Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. lis 2009

jo je to fakt mnamka

farmarska
8. lis 2009

tak oběd jde do finále 😉 a za chvíli jdeme papat. Pro změnu kuře s br. kaší 😀 ale my máme kuřata rády, vid tercí 😉 😀
mari jo jo to jsem já v celé své nemocné kráse 😀

no jsem převážně celej den v čepici, když ležím..aby mi povolily dutiny 😝
potřebovala bych je protáhnout 😀 😀 😀
přemejšlím nad tím krtkem co tudle chválila mari 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
8. lis 2009

Užjsem tuuuu 🙂

Byla jsem si koupit ten kabátek 🙂 🙂Nakonec jsem si vybrala uplně jinej a hnědej.A ještě jsem dobře koupila.Stál 2000Kč a v CA dneska měli 25%slevy takže mě vyšel na 1500Kč mám radost 😵

No a už mě zase začalo píchat v tom podbříšku 😖 už mě to pěkně sejří...

mari111
8. lis 2009

jo krtek je na ddutiny dobrej 😀 v tej cepici vypadas jak patnacti lety harant 😉

kopa
autor
8. lis 2009

Tercíku no jo už jsi 18tt krásně ti to naskakuje 😵 tiše závidím 😅 😀

Mari co ta mrcha?už se pořádně rozjela?

Sarlott a jak je tobě lépe už?

mari111
8. lis 2009

ahoj kopi nakupci, no vidis jak si dobre poridila 😉

kopa
autor
8. lis 2009

Mari taky jsem byla po nákupech 3,5 hodky 😅 ale prošla jsem se krásně centrem,moc lidí tam nebylo a ještě jsem se mrkla venku na nákou výstavu 😉 Přítelák dorazí až večer tak mám klídek.

tercie
8. lis 2009

Farmi, jasňaška - prasata maj kulhavku, slintavku a červenku, krávy zase nemoc šílených krav, tak žerte kuřata, ty jsou zdravýýýýýý 😀
Hele teď mě napadlo, na ty uši bys mohlazkusit, jmenuje se to audi sprej, do uší, a uvolňuje to zvukovod...

mari111
8. lis 2009

kopiku ani ne ☹ furt jen flicek tak ja nevim jestli se vubec poradne rozjede, uz tomu fakt nerozumim

mari111
8. lis 2009

terci a co ptaci chripka 😀

kopa
autor
8. lis 2009

mari to je děs 😒 ☹ nechceš ještě zajít na gyndu aby ti třeba dali néké prášky?? 😕 nebo třeba na dva měsíce nasadit HA,aby se ti urovnal cyklus??Je mi líto že furt takhle čekáš a mímo zatím nikde 😔

mari111
8. lis 2009

HA urcite nechci, uz je to vic nez vcera,myslim si ze do vecera nebo zitra se to rozjede, teda doufam, no proste musi. ☹ ☹

draga
8. lis 2009

čus bus kočky...hele co to čtu murynka už porodila? no tak všechno nej nej 😎

mari111
8. lis 2009

na gynde by mi stejne nic nedal, ja sem mela vzdy moc dlouhe DC on mi aj gyndar rikal ze to je normalni ze to ma hodne zen tak dlouhej DC a ze otehotneli bez problemu tak by asi nebyl duvot mi to skracovat,nebo ja nevim 😒

tercie
8. lis 2009

Mari slepice je tak blbá že ani tu chřipku nechytne 😀

Kopi tyyjo, super nákup 😉 Já bych taky nakupovala až bych brečela, ale nemocenská furt nikde... Jako to je největší děs, bejt závislá na manžovi...
Mari a nějaký ty bylinky, Femigard, jeřáb ptačí, nebo sarapis na srovnání cyklu nechceš zkusit?

tercie
8. lis 2009

Mari ten gyndař je ale blbej, a to jako na otěhu máš čekat dva roky, než se ti podaří se trefit? Já bych se poradila ještě jinde, a nebo bych změnila doktora...

mari111
8. lis 2009

no ja nevim ja sem ted u tohoto gyndare chvili a zatim sem spokojena,mne pride ze je docela fajn, aj kdyz se ho vypytuju na milion veci vzdy se mi to snazi vysvetlit aj ty prasky na tu ovulku mi dal, tak nevim 😔 no uvidime,treba mel pravdu a uz se to povede ted s tema praskama

mari111
8. lis 2009

terci a piju kontryhel, aj jerab ptaci aj kyselinu aj kalibrum bejbyplan, ja sem mela vzdy mrchu tak jednou za dva mesice a tak vseliak takze mne by ji upravila jen HA a tu logicky ted nechci,to sem mivala presnou kdyz sem brala HA a jak sem vysadila tak zas dlouhe DC to uz sem taky skousela u bejvaleho gyndare

farmarska
8. lis 2009

tak hlásím, že jsme nažraný k prasknutí a zrovna když jsme započali krásnou nedělní siestu, tak se přihnali na návštěvu tchánovci 😝 tak máme po nedělní idylce 😅
naštěstí ale tchán hraje s manžou šachy (to zase budou hrát minimálně dvě hodiny) a tchýňka hraje se synem jednu stolní hru, takže já se nenápadně vypařila a skočila si zase do pelechu 😀 😎

farmarska
8. lis 2009

tercí i já bych nakupovala 😢 mě sice nemocenská přišla hned..ale 3600! 😝
holky nevíte, to není nějaký určený minimum co můžou chudákoj nemocnýmu dávat 😅 😅

farmarska
8. lis 2009

mari tak to je teda děs 😠 to fakt nasere, když děláš všechno co můžeš, piješ i žereš co se dá a tělíčko si stejně funguje podle svýho..jak chce 😝 🙄

farmarska
8. lis 2009

holky kde jsteee???? 😕 😕 😕

vy mne snad donutíte jít si povídat s tchýní! 😨

farmarska
8. lis 2009

no a nebo si půjdu dát dvacet, to my přijde jako přijatelnější řešení 😀 😀 😀

mari111
8. lis 2009

ja sem delala nepeceny dort, takovej s kefirem a zakysankou a ovocim at stuhne nez se ''naobedvame'' a pripravovala ty smetanovy brambory ale uz sem tuuuu

markee
8. lis 2009

Dobrý večer holky,
téda vy jste prokecali stránek. Omlouvám se,ale nestihnu dočítat.Jsem dost unavená,spala bych a nemůžu-prostě musím fungovat pro mrně. Jinak oslava se vydařila,najedli jsme se pořádně,vše se nám povedlo a zbylo toho opravdu malinko. Dnes jsme uklízeli hasičárnu a dojídali a dopíjeli pivo(teda chlapy). Skončilo se kolem třetí a jela jsem si pro malou k babičce. Od pěti jsem doma,ale fakt stahaná.

mari111
8. lis 2009

ahoj marke, to je dobre ze se oslava vydarila, tak ted uz jen odpocivej 😉

markee
8. lis 2009

No ráda bych odpočívala,ale měla jsem hlad,tak jsem udělala topinky a volský oko(pro mě a Míšu).Nakrájela k tomu hafo zeleniny a teď to všechno jíme. Malá chroupá topinku a zakusuje jí salátovou okurkou 😀 Jídlo sice máme,ale měli jsme chuť na něco jiného. Teď se jen tak natáhnu.

mari111
8. lis 2009

no topinecky sem si taky minule nechala prinist do rachoty, sem je dlouho nemela a takovou chut sem na ne dostala ale se smesi masovou a syrem(z hospody¨), ale s v.okom bych si teda taky dala ale ted uz sem nacpana smetanovejma bramborama, mnam a uz jsem se i vykoupala aby jsem se uz mohla jen valet, skouknu superstar a du hajat, zejtra sem v rachote celej den

aronek
8. lis 2009

Ahoj, tak hlásím, že víken u maminky jsem přežila. Byla jsem na třídním srazu, s mamkou jsem napekla nějaké cukroví a teď jsem dorazila. Jdu dočítat 😉

markee
8. lis 2009

Mari,mě berou choutky,právě po takových akcích jako jsme měli včera. Já jedla celý den,ale pochválím se,že jsem se nepřejedla a neopila. Měla jsem za celý den dva panáky(jeden na přípitek před obědem-slavnostním)a druhý pak večer s bráškama. A měla jsem sklenku a kousek-vína. Nějak nebyla chuť chlastat.
Jsem tak znavená. Jdu osprchovat malou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru