Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
13. lis 2009

Tak si píšu s Elankou, dělá v genetice. Chtěla jsem rady ohledně tchýně a nás a no,jsem zas plná informací.
Holky konečně zas bulim a ulevuje se mi. Potřebovala jsem to. Tento týdne jsem nebyla u psycholožky,nevyšlo mi to a příští týden to nevyjde zas té doktorce,tak si popláču doma.

hanana
13. lis 2009

Markee jen si poplac at se ti ulevi ....

markee
13. lis 2009

Hani,je toho tolik na tom světě. Hrůza,proč nikdo není úplně zdraví ☹

tercie
13. lis 2009

Markee Elana mi taky moc poradila a pomohla 🙂

markee
13. lis 2009

Tercinko,je to fakt moc hodná a chytrá holčina. Já chtěla aby mi konečně někdo řekl,co by tomu mimču bylo a ona mi to řekla. Sice z toho bulim,ale aspoň vim,že jsem udělala dobře,pže tohle by opravdu k životu nebylo. Takhle by to dopadlo: věř mi, že miminko by v pořádku nebylo. Každý pidikousíček chromozomu nese tisíce, stovkytisíců genů, důležité i méně, ale kterýkoli chybí, je to průšvih. Dětičky s nebalancovanými translokacemi se rodí s mnohočetnými vadami (třeba zatím nebyly na ultrazvuku vidět), ale mívají špatná srdíčka, malformace genitálu, končetin, tvaru hlavičky a hlavně-jsou opravdu moc a moc retardované psychomotoricky, většina jich jsou ležáčci, nebo slintají na vozíku Moc byste se trápili Vy i Vaše malé.

tercie
13. lis 2009

Markýsku to je dobře, že někdo zhmotnil ty představy viď, je potom snažší přijmout, co jsme udělaly... já tam šla s tím, že zabiju svoje dítě, ale když jsem se pak dozvěděla, jakej život by vedlo, a my taky, tak jsem se s tím snáz vyrovnala. Že jsem tý maličký vlastně ušetřila léta trápení.

aronek
13. lis 2009

markee, je dobře, že jsi si potvrdila své rozhodnutí. Ani si nedovedu si předtstavit jak bylo těžké, ale víš, že jsi udělala dobře

markee
13. lis 2009

JO holky, přesně tohle jsem chtěla slyšet už dávno-danné věci,které prostě by nešli změnit a né-bylo by postižené. To je široký pojem,já chtěla příklady toho co by mu mohlo být. Je to šílený. Tercinko,já tam šla taky s tím,že ho zabíjím,že jsem špatná a neumím si to vydupat a postarat se o něj. Prostě jsem se odsoudila. Teď vím,že by opravdu ze života nic nemělo.

aronek
13. lis 2009

markee, určitě je to uklidňující a je dobře mít víc informací 😉

tercie
13. lis 2009

Markee přesně, a navíc já nejsem ten typ, co by se dokázal obětovat... postarat za všech okolností... Kdyby se něco stalo v průběhu, možná by to bylo jiný, ale proč, když je tu možnost výběru, a já vybírala podle malý, jakej by vedla život, a dneska jsem ráda, že se to tak přihodilo, protože si nedovedu představit, jak za ní jezdím někam do ústavu, a ona jen leží a nevnímá a potřebuje ntenzivní celodenní péči... No, radši nepřemýšlet. Ale konkrétní příklad je lepší, než nějaký dohady.

markee
13. lis 2009

Je to právě tak jak píšete. Má to konkrétní podobu,ta hrůza. Ale prostě život jde dál,musím koukat dopředu a těšit se na další dítko,až ho jednou splodíme.

tercie
13. lis 2009

Jasně, pozitivní přístup 😉

mari111
13. lis 2009

ahoj holky, Tercinko po korbicku ma 80 cm a po strisku 110 cm asi tak a aj ta rukojet de aj nastavit, jinak s tvoji vyskou sis vybrala super kocare, moje segra je mrnava aj jej manzel takze oni budou u toho vypadat jak blbci,no ale to je jejich vec 🙄

tercie
13. lis 2009

Mari děkuju, jdu si pro metr 😀

mari111
13. lis 2009

je marke tak konecne poradne vysvetleni,ze, si myslim ze se ti aj trosku ulevilo ☹ aj sis pobrecela tak ti je aspon trosku lip,si to vypustila ven ,to je hodna holka ze ti to takto vysvetlila

mari111
13. lis 2009

terci jen sem to merila pravitkem 😀 bo ten muj vajčak nevi kde ma metr 😠

hanana
13. lis 2009

mari 😀 😀 😀 tak to je dobry 😀

tercie
13. lis 2009

¨Mari já metr taky nemůžu najít, zas ho někam sbalil, tak musím počkat, až přijede 😀

mari111
13. lis 2009

ach ty chlapi 😔 no jo hlavne ze ty vajka vedi kde maj ale neboj terci, ten kocarek je pro tebe jak sity je taky mohutnejsi a vyssi ,ja sem ho taky kdysi chtela ale uz sem objevila jinej, , jen jeste to dite doneho ☹

tercie
13. lis 2009

Mari tak to mě těší, že mi ho schvaluješ, já už se nemůžu dočkat, až bude doma...největší starost bude z krku. A zejtra nám jdou naši koupit přebalovák, už mám fotku v albu, babi s dědou mi ji poslali na schválení 😀
A jakej se líbít obě, jestli to není tajný. 😉
Hele oni občas nevěděj, kde maj hlavu, natož vajca 😀

mari111
13. lis 2009

neni tajne, je to zopa calibro jen bych chtela oranzovej nebo zelenej, ale ty barvy zatim nemaj, nez ja budu kupovat tak treba uz budou. jinak prebalovak moc peknej aj ty periny se ti do kociku hodej, mas vkus 😉

tercie
13. lis 2009

Dík, mě se právě nelíbí takový ty klasický co maj všichni, modrá, žlutá, růžová... Třeba kámoška mi dneska řekla že se jí to nelíbí, že to je divočina 😀 Holt každej jinak..
Jdu omrknout tu Zopu, to neznám 😉

tercie
13. lis 2009

Mari už jsem ho okoukla, je taky pěknej, já ty trojkoly můžu, no 😉

tercie
13. lis 2009

Berunky, jdu koukat na telku, a Farmi mě navnadila na palačinky, tak jdu asi na ně 🙂
Dobrou noc a pa zítra!!!

mari111
13. lis 2009

jaka divocina nahodou je moc peknej no ale kazdej ma jinej vkus, ten tvuj se libi aj kopince,jednou uz sme se o nem s ni bavili, jen ta cena 😒 tak dobrou chut k palacinkam a pa tercinko a atlete 😀

aronek
13. lis 2009

terci, koukám, že řešíte kočárky. Jak se jmenuje ten tvůj favorit?

farmarska
13. lis 2009

ahoj holkýý tak jsem tu , dnes mám po dlouhé době rekord..dnes už potřetí 😀
aronku jak probíhalo stěhování? a co nevolnosti, ještě trvaj? 😕

mari111
13. lis 2009

aronku terci sla delat palacinky a cumet na bednu 😉 ma ho v albu je to Casualplay

mari111
13. lis 2009

farmi co potreti? ble ?

farmarska
13. lis 2009

mari že jsem vás jako za dnešek navštívila už po třetí 😀
ble dnes jen jednou..zatím 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru