Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
1. lis 2009

Tak jsme najedený a volal i děda(můj táta),takže pojedeme k němu na návštěvu. Příští víkend má mamka 50tiny,takže to nebudeme stíhat nic jiného.

mari111
1. lis 2009

merke vy mate same oslavi,co. my se dem napapat, konecne a pak nekdy pozdej odpoledne deme na hroby.
to bude pritelak zas smutnej chudak,jemu je strasne smutno za babickou 😔

murynka
1. lis 2009

terci jo jo solární kolektory to je ono 😀 😀 také nám to nabízeli na náš barák jde pořád sluníčko....ale nevyplatilo by se to...spíše na nový domeček 😵 😵

markee užijte si návštěvu 🙂 já tu myju na etapy nádobí 😝 😝 😝 akoukám na tristana a isoldu 😵 😵

markee
1. lis 2009

Mari,jojo máme ten podzim dost narvaná oslavama. V září Míša svátek,začátek října brácha svátek,konec října Johanka narozky. Pak v listopadu na začátku dvoje narozky a na konci dvoje narozky. Pak začátkem prosince můj táta narozky a na konci jsou Vánoce 😅 No je toho dosti.
Tak se jdu s malou válet a až se nám bude chtít,tak pojedeme na návštěvu.

tercie
1. lis 2009

Markee to máte pěkný plány, já ještě vůbec netuším, co budu příští tejden dělat...

Mury no kdybyste kvůli tomu měli všechno rozkopat, tak to se nevyplatí

Já dala péct t kuře, a dala jsem si obloženou housku, abych vydržela, než to bude hotový 😀

murynka
1. lis 2009

tak to já vím příští týden se budeme stěhovat 😀 😀 😀

no právě vše rozkopat atd 😒

jéé kuřátko 😎 já už jsme po obídku i po svačince 😅 😅 ted jsme snědla půlku makovce 😀 😀

tercie
1. lis 2009

Hollky můžete mi poradit... mám nějaký divný svědění tam dole, ale zatím žádnej výtok nic, je něco co můžu použít i bez doktora? Mám kontrolu příští týden, tak se mi tam nechce oxidovat už teď... když to jinak nepůjde tak jo, ale že bych to něčím podchytila už teď... co?

tercie
1. lis 2009

O makovci jsem se teď akorát bavila s kámoškou, děláme si tu navzájem chutě😀

sarlotta
1. lis 2009

Ahojík holčinky🙂 u nás už je taky po obědě 😎 řízečky s brambor.kaší

tercie
1. lis 2009

Ahojky šarlotko, tady už jsou všichni po obědě, jenom já měla teprv snídani 😀

flair
1. lis 2009

Ahojte holčinky🙂 já ještě ani neobědvala, co jsem těhu, tak nemám na nic chuť, sice mám hlad, ale nemám z jídla vůbec požitek, což je pro mě jako žrouta totální katastrofa!! 😝 😀 Manžela mám pořád ve Francouzských Pyrenejích někde ve vzduchu nad horami, takže nic nemusím. Co jsem na PN, tak nedělám fakt nic a začíná mi to lézt na nervy, nejsem na to zvyklá 😕
Terci, nevím, neporadím☹ Já na mykozy trpěla poslední rok a nakonec to vyřešil Wobenzym. Užívala jsem ho asi 10 dní a pak zjistila, že jsem těhu, tak ho hned vysadila. Ale i tak od té doby nic a je to paráááda🙂 Ale co můžeš v těhu fakt nevím 😖

tercie
1. lis 2009

Flair přesně tyhle nechutě jsem měla taky, naštěstí toje už fuč, ale až tak od 14tt...
Tak ty jsi taky slaměná vdova... já tu dneska jsem taky sama na baráčku, všechno hotovo, krom přikládání do krbu nemám do čeho píchnout.
Já na ty mykózy nějak moc netrpím, mám to jednou za čas, koukala jsem na net, co se nabízí,ale všechno je jen po poradě s doktorem, tak se tam asi zítra stavím, chci jít stejně do knihovny a vyřídit si věci okolo tý nemocenský. Je to běs jak jim to trvá.

tercie
1. lis 2009

Teď čtu na seznamu, že Paroubková porodila císařem holčičku Margaritu...

mari111
1. lis 2009

tercinko jeste tohle, jo. no radej si skoc na gyndu kdyz zitra budes stejne litat. Ty jo ze margaritu,jo.

flair
1. lis 2009

Terci, tak to se mám s nechutěmi na co těšit ještě 😝 Já pak z hladu zbouchám nějaké pochutiny, samé nezdravé. Ale normální jídlo mi nejede☹ K tomu gyndaři se stav, než aby sis naordinovala něco sama 😉 A ta nude z nicnedělání je děsná!!! Normálně mě už i napadlo, že se vrátím do práce... Ale to bysme zas s manželem nemohli být spolu, já bych byla v Ostravě, on v Přerově a to je hrozný...

mari111
1. lis 2009

flair tak zacni plist 😉

tercie
1. lis 2009

No, taky jím samý nezdravý věci, teď teda už ne, ale abych na něčem ulítávala, jako třeba v předchozím těhu na ředkvičkách, to ne...
Já nějak nemám čas se doma nudit... buď jsem s vámi na netu, nebo si čtu, na to už s prckem nebude čas, tak si to užívám 🙂
A celkově je pořád co dělat, jen mě občas přepadne děsná lenora 😅

tercie
1. lis 2009

Mari já bych mohla plíst tak jedině nohama 😀 Na tyhle práce nemám trpělivost... a taky mě nebaví ten zaškrcenej prst na kterým je namotaná vlna 😀

murynka
1. lis 2009

holky tak já bych prosila tu vaši nežravou 😝 😝

já totiž sežeru na co přijdu a mám pořád hlad 🙄

ted jsem byla se psem je tam pěkná kosa brrrr 😨 😝

tercí to neporadím co se v těhu může nevím 😕

já mám lenoru dneska 😅 ale fakt mega velkou 😝

tercie
1. lis 2009

Mury však ty máš taky nárok, za poslední dny ses nadřela až až 😉
Já bych šla taky ven, jenže psa tu nemám ani jednoho a samotný se mě nechce. A zima je tam taky, tak se asi pustím do tý bábovky, ať o ní pořád jen nemelu 😀 a pak si pustím nějakej film a zalezu ke krbu do teplíčka 🙂

murynka
1. lis 2009

terci bábovku udělej ta je dobrá 🙂 já mám napečeno včéra tu byla babička 😀 😀

mě ten zmetek -pes 😉 zase utekl 😠 😠 vždy zmizí na 20minut tak volám a pískám a pak se uráčí přijít 🙄
hajzl jeden tak jsem promrzlá ☹

krb závidím my ho budeme mít až v lednu v únoru ten pán může v prosinci ale to dělta nebudeme před Vánoci nechce bordel a kvůli malé 😉

mari111
1. lis 2009

terci 😀 no nic holky tak mi uz jedem na hroby, tak zatim se tu mejte, jeste skaknem k skorotchyni na kafco,tak zatim pa pa a nezlobte tu,ju 😉

tercie
1. lis 2009

Papa berušky, já jdu taky něco dělat, ohlásím se později 😉

flair
1. lis 2009

Mari, pleten mě bavilo někdy v pubertě, to jsem to pak i nosila 😀 Ale teď se mi klasický pletený svetry nelíbí, tskže jak z něčeho nemám užotek, tak to nedělám 😝 😀

kopa
autor
1. lis 2009

Ahojky 🙂
tak my jsme byli opět na procházce.A chytla mě uklízecí mánie 😀 Jsem dala prát záclony,utřela jsem prach,žaluzky,dveře,kliky...no prostě celej byt jsem vygruntovala 😉 ted jsem poslala příteláka na procházku samotného,abych měla chvilku klídek. 😎

Tercie mě doporučila doktorka na mykozy toto: Rosalgin,Femigel,Aflovag.Já no netrpím,jen jsme se bavily o bazénech a tak mi doporučila tyto 😉

flair
1. lis 2009

Kopi, ty jsi uklízecí blázen 😕 😀 Jo ty léky na mykozy se v těhu můžou jen na doporučení lékaře, pokud vím 😨

kopa
autor
1. lis 2009

Flair no to víš 😀 jsem se ráno probudila a řekla jsem si,že dneska je dobrej den na uklízení 😀 akorát mě přerušil přítelák,páč mě donutil jít na procházku.Tak jsem přišli a já pokračovala.

kopa
autor
1. lis 2009

jdu pokračovat 😀 😲

flair
1. lis 2009

Kopi, jsi šííílená 😀

mabe
1. lis 2009

ahoj holky, kopi flair ma pravdu. kde tu silu beres? me se chce spat z tohoto pocasi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru