Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. lis 2009

tak ja du spat kdyz se nebavite se mnou pa

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
12. lis 2009

kopi jak to, milej se malo snazil, to neni mozny. 😒

aronek
12. lis 2009

Tak jsme dorazili z divadla a hurá do pelíšku 😀 , zítra ráno jdu na stěhování kanceláře ☹

mari111
12. lis 2009

je aronku a na co ste byli?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
12. lis 2009

na Mlýnech

aronek
12. lis 2009

jdu směr pelíšek, přeji dobrou noc 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
12. lis 2009

farmi koureni sice neni zdrave ale v tom asi problem neni, znam hodne holek co kourej a otehu a vse maj v poradku a nerviky uz vyhod za dvere at te nebrzdej 😉 mozne by ste mohli skusi jen obden, mne kdysi gyndar bejvalej rikal ze by se mnelo obden, bo mrtve spermie vyplavujou zive a zbytecne se tam v tu pravou chvili nemuzou dostat

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
12. lis 2009

je ja sem ti napsla farmi misto kopi,se omluvuju, na tu nasu kozu myslim, bo tu dlouho nebyla

kopa
autor
12. lis 2009

Farminka si užívá nevolnosti 😀 😀 😀 😀

mari111
12. lis 2009

ale aj silnejsi holky otehu bez problemu, to nejde se na neco vymlouvat, proste asi ted zrovna neni ten pravej cas ale doufam ze se to brzo povede, ja uz mam taky nerviky ale ja to proste nevyresim ani neurychlim 😠

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
12. lis 2009

tam muzes rict vsechno,hlavne at ti poradi ach jo no de-nejde, je tu prevaha maminek a tehulek tak ted uz jen doufat ze aj na nas dojde ☹

mari111
12. lis 2009

ja du haji tak pa zitra a krasnou plodnou dobrou noc

aronek
13. lis 2009

Ahoj,
tak se chystám do práce jít stěhovat tu kancelář a tak se mi nechce ☹ Nějak jsem zlenivěla na to vstávat tak brzo 😝

katyna6
13. lis 2009

Ahoj holky,dobré ráno 🙂

katyna6
13. lis 2009

ahoj aronku,tak už asi stěhuješ,že?

tak jsem konečně všechno dočetla....

murynko-Sofinka je nádherný drobeček!!!!!Krásně si to doma spolu užívejte! 🙂

hanana-jééé takovou dovču bych taky hned brala 😵 😵

tercie-blahopřeji ke chlapečkovi,moc hezká zprávička 😉

kopi-jen sexujte vesele dál!Včera bylo v novinách,čím častěji,tím pro spermíky líp,protože se rychleji odplavují ty defektní 😀.A jinak u mně to taky co nevidět tipuji na mrchu 😠

včera jsem holky byla u jedné známé na kraniosacrální terapii-bylo to báječné,úžasné,skvělé!Nádherný relax a to ještě doufám,že nám to třeba pomůže i k mimískovi,chtěla bych na to chodit pravidelně

markee
13. lis 2009

Dobré ráno,
Katy,tak ty sis takhle užívala. Hned jsem to dala do vyhledavače a vypadá to dobře,ta terapie.
No já jsem nechtěla opět vstávat 😖 Ale večer byl hezký,povídali jsme si s Míšou v posteli,to už jsme dlouuuuho nedělali a chybělo mi to. Pak bylo i mazlení,ale musela jsem konstatovat,že to chce nějakou změnu(ale ne chlapa) prostě změnu.
A ráno přijde malá ke mě a zas se ptá,jestli jí mám ráda a pak mě mazlí. Otočí se na bok a říká: "já tu chci spinkat s miminkem." Tak se jí říkám,ať si dojde do pokojíčku,vybere si ho a přinese. No ale ona,"že ne,že chce bráchu miminko." Tak jsem se jí znova zeptala,zda říkaja bráchu miminko. Tak prý jo. No docela mě to potěšilo,že bych už tak malá chtěla sourozence. Ale no prostě chudinka bude mít smůlu v tom,že sourozence jednou mít bude,ale nevíme kdy přesně.

vroninka
13. lis 2009

Gratuluji Murynce k Sofince!!! Hlavně, že vše dobře dopadlo. Ušetřila sis ten poslední měsíc, kdy se sotva valíš 😀 To se máš🙂
Tatínek ji nezapře🙂
Kopi, tobě držím palečky. Už aby se vám zadařilo. Ale co, až to přijde tak to bude. zkus powerjogu, já myslím, že po ní jsem do toho přišla dřív. Cítila jsem se i moc dobře, když jsem ji cvičila. Teď při dvou ratolestech nějak nestíhám🙂

katyna6
13. lis 2009

markee-jojo,bylo to fakt moc příjemný a byla jsem pak krásně unavená-jako když dlouho dlouho plaveš a pak si lehneš úplně vysílená na sluníčko 😀
A jak jsi psala,taky mám ráda tyhle povídací chvilky v posteli před spaním. 🙂 A malá i vy se dočkáte,neboj,tak jako my všechny tady! 😉 😉

markee
13. lis 2009

Týjo,tak já začla žehlit,teď si dám přestávku,pže toho mám dost. A on tu nikdo nekecá 😕

handm
13. lis 2009

Ahoj holky!! Moc gratuluju ještě jednou Murynce k Sofince a že jste už doma, malá je nádherná!!! 🙂 🙂🙂

A jak jsem vás tak dočítala zběžně, koukala jsem na Kopíka, že dělal OVU testí místo Těhu.. a já teď našla tohle....
Jistotou potvrzení nebo vyloučení těhotenství je provedení těhotenského nebo ovulačního testu, který je volně k dostání v lékárně nebo drogerii a měří hladinu těhotenského hormonu v moči .....

Kopi, třeba je to tam?! 🙂 🙂🙂 Tak držím palce...

mari111
13. lis 2009

ahoj holky, Marke mala je zlata, to potesi ze 🙂 sak se dockate neboj. jen je ve hvezdach kdy ale doufam ze brzo 😉

tercie
13. lis 2009

Ahoj holky 🙂 Tak jsem konečně od včera dočetla 🙂

Kopi zeptej se na ty ovu testy stroužka, myslím, že kdysi se o tom někde bavila, že snad ovu test lze použít i jako těhu test, možná to snad dokonce zkoušela... 😉 Jejda kéž by ti to vyšlo, moc ti to přeju 😉

Murynko malá je kouzelná, moc krásná holčička 🙂

Markee včera jsme měli taky takovou chvilku v posteli, u nás se to taky strašně dlouho nestalo, a je to moc fajn. Bavili jsme se o prckovi, že bude hezkej po tatínkovi a chytrej po mamce, a manža jak se zajímá i o genetiku ohledně chovu psů, tak říkal, že bude po mě velkej, no prostě sranda, moc jsme se nasmáli.

Jo Kopi, prosím, až budeš dělat tabulku, dáš už mi tam chlapečka? A jednu kontrolu ještě 17.12. 4D ultrazvuk. Díky 🙂

mari111
13. lis 2009

ahoj tercinko koukala sem ti do albicka na to ho tviho atleta 😀 bude to chlapak. Segra ma taky ten casualplay kocarek, je teda zatim u nas a je to moc peknej kocarek ale tvoje vybrana barva je moc pekna, segra ma cernej

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru