Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
26. říj 2009

handm to je mi líto že mrcha došla ☹ 😠

vendul já používám piccasu,zonner na úpravu fotek 😉

handm
26. říj 2009

Děkuju Mury, si hodna! Já si furt říkám, že to třeba bude jak u tebe (jesrtli si to pamatuju dobře), že 4. už nepřijde...taky jsou tu holky na tom mnohem huř, co se snaží dlouho... takže si nemuzu az zas tak stězovat...

holky, prosím, vy jste takové zkušené, už... je to tedy debilní dotaz, já vim, ale stačí jednou denně sexik, když je ovu?! nebo by to jako mělo být víckrát...?? 🙂 🙂 🙂 my jsme totiž teď poctivě jeli skoro každý den od 7DC až do 25DC.. vynechali jsme asi jen 2x a nic.. 🙂) tak přemýšlím, jak na to teď?!

jo a holky, prosím, myslíte že je normální, že mám tu mrchu takhle divně málo - krvácení jen jeden den a teď už jen špinění?! měla jsem totiž první den špinění, pak normál, docela silně a teď už zas skoro nic..

murynka
26. říj 2009

handm nemáš zač tolik to přeji každičké z vás 😵 😵 😵
no mě to neuvěřitelně letí za měsíc bych mohla rodit 😀 😀
ano u nás už 4 MS nedorazila 😉

v období ovu to stačí opravdu ejdnou 😀 😀 si myslím...oni pak nejsou ani tak kvalitní ty spermijky..mě dr .říkal že se dotváří obden 😉 my se zrovna trefili do ovu 🙂

s tou MS neporadím 😨 😨 já to měla vždy silné 😖 ☹

handm
26. říj 2009

No, pět týdnů už uteče jako voda... to je uplně super, tyhle případy vždycky tak zvednou náladu, že to jde a má to dobrý konec.. 🙂 🙂 🙂 věci už máš asi připravené, viď, do porodky.. a kde že budeš rodit? Kl?? nebo Pha?

tak budu Murynko věřit, že to bude jak u vás.. 4. už nepřijde..🙂 🙂 to by bylo super!!!
tak to necháme na jednom pokusu denně a uvidíme, snad se povede.. nejlíp nic neplánovat, že 🙂 🙂

handm
26. říj 2009

Jo holky a co Katynka?! nějak nemůžu najít, co se stalo, že už není zas těhu, když byla, než jsem odjížděla... ☹(

aja.83
26. říj 2009

Handm, já myslím, že jednou denně při ovu stačí. Navíc jak říká Mury, možná spíš udělat pauzu, aby se mohli spermijky dotvořit, někde jsem četla, že ideální je jednou za 3 dny. A to se do ovu taky trefíš, protože spermie můžou v děloze přežít až 72hodin.Neboj, brzy to vyjde, já už se taky utěšuju, že to musí brzy přijít. My jsme na tom vlastně skoro stejně viď? Tak do Vánoc budem slavit, to si piš!!!

aja.83
26. říj 2009

Jo, taky mě zajímá Katy, vždyť přece měla ducha, ne? Nevíte o ní někdo?

handm
26. říj 2009

Aji, no, jednou za tři dny to radši riskovat nebudu, když si neměřím teploty a nedělám grafy ani ovu testy 🙂)
kdyžtak jednou za dva 🙂
Jojo, aji jsme na tom skoro stejně, leda, že by se vám povedlo teď - když jste neměli na to ani pomyšlení, tak by to zrovna mohlo vyjít...🙂 Strašně držím palce... jak dlouhé máš cykly??
teď jsem zrovna koukala na babywebu, kdy mi vycházej plodný dny, tak to už je od příštího úterý, takže za chvíli manžel už zas bude mít préééé 🙂)

aja.83
26. říj 2009

Já mám cyklus delší, měla jsem 30, 34 a teď možná bude i delší, protože ovulka myslím byla docela pozdě. Dělala jsem si ovu test 17DC a nic, ale to nic neznamená, pokud se do toho s testem přímo netrefím, tak stejně nevím nic. Já ovulku vždycky poznám podle toho, že mě bolí vaječník a tentokrát mě vůbec nebolel. Navíc mě minule gynda vystrašil, že vůbec nemám ovulaci, tak jsme se s manžou ani moc nesnažili. Tak uvidíme.
A co mari111? ta taky byla zároveň s námi. Dlouho jsem ji tu neviděla, nebo jsem ten minulý týden moc nedočítala, tak třeba tu byla.

handm
26. říj 2009

Aji, mě tedy při OVU boli břicho jak blazen,.. prave proto si myslim, ze je to ovu vzdycky 🙂 ale třeba není... 🙂 he he..
si říkám, že to snad je ono, když mě tak bolí břuch vždycky..co jinýho by to bylo, že.. u mě je to tedy docela hned po MS, tak do týdne myslím..

ted mě ale taky popotahhuje břicho, a různě popíchává, tak snad to bude brzy v pohodě a začneme se snažilkovat..
já jsem zkoušela sem tam něco dočítat, ale o Mari jsem taky neslyšela dlouho.. netuším, snad je všechno ok...

eleanthis
26. říj 2009

ahoj holky, - diky moc vsem za odpovedi - chytrejsi z toho samoze nejsem, ale mate urcite pravdu, ze pul roku cekat nebudeme, uz jsme se s pritelem vcera dohodli o tom, ze nebudeme spechat a nechame tomu tak ty 3-4 mesice v klidu - ja se taky tak mozna blbe - ale jo - ridim znamenim a chtela bych ditko az tak od prosince dal... takze mi to tak nejak vyjde na ten duben asi. probrali jsme jak se budem pred pocetim chranit, protoze oboji moje tehu vzniklo hned prvni mesic snazeni, takze se nebojim, ze by to neslo, spis se bojim, ze by to bylo moc brzy - na me i na telo 🙂

eleanthis
26. říj 2009

holky vy ste strasne ukecany, ja se vubec nestiham chytat :D

aja.83
26. říj 2009

Eleanthis, určitě je rozumné 3-4měsíce počkat. Tak držím pěstičky, aby to pak šlo jak po másle. 😉

handm
26. říj 2009

Jojo, Eleanthus, to je pravda.. že tady tahle diskuse je krásně ukecaná! 🙂 Já zajdu občas, pro radu, většinou sleduju, ale po týdnu mimo jsem opravdu mimo 🙂 ale holky jsou tu hrozně fajn!!!

kopa
autor
26. říj 2009

Markét ahojky 🙂 🙂 Tak jak pak je?

Holky Katynka měla ducha,ale nakonec MS dostala 😔
A Mari ta má dlouhé cykly.

sirella
26. říj 2009

ahojky holky...jsem zpět 🙂 Ty úlohy to teda dneska bylo 😝 Jsem ráda že už to má prcek z krku a může si jít hrát a já mám čas zas nakouknout 🙂

eleanthis:Já dneska všechno celkově přehodnotila.Byla jsem na kontrole na gyndě a jsem rozhodnutá čekat.Původně jsem do snažení chtěla jít hned po první MS ale to vzdávám.Počkám nějaký ten měsíc a pak se do toho pustím znovu.Jen teda nebudu brát HA co mi dnes napsala.Recept jsem už vyhodila,protože chemii do těla nechci...a když se chceme za nějaký ten měsíc znovu snažit tak na to kašlu.Jsou i jiné metody na ochranu

handm
26. říj 2009

Aha, Kopi. díky za zprávu o Katynce.. ty jo, to je taky dobry...nejdriv duch a pak ms ☹( je fakt asi lepsi testovat az po vynechani, nez pak byt zklamanej vic nez obvykle..

murynka
26. říj 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

přidala jsme fotečky obýváku kdo chcete jukněte 🙂

handm budu rodit na Kladně já tam pracuji jako zd.sestra 😉 a podělat se to může kdekoliv 😒
jinak tašku mám sbalenou ale v tom druhém baráčku 😀 😀 kde už je celá malá přesěthovaná 😅 😀

leni docela to jde co ty??? 😵 😵 😵

handm
26. říj 2009

Jee, Mury, vám už to tak krásně všechno přibývá, i v tom domečku.. 🙂 my pořád válčíme, ejště nejsme ani pod střechou, ale snad do konce měsíce.. tedy SNAD. Musí s sebou trochu hodit, chlapci...

Ahaa, já zapomněla, že si sestřička! Tak snad to bud ev pořádku a dají tam na vás pozor, když to tam znáš a oni znají tebe!!

murynka
26. říj 2009

handm děkuju 😵 😵 a vy také rekonstruujete?? 😕 😕
no my už museli máknout abychom tam bydleli než se malá narodí 🙂

no už tam mám zamluvený i nadstandart 😀 😀 tak snad na mě budou hodní 😅

aja.83
26. říj 2009

Mury, obýváček pěknej! Základ vypadá dobře a ta stěna Sconto se tam bude krásně hodit!

handm
26. říj 2009

My stavime zgruntu... a nekdy si říkám, že snad nedostavíme..☹ ten náš stavitel je jen velká huba.. jsou šikovní, většinou, když něco nepo... ale neumí si nasmlouvat ta řemesla ostatní, nebo dělat dvě věci někde najednou.. takže furt čekáme.. ☹(

A uplně chápu, že musíte mít hotovo, než se princezna narodí!! Kdybych bývala byla zůstala těhu, tak jsem rodila v březnu a asi bycjhom to nestihli do domečku..

murynka
26. říj 2009

handm zase vše budete mít nové 😵 😵 to závidím 🙂
jinak o řemeslníkách mi ani nemluv 😝 😠 to znám 😒 a čekání také ☹

jinak já první TP měla v červnu takže ted bychom to dělali s malým prckem ne nedovedu si to představit 😅 😕

aja děkuju 😵

murynka
26. říj 2009

holkýýýýýýý moje mamina udělala řidičák jedu slavit 😀 😀 😀 😀 😀

handm
26. říj 2009

No, Mury, zatím opravdu není co závidět, to spíš já vám, že už máte skoro hotovo!!! 😵 😵 Mám teď pocit, že pořád jen na něco čekám.... čekatel roku - na MS nebo //, na dělníky, na řemeslníky, jetsli zas něco posr.. nebo tak.. prostě hruza...
ale zaujala mě ta vaše kuchyně, bohužel oresi neumí zkombinovat námi vybrané barvy.. tak půjdu jinam, ale cenově to bude doooost jiné, než u vás bohužel ☹ ale ty spotřebiče taky budu vybírat na netu, musí se ušetřit asopň někde...

Jo, jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré, nejspíš, viď?! s těmi termíny porodu..
občas si ale říkám, že s naším stavitelem ani v létě nebude hotovo.. ☹(

aronek
26. říj 2009

😀 mury, domeček krásně roste 😉 mamince moc gratuluji a užij si oslavu 😀

farmarska
26. říj 2009

ahoj holky, tak se nedřív ozývám, aby jste věděly co je se mnou a až pak budu dočítat, asi toho mám požehnaně 😅
takže nemoc neustupuje spíš naopak, skoro celou noc jsem nespala, jak mne bolelo ucho 😝 to z těch hlenů, kterejch mám snad plnou hlavu, jak mne bolí 😝 Cpala jsem si do něj střídavě celou noc, česnek, slivovici, francovku,nejdřv nahřejvala, pak zas chladila ...no všechno co jsem si během noci našla, že by mohlo zabrat.
Ráno jsem jela k doktoroj a ten mi řekl, že to je opravdu z těch hlenů, kterejch sem plná a že tam mám podtlak a něco s bubínkem a napsal mi takový kapičky do ucha, jako lokální anestetikum, který se samozřejmě nedoporučuje v prvnm trimestru 😢 😔 no ale co jinýho dělat že 😔 dále mu došly výsledky výtěru a zjistilo se e mám streptokoka, takže mi napsal další balení peňáku, který musm doužívat 😢
no mě snad odvezou ☹ přetrvávají u mne pořád i teploty (naštěstí do 38) , takže do toho ještě sem tam lupu paralen 😖 o rýmě a bolesti v krku se ani nebudu zmiňovat 😖
fyzicky jsem kapůt a to nemluvím ani o psychice...todle pro miminko nemůže dopadnout dobře ☹ ☹ ☹
jsem si to zase uměla vybrat všechno v pravej čas 😔 😔

aronek
26. říj 2009

farmi, to je mi moc líto ☹ Tak se pěkně kurýruj a hlavně nelítej ke kozám 😉

farmarska
26. říj 2009

nené o kozy a všechny zvřata včetně syna se stará mamka, ještě že jí mám 😅 tak pořád jen ležím v pelechu, a stejně mi to je nějak k prdu 😠 😢

farmarska
26. říj 2009

ach jo proč nemůžu mít jedno těhotenství v klidu a pohodě ☹ ☹
jdu dočítat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru