Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. lis 2009

Ahoj, tak já teprve snídám a tady to jede 😉
Murynce moc gratuluji, už aby byla doma a dala detailní info 😀
Farmi, taky gratuluji, sice zase týden čekání, ale to bude dobré 😉

jitie
3. lis 2009

Ahoj,
mluvila sem s murynkou 🙂
porod prý hukot, v4 odtekla plodová voda, v půl 7 jí začali kontrakce po 2min, šílená bolest do podbříšku a tlak na konečník, po 9 už mohla tlačit a na 3 zatlačení byla malá na světě hned jí dali do inkubátoru, dýchá sama, jen se bojí infekce, ale snad to bude všechno v pořádku 😉

aronek
3. lis 2009

jitie, moc děkujem za zprávu 😀 , tak takovou rychlost bych snesla taky 😉

tercie
3. lis 2009

Jiti děkujem za zprávu 🙂
To teda je hukot, na prvorodičku fakt jo!!! Ale malá bude určo v pohodě 😉

Jiti teď jsem pitomec si uvědomila, že jsem ti ani nenapsala, promiň, já ovíkendu nemohla, u nás se dělaly základy na ty kotce, tak jsem dělala futrmajstra. ☹

jitie
3. lis 2009

měla to hodně rychlé, ot jí závidím, já budu určo rodit několik dní 😀
Míšo, vůbec se neomlouvej, mi tam nakonec steně nebyli 😉 ale pojedeme za 14 dní, teda jestli ještě budu moct 😀

aronek
3. lis 2009

jitie, tobě se to taky pěkně krátí 😉

tercie
3. lis 2009

Jiti to neříkej, nebo si to přivoláš 😀
Tak to je dobře, že jsme to neprošvhly. Když okolnosti dovolí, tak se snad ještě sejdem 😀

mabe
3. lis 2009

Mury, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. 🙂

jitie
3. lis 2009

aronku, jj, to teda krátí, ale už se těším 😵
Míšo, kdyžtak zamnou pojedeš do porodnice v Chomutově 😀 radši si vezmu už tašku sebou 😀 bysme se mohli sejít někde na kafe, třeba v Klášterci nebo tak.. 🙂

aronek
3. lis 2009

jitie, já tiše závidím 😉 Za chvilku sníh a já se budu kolébat jak kachna 😀 Hlavně aby mi nepodjely nohy 😉 To ty už budeš drandit s Filípkem

venuska
3. lis 2009

Mooooc GRATULUJI k narození Sofinky. Když jsem včera večer dostala zprácu, tak jsem byla dost překvapená. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak už jí má u sebe mamina 🙂
Hlavně, že jsou obě v pořádku a Markétka to má za sebou. To byl tedy fofr 🙂
Tak zase předčasné narození miminka...to snad není ani možný. Každý se teď rodí dřív..... 🙂

jitie
3. lis 2009

aronku, na to se taky těším a hlavně, že se už konečně zapnu do nějaké bundy 😀 teď už je mi všechno malý 🙄

aronek
3. lis 2009

jitie, já už taky nic nedopnu ☹ , mám půjčenou bundu od mamky a bratra, ale do porodu asi nevydržím 😀

tercie
3. lis 2009

Aron já z toho uklouznutí mám taky vítr...
Jiti jeď rdši do Kadaně, tam je porodka prej lepší. Rodila tam i švagrová a moc si to chválila 😉

jitie
3. lis 2009

holky, kupte si pořádne bagančata, aby vám to neklouzalo 😉
Míšo,ok, do Kadaně 😀

tercie
3. lis 2009

Jiti, důchodky 😀
Do Kadaně je to lepší, páč tam do porodky už trefim 😀 V chomutově ani nevim, kde maj špitál 😀

wergina
3. lis 2009

Ahojík holky, jéé tady se už rodí o 106 🙂 moc, moc gratuluji k novým přírůstkům Murynce, Kupince a Belatce snad jsem na někoho nezapomněla, ještě jsem pořádně nedočítala. 🙂

jitie
3. lis 2009

Míšo já ani nevim kde je Kadaň 😀 tak David snad jo 😀 a nebo pojedu podle navigace 😀 po poli 😀

tercie
3. lis 2009

Jiti to je na tý velký křižovatce před prunéřovskou elektrárnou, když jedeš z Klášterce, tak doleva jedeš do Vejprt a dopraa do Kadaně 😀

kopa
autor
3. lis 2009

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok a potřebuji se zeptat 😕
Jsem o to, četla článek.
Zdá se zjistit na gyndě ze stěrů a z prohlídky čípku,či sliznice ten papilomavirus??? 😕

tercie
3. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Holky, mrkejte !!!!!! 😵 😵 😵 První foto Sofinky 😉

handm
3. lis 2009

Je tercieeee!!!

Ta je malinka, ale krasnáááá 🙂

tercie
3. lis 2009

Kopi to netuším, ale snad asi jo, jak by na něj jinak přišli Copak, ty máš z něčeho takovýho strach?

aja.83
3. lis 2009

Kopi, já bych řekla, že to jde zjistit, stěry se někam pošlou a tam to zjistí. Protože sestřenka to měla a pak chodila na nějaký ozařování, či co...

kopa
autor
3. lis 2009

Holky já jsem právě dneska o tom četla článek a tak jsem se vylekala 😨 Jde o to,že jsem byla na gyndě a vše jsem měla v pořádku i ty stěry...

tercie
3. lis 2009

Kopi tak se ničeho neboj, já myslím, že na něco tak závažnýho by museli přijít...

kopa
autor
3. lis 2009

Teríku IP 😉

aja.83
3. lis 2009

Jasně Kopi, žádný strachy, když ti dělali stěry, to by na to určo přišli. 😉

kopa
autor
3. lis 2009

holky díkes 😉

kopa
autor
3. lis 2009

za chvilku vás dočtu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru