Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
19. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Handm moooooooc blahopřeju, určo to vyjde 😉

Tercííí nechci tě strašit, ale jedna známá se taky takhle nervila v těhotenství, a narodila se jí holčička, která neměla žádné svalstvo, byla jak kus hadříku a dr. jí řekli, že to mohlo být z těch nervů, co celé těhotenství zažívala. Uvědom si, že chlapů běhá po světě dost, ale zdravé miminko je zázrak!!! 😖

Kopi dělej jak myslíš, ale nevěř, že to bude fungovat, i když ti moc přeju, aby to bylo OK 😉

aronek
19. lis 2009

martinkal, ahoj jak je?

tercie
19. lis 2009

Marti neděs mě!!!! V tom případě ho na zbytek těhu někam zamknu aby byl klid a budu mu šoupat jenom placky pod dveřma!!!!!!

aronek
19. lis 2009

terci a co vyrazit k vašim?

handm
19. lis 2009

Holky, moc děkuju!!! Jste zlaté!!! 🙂
já jdu konečně z práce!! 🙂
hezký večer!!

Terci, ty se nenervuj, i když to jde špatně, chápu! 🙂 Ale mimi si to nezaslouží a ty taky ne, nosíš proboha jeho dítě, tak by si to mohl uvědomit!!! :(
kuš chlapi... :(

martinkal
19. lis 2009

Aronku jsme v pořádku, malá pořád kope 😀 a co ty? už něco nakupuješ? Já už ano, a manžel byl v neděli v tescu a přinesl na příští vánoce malé červený vánoční obleček i s čepičkou 😀. bude v tom rozkošná. Říkala jsem mu, že je to brzy nakupovat na přiští vánoce, a on s tím svým humorem mi povídá: No miláčku buď ráda, že jsem jí nekoupil koloběžku, ta se mi taky líbila 😀 😀 😀

Tercí nechci tě strašit, jen mám o tebe a mimi strach. 😉

flair
19. lis 2009

Handm, já mám z tebe takou radostttttttttt!!!!!!!!!!! 😵 To je nádhera! Jasně, že ještě opatrně, ale moc ti to přeju, drž se! 😵
Terci, tady fakt není co dodat... Jak už jsem ti před časem psala, lepší to nebude. Jen se trápíš. Mrzí mě to 😔 Hlavně, ať je miminko ok!

aronek
19. lis 2009

martinkal, zatím nenakupuju, fakt zatím vůbec nic 😖 Snad bude dost času po vánocích, teď se mi nechce mezi lidi, je jich moc a ještě prskají prasátka 😀 Přítel zase chtěl kupovat čtyřkolku, naštěstí jsem mu to vymluvila, tedy zatím 😀

martinkal
19. lis 2009

Aronku já toho zatím taky moc nekupuju, dost toho mám z minula, to jsem nakupovala už od listopadu 2008, co jsem zjistila, že jsem těhu, ale teď se ještě trošku bojím, ale když už někde jsme a líbí se nám to tak to dáme do košíku 🙂

tercie
19. lis 2009

Marti já miminku ublížit nenechám, to co se děje brzy vyřešíme, protože to se takhle nedá.

Aronku k našim pojedu příští týden na víkend, možná pár dní přidám, máme sraz ze základky, tak už se těším 🙂

Handm to akorát vždycky v ten okamžik, kdy mi to přijde líto že je takovej, pak už je to dobrý, protože to mě chytá vztek 🙂

aronek
19. lis 2009

já mám nějaké oblečení od sestřenky po holkách, tak náš chlapeček bude holt v růžovém, ale jinak to nechávám po novém roce. Teď všichni šílí na vánoce, tak se raději nikde nemotám 😀

aronek
19. lis 2009

terci, já četla nějakou studii o vlivu psychiky matky na dítě a má to vliv jak na psychickou tak fyzickou stránku, takže bych se být tebou hodila do klidu a u vašich si orazila 😉

tercie
19. lis 2009

Aronku my máme všechny hadříky taky růžový 😀 Všichni v rodině mají holky, my jsme po 12ti letech první s chlapečkem. Aspon se naše mamina zase vyžije v nakupování oblečků, a ten zbytek roztřídím na neutrální a holčičí, nahatej chodit nebude 🙂

aronek
19. lis 2009

😀 terci, já rozhodla, že mu kdyžtak budeme říkat Růžový Panter 😀 😀

tercie
19. lis 2009

Aronku to je dobrý 😀
No já na to myslím taky, pokaždý když něco, a házím se do klidu, jak jen to jde. Naštěstí to je tak dvakrát do týdne, a to ještě jen teď, jsou to nárazovky no. U našich dáchnu. Jenže jsem pitomá, už teď vím, že se mi tam stejně bude stejskat...

aronek
19. lis 2009

terci, lepší stejskání, než se nechat deptat 😉 Bude se taky muset chvilku starat sám o sebe a to nikdy neškodí 😀

venuska
19. lis 2009

Ahoj holky,

Kopi: přečetla jsem si tvůj dlouhý elaborát a jak říkají holky. Musíš vědět sama, co ti napovídá tvoje srdce. Od nás uslyšíš naše názory, ale stejně si uděláš vše po svém. Držím palce, aby bylo vše v pořádku a už ti neubližoval.

Přidala jsem do alba foto bříška ve 34tt....nevím kam až to poroste 😅 😅

venuska
19. lis 2009

Terci: co to čtu.... 😝 Hlavně se šetři a nenervuj se zbytečně. Akorát to odnáší mimísek... 😝 😝 Asi bych si s ním sedla a vyříkala si to, než to řešit po SMS.

tercie
19. lis 2009

Holky právě si smažím palačinky, dám si je s marmeládou a obalím si řádně nervy a prckovi taky 🙂

murynka
19. lis 2009

terci já moc hezká nejsem semnou by se nebavil 😀 😝

HANDM obrovská gratulace to je krásnááá zpráva 😵 😵 držím pěstičky!!!!!!!!!!! 😵 😵

aronek
19. lis 2009

tak se do mně dala nějaká zima a začala mně bolet hlava, tak si jdu napustit vanu a trochu se napařím, doufám, že o bude dobré 😒

murynka
19. lis 2009

aronek at je lépe a vana zabere 😉

sarlotta
19. lis 2009

Ahojík holčinky🙂)
Handm blahopřejůůůůů🙂)))) paráda🙂 fotečka by nebyla🙂))

sarlotta
19. lis 2009

Kopinko bude tabulka ? 😀 😎
A k Tvému rozhodnutí .... mno ... já se bojím, že se přítelák nezmění...ani by mi tolik nevadila ta nevěra..ok.. stane se... ale že byl na Tebe zlý a agresivní... to mi teda vadí hodně 😒 😠 Ta lehkost s jakou si dovolil odjet k té ,,kačeně" a pak zase přilezl zpátky jako by se nic nestalo... hanba.
Takže 100% si ošéfuj bydlení, udělejte smlouvu ... Chlap, který za to stojí na tohle přistoupí, pokud Tě miluje, tak pro Tebe udělá to nejlepší aby Ti to dokázal.
Držím palec, ale fakt bych nechodila se zavřenýma očima, na světě je spousta chlapů a klidně si na nějaké to kafíčko ze ,,seznamky" zajdi, ju. 😉

sarlotta
19. lis 2009

Terciiii mňam🙂 já si obaluju nervy vaflema se šlehačkou a 😎 čokoládou

sarlotta
19. lis 2009

Ahojík venuska, jak se cítíš těhulko ? 🙂)) břísko máš krásné... neboj taky jsem měla veliké, ten poslední měsíc už to moc neporoste, spíš začne klesat 😉

farmarska
19. lis 2009

hadm hurááááá moc gratulujuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!😵 😵 a držím palce!! 🙂
mám radost, že už tu nebudu poslední těhule 😀
jen tak dál! ať nám to tu hezky přibejvá!! 😵 😵 😵

sarlotta
19. lis 2009

Ahoj Farminko, kdy máš další kontrolu ? a jak se cítíš ?

kerrie
19. lis 2009

Handm..............krásná zprávička, přesně takovu jsme potřebovali 😵 😵 😵 Držím palečky, ať je vše v pořádku a mimískovi i Tobě se daří co možná nejlíp 🙂 😵 😵 😵

tercie
19. lis 2009

Mury prosímtě co to povídáš, jak by ses na sebe nikdy nekoukala do zrcadla,člověče 😉 Nebo myslíš že by tvůj manža chtěl mít Sofinku s nějakou ošklivkou? 😉

Šarlotko vafličky, ty už jsem neěla od kuvajtu napadení, dík za tip 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru