Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
15. lis 2009

tak jsem dočetla.....
kopi-panebože,já z toho jsem úplně v šoku,mráz mi běhá po zádech a z toho,co jsem četla na konci,se mi chce brečet.To je fakt neskutečnej MAGOR!!!!!!Co ti udělal,no,dejme tomu,by se dalo pochopit,chlapi dovedou být hajzlíci,ale to,že na tebe vztáhl ruku,to se prostě omluvit nedá!!!!!!!Takový chlap by mi nestál už ani za pohled.Teď asi budeš mít starosti,kvůli bytu a tak,ale věř tomu,že po čase ti bude líp§Co s chlapem,co dokáže uhodit ženskou????Je mi to moc líto kopi,ale bez něj ti bude určitě líp.Drž se kočko a když budeš potřebovat,ať už radu,nebo se jen tak vypovídat,napiš mi,nebo sem za náma přijď.Myslím,že všechny budeme moc rády!

mabe
15. lis 2009

kopi, je me to strasne lito. drz se holka. to je takovej hajzl. 😠 😠 😠 nakopala bych mu do kouli.

DRZ SE HOLKA!!!

kerrie
15. lis 2009

Holky, chudák Kopinka, tohle si nezasloužila ☹ Ale je dobře, že se vybarvil teďka...............Kopi se z toho oklepe a najde si chlapa, kterej si bude vážit všeho, co pro něj dělá a bude na něj spoleh.

aronek
15. lis 2009

Ahoj, kopi je dobře, že jsi přišla a povídáš si s námi. Slušné slova o příteli mně nepadají, takže to nebudu komentovat. Každopádně po tom všem bych ho nechtěla a už vůbec neprosila aby zůstal 😠 Tak dlouho jsi ho živila, tak ať si to zkusí zase sám 😉

mari111
15. lis 2009

ahoj holky.
Kopi je to nejvetsi ko.ot na svete, to uz prehnal, ver,ze bydlet bliz,normalne ho necham zmlatit, je to cur.k. vubec uz naneho nemysli, pust ho z hlavy, po tom ze uz ti aj natah bych ho tak znenavidela ze uz bych mi po nem nebylo ani smutno. ty si poradis sama a brzo ''az se ti proste bude chtit'' si najdes normalniho hodneho chlapa a on at se tam s ni treba pose.e, ta za chvili taky pride na to co je to za kripla a pusti ho k vode

flair
15. lis 2009

Ahoj holky, chystala jsem se pochválit miminka našim novopečeným maminkám a zatím čtu tohle o Kopince!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To snad ani nemůže být pravda!!!!!! Kopinko, je mi to líto 😔 Věřím, že je ti naprosto mizerně a bolavě. Tohle je docela silný kafe.... Teď vše vidíš černě a beze smyslu, ale to chce čas. Budou to teď dlouhé hodiny, dny, týdny. Nic neuspěcháš, jen to musíš vydržet. Buď tady s náma a vždy si s náma popovídej, svěř se nám. Holky ti už napsaly spoustu povzbudivých slov, tak přidám jen DRŽ SE!!!!

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Kopi, tak vidíš, už to nevypadá tak černě 🙂 Ale máš recht, hned zítra zajdi do tý banky a okamžitě si ty svoje penízky převeď někam, kam on nemá přístup. Určitě ta situace není neřešitelná a bez něj Ti bude líp. A máš i podporu od jeho rodiny, to je moc dobře! 😉

katyna6
15. lis 2009

Ahoj Kopi,tak to jsi mě teď moc potěšila,co jsi napsala!!!Jsi šikovná ženská,takhle na něj!!!!!Ty peníze radši pořeš,ještě než si s ním promluvíš,kdoví,co by provedl,až mu to všechno takhle vyložíš.Asi tě čeká ještě pár nepříjemných chvilek,ale důležitý je,že už máš plány bez něj.Moc ti kočko držím palečky!!!!Moc!!!!

aronek
15. lis 2009

kopi, ještě mně napadlo, jestli máš nějaký limit na kartě, tak co skočit do automatu a vybrat ho, tím pádem by nemohl nic vybrat na ty karty, ne?? Vidíš, řešení je 😉

kerrie
15. lis 2009

Kopi.................tohle jsem přesně udělala já, když jsem se tenkrát rozešla s nevěrníkem.............koupila jsem si pejsánka a můžu Ti říct, že to byl ten NEJ nápad. Na žádný smutnění nebyl čas a když se přece jen objevily slzičky, tak nastavil kožuch, takže za chvilku bylo po slzičkách. Je to fakt kámoš a teď už se s náma taky těší na Emičku. Bude to její ochránce 😉

mari111
15. lis 2009

jo jo kopi, jen at se dobre bez hadek domluvite, a ty si kup hafika, to sou stejne nejlepsi pratele v dobrem aj ve zlem 😉 a kdyz to pude tak si byt teda nech,dneska je nejdulezitejsi mit strechu nad hlavou. a budes si zit jak v bavlnce, a nebudes te nekdo doma prudit 😉 je dobre ze te podporej a podrzej

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
15. lis 2009

a ještě tu tabulku udělám

kopa
autor
15. lis 2009
mirax
15. lis 2009

kopi..jsi statečná 🙂
a pejsánka si kup 🙂

kerrie
15. lis 2009

No ty jsou kouzelnýýýý...........jak jsou tam vyrovnaný u těch mističek 🙂 😵

mirax
15. lis 2009

a jak říkají holky, zajisti si hned ty prašule...dva nezaměstnaný, kdo ví, co spolu vymyslí...

člověk někdy žije s někým, kdo se vybarví naprosto nečekaně, co?...ach jo...

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
15. lis 2009

no to sou krasni hafani 😵 😵

sirella
15. lis 2009

Kopinko...dobře děláš 🙂 Ohlídej si penízky a pořiď pejska...jsou náááádherní....taky bych nějakého brala hned 😵
A ty jsi sepsala závěť v jeho prospěch??? 😕 To teda hned taky zruš...nikdy nevíš co se může stát.
Moc ti držím palůše a drž se...bude zas líp

mari111
15. lis 2009

jo jo kopi aj pojistky, jestli mas naneho

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
15. lis 2009

ahoj sirel, jak je? uz lip? jakto ze namas foto? ja uz sem si udelala aj albicko 😅 zatim tam mam jen jednu fotku mimi a graf BT ale postupne budu neco pridavat, jen musim hladat nejake hezke fotky 😉

mari111
15. lis 2009

kopiku a ty si tam taky vrat svoji fotecku at muzeme na tebe koukat zlato nase,ju. ja si myslim ze az si to vse vyridis a vyresis tak se ti pak tak ulevi ze jeste budes rada ze mas klid 😉

sirella
15. lis 2009

Ahojky mari...už je líp 🙂 Jen trochu krk ale už je to pohoda.Fotku nemám a ani nikdy mít nebudu 😅 Já se nerada ukazuju víš...jsem stydlivá a pod.
Jdu ti kuk do albíčka...já si ani nevšimla že už máš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru