

katyna6
15. říj 2009

ahoj holky,tak už jsem doma z práce a honem jdu dočíst 🙂

tercie
15. říj 2009

Mirax teda, to je teda potvůrka... ale zas překvápko taky není k zahození 😉 Podívej na nás, nám dělali na screeningu taky 3D obrázek a taky je zádíčkama, a ani se na nás nepodíval 🙂

Katy co testík dneska ráno, dej fotku!!! 😉

Aronku mu řekni, že žena si je vždy nejistá 😀

Holky jsem se jako dobře nadlábla, smaženej sýrek, u nás dělají moc dobrej, na čerstvým oleji, vůbec nesmrdí a je jen malinko osmaženej, ale i přesto teče, není to žádnej škvarek, prostě ňamka, tak na dnešek mám vystaráno, ovšem co budu jíst zejtra, opět netuším... jenže je manža doma, budu muset asi vařit něco...

katyna6
15. říj 2009

já k té dnešní depkové náladě asi trochu přespěju,na testíku nic moc,vypadá to pořád stejně,ale po těch 3 min. nebylo vidět nic,zase až po delší době.Tak nevím,nevím,ale moc tomu nevěřím,že se zadařilo.No co,i kdyby ne,tak to přežiju.V listopadu má naše vrchní sestra slavit 50,aspoň si to řáááááádně vychutnám 😀

ivanko-taky tě vítám u nás v témátku a tak,jako ostatni,i mě mrzí,co se vám přihodilo.Tím víc,že jste se snažili tak dlouho.Ale on čas to trochu otupí a co ty víš,třeba se teď zadaří o to dřív,jako spoustě holek tady! 😉Tak hlavu vzhůru kočko a vydržte! 😉 😉

aronek
15. říj 2009

terci a co kdyby uvařil on? Co ho trochu zapojit? 😉

tercie
15. říj 2009

Katy ty to taky vzdáváš... holky to mi taky nedělejte...

Aronku já potřebuju zejtra aby mi dal do kupy auto, ale neboj, žádný podstrojování nebude, šoupnu jenom asi brambory do trouby a na to česnek. A bez masa!!! 🙂 Navíc on vařit neumí, max čaj, párky, a už teda zvládne i polívku z pytlíku. To jsem se natlemila, když jsem byla v nemocnici, a on mi psal že si vaří pytlici, a že už teda pochopil, že 3/4 litru není 3-4 litry že má polívky teda kotel, ale jsou tam 4 nudle a 3 knedlíčky 😀

katyna6
15. říj 2009

tercie-neen,já to vzdám až dorazí rudý ďábel 😀 😀 .Ale už tomu troch přestávám věřit.Jdu si radši uvařit horký čajík a přitulit se k miláčkovi.Později vás zase přijdu zkouknout 😉

markee
15. říj 2009

ahojky holky,tak copak jste dělali skoro celý den?

markee
15. říj 2009

Vítám novou dušičku- Ivanku. Je mi líto,co se ti stalo. Věř,že bude lépe a o hodně. My zkoušeli další miminko po 2MS. Tentokrát budeme čekat o dost déle než se mi srovná psychika,ale u mě je to trošku složitější ☹

tercie
15. říj 2009

Rudý ďábel 😀😀😀

Markee my nic, my se flákali, nic nedělali, jen koníkovali 🙂

ivanka612
15. říj 2009

Dakujem moc za podporu,ono je to lepsie,bavit sa o tom s niekym kto si to zazil,preto som prisla sem ku vam. So mnou teraz stale niekto je tak aspon na to moc nemyslim. Mne sa to stalo v 9 TT,len som prekvapena dnes rano ma pustili a ani ziadne krvacanie,len neprijemne bolesti....
Obdivujem kazdu jednu z vas,ze ste to prekonali a teraz sa uz vacsina tesi na mimi bez problemov. Ja uz budem mat urcite strach aj ked znova otehotniem.

aronek
15. říj 2009

terci, tak by se mohl taky naučit, ne? Já bych mu tedy pěkně přitáhla otěže musel by se začít otáčet 😠 Žádné rozmazlování 😉

markee
15. říj 2009

No já byla s Johankou na plavču.Docela to šlo,pže jsme kecali s holkama dost,zakecali jsme se a dom přijeli až po jedný hodině 😀 Ale bylo veselo. Sněží tu i po cestě na plavčo.Ještě nemám zimáky a jen tak je prý Míša nedá,pže zas má být lepší počásko,tak je nechce ojet či co.
Zas bych chtěla miminko,ale to jen,protože na plavču je ta těhu kamarádka a za ten týden jí táááák narostlo bříško. NO a je ve stejném týdnu co jsem já přišla o miminko- ve 22tt ☹ Tak prostě jsem vzpomínala,ale nebojte,nebrečela.

aronek
15. říj 2009

markee, když to už zvládáš bez slziček, tak je to supr 😀 Teď to už bude jen lepší 😀 😀

markee
15. říj 2009

Kopy,ale já před poslední očekávanou MS taky zašpinila,jen maličko. A vy jste mi tu psali,že se určo mimčo hnízdí. A to bylo v sobotu a v úterý jsem to měla dostat. MS se však nedostavila a já věděla,že jsem těhu. Udělala si test a čárky tam byli. 😉

markee
15. říj 2009

Aronek,no mezi lidma se snažim nebulet. Doma je to něco jiného ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru