Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
30. říj 2009

mari ona nepřijde hned ne 😕 😕 to musí mít nějaký účinek nevím 😨

mari111
30. říj 2009

flair,jak sem byla vcera nervozni pred dnesni navstevou gyndy tak se to nejak vyvrbilo a nakonec byla sranda. aspon obcas se aj v posteli zasmeju,ne jen tam plnit povinosti

markee
30. říj 2009

Katynko,mě taky píchá vždy na straně při ovulce a občas mě bolí i v zádech. Já jsem 13DC a mám taky ovulku 😀 jenže mi se nesnažíme o miminko. Sice sexík mám slíbený,ale bez plození 😀

mari111
30. říj 2009

jo martikal kdyby si vydela jak ma zhužvanej polstar pritelak, tak to bych musela pokapičkovat celou loznici a to by bylo na litri 😀

mabe
30. říj 2009

mury, oni nam nedaly na vyber a ja byla uplne v prd* takze az za 14 dni vysledky. z toho me asi jebne.

flair, verim ze mas pravdu.

flair
30. říj 2009

Mari, do 3 dnů by se timrcha měla rozjet 😉

mari111
30. říj 2009

murynko ja nevim, ale kdyz mi ji pichala, tak rikala ze je lepsi si sebou brat vlozku nebo tampon, tak ja nevim, nebo to je jen tim ze ja uz sem ji fakt dlouho nemela

tercie
30. říj 2009

Holky já si skákla jenom dát sprchu a umejt vlasy, a co vy toho za tu chvílu nakecáte to je hrozný, nestíhááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀

martinkal
30. říj 2009

mari a co ti řekli u dr., do kdy by měla MS přijít?

martinkal
30. říj 2009

Tercí a jak je doma?

mari111
30. říj 2009

flair dik, snad dorazi. mabe neboj bude to v poradku,fak jo. 🙂 my dal gyndar aj menstruacni kalendar,prej aby sme to mohli poradne sledovat. jen musim poctive zapisovat

mari111
30. říj 2009

no dr. vlastne nic, ona mi to asi mela rict sestra ale bud sem nevnimala nebo mi to proste nerekli. ja uz sem myslela na to kam honem do lekarny abych se hlavne stihla vratit do 13.00 do prace,nastesti sem to v poho stihla a jeste sem si sla koupit barvu na hlavu a podprdu 🙂 😅

markee
30. říj 2009

Mabe,týjo tebe hnali na plodovku,tak to je mi líto. A k Aničce gratuluju 🙂 Neboj,výsledky budou dobrý,přeju ti to moc a moc.

Holky průběžně dočítám,tak reaguju postupně.

mabe
30. říj 2009

markee, dekuju. snad to bude ok, verim.

tercie
30. říj 2009

Jo a k miminkům už jsem gratulovala, tak ještě Mabe k Aničce, a ostatním k pěkným kontorlám, snad na nikoho nezapomenu 🙂

Kopi, Marti... doma dobrý, co jsem přijela, moc jsme se neviděli, já jsem doma a manža maká, za včera a dneska dodělal základy na kotce, dnes vybetonoval základovou desku, ještě zítra má volno a v neděli jde zase do práce. Je to ale takový divný, jsme chvílema jak cizí lidi, nemáme se o čem bavit, kromě provozních věcí.. oba dváme bacha asi abysme nezačali choulostiv téma.,.. nechci se s ním hádat a ani nic řešit... protože dokud budu v klidu tak ude všechno dobrý... jen si zakázat myslet na to blbý... to mě moc nejde.
Ale jak jsem přijela domů, tak jsme se pomilovali u hořícího krbu, tak jak jsme o tom snili než se začalo stavět, a přitom mi říkal, jak strašně jsem mu chyběla... bylo to hezký, ale chtěla bych to tak pořád 🙂 ale jinak jsem skromná, celkem 😀

mari111
30. říj 2009

tercinko kde se flakas? honem docti a pisni neco, jako jak se mas a tak 😉

tercie
30. říj 2009

Mabe neboj, Anička bude v pořádku, určitě!!! 🙂

martinkal
30. říj 2009

Tercí, třeba se to u vás zlepší, naděje umírá naposledy. 😉 Budu ti držet palce, všechny 4, protože si to zasloužíš, ty i mimi 🙂

tercie
30. říj 2009

Akorát holky pořád nechápu, jak se mnou může spát, a přitom jiný ženský psát, jak na ní myslí... nepsal teď, ale jindy, ale stejně na to musím myslet...

tercie
30. říj 2009

Marti děkuju, já vím, že se to zlepší... když mu dám pokoj a nebudu ho kontrolovat co dělá... ale víš jaký jsou to muka, edět doma, a nevědět, kde je a s kým...? ☹ Do sms mi může nakecat leccos. Chtěla bych mu moc věřit, jenže těch ALE je moc...

markee
30. říj 2009

Mari,je dobře,že jsi v pořádku a mrška určo dorazí a pak můžete plodit 😀

mari111
30. říj 2009

tercinko ja vim ze to je tezke ale aspon trozku si uz v klidu,ne? Marke,jo jo uz se tesim na plozeni,tentokrat se to musi povist,proste musi

tercie
30. říj 2009

Mari já myslím, že po tý injekci jsem někde četla, má mrcha přijít do 10ti dnů... jestli ti dávali agolutin...u jiných nevím jak to je.

tercie
30. říj 2009

Mari jo, trošku už v klidu jsem 🙂 Když je se mnou, nemám problém, ale když tu není, tak se tomu špatně bráním.

mari111
30. říj 2009

joj tak to nevim Tercinko co mi dal ale snad se ji dockam a sup na snazeni 😉 jinak jako tehulka jak se citis? kdyz vynechas jiny starosti

tercie
30. říj 2009

Holky pište, já se tu nudím, manža přijede asi až za hodinu, je doma, venčí a krmí psy, já jsem na baráku, nemám tu ještěš ani televizi, je to otrava...

markee
30. říj 2009

Tercinko,už si opravdu zasloužíš klid. Mohl by být už hodný a napořád 😉

mari111
30. říj 2009

tercinko a vy uz bydlite? ze si na baraku. a co ty penizky uz ti prisli,uz to je fakt dlouho 😕

mari111
30. říj 2009

marke ty nase dortičkařko,jak se mas? co Johanka,uz je zdrava?

markee
30. říj 2009

Mari,no malá je taková jo a ne. Sice nezvrací a nesrajdí už druhý den,ale rýmu má pořád a je taková,prostě je na ní vidět,že jí není dobře. Teplotu nemá. Ale prostě je jiná no. Snad to bude dobrý,pže od pondělí má chodit do školky každý den a v úterý tam bude i spát,tak snad to bude dobré.
Holky já mám slíbené tulení,tak se půjdu osprchnout a pak uvidíme 😅 Ráno jedem po osmý do té Prahy-já řídím. Vezu brášku s přítelkyní a mamču.No snad tam neskejsnem dlouho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru