Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
29. říj 2009

Jejda...sarlotko...to je mi líto 😔 Mě to potkalo předloni...držím palůšky abys byla co nejdřív ok

venuska
29. říj 2009

Kelly: cítím se dobře, až někdy na ty nepříjemné kopance od Natálky. Cítím se zase dost unavená, ale snažím se pořád něco dělat a chodit na procázky, jinak bych pořád spala 😝
Hlavně si odpočiň, kdyby to náhodou přišlo, ať máš dost síly 😉 Myslím na tebe... 🙂

sirella
29. říj 2009

mari:neboj...všechno bude ok 😉 Já si právě myslela že najdeš // ale jinak tě aspoň gyndr. prohlídne a něco s tebou udělá.Já už jsem taky nervozní i když mám ještě 14 dní skoro čas

venuska
29. říj 2009

Martinko: gratuluji k velkému UTZ 🙂 Jsem ráda, že jste obě v pořádku a malá se má takhle hezky k světu 🙂 360g je fakt pěkné 🙂 🙂 Ty dětičky strašně rychle rostou.

Já jsem ještě nyní objednala přes net za výhodnou cenu komplet kosmetiku od Hipp a pak už jen nějaké maličkosti a snad bude vše.

Jak se jinak cítíš???

markee
29. říj 2009

Tak já šla přiložit do kotle a on byl skoro vyhaslí.A to mi tchýně říkala,že přiloží. No jestli přiložila,tak asi málo. Jsem musela rozdělávat a zas smrdim,fuj. To jsem si dala dneska vanu(u tchýně,pže mi to už scházelo).NO je mi hodně to vykoupání platné 😀

markee
29. říj 2009

Mari,to je mi líto,že je bílo. Ale neboj brzo tam ty // najdeš 😉

mari111
29. říj 2009

no sirelko nenasla, . marke snad brzo ☹ ja jen doufam ze se mnou zitra neco vymysli

sirella
29. říj 2009

mari:držíme ti všechny palůše 😉 Bude to ok...neboj

Ach jo ....mizím do sprchy...ještě nakouknu 🙂

markee:na kotel bacha...manželův svědek měl dost škaredý úraz ☹ ....děvčičko...buď opatrná .Vím že záleží na kotlu a způsobu přidávání ale fakt buď opatrná...měj se moc hezky 🙂

mari111
29. říj 2009

no nic holky, du do vany, vykoupu se, schodim srst 😉 a du haji at rano brzo vstanu a jedu co nejdriv na gyndu. tak zitra pa a dobrou noc , jo a myslete na mne zitra ju ☹ predem dekuji

handm
29. říj 2009

Mari, držím palec, ať tam třeba i přes bílý test je nějaké překvapení příjemné... 😵 😵
dobrou holky!!

sirella
29. říj 2009

taky mizím...jdu se tulit...Mari111:drž se holka a přijdi říct jak jsi dopadla...držím fakt palůše a určo to dopadne ok:::drž se 😉

murynka
30. říj 2009

ahojky holky

napíšu pak dočtu 🙂

včéra byl fakt den ☹ ☹ jako Ikea dobrý něco jsme pokoupila pak jsme jeli do Sconta opět slevy 20% objednali jsme si tam tu obrovskou halovou skřín za 6500 🙂 a židle do jídelny jsou mega luxusní i houpací 😀 😀 vyšli by na 7 tis.s tou slevou na 4 500tis.máme 4 😉 řijde to do 3 týdnů 😵 😵 to bylo fajn
pak jsme jeli do hornbachu už mi začlo být divně vzali jsme obklad do koupelny asi 30 balíků 🙄 🙄 jirka naložil...zaplatili jsme a jeli k autu já také něco táhla,pak to nakládal do vozíku a chodil daleko tak jsme mu chtěla pomoc a chtěla jsem te vozík přesunout no a co se stalo vše se vysypalo na zem 😢 😢 😢 no asi 6 balíků obkladů 😔 😔 jirka nejdříve nadával ani se mu nedivím...pak mě ale uklidnoval objla a já jen brečela a brečela..asi hormony 😅
jeli jsme domů doma to prohlédli a byli pěkně odštípaný rohy ☹ ☹ zníčený asi 4m obkladů 😖
večer přijeli zedníci a v pondělí nám to obloží 😵 😵 😵 to je ejdna dobrá zpráva
druhá že jsme jeden balík vzali a vyreklamovali 😅 a oni nám ho vyměnili 😅
a třetí že tyto dlaždice se budpu doel řezat a na vanu takže ty růžky nevadí 🤐 😅
takže to nakonec dopadlo dobře uffffff 😎

holky celá rekonstrukce mě už pěkně se.. ☹ ☹ ☹ nervy v háji

ale jedna věc jistá koupelna bude příští pátek 😵 😵 jirka udělá jídelnu za pondělí a úterý a příští víkend se STĚHUJEME 😵 😵 😵

pardon musela jsem si postěžovat

jo a jedna otázka mám pocit že se malá otočila zadečkem na druhou stranu je to možný 😕 😕 😕 ????

murynka
30. říj 2009

tak postupně 😎

tercíku hezká záclonka a bydleníčko 😵 😵

katy my jsme spolu také 2 a půl roku 😅 už jsme se vzali a čekáme miminko 😀 vše jsme vzali hopem 😅

aronku gratulace k velkému UZ hlavně že je vše v pořádku 🙂 a kluk se ještě může změnit na holku 😉 😎

marti tobě také gratulace ke kontrole 😵 😵

děláte mi radost!!!

sarlotko upřímnou soustrost ☹ ☹

markee ovu no super hlavně že jí poznáš 😎 a pak vesele na to!!! 😀 😵

vendul 2 bobule byli super 🙂 líbáš jako bůh s emi také moc líbilo 🙂 a ta stavba už se nevyjadřuji 😢 nestavěla bych ani za nic 😅 😅 fakt tohle mi stačilo ale je to asi tím že jsem těhotná 😅

katyna6
30. říj 2009

hezké ráno koníkovky 🙂

kopa
autor
30. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 51DC
Hanana 30DC
Aja 83 29DC
Sarlotta 29DC
Eeliska 24DC
Maarrtina 21DC
Ikopretinka 18DC
Paajaa 18DC
Kopa 15DC........................................2.12.KO
Markee 13DC.......................................2.12.KO
Maendy 12DC
Katyna6 12DC
Nicollka 9DC
Handm 8DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
30. říj 2009

Ahoj holky,
včera jsem měla večer čas a tak jsem se chtěla připojit na koně a zrovna mi nefungoval 😠 😠 🤐
Jinak Ovu je na obzoru,dělala jsem včera testík.
😉

Gratuluji holkám k úspěšným kontrolám 😵 😵 JEN TAK DÁL!!! 🙂

Tercíku moc heké bydleníčko,moc se mi líbí ta kuchyn a dlažba 😵

Aronku gratuluji k chlapečkovi 😵

Markét teda ted jsem četla tu tvojí story 😅 😀 Hlavně že to všechno dopadlo dobře,hlavně ře to nespadlo na tebe.Už se vám to blíží a budete brzy bydlet a budete mít klídek 😉

murynka
30. říj 2009

leni 😀 😀 😀 jé ovu takže bude maraton 😀 😎

kerrie
30. říj 2009

Krásné ránko 🙂

Mury..........Ty jsi teda měla včera den, to Ti řeknu. Ale hlavně že ty obklady půjdou i tak použít a úplně nejdůležitější je, že se Ti nic nestalo! Už abyste byli nastěhovaný a tyhle všecky trable Ti odpadly.....potřebuješ teď aspoň trochu klídku. Vždyť za chvilku budeš maminka 🙂 😵 😵 😵

kopa
autor
30. říj 2009

Markét mi máme maraton každý den 😀 😀 😀 co kdyby ovu testy kecali... 😀 Přítelák mi dokonce připomíná at si píši čárky do diáře 😀 😀 😀

murynka
30. říj 2009

jasně nám ovu test také kecal 😎 hezky se milujte a dělej čárky 😀 😀

ker jo jo máš pravdu už potřebuji klid 😖 😕

jak je??

kerrie
30. říj 2009

Kopi.......dyť vy už musíte mít celej diář plnej čárek.........máš to ještě kam psát? 😀 Ale jen tak dál......pořádně pojišťovat a pak už budou jen // 😵 😉

kopa
autor
30. říj 2009

Kerrie no mám tam každý den čárky dvě 😀 😅
co kdyby to ze mě třeba vyteklo,že? 😀 😀 tak at to mám pojištěné 😀

Markét hezky se milujem,dokonce jsem včera pocítila,že bysme se už ani milovat tak často nemuseli 😅 😀

kerrie
30. říj 2009

Mury, myslíš, že se Ti malá otočila? Já ji měla při minulým UTZ koncem pánevním............tak doufám, že se přešoupne..........teď jdu do poradny 11.11., tak uvidím.........ale podle kopání bych tipovala, že je pořád stejně 😒

murynka
30. říj 2009

ker já ti nevím ale včéra jsme brečela a měla hysterák fakt to na mě padlo pak mě bolelo břicho 😔 😔
večer jsme tam jeli ty jedny vyměnit a už jsem cítila že mě kope na druhou stranu 😕 😕 ne jako že by se otočila hlavou nahoru ale přezočila bokem 😉 zadečkem protože večer škytala a škytání bylo vždy nalevo dole a včéra napravo dole 😲 😲 fakt nechápu.... 🙄 🙄

kerrie
30. říj 2009

Kopi..........ale museli 😀 😀 Žádný ulejvání. 😀 😀 😀

kerrie
30. říj 2009

Mury.........však ona se ještě určitě natočí správným směrem, uvidíš 🙂 Pane jo, buď na sebe opatrná. Ale já se vůbec nedivím, že máš nervy na pochodu...........já Tě obdivuju, jak to všechno s tou přestavbou zvládáš. Jak se znám, tak já budu plašit jen z blížícího se porodu..........natož do toho ještě budovat. 😉

murynka
30. říj 2009

keri tobě se otočit ještě může 😉 neboj ale ona asi dobře je 😅 hlavně že jí mám hlavičkou dolů ale překvalipo mě že se přetočila myslela jsem že už tam nemá oc místa 😕 😕

kerrie
30. říj 2009

No já si taky říkám, jak se můžou ještě na poslední chvilku otáčet, když už se tam sotva vejdou. Ale asi na to maj nějaký speciální fígle 😀 😵

kupina
30. říj 2009

Ahoj holky, tak Vám slavnostně oznamuji, že se nám dne 25.10.2009 v 19:24 narodil syn Matyášek. Jeho míry jsou 2660g a 45 cm. 😵 😵 😵

Už jsme z porodnice venku, akorát nás zaskočilo, že to bylo zhruba o měsíc dříve.

Určitě přidám fotky....

murynka
30. říj 2009

KUPI 😕 😕 moc moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jejda mane ale má krásné míry 😵 😵

jejda už zase řvu ale ted dojetím 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru