Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
31. říj 2009

ahojky holky,
tak jsme doma z Práglu. Mamka koupila botky a docela brzo,jenže pak brácha ještě uviděl v Kiltecu bundu,tak zkoušel tu a samozřejmě jsme obešli nějaké hadry. Dom jsme přijeli kolem páté hodiny. Mám toho dost. Míšovi jsem domů přivezl jídlo z jeho oblíbené restaurace a Johance punčošky od Bati a jinak nic. Nějak mě nic nenadchlo ☹ A zjistila jsem,že si nemůžu teď dovolit hledat práci ve vzdálených městech(30km),pže teď nemáme na další auto. Musím sehnat něco v Sedlčanech a to fakt bude na dlouhé lokte ☹

katyna6
31. říj 2009

tak jsem zase tady.Všechno dožehleno,zas mám na měsíc pokoj.Teď už mi jen dopere pračka a pak už na všechno kašlu,počkám na miláčka a na noc pojedeme k mamce.

markee-vidíš,děláš řidiče a sama si tam velice nic nekoupíš.To tak je vždycky 😠 S tou prací to máš fakt těžký.Já sice na ten náš blázinec pořád nadávám,ale zaplať pánbůh za něj,tam mám celkem velkou jistotu,že to bude napořád a mám se pak kam vrátit i po mateřské.Ale jak jste tu kdysi mluvili o tom podnikání...kdyby se mi podařilo fakt hodně dobře prodat pozemek,možná bych i přemýšlela,že si tady pořídím nějakou kavárničku,hlavně pro maminy s malýma dětma a kočárkama.Tohle byl vážně dobrý nápad!

markee
31. říj 2009

Katyna,jo kavárnička s dětským koutkem-to by se mi opravdu moc líbilo.Horší je,že prostě ty peníze na to nemám. Odvahu nevím,to myslím,že by šlo. Mamka je vyučená kuchař-číšník,tak snad i živnost na to by šla udělat. Jen prostě si říct,jdem do toho-zvládneme splácet vše a ještě nám něco malinko zbyde.

katyna6
31. říj 2009

markee-jojo,představa je to moc pěkná,ale realita je vzdálená.Ale co vím,tak něco takovýho tady hodně chybí a v zimě ty maminy fakt nemají kam jít sednout.Přeji ti Marky,aby sehnala práci a to takovou,co by tě aspoň trochu i bavila.U nás to s prací asi až tak hrozné není,ale moc přehled v tom nemám,to je fakt.A dodělat si třeba nějaký kurz,to nemáš v plánu?

mari111
31. říj 2009

ahoj marke tak to sem rada ze ste dobre dojeli. s tou kavarnicko to je moc dobrej napad, tady taky nic takoveho neni ale asi by to moc dobre neslo,tady fakt lidi nemaj moc penez navic, ale vedet ze do toho nedam vic nez vydelam taky bych do toho sla.
katy no ty si sikulka uz mas vyzehleno. mne to teprve ceka 😒

farmarska
31. říj 2009

holky vy jste ale až nechutně pracovitý a akční 😠 pak mám výčitky 😝 nemůžte mi hergot tady některá, alspon pro mou radost, napsat, že jste celej den proválela v posteli a doma máte čurbes 😎 bo u nás to tak je 😀
a kdyby jste nějaká přidala i to, že jí třeba trochu pobolívá hlava, nebo v krku, 😉 😀 😀 hned by se mi lépe marodilo 😀 😀 vědět že v tom nejsem sama 😉 😀

farmarska
31. říj 2009

kopi a co je s tebou? jsi se nažrala v meku a ted už chrupeš vedle přítele a máte půlnoc co? 😀 😀

mabe
31. říj 2009

ahoj farmi, jak je tehule? ja se peru se zacpou. musim jest zelezo kvuli anemii, dneska sem si ho nevzala a mela jsem jogurt, mleko, smetanu, jablko, snad to brzo zabere - jsem na prasknuti.

farmarska
31. říj 2009

jooo tak vy takhle! 😠 než by jste napsaly že máte doma jak po výbuchu, tak radši budete dělat, že tu nido není! 😀 😀 😀

mari111
31. říj 2009

FARMI JESTLI TE TO POTESI JA SEM UKLIZELA JEN CHVILI A S TOU BOLESTI UZ TO JE HORSI,ZADA MNE ZAS BOLEJ JAK SLAK A AJ BRICHO POBOLIVA A PO TY VCEREJSI INJEKCI MAM NA PRDELI BOULI A AJ TA BOLI 😒 STACI?

mari111
31. říj 2009

ahoj mabe teda tebe takto trapi kakacek,jo. sak tady sou sami choroby a tak, to je hrozne, clovek chvili nema klid a pohodu 😠 snad se ti brzo ulevi

katyna6
31. říj 2009

tak,už jsem pověsila i prádlo a pro dnešek je hotovo!!!! 🙂

farmarska
31. říj 2009

oj mabuš, ty jsi chuděrka 😢 to je nepříjemné 😝 to já mám spíš pravej opak, já se peru se sračk..píp
není to uplně strašný, ale dnes jsem byla už asi pětkrát 😝 si myslím, že to mám asi z těch antb. už jich je moc 😝 😝
a jinak jak se mám? stojí to ze ... za to co tobě nepřichází 😀
pořád sem marod, nemoc se nehodlá vzdát.
Po ránu to jakeš takeš jde, to mám většinou kolem 37, ale jak se přehoupne odpoledne, mám většinou kolem 37,7 a tak 😝 😝 já nevím co to je, že se mne to takhle pořád drží 😖 a ty toploty mám pravidelně už 10tý den 😝
no snad to mimi nějak ustojí 😉

mari111
31. říj 2009

tak katynko uz jen odpocivat. pritelaka mas doma?

farmarska
31. říj 2009

mari díky, hned je mi líp 😉 😀 😀 😀

katyna6
31. říj 2009

farmi-kromě toho,že neomluveno jsem ti dala i já,bo jsem tu byla ráno sama 😝 ,taky nemám doma všude uklizeno a bolí mě za krkem,ale děsně!Potřebovala bych řádnou masážičku.

mabe
31. říj 2009

mari, diky, ja taky doufam, ze si brzo ulevim. 😀 ale uz me to vsude picha, tlaci a co chudak anicka utlacena

farmi, tak at se brzo uzdravis. 😖

farmarska
31. říj 2009

katy nes...r s tím prádlem! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
31. říj 2009

farmonko mimi to ustoji, musi

farmarska
31. říj 2009

katy jenom bolest za krkem? 😕 to je slabí 😎 přihod ještě něco 😀 😀
jo a mě neomluveno si příště odpusť! 😠 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

mabuš chudák Anička, bojuje o kousek místečka s hovnem! 😨 🤐 😀 😀

farmarska
31. říj 2009

mari, že jo, já mu to taky říkám! 😉
jen aby ustál i tu diagnozu z genetiky.. snad s tím doktoři něco udělají 🙄

mari111
31. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 ze bojuje s h..... ty si teda cislo, pak se divis ze nam chybis,takhle perlis jenom ty 😉

mari111
31. říj 2009

no tak kdyz uz vedi o co de tak ti snad na to daj nejake prasecky nebo neco,ne, kdy des na gyndu

farmarska
31. říj 2009

mari no ty se směješ, ale to není legranda, chudák malá, takhle malá a má takovýho smrdutýho konkurenta 😅 😅

mabe
31. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
31. říj 2009

mabuš a tak zkus ještě hodně ovoce..jablíčka a hrušky! Hrušky jsou fakt dobrý, zaručený, odskoušený! Moje kozy se s nima ted ládujou a můžou se usrat!!

mari111
31. říj 2009

no jo to je fakt chudacek Anicka ☹

farmarska
31. říj 2009

jdu v uterý, bojím bojím 😔

mari111
31. říj 2009

farmi sak se ti vyserou z podoby ,ty kozy 😀

kopa
autor
31. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Kelly 41tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 39tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO..........................................čeká chlapečka
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 52DC........vyvolávačka
Hanana 31DC
Aja 83 30DC
Eeliska 25DC
Maarrtina 22DC
Ikopretinka 19DC
Paajaa 19DC
Kopa 16DC........................................2.12.KO
Markee 14DC.......................................2.12.KO
Maendy 13DC
Katyna6 13DC
Nicollka 10DC
Handm 9DC
Sarlotta 1DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru