Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
9. lis 2009

terci, moc gratuluji k úspěšné kontrole 😀 😀 😉 😉

sarlotta
9. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

farmi🙂 no jistěěěěěěěěěěěěě 😀 😎

Eelis zrovna jsem si dneska říkala,že ti musím napsat smsku, kde pak se nám touláš dušičko 😉
Tak piš piš ... však víš že tady se může všechno🙂

Tercinko to je krásné🙂 už cítíš pohyby ? blahopřeju ke kontrole.

sarlotta
9. lis 2009

Farmi taky jsem Ti chtěla napsat, že an té fotečce vypadáš kouzelně ... jsi úplně jiná těhulko 😉 taková zářivá 😉

sarlotta
9. lis 2009

zlababi, je mi moc líto jaké máš problémy... chjoooo... já bych asi dala na doktora, abys nemusela furt jen čekat... druhá věc je jak zareaguje Tvoje tělo a zda Ti to nerozhodí cyklus... nemám zkušenost, víc neporadím.

tercie
9. lis 2009

Tak dočteno, ale mám tom takovej maglajs, že nevim, co kdo psal 😕

Děkuju holky za gratulace 🙂 Šarlotko pohyby už týden, když jsem to řekla doktorovi, tak se usmál a povídá mi No, tak to jste teda dobrá 😀

sarlotta
9. lis 2009

Tak to jsi teda dobrá.-)))) já cítila až ve 21tt 😀 ale je fakt že jsem neměla tucha jaké to bude.
A na nějaký utz na pohalví jdeš kdy ? kolem 20tt ?

tercie
9. lis 2009

Já už to poznala minule, tak teď už jsem jenom číhala, kdy to přijde 😀 Ale je fakt, že to je trošku jinak, když jsem měla předtím placentu vzadu, a teď vepředu. Prcek se musí dobře trefit, abych cítila 😀
Jdu ještě na genetiku teď ve čtvrtek, tak by mohlo být pohlavíčko vidět, a když ne, tak ještě ve 21. týdnu... 🙂

Žlababi teda to je něco, mrzí mě to. To špinění myslím znamená, že je nějaká horm. nerovnováha, asi bych ty léky vzala, aby se to zase srovnalo... DR ti je určo nedal s úmyslem ti tělíčko rozhodit ještě víc...

aronek
9. lis 2009

terci, kdy tě nejvíce kope? Mně večer. Jestli je pravda, že pak má dítě stejný rytmus jako v bříšku, tak budu mít nočního ptáka 😀

tercie
9. lis 2009

Holky, jukejte 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Jsem předběhla Jiti 😀

Aronku ono to kopání ještě není pravidelně, tak zatím nevím 🙂

sarlotta
9. lis 2009

Aron děťátka většinu kopou když si sedneš, lehneš --- protože je přestaneš houpat a ony se budí🙂
myslím, že to není moc pravda s tím režimem ... s malým dítkem se nevyspí nikdo🙂))))))))))

zlababa07
9. lis 2009

Holky, díky všem za názor. Já se asi rozhodla, že ještě počkám, poslední dva dny to fakt vypadá na mrchu, takže ještě tenhle týden dám tělu čas a uvidím. Sice na uzv byla dneska sliznice hodně nízká, ale co taky po 14 dnech špinění čekat 😝 Ten norethisteron už doma mám a brát ho můžu začít vždycky ne? Mám strach, že dlší dávkou hormonů se to všecko jetě víc rozhodí 😝

tercie
9. lis 2009

Šarlot jo to je fakt, když chodím, tak necítím nic, zato když si sednu, lehnu 😉

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyy oni vyhodili Šenkovou!!!!!!! ☹ 😢 😢 😢 😢 To je nespravedlivý... a tu písničku teď dala naprosto přepychově, mě se chce řvát.

markee
9. lis 2009

Tercinko,gratulace ke kontrole a k pohybům 😉 Na genetice určo bude vše v pořádku a ještě uvidíš copak to v bříšku nosíš 😉
Já teď při tom třetím těhu cítila taky hodně brzo pohyby-od 15tt jsem tušila,že už to jsou pohyby,ale radši jsem číhala ještě 2týdny než jsem to řekla i doktoru. Je to krásné.
Holky,tak já vám začínám mít pocit,že to miminko chci.Nevim,asi zas nějaká vlna emocí či co.Nebrečim,jsem v klidu,ale jak tu čtu o pohybech,tak prostě mi to schází.

tercie
9. lis 2009

Markee děkuju 🙂 Přesně vím, jak se cítíš, já chtěla taky brzo, zase jsem chtěla to kopání a hladit pupík, je to takový intimní a soukromý, nikdo okolo netuší co prožíváš no nevím jak to popsat 🙂
Heleď ona to zas bude sázka do loterie, ale to je vždycky... Musíš věřit, že se to povede!!!
Mám kamarádku tady od nás, má 10 letý dvojčata, holky, a chtěla s přítelem ještě mimčo. Akorát má nějakou nemoc, je přenašečka něčeho, nevím co to je, a může mít pouze holky, ty jsou taky jen přenašečky, ale kluka nikdy nedonosí, a nebo když se narodí, tak se s tou nemocí dožívá max tak 15 let... to je hrozný. O jednoho chlapečka přišla loni, umřel v ní v 6.měsíci, pak se rozešla s tím přítelem, našla si jinýho, s tím otěhu a čekala dvojčata, ale šla na potrat protože se nakonec vrátila k tomu svýmu příteli, vzali se, a znova otěhu, a dneska psala, že byla na amniu a čeká zas chlapečka...
Tím tě nechci vůbec nijak strašit, jen povzbudit, že jsou na tom bohužel, lidi i hůř, než my....

markee
9. lis 2009

Tercinko,vím. Tohle musí být strašné. Nám neřekli,že je to spojené s pohlavím dítěte,vlastně nám neřekli nic. To je já vím,že to mimčo byla holčička,pže jsem to viděla v papírech. Je ale hrozné vědět,že když počnu a bude to kluk,tak že má minimální šanci na přežití. Hrůza,opravdu je to strašný ☹
Já o dalším mimču zatím s Míšou nemluvím,jako kdy se snažit.Protože on má určo názor,že nejdřív práci a pak miminko. No uvidíme.

tercie
9. lis 2009

Markke práce a mimčo se nevylučuje 😀 Vem si příklad ze mě a z Farmi 😀 Hledej práci, a mezitím pracuj na mimi a uvidíš, co vyjde dřív 😀 😉

markee
9. lis 2009

Terci,no já to moc dobře znám. Pže já v nové práci v Eurotelu a zjištění po 4 dnech od nástupu,že jsem těhu 😀 Výsledek je naše Johanka 😀

tercie
9. lis 2009

Hehéééé tak to je dobrý, to se ti povedlo 😀 Tak vidíš, vem nějakou práci, ať je jakákoliv, jen aby to trošku šlo, a třeba se historie bude opakovat 😉

markee
9. lis 2009

No kéž by to vyšlo.Ale já mám strach,že se to jen tak nepovede a proto nechci zas brát jakoukoliv práci.Pak bych se tam zbláznila. Uvidíme co bude. Dnes jsem cvičila,zjistila jsem,že neudělám ani jeden pánský klik,takže příprava na fyzický testy bude krutá,ale já doufám,že najdu práci v kanceláři a nebudu muset zkoušet policii.

tercie
9. lis 2009

Markee ono to nějak dopadne 😉
Já budu dneska končit, přijel manža. Zejtra přijdu odpo, ráno jedu se švagrovou, má nějaký vyřizování.
Tak pa, a hezkej večer!!! 🙂

markee
9. lis 2009

Jojo,nějak to dopadne.
Tak dobrou noc. Jdu také spát. 😉

farmarska
9. lis 2009

Jako holky, chápete to?! 😨 co ta Šenková?!!! 😝 😝 😝
dyť byla tááááák dobrá!!! 😢 😢 😢

markee s prací to stojí za houby vid 🙄 hele a to musíš jako udělat pánskej klik jo 😅

sarlotko děkuju za lichotky 😉
holky můžete se klidně přidat, to bych mohla poslouchat od rána do večera 😀 😀 😀

farmarska
9. lis 2009

tak a já jdu na Hause 😉

farmarska
9. lis 2009

mějte se tu krásně 🙂

mari111
9. lis 2009

du spat holky , pa a dobrou

aronek
9. lis 2009

tak jsem brouzdala, našla jak velkého broučka mám v sobe a tak podobně 😀 Mám dotaz, kupovali jste někdo kojící polštář? A jestli ano tak za kolik a jaký? Celkem bych ho snesla na spaní a u nás mají teď jeden ve slevě, ale mně to přijde spíš jako normální cena ☹

sirella
9. lis 2009

ahojky aronku...ten polštář kupovala venuska.Má ho v albíčku 😉 Já s takovýma věcma zkušenost nemám tak neporadím.Zkus se zeptat jí

Terci...moc moc velká gratulace 🙂 Moc ti to přeju...zas budeš o něco klidnější ...jen tak dál 🙂

aja.83
10. lis 2009

Tercinko, moc gratuluju k úspěšné kontrole, jen tak dál! 😉

sirella
10. lis 2009

Ahojky holky...dobré ránko 🙂

Holky mám dotaz...dneska jsem byla na té vyvolávačce,ale byla tam jiná dr.tak mi dělala i ultrazvuk,protože moje údaje má moje dr. u sebe v PC a v kartě nebylo nic psané....Tato dr.mi řekla že mám moc nízkou sliznici (cca 3,5mm)a že mi možná injekce nezabere.Chtěla mi dát inj.na dorůstání sliznice,ale sestra jí řekla že něco takového nepoužívají 😒 Tak budu čekat 14 dní a pokud nic tak musím přijít zas ☹ Holky nemáte nějaký nápad jak té sliznici "pomoct"????Kontryhel piju ale jinak nevím ...
A taky ...nevíte jak se řeší to když po vyvolávačce MS nedorazí????
Já si myslela že to bude brnkačka...prostě pichanec a MS...ale asi to nebude tak jednoduché ☹
Jinak mám všechno ok...aspoň že tak
Jsem z toho všeho dost přepadlá a smutná ☹

casia
10. lis 2009

ahoj sirell, já měla po 2. revizi podobné problémy, 5 týdnu po revizi jsem dostala vyvolávačku, ale sliznice byla nízká, pořád nic...byla jsem z toho na nervy, furt sledovala toaleťák..nakonec jsem začla pravidelně lemtat kontryhel a asi až za 8 týdnů po revizi v 11 tt jsem to pak dostala, bylo to divný a jiný...sraženiny, ještě 3 cykly byly nepravidelný a divný, teď je to 7 měsíců a vše je jako dřív, už je lepší i psychika, takže na jaře zkusíme...jinak a lépe, chce to klid, než se tělo vyčistií, chce to trpělivost, asi se to samo ňák musí a ne chemii...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru