Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
18. lis 2009

jo jo jukni je fakt dobrá 😉 jen kdybych měla více mlíka 😅 😅

venuska
18. lis 2009

Stále nemáš dostatek mléka? Ale to třeba ještě přijde... 😕

aronek
18. lis 2009

Ahoj, tak jsem zase v práci 😖 ALe sluníčko tu krásně svítí, úplně jarní den. 😀 Jdu dočíst

murynka
18. lis 2009

vendul asi ne...ale ta Um je asi lepší pohodlnější 😀 😀

aronek
18. lis 2009

koukám, že řešíte kojení, no já doufám, že to pude, jestli to celou dobu nosím zbytečně, tak se fakt naštvu 😉 Podle toho, že zase vyrostly, tak se tam třeba něco děje 😀 Kamarádka taky neměla mléko a moc se jí hodila umělá strava, protože v noci krmil tatínek a ona se vyspala 😀 Všechno má své pro a proti 😉

aronek
18. lis 2009

kdepak všechny jste? Že by odpolední odpočinek? 😀 Já jsem zavalena prací, tedy spíše papíry a jdu na komisi, ale zase přijdu 😀

mari111
18. lis 2009

ahoj holky,no teda ani sem nemela co docitat,pekne to tu flakate. Murynko neboj,vsechno se postupne naucis a co nevis,se zeptas. prece nemuzes porodit a hned vsechno vedet 😉

kerrie
18. lis 2009

Nazdárek 😀
Teda tady je dneska nějakej klídek...............že by ticho před bouří? 😉 😀 😀

mari111
18. lis 2009

ahojky keri, no to je jak pred bouri ale pred jakou, doufam ze takovou dvojcarkovou 😅

tercie
18. lis 2009

Ahoj holky, kde je kdo, tady se dneska vůbec nic neděje.... 😕

mari111
18. lis 2009

ajoj tercinko, jak se mas, uz s tebou mluvi ten tvuj carodej dobrodej 😀

tercie
18. lis 2009

Mari nemluví, čim dál tim víc 😀

katyna6
18. lis 2009

ahoj holky

mari-našla jsem ty srdíčka a čtyřlístky,ale zaboha je nemůžu dostat do albíčka,pošlu IP 😉

mari111
18. lis 2009

katynko ja uz to mam, tercinka byla rychlejsi 😉 jinak dik

katyna6
18. lis 2009

ahááá a jak to tam mám dostat prosímtě,poradíš?

tercie
18. lis 2009

Kary do alba musíš zkopírovat ten odkaz co ti to vygeneruje, začíná to a href a je to docela velkej odstavec, je to něco jako když dáváš příspěvky na nástěnku někomu na lidech,jestli víš 😉

mari111
18. lis 2009

tam sem si vybrala co chci,to si oznacis v tom kolecku a pak tam je takovej jako odkaz a tan skopirujes do toho okenka uz v konikovi

mari111
18. lis 2009

no vydis uz ti radi aj terci

katyna6
18. lis 2009

no tak já to právě dělám,ale pořád mi to nějak nejde a jedou mi tam jen údaje z alba-smaž album,změnit údaje a přidat fotky-to mi jede shora dolů 😀 😀 😀 ,ale obrázek ne a ne 😀 😀

mari111
18. lis 2009

no to mi taky tak delalo a nakonec kdyz sem klikla u mne v albu na to mimi a otevrela to tak to tam mam

katyna6
18. lis 2009

aha,tak já si s tím ještě pohraju,díky holky 🙂

tercie
18. lis 2009

katy - změnit údaje v albu a tam to zkopnout do okna a uložit...

mari111
18. lis 2009

katynko a kde si splasila to ''nase laska trva'' ja to ci taky 🙂

katyna6
18. lis 2009

jooooo,je to tam!!!!

mmt mari,pošlu 😉

katyna6
18. lis 2009
sirella
18. lis 2009

Ahojky holky...všechny vás moc zdravím 🙂 ...a zároveň hlásím že první porevizní mrcha už se dostavila 🙂 Jsem tak ráda že už k dr.znovu nemusím 🙂

kopi...až budeš upravovat tabulku tak mi to please změň na 1DC a už nejsem čekatelka...juchůůů 😀 ...díky

Jdu dočíst co tu je nového...jinak už jsem mohla vystoupit z ilegality 😀 Manža slíbil,že za mnu slídit na netu nebude.Jenže to byla moje blbost...já šla na WC a zabudla si to stáhnout na lištu.On věděl že někam chodím ale nevěděl kam.A to já chci tak i nadále...nemusí vědět všechno 😅

murynka
18. lis 2009

holky ty čtyřlístky tam nemá cenu dávat 😉 stránky se budou předělávat jako modrá střecha a tam mi vše zmizelo i barevné písmo atd 😠 a budou předělávat vše i koně ☹

tercie
18. lis 2009

Mari tak si u katy na to klikni a dostaneš se na ty stránky kde to je 😉

tercie
18. lis 2009

Mury fakt jo? ☹ ☹ ☹ a takový práce to dá...

mari111
18. lis 2009

no tak na co sem se s tim doted trapila???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru