• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
markee u nás taky dřív jak v bčeznu nee :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojík holky, přeju hezké úterýčko :sunglasses: Už jsem zpět z práce i z procházky. Kluci odfrčeli k babičce, takže mám klídeček:slight_smile:
17. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Eliska a pročpak u vás až takhle?
17. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Sarlott,ahojky. Ty jsi byla v práci? :sweat_smile: Klídek závidím,tady pořád po mě někdo něco chce :confounded:
17. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
No jo byla:slight_smile: ale já jsem chtěla, drahý byl s malým doma, tak jsem šla na 4hoďky jenom :wink: No ale bylo lidí teda hodně. Sem si mákla
17. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Sarlott,tak se natáhni a odpočiň si.Když máš ten klídek :wink:
17. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
no zatím si s Váma dám kafíčko:slight_smile: a pak se třeba ještě stihnu i natáhnout :grinning:
17. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Kopinko vypadáš na fotečce báječně, moc Ti to sluší:slight_smile: Fakt sympatická, příjemná a půvabná holka :sunglasses:
17. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
ee.lis ke komu chodíš na nehtíky ? taky bych potřebovala udělat manikůru. Teď mám ruce fakt hrozné, nehty olámané-ble.
17. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
ahoj kamčo :slight_smile:
markee, protože do března mám ještě ty injekce agulotinu a protože u mě nejspíš neprobíhá ovulace a to se právě bude řešit až v tom březnu
17. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
no ahoooj:slight_smile: co ty nehtíky ? nedojela by i k nám? nebo je z druhého konce ?:slight_smile:)
17. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Elisko,aha,tak to jo.
Sarlott kafčo si užij,měla jsem dnes taky. Sice držím dietu,ale kávu si fakt dávám,pže vím,že piju i tak dost. Teď mám mít ve čtyři sváču a zeleninu-tak si dám mrkev :grinning:
17. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
ooo jééé markee nám hubne... fuuuj, teda.. že se nestydíš, teď před Vánoci???? :astonished: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Sarlot,když nevím,kdy budeme plodit miminko,tak musím. Pže teď mám fakt dost,podle BMI mám nadváhu,sice je to jen o 0,1 stupně,ale i tak. Prostě musím. A taky chci být hubenější,jako trošku dárek pro Míšu pod stromeček :sweat_smile:
17. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
jezdím do Osvětiman :slight_smile: ona to právě dělá doma, na převážení by toho měla moc, ale je dobrá, protože já vždycky vymýšlám strašné ptákoviny a stejně to dopadne vždycky dobře :grinning:
17. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
leni tobě to slušánkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude zírat :sunglasses: :sunglasses:

my byli venku tam je jak na jaře :slight_smile: :dizzy_face: moc hezky je tam :sunglasses:

ted jsme si douklidila kuchyň malá spinká v košíku a je spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojík Mury:slight_smile: my byly taky venku- fakt super počásko na listopad:slight_smile: jen ať to vydrží ještě měsíc:slight_smile:
Holky 37dní do Vánoc :sunglasses: :grinning: já se těším:slight_smile:))
17. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Markee tak to Ti řeknu super dietu - vařená mrkev s rýží, suchý tmavý rohlík a nebo brambory s libovým masem. zeleniny co hrdlo ráčí a ovoce za odměnu:slight_smile:))) toť celé kouzlo :grinning: to je žaludeční dieta co sem měla po operaci s kýlou a teď mám 59kg.... no aspoň k něčemu to bylo dobré.
17. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Jo já se na Vánoce taky moc těším,na malou jak se bude těšit a tak no :grinning:
17. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
aha ee.li tak to budu muset sehnat někoho tady:slight_smile: to se mi nece. ale stejně až v prosinci, ještě budem zimovat rostlinky a to by nešlo.
17. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj Mury, teda Sofinka je zlaté mimi :slight_smile: ona je snad pořád hodná :slight_smile:
já už se taky těšíííííím, jsem horší jak malé děcko :confused:
17. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Jak často jsi to jedla a jak dlouho?
17. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
na vánoce se také moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: jen nemám prostě dárky :frowning2: to mě trochu mrzí...snad něco ještě seženeme :unamused:
17. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
eli je hodná nakrmí se a hned spinká ale je to tím že dohání :wink: večer tak hodná nebyla budila mě po 2 hod. :sweat_smile: :sweat_smile:
17. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
No 3týdny určitě, abych nezatěžovala břicho... ale já jsem ani neměla na nic chuť to asi udělá nejvíc :sweat_smile:
Normal jsem jedla 5x denně a večer hodně čaje na relax a na spaní. zkus třezalku, mátu, meduňku.
17. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
byla jsem si koupit zmrzku na nervy :grinning:
já se vánoce netěším :sweat_smile:
17. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
také mě honí mlsná :unamused: a nevím co bych si dala :sweat_smile: :sweat_smile:
17. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Mury, to je normálka, neboj to se srovná. Na dárky se vyprdni, jeden máš:slight_smile:))) A Pro manžu hodíš mašlu na sebe:slight_smile:
17. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
NO já právě držím od včera dietu a jím 5x denně a fakt si vážím jídlo,takže uvidíme co to udělá. Myslela jsem,když to půjde,že to budu držet 14dní a pak prostě s uvidí zda bude chuť na něco jiného nebo ne.Jak myslím na jiné jídlo nebo si zvyknu. Přes den piju čaj z kontryhele a jinak čistou vodu.
17. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
ty jo sarlotka nam to tu pekne odpocitava, ja bych se uz taky chtela tesit, ale to se budu az budeme tri
17. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.