Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
17. lis 2009

markee u nás taky dřív jak v bčeznu nee 🙂

sarlotta
17. lis 2009

Ahojík holky, přeju hezké úterýčko 😎 Už jsem zpět z práce i z procházky. Kluci odfrčeli k babičce, takže mám klídeček🙂

markee
17. lis 2009

Eliska a pročpak u vás až takhle?

markee
17. lis 2009

Sarlott,ahojky. Ty jsi byla v práci? 😅 Klídek závidím,tady pořád po mě někdo něco chce 😖

sarlotta
17. lis 2009

No jo byla🙂 ale já jsem chtěla, drahý byl s malým doma, tak jsem šla na 4hoďky jenom 😉 No ale bylo lidí teda hodně. Sem si mákla

markee
17. lis 2009

Sarlott,tak se natáhni a odpočiň si.Když máš ten klídek 😉

sarlotta
17. lis 2009

no zatím si s Váma dám kafíčko🙂 a pak se třeba ještě stihnu i natáhnout 😀

sarlotta
17. lis 2009

Kopinko vypadáš na fotečce báječně, moc Ti to sluší🙂 Fakt sympatická, příjemná a půvabná holka 😎

sarlotta
17. lis 2009

ee.lis ke komu chodíš na nehtíky ? taky bych potřebovala udělat manikůru. Teď mám ruce fakt hrozné, nehty olámané-ble.

ee.liska
17. lis 2009

ahoj kamčo 🙂
markee, protože do března mám ještě ty injekce agulotinu a protože u mě nejspíš neprobíhá ovulace a to se právě bude řešit až v tom březnu

sarlotta
17. lis 2009

no ahoooj🙂 co ty nehtíky ? nedojela by i k nám? nebo je z druhého konce ?🙂)

markee
17. lis 2009

Elisko,aha,tak to jo.
Sarlott kafčo si užij,měla jsem dnes taky. Sice držím dietu,ale kávu si fakt dávám,pže vím,že piju i tak dost. Teď mám mít ve čtyři sváču a zeleninu-tak si dám mrkev 😀

sarlotta
17. lis 2009

ooo jééé markee nám hubne... fuuuj, teda.. že se nestydíš, teď před Vánoci???? 😲 😀 😀

markee
17. lis 2009

Sarlot,když nevím,kdy budeme plodit miminko,tak musím. Pže teď mám fakt dost,podle BMI mám nadváhu,sice je to jen o 0,1 stupně,ale i tak. Prostě musím. A taky chci být hubenější,jako trošku dárek pro Míšu pod stromeček 😅

ee.liska
17. lis 2009

jezdím do Osvětiman 🙂 ona to právě dělá doma, na převážení by toho měla moc, ale je dobrá, protože já vždycky vymýšlám strašné ptákoviny a stejně to dopadne vždycky dobře 😀

murynka
17. lis 2009

leni tobě to slušánkuje 😵 😵 😵 to bude zírat 😎 😎

my byli venku tam je jak na jaře 🙂 😵 moc hezky je tam 😎

ted jsme si douklidila kuchyň malá spinká v košíku a je spokojená 😵 😵

sarlotta
17. lis 2009

Ahojík Mury🙂 my byly taky venku- fakt super počásko na listopad🙂 jen ať to vydrží ještě měsíc🙂
Holky 37dní do Vánoc 😎 😀 já se těším🙂))

sarlotta
17. lis 2009

Markee tak to Ti řeknu super dietu - vařená mrkev s rýží, suchý tmavý rohlík a nebo brambory s libovým masem. zeleniny co hrdlo ráčí a ovoce za odměnu🙂))) toť celé kouzlo 😀 to je žaludeční dieta co sem měla po operaci s kýlou a teď mám 59kg.... no aspoň k něčemu to bylo dobré.

markee
17. lis 2009

Jo já se na Vánoce taky moc těším,na malou jak se bude těšit a tak no 😀

sarlotta
17. lis 2009

aha ee.li tak to budu muset sehnat někoho tady🙂 to se mi nece. ale stejně až v prosinci, ještě budem zimovat rostlinky a to by nešlo.

ee.liska
17. lis 2009

ahoj Mury, teda Sofinka je zlaté mimi 🙂 ona je snad pořád hodná 🙂
já už se taky těšíííííím, jsem horší jak malé děcko 😕

markee
17. lis 2009

Jak často jsi to jedla a jak dlouho?

murynka
17. lis 2009

na vánoce se také moc těším 😵 😵 jen nemám prostě dárky ☹ to mě trochu mrzí...snad něco ještě seženeme 😒

murynka
17. lis 2009

eli je hodná nakrmí se a hned spinká ale je to tím že dohání 😉 večer tak hodná nebyla budila mě po 2 hod. 😅 😅

sarlotta
17. lis 2009

No 3týdny určitě, abych nezatěžovala břicho... ale já jsem ani neměla na nic chuť to asi udělá nejvíc 😅
Normal jsem jedla 5x denně a večer hodně čaje na relax a na spaní. zkus třezalku, mátu, meduňku.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
17. lis 2009

také mě honí mlsná 😒 a nevím co bych si dala 😅 😅

sarlotta
17. lis 2009

Mury, to je normálka, neboj to se srovná. Na dárky se vyprdni, jeden máš🙂))) A Pro manžu hodíš mašlu na sebe🙂

markee
17. lis 2009

NO já právě držím od včera dietu a jím 5x denně a fakt si vážím jídlo,takže uvidíme co to udělá. Myslela jsem,když to půjde,že to budu držet 14dní a pak prostě s uvidí zda bude chuť na něco jiného nebo ne.Jak myslím na jiné jídlo nebo si zvyknu. Přes den piju čaj z kontryhele a jinak čistou vodu.

mari111
17. lis 2009

ty jo sarlotka nam to tu pekne odpocitava, ja bych se uz taky chtela tesit, ale to se budu az budeme tri

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru