Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. říj 2009

Jé holky vy jste z Moravy a já jsem z Chodska, to jsme trojka 🙂

if.v
17. říj 2009

Terci, to teda 😀 Počkej, za chvíli přijde Farminka a bude se hlásit za Hradec 😀

if.v
17. říj 2009

já letos po roce zjistila, že mi malá vyrostla z kroje...takže mě čeká slušný nápor domácích ručních prací...aby byla krásnou stárečkou na těch příštích a tetky nás nepomluvili, že nejde vyfešákovaná..

mari111
17. říj 2009

farminka se bude se mnou hlasit za severne cechy 😠 doufam, jinak ja sem ze slovenska ale tady sem uz 8let,takze uz jak doma,teda skoro, doma(na slovensku)je stejne nejlip 😉

tercie
17. říj 2009

Mari na opuštěněj ostrov ho brzy pošlu, jak toho nenechá 😀

Holky já jsem dneska vlezla na chat a odepsala prvnímu kdo mi přišel pod ruku, teď jsem s ním celej večer kecala.... když může manža, můžu já taky... ale mám mu to řkat, neo si to mám nechat pro sebe, nebo čekat až se dovtípí sám...? A nebo toho nechat?

farmarska
17. říj 2009

holkýýýý tak jsem tadýýý!! 😉 pozdě, ale přeci 😉 😀 jsem s rodinou koukala ještě na suprstár 😎
jdu vás rychle dočíst, abych byla v obraze 😉

mari111
17. říj 2009

tercinko delej co uznas za vhodne, ale kdyz mu to reknes tak se akorat zasmeje ze to delas jen jako pomstu a asi to ani resit nebude

mari111
17. říj 2009

jen cti farminko,jen cti 🙂

mari111
17. říj 2009

sirelko pisalkujes nebo si uz sla haji ? bez rozlucky

sirella
17. říj 2009

🙂 if:klidně písni odkud jsi...u nás jsou hody teď....bude to záhul.Mám z toho skoro bolení...za manžu.Dnes má karty

tercie
17. říj 2009

No Mari nevím, jednou jsem kámoše na chatu měla, a to se dozvěděl a udělal mi scénu jak hrom.. jenže to jsem o tom, co provádí on neměla ani potuchy... tak jsem se samo stáhla a bála se od tý doby, aby se se mnou náááhodou nerozešel, žejo...

if.v
17. říj 2009

Mari, my jsme v Čechách už skoro 11 let a taky je nám nejlíp mezi "našima" 😎 i když o dost kamarádů jsme přestěhováním přišli, protože vždy automaticky předpokládali, že tady se žije jako v bavlnce a odmítali pochopit, že 1. mají stejnou možnost se odstěhovat a 2. životní náklady tady jsou mnohem vyšší..takže tak

sirella
17. říj 2009

mari:nezdrhám....jen nestíhám...odpovím vždy...u mě je to PC+práce(malilinkatá) a+chat

tercie
17. říj 2009

On totiž ze mě blbce dělat může...ale já z něj ne.

Holky ty jo tahhle pozdě nás tu tolik ještě snad nebylo, nebo jo? 🙂

Farmíku nečti, pojď kecafonovat 🙂 ségra 😉

Sirel jaký hody máte? Já chci taky hody... nebo aspoň jahody 😀

if.v
17. říj 2009

Sirella, jsme s manželem z Hustopečí - mezi Brnem a Břeclaví na D2..teď tam v létě zmydlili Topolánka 😀 . Jinak kamarády (ty co nám zůstali) máme až ve Strážnici 🙂
Tercie, ty tichá vodo... 😉

tercie
17. říj 2009

If já jsem se z Domažlic odstěhovala za manžou na Varsko, a taky si t doteď nemůžu zvyknout, lidi jsou tu úplně jiný. A když přijedu k nám, a zas se nakazím tím protáhlým "á" tak jsem ve svým živlu 🙂

mari111
17. říj 2009

tak ted tercinko ti muze vis co

mari111
17. říj 2009

holky ja sem byla rok v brne a tam bolo super, joj zlate casi 😎

tercie
17. říj 2009

if jenže já si s těma lidma jen povídala, jenže on to dotáh daleko dál... ani se mi nemoh divit, byl 4dny v práci a 4 doma a to věčně někam vyrážel na motorce...kam asi, teď už to vím, leccos se mi doneslo, asi si lidi myslí, že po letech už je to promlčený a neublíží to...

farmarska
17. říj 2009

ahoj, tak dočíst jsem vás nestihla, ale co , to napravím později, nebo zítra 😉 jdu teda kecálkovat 😀

if.v
17. říj 2009

já tě Tercinko jen škádlila, nevidím na tom, co děláš, nic špatného 🙂

sirella
17. říj 2009

holčiindy...u nás jsou hody nevím jaké(ono je to prý podle kostela) na to prdíme.včerA mě manža vzal do kina...nebyly lístky ale vymyslel že půjdem na hody k ženské na kterou mám informace že si s ní užil...Manža mi na to že se mám na dbrby z obchodu vys...Začínám být ostražitá a všichni mi říkají že nemá m proč

mari111
17. říj 2009

jo tercinko to je nejhorsi kdyz se nekam nastehujes kde nikoho neznas,pak se ani nic nedozvis, a kdyz tak pozde nebo skreslene,to je tu uz mam jine informatorky,nekdy si aj rikam ze kdyby se mi muj spipčil tak mi to mozna aj s radosti nekdo pride rict snad az domu a aj s fotkama ,sou tady vselijaky lidi, hlavne ''prejici'' 😉 🙄 🙄

if.v
17. říj 2009

já prvního půl roku po přestěhování z Moravy chodila do práce se staženým žaludkem, jak byli lidi nepříjemní a sobečtí

mari111
17. říj 2009

jo to mne se hned vnucovali ale jen proto aby se co nejvic o mne dovedeli a pak mohli drbat 😀

mari111
17. říj 2009

ale nasla sem tu aj par hodnych lidi. ale s vama se stejne nejlip keca,ste moje pipinky 😉 tak farminko copak si delala celej den?

mari111
17. říj 2009

tak holky uz si povidam sama se sebou,nebo co 😠 no nic du si dat sangrii,sice ji moc nemusim ale kdyz neni nic jine tak aj ta je dobra,teda jeste mam domacu slivovicku ze slovace ale tu ja ee,fuj to nemuzu ani citit ,to bych hned hodila 😝

mari111
17. říj 2009

no tak holky co to je??? vy se mnou uz nemluvite? 😢

sirella
17. říj 2009

mari:Já jsem tu...jen mě zajímalo jestli tomu mému mám dát"čoud" a nebo radši v klidu

if.v
17. říj 2009

ne ne Mari, taky musím někdy čůůůůůrat 😀 no a pak jsem hledala ovladač k televizi jako blázen všude, než jsem zjistila, že mi na něm leží kočka....ona takhle občas zalehne i mobil a to se pak můžu potrhat smíchy, když na něm leží a někdo zavolá 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru