Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
22. říj 2009

mabuš koukala jsem na tvý bříško v albíčku..je krásný 😵 😵
ted jsem četla co tě potkalo, ale i já už o těhle triplech četla, že strašně moc vycházejí špatně 😝 hlavně když ti ten screening vyšel dobrý!! 😵 a že je mimi i srdíčko v pořádku 😵
myslím že to u tebe bude vše jak má 😵 😵 😵 tak se tím snaž netrápit! 😉

aja.83
22. říj 2009

Mabe, to mě mrzí, že triple testy nedopadly nejlíp. Ale neboj, vážně vychází hodně často falešně, tak snad to bude dobrý 😉

paajaa
22. říj 2009

Farmi: to je dobře, že jsi dostala práčky, které mohou těhulky. Hlavně ať jsi brzo fit. Na tu genetiku je asi budeš muset uhánět jako já. Jsem ráda, že jsis tam brnkla a nečekala na Dr.

Kopi: je super, že tě tvoje Dr., takhle hezky nakopla a ty se cítíš fajn. Já bych se možná taky cítíila líp, kdyby měl na mě manža čas. Takhle si všechno beru a je mi všechno líto ( když mi něco řekne). 😢 Prostě nervy na pochodu.

mabe: jak se máš. Koukám, že jsi za chvilku v půlce. To je super 😉

Venus: ty vlásky jistě navadí. 🙂

mabe
22. říj 2009

holky, dekuju moc za podporu. verim, ze to bude ok. vsak jdu na genetiku v pondeli, to je za chvilku. 🙂

markee
22. říj 2009

Farmy,téda no vidiš,ještě bys zanedbala angínu.Ještě že jsi tam šla a má prášky,které těhulky můžou. Jen hajej.
Mabe,to je mi líto,že to vyšlo špatně,ale určo tě pošlou na pořádný utz a třeba znova naberou krev. Já chtěla rovnou plodovku,ale jestli ti dobře dopadl první screening,tak bych se nebála,že teď je něco špatně.
My za tak za hoďku jedeme k Míšovo babče. Tam mě uvidí od toho potratu prvně,tak se bojím jak i já budu reagovat. No snad nebudu bulet,babičku by to moc bolelo. Prožila si taky své. Míšův táta byl z dvojčat,ale jeho bratříček se narodil mrtvý. A krom toho Míšův taťka umřel před 13lety ☹ Zbyla jí dcera. Nechci před ní brečet,pže ona by si vzpomněla na sebe a to fakt nechci. Už je stará,tak aby se nedej bože něco nestalo. ☹

markee
22. říj 2009

Tak si tak brouzdám po netu a samozřejmě jsem zabrzdila na stránkách výpočtu porodu podle MS 😅 Nojo,tak jestli to vše přijde tak jak má,tak v lednu bych to dostala 11.1.2010 a TP by byl 18.10.2010- 9 dní před čtvrtými narozeninami Johanky. Jo hezké plány,ale fakt plánovat nebudu. Nechci.
Tak já nás jdu balit a pak pojedeme za babičkou. Možná tu bude večer. Pa.

aronek
22. říj 2009

markee, to by vyšlo mmoc hezky 😉

aja.83
22. říj 2009

Markee, to by fakt byl dobrej datum. Uvidíš, nech to osudu. Každej už to má předem nalajnovaný. Mně štve, že se tak snažílkujeme, s manžou fakt co 2-3 dny sexujeme a pak různě podkládáme zadek, prstíčková metoda a tak, no a jestli vůbec nemám ovulaci, tak je to na nic a ani se tento měsíc nebude konat testovací mánie. No jo, tak snad už se mnou aspoň gyndař něco začne dělat, abych aspoň měla tu ovulku.

aronek
22. říj 2009

kdepak se všecjny touláte ☹

mabe
22. říj 2009

ahoj aronku 🙂

aronek
22. říj 2009

ahoj mabe, jak je? Koukala jsem na tvoje triply, ale fakt jsou často pozitivní 😉

mabe
22. říj 2009

aronku, ja tomu verim, co jinyho me zbyva. tedka hodne o tom ctu na netu. dokonce jsem cetla, ze kdyz jedna hodnota ze 3 je zvysena nebo snizena, tak hned udavaji vysledek za pozitivni. snad to bude ok.

aronek
22. říj 2009

mabe nám stačí málo a jsme vystresované, naštěstí nebudeš čekat dlouho pondělí je za chvilku 😉

mabe
22. říj 2009

aronku, jojo, v pondeli. cetla jsem, ze 95% je falesne pozitivnich triplle testu.

aronek
22. říj 2009

mabe, akorát by mně zajímalo, proč je dělají, když vychází tolik falešně pozitivně a zbytečně to stresuje 😠

mabe
22. říj 2009

nevim, ale kdybych poslechla svou dr., tak na to nejdu. jsu blba 😒 ale tedka co uz. rikam si, ze riziko 1:320 je vysoky. i kdyz podle nich na muj vek mensi.

aronek
22. říj 2009

mabe, já na ně musela kvůli vysokému NT a snad dobré, říkali, že pokud bude něco špatně tak se ozvou a neozvali 😉

mabe
22. říj 2009

aronku, tak to jsem rada za tebe, ja to mam teda naopak.

aronek
22. říj 2009

kdepak se toulá farmi? dle rozpisu právě naktmila manžela a uspává ho 😀 😀

aronek
22. říj 2009

farmi psala, že o půl páté manžel usne a bude si povídat a ono nic ☹

sarlotta
22. říj 2009

ahojík holčinky, tak se hlásím, opět utahaná jako kotě - dneska jsem se naházela lopatou a najezdila s kolečkama 😲 😅 ... ufff... doufám, že zítra už žádné nové zboží nepřijde 😎 ale musím do práce i v sobotu a v nedělu.... ale co, říjen už se blíží ke konci 😉 docela mi to pěkně utíká. 😀

mabe- na tripply se vykašli- NT je zásadní a důležitý-ten máš ok, takže se není čeho bát 😉

farmarska
22. říj 2009

ahoj holky
manža sice o půl 5 už spal jako dudek, ale já se snažila od půl 4srazit si teplotu 😝
Jako vždy my sviňule vyskočila a když jsem se ve tři vzbudila, měla jsem 38,5 😝 😝 tak rychle paralen, ale ten mi tu teplotu vůbec nesrazil, tak jsem po hodině volala na gyndu a popsala mu situaci a on, že ty ant. můžu, jen s tím paralenem opatrně, že spíš mín než víc a že by měly bejt tak dva denně a aŤ zkusím zábaly.
Takže jsem si dala z posledních sil chladnou sprchu, a pak octový zábaly a octový ponožky na sebe a pak jsem si vzpoměla, že ještě jogurt má snad srazit horečku, tak i když na jídlo nemám ani pomyšlení, nasoukala jsem do sebe jogurta 😝
ted mi to konečně kleslo, na 37,5, mám mohrej hadr na palici a modlím se aby v noci nebylo ještě hůř 😢
holky já se tak bojím o mimi 😔 😔 vím že todle mu vůbec nesvětší 😔 😔 😔
furt si říkám, co jsem komu udělala, že nemůžu bejt chvíli v klidu ☹

holky nevíte ještě nějaký tipy na nížení horečky?? 😅

sarlotta
22. říj 2009

Farmi vlažnou sprchu, natírat si dlaně a chodidla citronem, nebo si normal udělej zábal- do lavoru vlažnou vodu-1dcl octa - namočit slabší ručník - obalit si hrudník a pak se zabalit do suchého ručníku přes to a do deky a pod peřinu a vydržet v tom - sníží Ti až o půl stupně.

Ale pokud Ti to neleze přes 38 tak se zase tolik neděje - zvýšená teplota je známka že organismus bojuje s infekcí, což je dobře.

Tu sprchu si klidně dávej co hodinu.

farmarska
22. říj 2009

hmm tak zpět, už mám zase 38 😢 😢 😢

sarlotta
22. říj 2009

ještě poradím kuřecí vývar a čajík z lipového květu spolu s černým bezem... škoda, že nejsi blíž hned bych Ti donesla - mám nasbíraný 😉
nebo zkus šípkový je plný vit. C

farmarska
22. říj 2009

šarlotko díky 🙂 s kuřecím vývarem se ted dělat nebudu, to bych asi nedala a bez letos taky nemám, ale lipovej květ jo, tak zkusím to 😕 a asi zkusím ještě jeden ten paralen 😔 snad to bude menší zlo, než si uvařit mimíska ☹ ☹

sarlotta
22. říj 2009

farmi, hodně vyvětrej, uvař čajík a vlez pod peřinu, čajík pij pomalu a vdechuj i páru z něho a pak zkus spát.
Doufám, že Ti bude už zítra líp- mělo by- antibiotika zaberou a bude dobře uvidíš 😉

aronek
22. říj 2009

farmi, některé v tvém stupni ani neví, že jsou těhotné a ládujou se vším ☹ Držím palečky, aby jste to ustály oba 😉

kopa
autor
22. říj 2009

holky tak jsem pročítala něco o tom Duphastonu na diskuzi.A každý to bere jinak 😕 Tak asi to má více charakterů 😅
já to mám tady na to:Infertilita z luteální insuficience: 10 mg (1 tableta) denně od 14. do 25. dne cyklu.No ale co to znamená?
Infertilita je něco s neplodností. 😅

Farminko tobě je ještě hůře 😔 snad ti ty prášky zaberou.

sarlotta
22. říj 2009

holky jdu ležet k tv, dneska jsem dodělaná 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru