Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
20. říj 2009

Farmi kde jsi tak dlouho?Kde se touláš ty ženská?

Holky já měla dens bulící ráno,nejak to zase na me přišlo a manža konstatoval at už je 1 a jdu do práce nebo se zblázním.

Markee jako ty🙂.Ty chlapi si myslí že uděláme tlustou čáru a bude vše jako dřív,já myslím že se všechny snažíme.
Já vím že mají pravdu a myslí to dobře.
U tebe nejsou nějaké možnost kromě kasy v obchodě?

farmarska
20. říj 2009

ahoj poupátka, teprve jsem se přihnala domů, byla jsem jeětě u našich na obědě a pak s malým vybírat kalhoty, no a první co jsem přišla, hned po tom co jsem vyndala nákup, je že vám píšu 😉 dočtu si vás potom 😉
takže: doktor říkal, že tam zatím nic nevidí, ale to co vidí vypadá dobře, že mám hodně vysokou sliznici a že tam vidí jakoby tvořit se začínající dutinku a že by se k tomu těhu přikládal 😵 😵 😵 😵
no a napsal mi hned ten duphaston, mám ho brát dvakrát denně a nebo mi nabízel ten ultroš, prej, že to je oboje tak nějak stejný, tak at si vyberu, tak já si nakonec nechala ten dupák, bo když už jsem s ním začla, tak abch to neměnila... No ale nevím, holky co je lepčí, udělala jsem dobře? 😕
Jo a pěkně mne štve, že mne neposlal na krev, bych to věděla třeba už zítra, přesnějc 😢 no a takhle musím 14dní čekat, bo říkal, že za 14dní mám přijít na kontrolní ultrazvuk, že už bychom tam něco měli vidět víc.
to bude zase dlouhejch 14dnů!!! 😀
A taky jsem mu říkala, že mi ještě nepřišlo vůbec nic z tý genetiky, jak jsme na ní před měsícem byli a on jen říkal, že tydle vyšetření prostě dlouho trvaj 😠 sem si myslela, že by tam třeba mohl zavolat a pozeptat se, alr on nic 😝 Tak nevím, ale by si s tím měli pospíšit, když jsem teĎ těhu, co když přišli na něco důležitýho a já to nevím a zase se to kuli tomu třeba posere 😔 až tam půjdu za 14dní, tak jestli to do tý doby nepřijde, tak si řeknu o číslo a zavolám si tam sama 😎 at něco nezanedbám 😉

bobinka22
20. říj 2009

farmi super.
Jsem moc rada.A nemysli na nic spatneho jasne..Ja mam velkou radost.
😀

farmarska
20. říj 2009

bobi díky 😵 😵 no budu se snažit, ale víš jak to u nás zamlklinek je 😀

mari111
20. říj 2009

ahoj holky, gratulaco k dobrym vysledkum a kontrolam, ahoj bobiku,poudravuju Vojtiska 🙂 holky dneska v praci bola docela nuda,nic moc lidi az tak k obedu, no uz aby boli vyplaty a tak, snad budou chodit vic.

kerrie
20. říj 2009

Farmi.........dobré zprávičky..........gratuluju 😵 😵 😵

aronek
20. říj 2009

farmi, moc gratuluji 😉 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
20. říj 2009

holky dík dík dík, musím jít ted pokrmit, tak vás dočtu až večer 😉
mějte se tu zatím krásně 🙂

aronek
20. říj 2009

Já se teď musím obléct, po týdnu, a jed nakrmit obludky. Do teď tam byl otec tak krmil. Hrozně se na ně těším, ale fak se na to pořád necítím, tak jsem zvědavá jak přežiju 😖 Dám vědět, jestli jsem přežila 😉

aronek
20. říj 2009

Ještě dotaz, nevíte něco na zalehlé uši od rýmy? Vadí tomu že půjdu do chladu? Stejně musím, takže smůla 😠

mari111
20. říj 2009

tak to nevim aronku,teda tebe se ta choroba drzi. A jake obludky des krmit?

aronek
20. říj 2009

mari, mám dva německé ovčáky, ale na chalupě, která je deset kolometrů ☹

aronek
20. říj 2009

mělo být kilometrů 😉

mari111
20. říj 2009

je ja chci taky hafika aj dva by som hned brala 😵

mari111
20. říj 2009

co vsechny delate, tady jak koukam nikdo neni, no nic, ja si du dat relax do vany a pak se budu valet 😝 tak zatim pa

aronek
20. říj 2009

já dorazila domů, divá zvěř nakrmena, ale v těch uších mi pěkně loupe ☹ Mari, já je mám z minulého vztahu, to je jedinné co mi zbylo. Pejskovi bude deset a čubě pět 😀

farmarska
20. říj 2009

ahoj mládeži 😉 tak jsem si rychle dodělala povinnosti a hurá konečně chvíle klidu na Ulici a přitom i na vás 😵

farmarska
20. říj 2009

jůůů aron má dva bafany ale je blbý že k nim musíš takhle dojíždět 😝 kor ted když jsi nakrmená 😝

farmarska
20. říj 2009

nachlazená jsem samozřejmě chtěla napsat 😀 😀 😀 😀

farmarska
20. říj 2009

nakrmená jsem ted já 😀 nacpala jsem do sebe zrovna ostravskou klobásu a dala si k tomu tatarku mám ted prazvláštní chutě 😀

aronek
20. říj 2009

hezké farmi nakrmená 😀 😀 😀 volal mi kamarád a když jsem mu řekla, že jsem těhotná, tak mi řekl, že jsem naštěkaná 😀 taky zajímavý termín 😀

farmarska
20. říj 2009

😕 jééé tak kde jste všechny???? 😕
já na tudle samomluvu už nehraju 😠 jestli mne naštvete 😠 budu si povídat s mimísem v bříšku a ne s váma! 😠 😀 😀 😎

farmarska
20. říj 2009

no nakrmená jsi možná taky ne? 😅 😀

aronek
20. říj 2009

teď se krmím, papám pomelo 😀

farmarska
20. říj 2009

ale to nemělo bejt jako těhotná ale nachlazená!! 😀 😀 😀 😀 😀

ale to naštěkaná..to je dobrý!!! 😀 😀 😀

aronek
20. říj 2009

já vím že nachlazená, já si jen vzpoměla na toho kámoše 😀

farmarska
20. říj 2009

😝 teda já na ovoce nebo zeleninu vůbec nemám ani pomyšlení 😅 😅 já teda ani před tím nebyla vyloženě zeleninoovocnej typ, ale ted už tuplem ne 😅 😅 chudák zarodek, na čem ten bude živej 😅 😅
mě ted chutnaj ještě víc než normálně samý nezdravý věci 😀

aronek
20. říj 2009

farmi, mně taky chutná jen to pomelo 😀 okurka šla minule ven 😝 nejlepší jsou sušenky 😀 😀

farmarska
20. říj 2009

jeéé ted jsem si doplnila podle data poslední menstruace početí a já už jsem v 5tt 😀 😀 to je teda fofr 😀 😀 😀 to je mazec 😀 😀 😀 😀
jo jo šůši a mašo ! 😵 😵 😵

farmarska
20. říj 2009

no jen doufám, že to zase nebudu muset brzy měnit 😠 😠 myslím to nastavení 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru