Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. říj 2009

markke ten dort je fakt krásnej, to bych chtěla taky někdy zkusit 😉 hele tu mandlovku by se možná dalo pořídit i v cukrárně ne? 😕 jen mi ještě není jasný jak jste s manžílkem dělali ty potvůrky..to jste je jako formovali v ruce jako modelínu? a čím jste je pak barvili? taky tím potravin. barvivem?
tý jo Jahanka musela bejt spokojená z pohádek a vlastní věže 😉
a je supr že jsi si to užila a snad i přišla na jiný myšlenky 😉 😵

farmarska
25. říj 2009

jo a jinak všem hezké ráno 😵
aronku užijte si pěkně otevřených dveří, jen je nenechávejte moc dlouho otevřené, aby vám všechny ty trestankyně neuprchly 😀 aby vám tam alspon ňáká zbyla, aby jsi měla co hlídat a nepřišla o práci 😀 😀

hanana
25. říj 2009

a co ty farmy jak je ti dneska uz lip?

farmarska
25. říj 2009

hani gratuluju k prvenství!!! 😵 😀
jak je ? ještě jsi nepodlehla čuníkovský chřipce? 😅 😀 😝

farmarska
25. říj 2009

ne 😀

hanana
25. říj 2009

farmi ne ne, jeste nepodlehla ale jak tak ctu ty zpravy u vas tak se to k vam taky hrabe..... 😝

farmarska
25. říj 2009

ne ta nemoc má posun..netrpím ted už na teploty, jen tu tam zvýšená, ale ted mi to sedlo na průdušky či co a mám ted pěknej chrchlák, takovej ten dráždivej kašel 😝 a do toho mě ještě bolí v krku 😝
no ale snad to všechno brzy odejde a nijak neohrozí těhu o to se ted bojím nejvíc 😔 jinak nemoc vzal čert 😉

hanana
25. říj 2009

farmi neboj mimisek to vklidu prezije, hlavne moc nehekej, at ho nevyheknes ven 😀

farmarska
25. říj 2009

no jo už dohráblo 😝 😝 při mým štěstí jí hned chytím a exnu 😀 😎 😀
budete mi nosit kytky na hrob? 😀 😎

hanana
25. říj 2009

neboj treba budes jako mezi prvnimi koho naockuji, kdyz jsi tehule....... 😵

farmarska
25. říj 2009

no já se u toho kejchání a kašlaní snažím mít nožky křížem 😀 je to praktický hned ze dvou důvodů..nevyskočí mimi a ještě si neucvrnknu 😀 😀 😀

farmarska
25. říj 2009

tak to na mne tutově zapomenou! 😀 😀 😎

hanana
25. říj 2009

tak nohy krizem drzim taky 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. říj 2009

katuško a co ty kočko, napiš pak jak je? 😉 myslím na tebe, jestli nejsi zase smutná.. 😖
neboj dnes už je neděle a pak si vše vyjasníte 😉

farmarska
25. říj 2009

hani a to nejsi těhu vid 😀 😀 jo jo to znám 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. říj 2009

mám hlad, jdu si dát něco k druhý snídaní 😅
hle a co u vás taky se měnil čas?

hanana
25. říj 2009

jj menil, ale Matys si toho nejak nevsimnul 😝
ja uz mela snidani a ted davam kafe, mozna pujdu nejaky pradlo povesit ven, dneska vyjmecne neprsi zatim .... 🙄

hanana
25. říj 2009

ted jsem si vsimla ze pises druha snidane .... 😀 tak to je dobry....

farmarska
25. říj 2009

no já mám tak obykle dvě snídaně a tři večeře 😅 😅 😀 😀 tak z něčeho tlustá jsem vid , z vody to není 😀 a já vím přesně z čeho 😀 😀 😀 😎

farmarska
25. říj 2009

a co budete mít k obědu? já naštěstí nic dělat nemusím, budeme dojídat zbytky kač kač 😵 ale jinak fakt už nevím co vařit, docház´í mi inspirace 😝 teda myslím na rychlá málo pracná jídla 😀

farmarska
25. říj 2009

jůů tak Hanča u asi věší 😕 tak já jdu zkusit okouknout telku 😉

hanana
25. říj 2009

farmi ja asi upecu nejake maso, jeste nevim musim to jit prve koupit, ja bych si zase rada neco upekla, ale moc mi to nejde,...... a s tim jidlem to mam stejny..... je mi jasno, ze kdybych furt nezrala tak bych nebyla takova... 😝 ale co uz nadelam 😀

markee
25. říj 2009

ahojky,
Farmy, já dělala na ten dort jen takovou červenou rybičku na boku,pak tu mořskou trávu a krabíka. Jinak manža všechny ty zbylé potvory. Dělali jsme to v ruce. Obarvené to bylo než jsme to tvarovali,ta hmota je bílá,takže si rozpustím potrav.barvu v kapce vody a to dám do té hmoty a patlám. Když jsem s odstínem spokojená,tak tvaruju. Tu mušle dělal z formičky na pracínky,ale jinak to dělal sám. Tu rybu "klauna" jsem začla vyřezávat nožíkem a on jí dodělal. Jinak je to fakt třeba tím rádýlkem-kolečkem,vykrojená tráva. Fakt růčo no.
Jinak tu hmotu kupuje tetka v prodejně pro cukráře-paní to prodává po kýblech. Takže tak. Jinak v cukrárně klasický by ti určo prodali marcipán 😉

kerrie
25. říj 2009

Krásné ránko, holčinky 🙂

Jak se vám spinkalo o hodinu dýl? 😵

katyna6
25. říj 2009

ahoj holky,přeji pěknou neděli

farminko jak je,už jsi zdravá?

markee
25. říj 2009

Kerrie,mě se spalo blbě,pže jsem šla spát asi v půl dvanáctý a každou hodinu se budila,pže manže šel na oslavu 25 narozenin jeho sestřenice. No samo,že využil hoďky navíc a vrátil se podle nového času v půl pátý 😠 A samo,že jsem slyšela,když ho někdo přivezl ještě se sousedem. Tak soused(jeho bratranec)říká: "musím domů čeká na mě Bára." Pak kamarád toho bratrance: "no na mě čeká máma.A na tebe Michale nikdo viď? To máš dobrý."
No a manže říká: "nemám to dobrý,to zas budou kecy,že nemohla spát a že jestli si myslim,že teď je ten čas,kdy jsem řekl,že se vrátím." No hele,jen sem valila oči. Opilec jeden. Jo a ještě jim slibil,že půjde pomoct uklízet po té oslavě.Ale,že by pomohl mě včera to tu sklidit a dnes doklidit to ne. Mě tohle vždy dost mrzí. NO použiju to v pravou chvíli proti němu,to ať si nemyslí 😠

kelly1983
25. říj 2009

Dobré ráno 🙂

pořád nerodím ☹ 😠

katyna6
25. říj 2009

marky-Johanka je fakt moc krásná holčička a ten dort....opravdu nádhera!!!Jsi fakt moc šikovná! 😉

katyna6
25. říj 2009

kelly-koukala jsem do pasu,ještě asi máš nějaký den,ne?Ale věřím,že bys to už určitě chtěla mít za sebou.Co sexík,ani ten nepomáhá?Ve spermatu jsouprý nějaký látky,co působí na čípek a pak by se porod mohl rozjet,tak zkuste 😉

kelly1983
25. říj 2009

Ahoj katy...no chtěla bych to už mít za sebou, jsem unavená, v noci nemůžu už ani vstát z postele a to musím co chvíli se mi chce čůrat.....no já vím, že ten sexík někdy pomáhá, ale já jsem ti tak unavená a ještě ta představa toho sexu, moc se mě nechce ☹ ale uvidím no.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru