Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
1. črc 2009

terci, to byses divila, co takový důchodci občas dokážou 😀 jsou schopný se poprat v krámu i o poslední rohlík 😀

kopi paaa 🙂

tercie
1. črc 2009

jo a umlátit se francouzkejma holema viď, a vytrhat si poslední dva vlasy 😀

aronek
1. črc 2009

pravda je, že máme oddělení pro tvale pracovně nezařaditelné, říkáme jim babičky a i tam bývá veselo

tercie
1. črc 2009

To docela chápu, přece jenom se tam musí něco dít, aby se to tam dalo vydržet, viď...

aronek
1. črc 2009

nejlepší je na babičkách řešit lesbické vztahy, to si snad ani nepředstavuju 😖

jitie
1. črc 2009

tak tak 😀
aronku, tak to musíš mít teda pevný nervy a ty děláš přímo s nima, nebo někde v kanclu??

aronek
1. črc 2009

přímo s nima, jsem speciální pedagog

tercie
1. črc 2009

Aronku - kdo jednou zkusí, už nechce jinak? 😀 Jak říkala Stašová v Přítelkyni z domu smutku 🙂

aronek
1. črc 2009

terci, ale jen si to představ oddělení důchodek a řeším to s nima a mohla bych být jejich vnučka

jitie
1. črc 2009

aronku, to musí být teda tvrdá práce 😖

jitie
1. črc 2009

na mě leze spaní, po celém náročném dnu plném válení se na lehátku jsem nějak unavená 🙄
tak já se loučím, teď už fakt půjdu 😀 paaaa holčiny 🙂

tercie
1. črc 2009

Jasný to chápu, zas je ale dobrý že maj k tobě důvěru a svěří ti takový věci... protože věřím, že pravých lesbiček tam je poskrovnu, a ty ostatní jsou spíš z nedostatku jiných příležitostí asi, ne?

aronek
1. črc 2009

No hlavně je to hrozně omezující v tom, že se k tobě po propuštění venku hlásí. Po Hlavním nádraží v praze nemůžu ani projít ☹ . Hlásí se a ještě volají paní vychovatelko, co dělají holky v kriminále. No ostuda

markee
1. črc 2009

ahojky,téda vy jste toho prokecali,takže fakt nedočítám,na to nemám energii 😀
Holky k těm prenatal boxům, já ho dostala při Johance taky a měla jsem tam i dudlík pro malou od NUKu a malá ho měla moc ráda-skosený silikonový. Pak ale chtěla obyč.,ale to časem. Jo a to jsem chtěla napsat. V porodnici jsem dostala další dva 😀 ale to jsou větší krabičky a měli jsme tam opět časáky,pak nějaký vzorky plen a mastiček a taky kelíkem od Aventu-jak jsou k odsávačce Avent na mléko a v druhé byla mistička s víčkem od Tupperware 😀 a je to super,oboje používám do dnes a vypadá to jak nové. Doufám,že to dávaj pořád,to se hodí.
Já byla u nevlastní ségry jí odnést klobouk na auto pro ženicha,tak si ho nechá nazdobit v květinářství,takže mojí výzdobu sundaj ☹ ale to se dalo čekat. No a natrhala mi třešně,abych nelezla na žebřík.Pak jsme probírali co a jak bude,abych věděla kvůli kadeřnici. No a mezi řečí sem jí řekla,že budu mít kalhoty a halenku a ona na to,že bude určo teplo,tak ať si vezmu šaty,ale to jsem říkala,že sice mám,ale starší,že prostě už jsem kupovala tohle a ty šaty,že se mi ani žádné zatím nelíbili.Tak otevřela svou skříň a já šla do mdlob. No vyzkoušela jsem si tho kvanta a mám doma čtvery,takže ještě dořešit,které budou finální 😀 Naštěstí má takovou postavu,že já jako těhu si od ní můžu šaty půjčit. Nojo,právnička se hned pozná.Nemůže mít pořád ty samé hadry,to by vapadalo blbě 😀 U mě zas každý pozná socana,pže mám od všeho jeden kus(teda krom triček,spoďárů a ponožek 😀 😀 😀 )

tercie
1. črc 2009

Jitíku papa a hezky se vyspi 🙂 Já půjdu ještě za chvilku, až přijde švagrvá dát spát malou.

aronek
1. črc 2009

terci, při dlouhém trestu na ně jdou pudy a jsou zvířátka. Nedávno jsem řešila, že to dvě dělaly na ložnici, kde jich spí 24. Tak to bych snad rozchodila 😖

tercie
1. črc 2009

Jůůů ty brďo tak to teda věřím.. 😀 SPíš ony by se teda měly stydět, ale věřím, že takovým to asi žíly netrhá, co...

tercie
1. črc 2009

markee teda ty ses rozepsala 😀 Ale na svatbičku bych taky šla z fleku... no jo, s těma hadrama na tom taky nejsem úplně nejlíp, ale něco by se vymyslelo...

aronek
1. črc 2009

neřeší vůbec, jednu jsem potkala na Hatích, tak jsem se pokusila schovat do stojanu s hadrama a ona si mně vytáhla. Prodavačka koukala jako bychom seděli spolu

tercie
1. črc 2009

Aron radši nesoudím, kdoví co bych dělala já, bejt někde zavřená 😀 😀 😀 Ale těch zbylých 22 mělo asi pěkný divadlo 😀

tercie
1. črc 2009

Jéééé :_D To bych asi dělala blbou, že jsem jí v životě neviděla, že si mě s někým plete 😀 Nebo nevím Y😀

aronek
1. črc 2009

no hlavně ta jedna to nedělala až tak dobrovolně, něco od ní dostala a takhle jí to splácela

tercie
1. črc 2009

Fuj, nikdy nechci do krimu 😀

aronek
1. črc 2009

a to jsi neviděla jak vypadala, neopřela bych si o ní ani kolo

tercie
1. črc 2009

no, dovedu si to představit, něco odobnýho bylo ve Fontáně pro Zuzanu 2, ne?

aronek
1. črc 2009

Asi tak. No, ale nejsou tam za odměnu a horší si to dělají sami mezi sebou.

tercie
1. črc 2009

No, tak to je vlastně fakt 😀

Holky musím už jít, jde sem spát malá neteř, sedím jim v ložnici u compu 😀 Tak mějte hezkej večer a paaa

aronek
1. črc 2009

Tak hezký večer, já se loučím také

ee.liska
1. črc 2009

joj nestíháááám vy tedy vykládáte 🙂
akorát jsem došla z pivečka a idu spat, zítra dočtu 🙂
tak dobrou a moc nevykládejte

nicollka
1. črc 2009

ahojte, tak sem došla z práce, pak na pár panáčku ke kamošce a pak co nevidim, plno stránek prokecaných, kopi pigluje přítel, aronek chdí do basy :D no legrandu ste tu měli.
Už jen zítra, snad bude hezky chci si to proležet konečně na sluníčku když mám to volno a v pátek už jedeme pro manžílka. Na víkend tu budeme mít manžovo bráchu s přítelkyní tak to bude určo pivečko večer a asi dojede i babička s nima ze zahraničí, tak budou obě babičky pěkně spolu hlídat.

Tak iděm aj ja spat, lebo ráno vstávame, idem na hodku do roboty a pak už snad jen to slniečko :D

Dobrou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru