Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
20. říj 2009

Dobré ráno 😀
Nezbláznila jsem se.... 😉 , jen se mi nechce spát 🙂

Farmíí blahopřeju ke kontrole a 5tt 😀

Tercí super, že NT je v pořádku 🙂

Kopi dneska jdeš na kontrolu, tak přeju hodně štěstí. 🙂

Jinak my dneska, vlastně včera, byli natáčet druhé DVD, no co ta mrška naše malá zase dělala 😀 normálně se nakrucovala 😀 pravá holčička. A pozor manžel začal tvrdit, že je podobná mě 😀 😀 😀
jsem se zase nasmála. Zítra dám fotečku do albíčka 🙂

Máme 20 cm a 331g 🙂

Tak jdu zkusit spát, kdyžtak zase přijdu něco napsat. Dobrou 😔

martinkal
20. říj 2009

Jéééé 21tt 🙂 .

murynka
21. říj 2009

dobré ráno holky 🙂

markee
21. říj 2009

Dobré ráno,
za půl hodiny půjdeme z baráčku a pojedeme směr genetika. No jsem na to opravdu zvědavá.

markee
21. říj 2009

Kopince přeju,ať prohlídka u dr. dopadne moc dobře.
Martinkal,týjo ta je už veliká ta vaše princezna.
Aronek,koukám,že večer už nikdo nepřišel. Že by se včera oslavovali ty // a ty co je nemaj tak pracovali aby je měli,cooooo 😉

farmarska
21. říj 2009

ahoj kočky 😉
koukám, že si včera aronek vyzkoušel samomluvu 😀 holky já se moc omlouvám, ale já jsem poslední dny večer tak hotová, že prostě usínám už u prvního filmu a vůbec nemám sílu kecat 😅 😅

Marti díky 😉 a gratuluju k druhému dvd a k tvému 20ti centimetrovému štěstí 🙂
Mury koukám že vy to stěhování prostě nemůžete mít v klidu a bez nervů 😅 😀 tak doufám, že bude už všechno jen správně a nic nového se neposere 😉

farmarska
21. říj 2009

markee myslím na vás!!! 😵

farmarska
21. říj 2009

markee já neslávím 😅 já jsem ja zimní medvěd já furt spím 😅 😅

farmarska
21. říj 2009

kopince samozřejmě přeju taky dobrou kontrolu!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
21. říj 2009

a Tercí včera jsme se tu pak už vůbec nepotkaly, takže dřív než ti to zapomenu napsat, moc gratuluju k dobrým výsledkům!! 😵 😵 😵

markee
21. říj 2009

Farmy,nojo počáteční únavy moc dobře znám.
Jinak mě asi končí MS 😅 v noci nic a teď ráno taky ne. No buď to zas bude jen přes den a nebo fakt končí. To by byla rychlost,v neděli to začlo.
Tak se jdeme obléknout a pojedeme pro mou mamču. Na genetice máme být v 9:30.
Papa.

farmarska
21. říj 2009

no a jinak se tu holky mějte pěkně, já půjdu pomalu nakrmit a podojit a pak musím jet k našim, budeme s mamkou připravovat obrovskej třípatrovej dort, aby měl syn až přijde ze školy 😉 a pak máme slavnostní oběd 😉 ňam už se těším na dělání krémů a řízek 😀 No a tak nevím kdy sem zase dorazím, ale až dorazím. snad tu na mne budou čekat jen nějaké samé hezké zpravy! 🙂 Od kopi, od merkee, ... 😉

farmarska
21. říj 2009

jo a když buou nějaké nové dvě//, tak se taky vůbec zlobit nebudu 😀 😀 😀 😀

maarrtina
21. říj 2009

Ahoj holky zase po delší době a co to nevidím.
Farmarska moc gratuluji dvě // tak to je skvělé. 🙂

katyna6
21. říj 2009

hezké ráno 🙂

murynka
21. říj 2009

farmi děkuju 🙂 hezky si to dnes užijte a bud opatrná 🙂

markee moc držím palce na tu genetiku 😉

kopinko tobě na kontrolu 😵 😵

jo a chceme jen dobré zprávy 😎

mějte se tu jdu na barák dneska mám manžela v práci takže to šéfuji já 😀 😀 a dnes snad dodělají tu kuchyni tak hezký den opodledne nakouknu 🙂

katyna6
21. říj 2009

markee-taky držím palečky,ať na genetice dopadnete dobře 🙂

farmi odpočívej,co nejvíc,práce neuteče,všechno pomalu zvládneš.Tak buď na sebe opatrná,mamčo! 😉 😉

tercinko-taky moc gratuluji k dobrým výsledkům,zase máš o starost miň! 🙂

mateta888
21. říj 2009

dobré ránko 😀
Hele katy ty jsi tady taky jak pak žiješ? 😵
Holky chtěla jsem se zeptat, byla jsem včera u dr a dala mi konskou dávku utrogestanu(pro jistotu), já to nikdy nebrala ani nic podobného a dr mi řekla normálně orálně, kdyby mi to nedělalo dobře tak pak vaginálně. Na letáku co jsem si četla je, že v těhu jen vaginálně. Jaký je v tom rozdíl ? Jsem celkem v lese 😅 ,

nicollka
21. říj 2009

Dobré ráno, to je zase zima.

Tak já jedu dnes do vyškova na sociálku, snad mi dají ten výměr i bez pozastavení živnosti, nebo aspon řeknou jak jsem na tom s tím příjmem, abych tu živnost nepozastavila uplně zbytečně. Jinak to budu muset risknout a zase obnovit no. Moje teploty už jsou pořád na nic, tak jen čekám kdy se mrcha rozjede konečně a půjdu k doktorce na to vyšetření už.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nicollka
21. říj 2009

Kopi jestli jsem to pochopila dobře tak dnes jdeš k dokti? Jestli ano tak hodně moc štěstíčka a dobré zprávičky.

katyna6
21. říj 2009

ahojky mate-jojo,sem chodím už hooodně dlouho a myslím,že se ti tu bude líbit,jsou tu skvělý holky.S tím Utrošem ti asi moc neporadím,já ho brala kdysi dávno,ale myslím,že není rozdíl v tom,jak to do sebe dostaneš.jen většian holek co vím,tak si je zaváděla,protože jim po něm bylo nevolno.Mě nevadil vůbec.Důležitý je,abys ho do sebe něak dostala.Je v něm hormon,co podporuje těhotenství.Mně dr.říkal,že jak zjistím,že jsem těhu,taky si mám pro něj hned přijít.

flair
21. říj 2009

Ahoj holky🙂 Markee, hodně štěstí na genetice, Kopi ty pořid na kontrole.
Terci, super výsledky NT, gratuluju🙂
Jinak já si užívám na PN 🙂 musím se sbalit a pojedu PNkovat za manželem do Přerova🙂

katyna6
21. říj 2009

čauky flair,tak až se tam budeš na PN nudit,přijeď na kafíčko,Přerov je od nás kousíček 😉 😀

kopa
autor
21. říj 2009

Ahoj holky,
děkuji za držení palečků 😉 Já jdu dnesk na gyndu na prevenci,ale chci s ní probrat tu mojí divnou MS...a taky bych byla ráda kdyby mi napsala třeba ten duphastona nebo utroš.At to mám taky pro jistotu a klid duše.
Ale jdu tam až v 19hod.takže vám pak napíši až večer 😉

mateto utorgestan se dá používat orálně,ale spousta holkám je po něm zle...Můžeš ho zavádět,tím spíš se hormony dostanou k mímu...Já bych zaváděla 😅

katyna6
21. říj 2009

ahoj kopi-tak to já teda budu držet až večer 😉 😉 .Budu v práci,tak to budu mít i zaplacený 😀 .Ta moje zatracená ms naštěstí dopadla dobře,tak k dr.nemusím,ale už jsem se tam chystala volat.Tak ať ti to kočko dobře dopadne!!! 🙂

kopa
autor
21. říj 2009

jdu si koupit obídek 🙂 a pak udělám tabulku.

mateta888
21. říj 2009

katynka : no mě ho taky dala pro sychr 😀 , vzhledem k tomu že už mám dva za sebou a je to brzo , ikdyž jí to nevadilo spíš se mi smála, když jsem jí popisovala jak jsem manžu seřvala 😀 . No tak mi dala vyšší dávku 2-1-2
no docela mazec.

kopa : ahojky a díky, dnes to ještě zkusím normálně a kdyby něco tak asi dám spodem, jsem trošku unavená, ale dá se to vydržet no uvidíme, ale asi máš pravdu, že je blíž k mimi 🙂

flair
21. říj 2009

Katy, koukala jsem, že budeme blízko sebe, to je fajn, ráda tě uvidím🙂 Já z Přerova pocházím. Po maturitě jsem odešla do Ostravy na vysokou a už tady zůstala. Jenže před rokem jsem potkala svého manžílka a rozhodla se vrátit do rodného města🙂 Nikdy bych nevěřila, že to udělám!!! Ale láska je mocná🙂 Navíc v PR mám celou rodinu, kterou jsem 13 let zanedbávala, takže to ted musím dohnat🙂

katyna6
21. říj 2009

flair-no vidíš,jak je ten svět maličký.Já mám zase z Ostravy přítele,který se kvůli mně přistěhoval sem 😀 😀 .

mate-tak radši poctivě papej,i kdybys na wecku měla strávit mládí.mimčo za to stojí 😀

flair
21. říj 2009

Katy, tak to je dobrý 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru