• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi, já bych jí tam hodila :wink: Alespoň tě potom poznaj na schůzce :wink:
17. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
holky tak ještě jedna,že už se na vás směji :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
kopi, správně jen se směj neudělej mu tu radost, aby tě viděl jak jsi smutná :wink:
17. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
no to vis ze jo kopi, sak si krasavice :wink:
17. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
holky dík,hnedka se cítím lépe :grinning: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak a já už se živím brambůrkama a kyselou okurčičkou :grinning:
17. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kopi, hlavně buď neoblomná a nenech se od něj ukecat!!! :wink:
17. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
terci dobrou chut
17. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tercinko, nech si chutnat :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
holky už jím banán :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ježkovy voči...........mě tam dneska skočil už 32tt.............. :confused: Kurňa, to je fofr :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jak se všechny máte?
kopi máš pěknou fotečku :slight_smile: jsem ráda, že se tak pěkně držíš, jsi silná holka. jinak jsem 5 DC :slight_smile:

kagatkaga MOOOOOOOOC GRATULUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem byla dneska konečně na nechtech, krásně jsem si tam zase odpočinula a povykládala si s kamarádkou

terci ty máš chutě :grinning:
17. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tak já koukala na TV na komedii a teď začne pohádka,tak budu čučet dál :grinning:
Kopi,fakt ti to sekne,jseš kóóóóóóóóóča :wink:
17. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
A už jsem to spořádala, a mezitím omrkla Kopinku... fakt kóóóča, to bych se divila, abys ty někoho neulovila :wink:
17. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Já jsem zapomněla pogratulovat Kagatce,jsem ostuda. Takže gratuluju k Vanesce-krásné jméno. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
No joooo Eli, ještě žes mi to připomněla, já jsem tele, Kagat taky mooooc gratuluju k Vanesce!!!!! :slight_smile: Vybrali jste super jméno -)

Já taky koukala na nevěstu, a teď na čerty, ani tam nic jinýho nedávaj, ale mě to neva, tohle můžu.
17. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Eliska,gratuluju k MS. Tak to máme podobné. Já mám dnes 3DC :wink:
17. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Aspoň něco v TV je. I když venku je docela hezky a i se mi chce čučet na pohádky. Jsem děsná matka,ale říkám si,že malá půjde na prochajdu zítra se školkou a já budu lítat po nákupech a shánět dárky-dopolko.Takže se vyvětráme dost zítra :grinning:
Ve čtvrtek nás čeká Praha,Míša jde darovat krev,pak nejspíš půjdeme do kina a pak obchody :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Markee :grinning:
17. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Na Primě bude teď komedie :wink:
17. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jéé já nebyla v kině ani nepamatuju, taky bych šla, ale manža má furt nějakou práci a nikam se mu nechce.
17. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já budu na Primě čučet na LÁSKA S VÝSTRAHOU v 16:4O. Téda,fakt se dnes od TV nehnu :frowning2: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Primu nechytáááááááááám :sunglasses:
17. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
No my do kina jdeme vždy při tom darování krve. Takže tak 3x za rok,ale aspoň něco. Na véči nechodíme,ale občas bych to brala.
17. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky tak nevím, asi bych se měla jít kapku provětrat...
Jo, a poraďte mi, včera večer, mi poprvé ztvrdlo břicho, teda myslím, že to bylo ono, najednou jakoby se děloha zcvrkla, úplně stáhla, a jako bych tam měla šutr... co s tám, k dr jdu až za 4 týdny... Docela brzy na tvrdnutí ne? Když mě včera naštval ten muj chlap, tak jestli to nebylo z toho...
17. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak to já si nestěžuju...............do kina docela chodíme, občas na obídek nebo véču a v SO mi manža slíbil výlet na Kuks na vánoční trhy :dizzy_face: Ale s Emičkou už nebude tolik času.............to budem pak jezdit na rodinné výlety :grinning:
17. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tercinko............mě se to zatím stalo jen jednou a to asi před týdnem, což už je asi normální.............Ale radši se na to přeptej...........třeba můžeš mít jen nedostatek železa, tak by Ti předepsali talbletky..........ale v 19tt je na to fakt brzo. Jinak myslím, že z nervů to klidně může být! Tak se zkus kvůli tomu joudovi nerozčilovat!!! A dneska už je to v pohodě? :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
markee, třeba se nám i stejně zadaří :slight_smile:
terci k dr si skoč, třeba ti dá magnézko a uklidní tě, že je všechno ok :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kerri dneska už netvrdne, taky ale nic nedělám, jen jsem udělala oběd. Zkusím nejdřív to magnézko si koupit a pak kdyžtak bych šla k dr.
Holky jdu na chvilku ven, než bude úplná tma. Za půl hodinky jsem zpátky u vás :wink:
17. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Elisko,no u nás to tak brzo nebude,ale uvidíme uvidíme :wink:
Tercinko,dojdi si zítra k doktoru,určo ti dá magnézko a překontroluje :wink:
17. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.