Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
19. říj 2009

Souhlasím s Kerrií, a udělala bych to samé 😉

martinkal
19. říj 2009

Tercí a nemáš třeba sestru, nebo nějakou kamarádku, kam bys mohla na pár dnů jít?

tercie
19. říj 2009

No, musím počkat na nemocenskou, a nechat si zprovoznit auto...

kerrie
19. říj 2009

Terci, já Tě obdivuju už za to, že jsi mu dokázala odpustit, když to udělal poprvé............a ty 3 roky měl svobodu........bohužel je tak hloupej, že toho zneužil a teď holt musí nést následky. 😔

tercie
19. říj 2009

Marti ségru mám, ale bydlí s rodičema 150km odsud, a kámošku ke který bych se nakýblovala nemám... všichni maj rodiny a to je mi blbý...

Holky a myslíte, že když se na čas zdekuju, že tím neuvolním pole tý druhý?

murynka
19. říj 2009

ahojky

pokusím se dočíst 😅 ale nevím

stihli jsme to vymalováno lino položeno dali jsme jim tam kartony aby nám ho nezašlapali....zítra přijedou volali mi na potvrzení 😵 😵 a ještě jedno velké překvapení přijel topenář napustil topení a ve středu přijede revizák a spustí to 😵 😵 takže už budeme topit do ted jsme tam dělali v zimě v bundách atd 😖 ...babička si topila v tich krbovkách ale u nás to promrzlo takže se to vyhřeje než se nastěhujeme 😉
o víkendu mám slíbený obývák 😀 😀

holky mám dost ale jsme štastná 😵 😵 😵 😵

mari111
19. říj 2009

tak ja uz nevim jak nanho. hlavne ale nechci aby si se trapila ty, ja rodinu nemam, muzes k nam na dovcu 😉

kerrie
19. říj 2009

Terci.................kdyby chtěl být s tou druhou, tak s ní je. Ono mu prostě jen vyhovuje si občas "odskočit". Tím, že na čas odjedeš to neovlivníš. A jak je vidět, tak po dobrým se to s ním nejspíš řešit nedá 😔 Já myslím, že jestli není hloupej, tak mu docvakne, že už opravdu přestřelil a taky by se mohlo stát, že Tě ztratí.

murynka
19. říj 2009

katy mrzí mě že to nevyšlo ☹ ale je fajn že funguješ 😉

terci vůbec se nedivím že takhle reaguješ 😔 😔 já bych byla hrozná semetrika 🙄 🙄 takže si z toho nic nedělej a on že to nechápe že žárlíš je to trubka 😠 😠 😠
s těmi pohyby já mám placentu na př.stěně ale cítila jsme je od 17tt ale protože jsem hodně hubená 😉
jinak jsou pohyby od 18-22tt takže se nestrachuj 😉 neboj oni dojdou 😎 co bych ted dala za to aby byla venku 😀 😀

farmarska
19. říj 2009

Martinko děkuju 😵 tý jo ty máš paměť jako slon! 😀 no jo, tak jen co mi těhu potvrdí i lékař, tak budu fotit novou fotku 😵 😵
holky s tím kopaním mimísek to hodně taky záleží na fyzické stavbě dotyčné. Kamarádka která je normální (postavou) no spíš hubená, tak u tý jsem to cejtila dost brzy, to kejbání mimča i já 😉 ovšem moje druhá kamarádka, která je postavově taky takovej malej hrošík jako já, tak u ní jsem hejbání míma cejtila snad až dva tejdny před porodem 😅 ono to přes to její skutečný panděro prostě cejtit nebylo 😅
no takže já taky nemám hezký vyhlídky, nebo spíš mlj manža 😅 si chudák přes ty moje pneumošky to malý neošahá dřív než bude samo na světě 😅 😀 😀

tercie
19. říj 2009

No jen tak už to fakt nechat nemůžu, dělala bych ze sebe akorát blbce a ponižovala se. Počkám na to auto a sbalím se k našim, jak bylo v plánu. Akorát musím vydržet dělat jakože nic...

kerrie
19. říj 2009

Mury, ahojda 🙂
To je fajn, že se vám bydleníčko takhle krásně rýsuje............. 😵 😵

mari111
19. říj 2009

jo jo terci, snad vydrzis a snad to dobre dopadne

tercie
19. říj 2009

Mury to já se nebojím, jen sonduju,jak to máte vy ostatní 🙂 Ty jo vy jedete, to je paráda 🙂 Budete bydlet dřv než my, a to už máte po koludci 🙂

murynka
19. říj 2009

míšo a kdy budete bydlet???

aha tak já to blbe pochopila promin 😅 😅

já počítám snad za 14 dní 🙂

markee
19. říj 2009

ahojky. Murynko jé vy se máte, jak vám to přeju. Fakt moc a už se těším na fotečky hotového bytečku 😉
Tercinko,nevím co k tomu napsat. Já tě plně chápu,jsem stejná. Ale vím,že se budeš trápit,pže ho pořád budeš podezřívat. On si bude připadat,že je skvělej,nic špatného nedělá a to nepřejde. Je to chlap a bohužel je takových víc než dost ☹
Tak já mám hotové plněné knedlíky uzeným masem, zítra mi manža neumře hlady a já taky ne,až se vrátím od kadeřnice. Malá bude papat ve školce.

tercie
19. říj 2009

Mury no my nejdřív až postaví kotce pro psy, protože po tom co se stalo je tu nenecháme bez dozoru samotný... takže tak do měsíce...počítám..

martinkal
19. říj 2009

Tercinko prostě vašim řekneš, že se ti po nich zastesklo, že máš těhu hormony a nechceš být v baráku sama 🙂

tercie
19. říj 2009

Marti jo, nějak už to snad zaonačím...
Ten můj mi dneska ani nepopřál k svátku, a to už teď ani nemůžu čekat ☹ Jeho rodiče chtěj slavit...já nemám ani jednu chuť něco chystat...

martinkal
19. říj 2009

Jééé Michaela to je krásný jméno, všechno nej Tercínko 😀

martinkal
19. říj 2009

Kde bydlí vaši?

kerrie
19. říj 2009

Jůůůůůůůůůůů, Tercinko, všechno NEJ k svátku 😵 Hodně zdraví pro Tebe i pro mrňouska a pak spoustu štístka a splnění všech Tvých tajných přání..........to Ti přejem s Emičkou obě. 😉 😵

murynka
19. říj 2009

tercinko promin vš nej k svátku 🙂 všude popřeji a tady zapomenu 😠 😠 😠

tercie
19. říj 2009

Děkuju holky, já to tu ještě tak blbě napíšu jak bych si o to říkala 😅

Marti já pocházím z Domažlic, mám tam celou svou rodinu...

farmarska
19. říj 2009

helé kde jste všechny?
Ulice ještě nezačala a tady nikde nikdo 😕

murynka
19. říj 2009

míšo tak to není 😉 jen sis postěžovala na toho svýho 😠 to je darebák ☹ ☹

murynka
19. říj 2009

farmi co keckáš 😲 😀 😀 😀

martinkal
19. říj 2009

Tercí, když já tě beru jako Tercinku, ne jako Michaelu 😀 😀 😀

markee
19. říj 2009

No Tercinko, vidiš,kamarádce jsem popřála hned ráno k svátku a tobě ne. Sakra.
Všechno nejlepší k svátku,nejvíc zdravíčka a štěstíčka a taky,aby manža dostal už konečně rozum.

mari111
19. říj 2009

joooooooooj tercinko vsechno naj k svatku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru