Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. lis 2009

holky ale jinak musím zaklepat, už druhej den nezvracím a i těhu nevolnosti se mnohem zlepšily! 😵

farmarska
17. lis 2009

mirax a co Tobík pořád chrupe o hodku dýl? 😕 nejsi už přespalá 😀 😀 😀

kerie škoda, že jsem marodná, jinak jsme se mohly sejít v tom Kuksu 🙄 Kdyby se mi ale nějakým záhadným způsobem udělalo najednou líp, tak se určitě ozvu 😉 😵

farmarska
17. lis 2009

jůůů že už všechny čučíte na Ordinaci 😉 😀

mě by zajímalo co se děje u Kopinky 😕 😕

tercie
17. lis 2009

Jdu taky koukat, pro dnešek se loučím, tak papa zlatíčka zejtra!!!

mari111
17. lis 2009

pa terci
farmi mne by to taky moc zajimalo 😕

farmarska
17. lis 2009

ahoj tercule a doma dej tomu svýmu pár facek, že to má odemne, za to jak s tebou celej den nemluví 😉

kerrie
17. lis 2009

Jůůů, Farminko, kdybys jela na Kuks, tak dej vědět........... ty brďo, teď jsem normálně chtěla napsat: a dáme si tam svařáka 😀 😀 😀 😀 😀 Mi nedošlo, že my 2 si dáme tak akorát čaj 😀 😀 ale i tak 😉

mari111
17. lis 2009

jo jo holky vy uz jenom caj 🙂

mirax
17. lis 2009

farmíí..bioparox jsou lokální antibiotika, na bolest v nose, krku, dutiny ..je to takový dejchátko, působí jen lokálně, takže se v těhu můžou..nevím teda, co v I. timestru..zeptej se svého dr., ale na takhle vleklou rýmu je to opravdu už vhodné. Nejsou na předpis, stojí asi 140Kč.
Jinak co popisuješ mám i já a už skoro 14 dní a pořád to není lepší!

Tobajs spí od 7 do šesti až půl šestý..úplná pohodička 😀 , jedenkrát vnoci mu nesu mlíko..to se zase vrátilo, ale ten čaj kolem půlnoci jsme odbourali..je to lepší. Spíš já jsem trubec a chodím pozdě spát a pak jsem utahaná, takže dnes už fičím do pelíšku 😉

Mně to dítě tak skáče v břiše 😀 ..snad tam má nějakou trampolínu či co... 😀

mirax
17. lis 2009

..až půl sedmý sem chtěla napsat...

Sem blbá, že to takhle prožívám, ale Kristýna v ordinaci mě děsně zklamala, mohli jí to napsat jinak, ne, že s e zase pověsí tý pitomý matce na krk...

😀 😀
..měkne mi mozek... 😀

mari111
17. lis 2009

tak ja uz taky mizim, pa holky

katyna6
18. lis 2009

dobré ráno holky 🙂
Mám toho spoustu na dočítání,snad to zvládnu brzo,ať jsem zase v obraze.... 😉

mirax
18. lis 2009

ahoj holky 🙂

teď jsem si volala na gyndu..glykem. křivku mám v pořádku, ale mám masivně beta hemolytického streptokoka!!! 😲 😲 😲

já koka nikdy neměla!!...ach jo..normálně se dávají atb při porodu, ale dr. říkala, že mi je dá už i teď, když jsem navíc pořád takhle nemocná..tak to mě teda trochu vyděsilo..
snad se miminku nic nestane..já si byla jistá, že tam nic nebude (žádné problémy nemám) a ono jooo ☹ ☹ ☹

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
katyna6
18. lis 2009

tak jsem konečně dočetla a dalo mi to teda zabrat....

kagatka-velká gratulace k holčičce a ať vám roste do krásy

mury-malá je opravdu kouzelná a jak je jí všechno velký....to je roztomilý.Kéž by nám osud nadělil taky holčičiku.....

kopa-no kopinko nestačím se divit,jak je ten tvůj chlap vyčůranej....ale nejsi jediný případ.jedna moje známá má doma to samé,manžel už rok má milenku,odstěhovat se k ní nechce,rozvádět taky ne vždycky je týden u ní a pak se za nimi vrátí domů,jako by se nic nedělo.Už teda žijí jen vedle sebe,děti jsou naštěstí už velké.Ale jemu by taky vyhovovalo mít doma dvě,klidně i ve společné domácnosti....no máklej totálně....A mimochodem-moc ti to sluší!!!!!

mirax-co to je za potvoru prosímtě?

murynka
18. lis 2009

ahojky holky

maminky potřebuji radu malá má rýmu ☹ těžce se jí dýchá já nevím kdy mám použít odsávačku 😕 😕
mám pocit že jsem hrozná matka ☹ ☹ nic nevím 🙄 🙄

katyna6
18. lis 2009

mury-v tom ti bohužel neporadím,ale co zavolat k dětské doktorce?Zlobit se určitě nebude,ne?

vroninka
18. lis 2009

mury, moje dcera měla rýmu co jsem si ji přinesla z porodnice. odsávala jsem hned. zvýšila polohu v postýlce a dala nad ní mokrou plenu, kvůli vlhčímu vzduchu.

vroninka
18. lis 2009

Do nosánku bych stříkala jen vincentku nebo morskou sul. Nikam k doktoru bych nejezdila, může tam chytnou něco horšího. měř teplotu, doma máš určo diazepam, kdyby něco..

murynka
18. lis 2009

vroni moc děkuju 😵 😵 jsi hodná 😉 😉

a jak s emáte???

vroninka
18. lis 2009

dobře 🙂 honička, ale jde to. ted jdeme na procjnu. malej už řve. musím ho ukodrcat v kočárku 😉

vroninka
18. lis 2009

na prochnu jdeme 😉

handm
18. lis 2009

Ahoooj, holky!! 🙂 To bylo včera prííma to volno! Copak je tu nového?! 🙂
Kopíku, si krásná baba, ať si ten tvuj "blboň" trhne nohou, pošli ho k šípku a hlavně držím palce na řešení s bytem atd...!! 🙂
Murynko, neboj, nejsi žádná hrozná matka!!! Takový věci vůbec nevypouštěj z pusy!! Krásně jí odsaj, sice tě to bude "bolet", ale jí pomůže a zvykne si!!! Držím palce, ať princeznu rýma přejde...

Katynko, mrzí mě ta mrcha tvoje...

maarrtina
18. lis 2009

Ahoj holky, tk jsem po dlouho době přišla mezi Vám. Dočítat nebudu je toho hodně. Dočetla jsem jen něco.
Murynko: Sofinka je moc hezká. KOukla jsme k tobě na fotečky.
Kopi: ten tvůj přítelák je teda id... Snažíte se o mimčo a on si chodí jinak. Kopnout ho na ulici.
Jinak všem novým těhulkám co našli // velikámská gratulace. 😀
U mě nic nového zase jen depka. 🙄 V práci mě to nebaví. Sestřence je narodila holčička, takže jí závidím. 😖 Vím, že bych neměla, že se taky snad dočkáme, ale mě to prostě nedá. Nic se mi nedaří. 😝
Tak snad se máte hezky a pěkně dneska velku kočárkujete, když je tak pěkně.
Já sedím v práci, ale jk příjdu dom, tak půjdem s pesánkem na procházku.

venuska
18. lis 2009

Ahoj holky,

Markét, díky za info. Už jsem si zbalila věcičky a manžovi připravila do jiné tašky věcičky pro malou, až si pro nás přijede, aby to tady pak nemusel lovit 😀
Holky, nějak se začínám bát. Malá už od včera dost tlačí na spodek...a občas během dne mi bolí v podbřišku...je možný, že to jsou ty poslíčci? I večer mi to vzbudilo....a dost kopala... 😕

Mirax: co je to za hnusnýho streptokoka? Tak, ať to brzy vyléčí. Neboj, oni vědí, zda ti můžou dát teď antíky, nebo ne....hlavně, ať jste v pořádku holky.

Kopi: normálně jsem na tebe myslela, aby ti třeba neublížil, pitomec. On si asi opravdu myslí, že mu budeš prát, žehlit, vyvařovat, a on se bude kurvit s nějakou pipkou. Normálně mu to zbal a trádá, ať si táhne za tou jeho nádherou. Jo, a moc ti to sluší, vypadáš úplně jinak.... 😀 😀 Ještě bude slintat....hihihihihi

murynka
18. lis 2009

vendul poslové jsou normální 😉 😉 a to tlačení také když se to musí chystat k porodu 😉 😉

streptokoka jsme měla také dole....proto by mi porod vyvolávali..dali mi jen antibiotika nic to není 😉 a malá to enchytla já ho měla právě v pochvě 😒

venuska
18. lis 2009

Markét, tak to mě mrzí, že má malá rýmu. Ale určitě jak říká vroninka, taky bych odsávala, hned od začátku. Jsi skvělá MAMINKA, tak neříkej tková slova. Žádný učený z nebe nespadl, tak je určitě dobré se zeptat, za to nic nedáš.
Jakou jsi si koupila odsávačku mléka? Já koukám na ten Avent....tak nevím.

murynka
18. lis 2009

vendul já mám medelu ruční doporučili mi jí v porodnici stála 600 😉

venuska
18. lis 2009

Markét, hlavně že to malá nechytla... 😅 Hezky jsi zvládla celý porod...závidím. 😅

venuska
18. lis 2009

Markét, díky za info...juknu na ní... 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru