Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
22. lis 2009

Ahoj holky, já jen v rychlosti.. o víkendech sem skoro nechodím...
jen jsem si tedy udělala album a dala tam ty testíky..🙂 Tercinka je chtěla okouknout...🙂
hezký večer!!

hanana
22. lis 2009

handm ted jsem je videla, jeste jednou gratuluji 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
22. lis 2009

Děkuju!! 🙂🙂🙂
ještě jsou jak z pohádky "Ať žijí duchové" 😵, ale snad budou tloustnout pěkně!! 🙂

Kopísku, ty se drž!!! 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
22. lis 2009

handm krásné čárky 😵 😵 😵 gratulace

holky žijeme jen dneska nebyl čas 😉 kouknu zítra 😉

aronek
22. lis 2009

mury hezké nové fotečky 😀

sarlotta
22. lis 2009

Ahojík Kopinko, ráda Tě vidím🙂 se v té tabulce plácám🙂)) super. pěkně za náma choď ju. 😀 😎

Handm krásní duši🙂 tak šup zkus další🙂)))

murynka
22. lis 2009

aronek děkujem 😵 😵

aronek
22. lis 2009

já se dnes pokoušela stáhnout fotky z foťáku a chybí mi kablík 😖 půjčenej tam nešel 😠 ale zkusím koupit jiný a konečně si něco hodit do alba 😉

aronek
23. lis 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 Zase z práce 😝

sirella
23. lis 2009

Ahojky holky...pěkné ránko 🙂

Aronku...teda ty jsi pracant 🙂 Já měla o půl 7 ještě půlnoc

hanik1
23. lis 2009

Ahojte holky, tak jsem si prošla tím co asi vy všechny tady a teď první měsíc druhého snažilkování //, můžu se k vám přidat? 🙂

sirella
23. lis 2009

hanik:Ahojky ...jasně že ju 😉 Téééda obrovitááááánská gratulace k // 🙂
Až se začnem snažit s manžou tak bych to tak brala taky 😀 Fakticky hned první měsíc????

hanik1
23. lis 2009

no museli jsme mít 3 měsíce pauzu a čekat jak mi bude chodit MS, vše v pohodě, tak jsme na to hned vlítli a huráááááááááááááá 🙂 Ale k doktůrkovi půjdu tak za měsíc, nechci si zažít ten stres co naposled, bude srdíčko, nebude atd.. to byla hrůza

sirella
23. lis 2009

hani:To absolutně chápu...taky bych už tak neplašila a neletěla k dr.hned...Já při prvním mimi zjistila že jsem těhu celkem pozdě(ve srovnání s druhým) a taky mě dr.nevzal hned a tehdy jsem to měla v klídku...zato teď to byl děs...napřed jen vysoká sliznice,pak už váček a mimís ale bez srdíčka a za 10 dní už se srdíčkem...no a pak pár běžných kontrol a konec nějak v 9 tt.Dost mě to sebralo ☹ ...jako každou normální ženskou...Ale minulý týden už dorazila 1.poreviz.MS(sice po vyvolávačce ale aspoň něco) a tak už je mnohem líp 🙂 A strašně mi tu pomohly holky...ptám se co chvíla na něco a vždycky radu dostanu 🙂
Dr.nám doporučil 3 měs.pauzu a to mi vychází přesně na Štědrý den tak uvidíme 😀

hanik1
23. lis 2009

No vidíš, tak to přeju hodně štěstíčka, no já doufam že ted na podruhy uz to vyjde, ale i tak mam strach ☹ Pred tím to asi bylo tím, že jsem otěhotněla hned první měsíc co jsem přestala brát HA, tak snad se teď zadaří 😅

sirella
23. lis 2009

hani moc díky...já tobě držím palůše aby bylo všechno ok jak má být 🙂
on ten strach tam bude už asi vždycky.Já ještě před pár týdny ani nevěděla že se něco podobného může stát víš ☹ O to větší překvápko to bylo.Já krom manžela ale nikomu neřekla že jsem těhu takže jsem se aspoň vyhla vysvětlování co se stalo a pod.Od začátku se mi cosi nezdálo...to když jsem čekala syna tak jsem to všude roztroubila hned 😀 Teď jsem chtěla i po manžovi aby to nikde neříkal...
Napřed jsem si říkala že znovu už do toho nepůjdu ani za nic a že holt budu mít doma jedináčka...ale vidíš to...ještě nejsou 3měs.pryč a už plánuju snažení u stromku 😀 ...Prostě se stane co se má stát

bobinka22
23. lis 2009

Ahojky,holciny a maminy.
Tak jak se vam dari?Doufam ze dobre.A co je tu vlastne noveho.Nejake nove tehulinky? 😉 🙂

aronek
23. lis 2009

vítám hanik 🙂 není nad radostné zprávy po ránu, moc gratuluji k // a přeji aby to vydrželo do zdárného konce 😉

aronek
23. lis 2009

ahoj bobinko, jak se má malý? Novinkou je, že handm má // a přidala se hanik a má taky // 😀 A zlobí tu chlapi 😠

bobinka22
23. lis 2009

Tak to jim moc gratuluji..Opravdu mooc 😵
Jakto ze tu zlobi chlapi?Je mate odpalkovat,ze to je tema pro zeny a ne pro nepochopitelne chlapiska 😀 No maly se ma fajn.Ted je zrovna po jidle.Vazi uz 6 kg.Tak ze je hodne dlouhy.No,je to moc ale neni nejak tlusty.Fotky tu neumim davat.Musim rict vzdy pritelakovi.Ale mam je na tom facebooku.Vsak kopinka vi..Koukala.A jak se mas ty aronku?Uz ti ty tydny leti co?Jeste chvilicku a uz budes mit mimisko vedle sebe.Koukam ze jeste nevite co cekate?Nechate si to rict?

aronek
23. lis 2009

bobinko, vypadá to na kloučka, ale dávat si to budu až po 3 D, to snad bude jistota 😉 Koukám, že už máš doma kus chlapa 😀 Jak často tě budí? Jinak ty chlapi jsem myslela jako od tercie a kopinky.

bobinka22
23. lis 2009

Aha,tak to jo.To je ale ...No..chlapi.

Jinak maly me bidi v noci jednou.A pak az rano o pul sedme.Ji vsest vecer A pak az ve tri rano.A pak o pul sedme rano az v sedm.Takze super.Jinak jsme pravidelne krmily co 4 hodiny.Ale ted uz v noci krmim jen jednou to je v te pul treti.
Takze klucanek.To je super ne?A jmena uz mate vybrane?
Jinak Vojtas uz si drzi hracku a kouka vsude.Chce byt porad na rukach.Konecne jsem ho naucili na postylku.Prvni mesic spal celou dobu s nama v posteli.A ted uz spi konecne v postylce. 😀 😀
A co ti chlapi jako zarli nebo si tu znas delaji srandu?Nebo jim tu zakazujou chodit?
Ja se zkusim kouknout kdy tu byli. 😀

murynka
23. lis 2009

ahojky bobinko ráda tě vidím maminko 😵 😵

aronek
23. lis 2009

bobi, tak to je supr, že se vyspíš a malý prospívá 😀 Chlapi zahýbaj a vůbec zlobí 😠

bobinka22
23. lis 2009

Jo,ti chlapi jsou desni.Ahoj murynko?
Jak je maminko?Koukala jsem na malou je krasna a jeste jednou gratuluju.Holky jdu k malemu uz pisti.jeeeeeeeeeee 😀

murynka
23. lis 2009

bobi děkuju 🙂 😵 naše se také probouzí ale my jsme byli u dr.tak je rozmrzelá 😒 😅

je mi krásně 😵 😵 koukám že váš malý je hodný to je moc dobře 😉

bobinka22
23. lis 2009

no,jo ted uz hodny je.Ale rikam nejhorsi je asi pro kazdou mamku ten prvni mesic a pak je to v klidu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru