Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
22. říj 2009

No ono to taky není dobré,když je ti špatně,tak pořád lítat k těm kozám. Vím,že prostě oni být bez podojení nemůžou. Ale nemůže to dělat manža,když ti není dobře?

paajaa
22. říj 2009

Ahoj Holky moje,
nakukuju a koukám, že Farmi nám marodí. Já bych na nic nečekala a jela k doktorovi. Raději to řešit hned než pozdě. Ta teplota by chtěla srazit. A jak jsi se rozhodla s tou genetikou??? zavoláš si tam sama???
Držím palce, ať je ti lépe a mimi je v pořádku

Markee: mohu se přidat k tvé depce. Mě přijde, že se to prostě už nikdy nepovede a já žádné děti mít nebudu. je to naprostá bezmoc. Už nevím co proto víc udělat. Vitamíny papán, piju kontryhel a teď jsem koupila i Femigard. Klidně bych se rozkrájela, kdyby to pomohlo. 😢

Mury: jak pokračujete s kuchyní- už je hotová?? Sehnali jsem jste už spotřebiče??

farmarska
22. říj 2009

Markee je to přímo na hovno 😝 ale když on nikdo jinej z rodiny dojit neumí 😔 a krmit vlastně taky nevěděj co, páč o všechny zvířata se starám výhradně jen já, bo manža žádný nechtěl 😖 Vyjímkou jsou psi, těm by nažrat dal, bo ty má rád 😅 Podojit by s jeho povahou určitě nezvládnul, kozy nesnáší 😅 a nakrmil by mi je možná tak, aby se do druhýho dne nafoukly a chcíply 😅 takže ho ani nebudu žádat, bo bych to měla už nadosmrti na talíři 😔 páč on mi přeci říkal, ať si pořídímtřeba slona, když se o něj zvládnu starat sama 😅 😅

farmarska
22. říj 2009

jedinej kdo by mi mohl se zvířectvem trošku pomoci je moje mamka, ktará se to teda odemne naučila a občas ve vyjmečných případech mne může zaskočit..jenže tý zrovna taky není dobře, takže po ní nemůžu chtít, aby mi sem jezdila a trmácet jí sem a tam 🙄

katyna6
22. říj 2009

pardon holky,měla jsem 40ti minutové telefonické poklábosení s kámoškou 😀

ahoj farmi-sakřyš holka,to asi nebude dobrý tohle kurýrovat sama,radši si k dr.zaběhni. 😖

markee-a když si vás teď už budou hlídat,to znamená co?Třeba dřívější plodovku,nebo tak něco?

farmarska
22. říj 2009

holky tak já se zachvíli půjdu umejt a sjedu za tím dotorem, zkusím si s ním o tom promluvit, bojím se abych si něco sama neposrala 😒

farmarska
22. říj 2009

holky díky, tak ste mne utvrdily v tom co jsem si myslela, půjdu se chystat.
Pájí jo na genetiku si zavolám sama, jen musím ještě dohledat na internetu to číslo..horší je, že si ani za boha nevzpomenu, jak se ta mudra jmenovala 😅 Ale když jim to popíšu a řeknu jim i přesnej datum kdy jsme tam byli, tak snad to dohledaj-

katyna6
22. říj 2009

farmi-radši nějaký patáčky,co můžou těhulky,než aby se ti chřipka nebo angína,nebo co to je,rozjely a doplatilo na to miminko.Tak hlavu vzhůru,sjeď si k němu a za pár dní bude dobře!!!

markee
22. říj 2009

Katy, no prý bude odběr placenty-ty choriové klky. To se dělá mezi 1O a 12 týdnem. Takže snad to stačí.
Paajaa,no ten pocit mám právě taky ☹

katyna6
22. říj 2009

markee-aha,tak to je opravdu o dost dřív,než minule.Ale věřím tomu,že jak budete mít v kupě všechny výsledky,udělají všechno pro to,aby to bylo bez problémů a miminko zdravý!!!

paja-já jsem na tom podobně,navíc včera to byly 2 měsíce od revize,nálada celkem na bodu mrazu 😖

Já jdu holky radši do postele,jsem po noční,snad tyhle blbý chvilky aspoň zaspím.Pa

a tobě farminko moc držím,ať to dopadne,co nejlíp!!!!!!!!!!

markee
22. říj 2009

Katy,jdi si lehnout. Farminko a ty mazej k tomu doktoru. Tím nic nezkazíš 😉

paajaa
22. říj 2009

Markee: je to u mě jako na houpačce. Chvilku dobré a pak zase pád. Nejhorší je, že mě to přijde, že nám to doma vůbc neklape. S manžou se jenom míjíme. Je pořád utahanej- buď v práci nebo s baráčku a já to špatně snážím. To té mé psychice moc nepřidá. ☹ Hlavně už se snažíme 15měsíců a z toho 5 měsíců co to máme povoleno. Je to na palici. Ale ty jsi na tom mnohem hůř, takže tě nechci v depce podporovat

Katy: hezky si odpočiň

Farmi: ty výsledky najdou podle tvého rodného čísla a manži. Nebo takhle to bylo v Praze. A paní doktorku ti dohledají a ty si to pak napíšeš. Pak písni, jak jsi dopadla u doktora.

aronek
22. říj 2009

Ahoj, přeji krásné ráno 😀 i když jak tady čtu, tak spíše takové depkující ☹

aja.83
22. říj 2009

Farmiku, teda to je naprd s tou nemocí, ale uvidíš, třeba ti doktor dá nějaké prášky, co můžeš i v těhu. Něco řádí, já i manža jsme oba pěkně nachcíplý, manža to má už na průduškách, ach jo. Snad se z toho taky brzo vydrápem.

aronek
22. říj 2009

😉 farmi, koukám, že tě taky klátí nemoc ☹ Já jsem teď tedy taky měla antibiotika, ale nesměly se v prvním trimestru, tak snad tvůj doktor něco vymyslí 😉 držím palečky, aby to dobře dopadlo 😀

markee
22. říj 2009

Paajaa,jen se vydepči,aby tě to pustilo. Nejsem na to zas nejhůř. Jsou na tom lidi hůře. Víš jak mě zas mrzí,že vám to nejde. Pošlu ti kousek své plodnoti,pže nám to zatím šlo dobře 🙂 snad to tak půjde dál,ale s dobrými chromozomky-jakože budou schopný se dobře rozdělit.

kopa
autor
22. říj 2009

Ahoj holky 🙂
jdu vás rychle dočíst 😉
U mě vládne dobrá náladička 😅 až je to podezřeléé 😀 😀
Jinak jsem dneska ještě volala na gyndu páč mi neřekli kolikrát denně mám brát ten Duphaston 😅 v lékárně mě strašně zmátli 🤐
Takže ho beru jednou denně od 14DC do 25DC 😕 sestřička na gyndě se divila proč ho beru od 14DC 😅 😕 ale že k tomu měla doktorka určitě důvod...

venuska
22. říj 2009

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda vadí barvení v těhu. Zítra chci jít na stříhání a na barvu, tak nevím.Díky

Kopi, gratuluji ke kontrole, že jsi zdravá, tak teď to půjde samo... 🙂

kopa
autor
22. říj 2009

Markee moc mě mrzí,že nemáš ty výsledky 😔 😔 😔 a musíš čekat až do prosince 🤐 Ale jak píšeš tedko si tě určitě ohlídají a ty se dočkáš miminka 😵 Moc tomu věřím 🙂 😵

Katynko překvapilo mě,že doktorka mi sama navrhla duphaston 🙂 fakt výborná doktorka,moc mi včéra pomohla psychicky 😵 cejtím se ted o 100% lépe.

Aronku u nás ted pravidelné tulení je tak po dvou dnech 😀 snažím se na to nemyslet a nehlídám si nic 😉

Markét,to víš že mám radost,že jsem zdravá.Spadl mi kámen ze srdce. 🙂 A co ten zánět močáku??Jdeš k doktorovi?

Farminko doufám,že už je ti trošku lépe.Raději si zajdi k doktorovi.To je náke divné že pokaždý když jsi těhu onemocníš 😕 Mě včera doktorka doporučila když budu nastydnutá(což už trošku jsem 😨 )tak mám pít mátovej čaj s medem a nebo zázvor.Tak jsem si dneska koupila bylinkový čaj při nachlazení.
Má tam květ bezu černého a lípy,medunku,list maliníku,fenykl a černý rybíz.Tak snad ti doktor na to něco dá a bude lépe.

Sarlottko mě doktorka,řikala že p tom Duphastonu by mi nemělo být zle..Tak uvidím.a co v práci?

Nicollko to je mi líto že ta hnusná mrcha došla 😔 a co manža bude ted lépe doma?

Aji jen poctivě dočítej 😀 😀 já tu tedko taky moc nejsem,tak mám co dělat.

kopa
autor
22. říj 2009

tak a ted jdu na tuto stránku dočíst 😀

kopa
autor
22. říj 2009

Paaji a jéjej k tobě dorazila depka 😖 ☹ Musíme se s tím holky nák poprat 😅 🤐 Jinak to nezvládnem...
Věřím tomu,že se všichni dočkáme miminek a budem štastný.

Venusko ahojky 🙂
Barvení v těhu nevadí,navíc už jsi 31tt 😉 Většinou se nedoporučuje v 1.trimestru.

venuska
22. říj 2009

Kopi, děkuji za radu... 🙂 Už to mam odrostlé, tak to není hezké....tak to jsi mi udělala radost. Moje kadeřnice používá přírodní barvy, tak to je nejspíš taky +.

farmarska
22. říj 2009

ahoj holky tak jsem zpět 😉
byla jsem u toho doktora a doktor mi zdělil, že mám angínu a že se na to antb. musí, ještě mi udělal i stěr a na ten si mám zavolt v pondělí. Napsal mi penbene po 8h. a že prý ty se normálně celý těhu můžou 😨 ted jsem proštudovala leták od nich a opravdu tam je napsaný že "penicilin nemá učinky na matku ani dítě a nejsteli alergická na penicilin, můžete je užívat během těhotenství i během kojení"
no to mne překvapilo 😨
no chtěla jsem to ještě zavolat gyndaři a přeptat se, jenže se mu nemůžu už půl hodky dovolat 😝
taky jsem se chtěla zeptat na paralen, ten prej taky můžu, ale nevím přesně kolik a hlavě kdy si ho vzít..od jaký teploty. Nevím totiž jestli mimču vadí už 37, nebo od 37,5, nebo až od 38? 😅
Asi to moc žeru že?? ale já mám fakt děsnej strach udělat cokoliv 😅 😅
No tak ted ležím v posteli, jeden penbeňák už jsem slupla ,mám postavenou vodu na čajík, obvázanej krk a celej den se z ní nehnu 😎 jen čůrat to chodím asi každejch 20minut 😅 😅

farmarska
22. říj 2009

jo pájí díky 😉 volala jsem na tu genetiku do Hradce, našla jsem si číslo a oni by mne podle jména a bydliště a roku naroznení normálně dohledali, jenže ted tam není ta doktorka( ma dovču) a tak si mám zavolat za týden, když jsem teda těhu. Normálně to prý trvá přes dva měsíce-ty vyšetření 😝
No tak ale ještě že jsem tam zavolala 😉 takhle budu třeba něco důležitýho vědět už za týden 😉

farmarska
22. říj 2009

kopi dík za tip, tydle bylinky, včetně toho zázvoru mám taky, tak na ně taky dnes přijde řada 😀
jinak jsem ráda, že ti ta doktorka takhle pomohla a že se cejtíš mnohem líp!! 😵
jdu vás taky dočíst holky 😉

farmarska
22. říj 2009

ted budu v posteli pečená vařená (s noťákem) tak se tu ze mne zblázníte 😀 😝 😎 😀
jůůů já se budu nudit! 😨 já už to ted cejtím 😅 😝 😀

farmarska
22. říj 2009

tak si se mnou kokejte psát 😠 a ne že tu budeme provozovat samomluvu 😀 😝
jen od třičtvrtě na jednu asi so 3nemusíte, to mám seriály 😀
jo a potom od půl 4 do takovejch půl pátý taky ne, to se mi vrátí můj manža z práce, tak než se nají a než to vedle mne zalomí a usne 😝 😀 no a pak mi musíte dělat splolečnost a ž do Ulice 😀 😀 😎

mabe
22. říj 2009

ahoj farmi

farmarska
22. říj 2009

ahoj mabuš 😉 to jsem to zase vychytala co 😅 🙄

mabe
22. říj 2009

to teda jo, ja dneska byla na ko. srdicko tluce, deloha dobra. ale ty triple testy. nemela jsem na ne chodit. vysla me vyssi hladina AFP, coz jsou rozstepy, takze v po jdu na genetickou konzultaci a UTZ. Snad to bude ok. Uz sem cetla strasne moc diskuzi, jak ty vysledky vychazi falesne pozitivne. riziko mam 1:320, coz neni uplne malo. NT screening v prvnim trimestru ukazkovy. Tak snad, ale cervik hloda, hloda. Na plodovku asi nepujdu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru