Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. říj 2009

Ajo,nějak nás ta Kelly neposlouchá,co? 😀 😀 😀

kelly1983
29. říj 2009

aji neboj jdu na 12, ale jen do poradny ☹ ach jo no. Přítel tipuje víkend, tak jsem zvědavá jestli se trefí.

farmarska
29. říj 2009

ahoj holky 😉
jdu vás dočíst.
Jinak dnes jsem si volala na tu genetiku a mám si zavolat po druhé hodině, tak mi držte palce, jsem zvědavá a nervozní co se tam dozvím 😅

kelly1983
29. říj 2009

marke já bych poslouchala ale Kristýnka nechce poslouchat, vždyť já ju už přemlouvám týden 😅 ale on a nic...tak jsem zvědavá jestli bude taková neposlušná i když se narodí 😀

markee
29. říj 2009

Farmy,myslím na tebe. Určo budou výsledky dobré.
Kelly,nojo no asi se ještě šlechtí 😉

farmarska
29. říj 2009

jůůů to bylo rychlé dočítání 😨 holky co s váma je, vy vůbec nepovídálkujete 😀

katyna6
29. říj 2009

já se holky za chvilku vrátím,jedem nakoupit.Tak zatím pa

farmarska
29. říj 2009

katy supr že jste si to vyříkali, snad se vše obrátí k lepčímu, moc ti to broučku přeju 🙂 Peníze když nejsou jsou velkou zkouškou pro vztah 😝 bych ti mohla povídat 😝 ale tak lavně že to jde nějak řešit 🙂
markee supr že je Johanka už zdravá 🙂 a ty si z váhy nic nedělej, po tom čím jsi si prošla se to někde muselo projevit! hlavně když se cejtíš dobře 🙂 a jestli se cejtíš dobře když hubneš a cvičíš, tak hubni a cvič.., prostě dělej to, aby jsi byla co nejvíc v psych. pohodě 🙂
kelly překvap manžela, i nás 😉 a porod už před víkendem 😀 hezky ráz, dvá, tři, šup... a je to 😉 😎 😀 😀

markee
29. říj 2009

Holky,jsem od včera nezaměstnaná ☹ na pracák jdu zítra,pže dnes nemám hlídání a ani auto. Mamka prý ztvrdne vždy na pracáku 2hodiny než na ní přijde řada. Pojedu rovnou s mamčou,si jí na zítra pozvali. No uvidíme co mi řeknou. Tam bych chtěla dělat-dobrá prac. doba,jsi v teple a za dobré peníze. 😀

farmarska
29. říj 2009

Ají je príma, že jsi v práci tak piná, neflákáš to a pečlivě koníkuješ 😎 a s tou lečitelkou jste udělali dobře, nemá cenu ani nikam k někomu chodit, když k němu od začátku necejtíš důvěru 😉
mury co se ti nelíbí na stavaři 😨 i když je pravda, že ted jsi už spíš stěhovák vid 😉 😀 je supr, že vám to jde tak pěkně od ruky a že začínáte jít dofinále! 😎
no a jak mi je? včera jsem se radovala, že jsem konečně bez teplot a přišla osmá večer a šup, zase bylo na teploměru 37,9 😝 tak mne to sklamalo, jsem myslela, že už budu zdravá 😢 No ale snad už to je lepčí..jen musím sehnat nějaký bombony na cucání, páč mám ted strašně dráždivej kašel a když se rozkašlu bojí abych si malý farmátko nevkašlala 😀
Holkýýý já chci taky vidět ty bobule!!! ale kino mi ted jaksi nehrozí 😖 ach jo to zase bude otravně nudnej víkend..já stále v posteli 😠

mari co dělá krtek a tvý roury? 😉 😀 😀

farmarska
29. říj 2009

markee ale když jsem to tak sledovala u nás..já bych tam snad ani dělat nechtěla 😅 chodí jim tam samej cikán a buď tam dělají scény , že se jim tam skoro plazej po zemi a lamentujou a nebo na ně ječej něco o diskriminaci.. 😝 no hnus 😝 😝 s nima tam snad v klidu jednat nejde 😎 bych si tam leda sebou do práce brala ten el. paralizér a používala bych ho často, to mi věř 😀 třikrát do hodiny bych volala záchranku, že tu mám omdlelého cikána a vůbec nevím, co mu je 😀 😀 😀

farmarska
29. říj 2009

no ale jinak ti samo přeju tfuj tfuj, hodně štěstí na pracáku, i když pochybuju, že by ti tam nějakej džob sehnali 😝 , ale alspon aby jsi tam nemusela dlouho tvdnout 😉

markee
29. říj 2009

Farmy,mě se tam vůbec nechce-na pracák se registrovat,ale úplně bez peněz být nemůžu ☹ Je to děs v této době.

kopa
autor
29. říj 2009

ahojky 🙂

kopa
autor
29. říj 2009

Katy to je dobře,že jste si s přítelákem promluvily 😉 Určitě ted bude všecko v pořádku 😵

Farmíku držím palečky,at máš výsledky v pořádku 😉

Markee aspon naky penízky ti dají na pracáku 😉 a třeba něco najdeš.

kopa
autor
29. říj 2009

no a tady zas nikdo 😅
tak já mizím...

aja.83
29. říj 2009

Ahoj Kopíku!

aja.83
29. říj 2009

Farmi, prosím Tě, co Ty furt děláš s tou nemocí, že se jí nemůžeš zbavit! Asi se málo potíš na cizím těle 😀 !

katyna6
29. říj 2009

jsem zpět,jen budu odbíhat dodělávat oběd 🙂

aja.83
29. říj 2009

Kelly, jůů Kristýnka. My chceme taky Kristýnku, až to jednou vyjde. Tak ať je brzy na světě! Do víkendu by to snad mohlo vyjít!

katyna6
29. říj 2009

farmi-a z netu s to stáhnout neumíš,možná to tam už bude.Já to teda ještě neviděla,ale chtěla bych taky.

kopa-ahoj kopinko,no já doufám,že už se nic nestane.To bych už asi nedala a rozešla se s ním.A jak jsi psala o tom Dupháku-já si sehnala Utrogestan a budu ho brát od 16Dc do 25dc.Aspoň tak mi ho dr.předepsal kdysi dávno,a teď v létě,jak jsem otěhu,tak jsem ho tak taky brala,ale načerno 😀

katyna6
29. říj 2009

farmi-děkuji 😉Neříkám,že peníze jsou všechno,ale když nejsou,je to fakt velkej problém.Snad se s tím už teď poperem 😉

jéjée,tady nikdo není?Tak já se jdu nadlábnout,oběd je hotov a pak asi chvilku zdřímnu.Tak pěkně povídejte,ať mám co dočítat.

farmarska
29. říj 2009

jé já tu jsem ale odskakuju

ají to je pravda že se moc nepotím-na cizím těle...vlastně vůbec 😅 žiju ted zase v celibátu, bo se bojím 😅 😅
ale zato z postele jsem se pořádně už asi tejden nehnula a ležím a piju čaj, baští léky i vitamíny.. 😝 já nevím co to je za hajzla strepťáka, že se mě tak drží 😠 asi se mu líbím 😅

katuš není zač, to jsi napsala přesně o těch penězích 😉

aja.83
29. říj 2009

Farmíku, tak snad to brzy přejde a nemoc přemůžeš. Já jsem už 14dní taky taková slabá, mám kašel a nechce se mě pustit. Zítra jdu k zubákovi, fuj, to se mi nechce. Snad tam nebudu moc chrblat.

aja.83
29. říj 2009

Kde jsteee všechny???

tercie
29. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem myslela, kolik tu toho za ty dva dny nebude na dočítání, a vy to takhle pěkně flákáte😀
No snad se to teď zlepší, prtotože já už jsem teď doma, tak bude na koníka víc času 🙂

sarlotta
29. říj 2009

Ahojík holčinky , dám si s Váma kafíčko a pak jedem na ten pohřeb 😒
Dneska jsem si udělala radost a koupila si černé sáčko s kožíškem 😎

sarlotta
29. říj 2009

Katyna .. to je fajn rozhodnutí... byteček spravíte a když budete chtít v budoucnu domeček, tak si vezmete hypotéku ... my taky měníme bydlení postupně dle potřeby🙂 I když bych chtěla domek se zahradou tak na to teď prostě nejsou prašulky... ale hlavně že se máme rádi🙂

markee noooo tam bych šla taky dělat hned🙂)) sice někteří ,,žadatelé" budou asi problémoví... ale tak všude je něco, že. Myslím, že kvalifikaci na pracák nepotřebuje ta úřednice žádnou ne ? co pc a zvedat telefon🙂

tercinko máš krásné týdny🙂 jen tak dál. Moc pěkně se na to dívá.

Farminko sakriš, že Ty jsi zas pobíhala po venku cooooo, darebáku, pěkně ležet v pelechu.

Aja ouvej, zubař... to je horší než porod🙂)

sarlotta
29. říj 2009

Kelly klidně to nech na neděli na 1.11. a bude mít princezna krásné narozeninky... moje mamča slaví 1.11. 50tiny 😀 😎

tercie
29. říj 2009

Šarlotko ahojky, upřímnou soustrast... babičky je mi líto, ale vidím to u nás doma, babi a děda, oba 85 let, sotva chodí, vše je bolí, celej život se jen dřeli a jen trápení na starý kolena... moc by si přáli odejít, ale smrt nepřichází, je mi jich tak líto, že bych jim přála klidnej odchod... je to smutný, když nemůžu pomoct...
Drž se!!!
A děkuju za pochvalu 🙂

Holky kdybyste se chtěly mrknout, mamča mi ušila záclony a včera jsme je pověsily na okna, akorát je to focený mobilem se špatným světlem a fotky jsou dost tmavý

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru