Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
24. lis 2009

to jsou teda zmeťouři...
jj pracuji na směny, ranní odpolední. tento týden je na prd, manža odjel do pátku na cvičení, tak jsem doma sama.
teď jsem narazila na téma Jak si zvyknout na pohlaví dítěte a je mi z toho docela smutno, jako kdyby to nebylo jedno, hlavně že bude miminko zdravé...

aja.83
24. lis 2009

Ahoj holky, zdravím vás. Co nového?
Handm, jak se vede? Kdy půjdeš k doktorovi?

sirella
24. lis 2009

jak si zvyknout na pohlaví dítěte????To jako myslíš :narodila se mi holčička a já chtěla chlapečka.Jak si mám na to zvyknout???To nemyslíš vážně...to někdo vážně řeší????Je jasné že je to jedno...důležité je samozřejmě zdraví a ne to co bude mít mezi nožkama...Toto fakt nechápu.To musela vymyslet nějaká pipka...BYlo tam moc příspěvků???Takové "starosti" má moc holek????

ee.liska
24. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... to je odkaz na to téma
ahoj aji 🙂

aja.83
24. lis 2009

Holky, já mám 20DC a ovule nikde (Podle měření teploty, pořád neklesá), to je divný, že? Abych vůbec ovuli měla. Ale když mám cykly 35Dc, tak bych ještě ovuli mohla mít, ale tak maximálně zítra. Tak uvidíme.

ee.liska
24. lis 2009

jako fakt to nedokážu pochopit, co my bysme tady dali za mimčo, ať už by to byla holčička nebo chlapeček
já už se tak těším na březen, jestli ms po těch injekcích začne chodit sama, i když doufám každý cyklus že to vyjde

ee.liska
24. lis 2009

aji já se už v cyklech nevyznám, jen když ho má někdo ukázkový. já v tom mojem mám takový čurbes, že to nechápe ani dr 😀

sirella
24. lis 2009

eli:Přesně tak...chceme mimčo a je jedno co to bude...hlavně aby to bylo zdravé 🙂
Pročetla jsem tam pár příspěvků a s některýma absolutně souhlasím...co jí tam píše např.holčina co skončila ještě těhu s bolestma v nemocnici a přála si jen aby se mimísek držel až do konce a jak si nadávala jak byla blbá a jak jí pak bylo jedno co to bude...Z některých příspěvků by si ta holka měla vzít příklad 🙂

sirella
24. lis 2009

ahojky aji:v tomhle já taky neporadím...já nikdy nevěděla kdy ovuli mám a prostě od zač. snažení vždycky 3.cyklus jsme se trefili takže fakt nevím...ale držím palůše aby třeba zítra byla 😉

aja.83
24. lis 2009

Eli, no jo, já to prostě nechám osudu a asi zas přestanu měřit teplotu. Stejně jsem tím nic nezjistila, no uvidím ještě, jestli ovule nepřijde.

ee.liska
24. lis 2009

tak já už se chystám domů. zítra zase nakouknu, možná už budu mít spravený net i doma. tak se mějte krásně 🙂

sirella
24. lis 2009

Eli...měj se 🙂 ...ahojky zítra

hanana
24. lis 2009

aji podle toho jak to chapu tak klesnout nemusi ale hlavne jestli stoupla

hanana
24. lis 2009

jinak holkam gratuluji ke kontrolam mate krasne mimisky 😵

handm
24. lis 2009

Aji, ahoj, zrovna jsem se přišla rozloučit!!!
Vůbec těm teplotám nerozumím, omlouvám se.. já ovuli poznávám podle bolestí břicha...
Na kontrolu jdu až 7/12, tak uvidíme. dneska jsem měla hroznej sen a depku, že nemám žádný příznaky, že mě ani neboli prsa, tak jsem zvědava, co tam bude vidět!!!
Tak se měj zatím krásně a už pojd do práce, at si na netu víc!!!
drž se a hezky se snažilkujte!!!!

Holky, všem krásný večer!!! 🙂

hanana
24. lis 2009

handm, urcite bude vsechno ok, mimisek urcite roste, ja mam zase kazdy mesic priznaky vsechny od bolesti bricha, prs.... a nikde nic tak to urcite bude ok 😵

flair
24. lis 2009

Ahojte kočandy, teď jsme dojeli s manželem z Ostravy do Přerůvku. Tak rychle hlásím info z kontroly: takže mrně je ok, odpovídá 12 tt, hlavička měří 1,8 cm. Pořád se mrskalo, hýbalo ručičkamaa a nožičkama, nechtělo chvíli "posedět" 😀 Manžel byl kouknout na UTZ se mnou, byl normálně dojatej 😵 Prý prcek v obličeji vypadá jak ufoun 😀 Takže jsme rádi, sbalili jsme zase pár mých věcí a dovezli do Přerova. A dnes už nic nebudeme dělat, jsme utahaní jak koťata.
Jinak všechny vás zdravím, dočtu později 😉

aja.83
24. lis 2009

Ahoj flair, tak moc gratuluju k úspěšné kontrole, ať se takto daří i dál. 😉

aja.83
24. lis 2009

Hani, jo jo, jednou mi tam teplota stoupla, tak snad to byla ovule. uvidíme, snažílkujeme teď co 2-3 dny, tak snad se trefíme. Jestli to teď nevyjde, tak budu mít už depku jak vrata. Další 2 kámošky těhotný, ach jo. Zítra mi přijde na návštěvu kamarádka s prckem, 3 měsíce, moc se těším.

farmarska
24. lis 2009

flair jen načučuju co je s tebou, jak ´jsi dopadla.. 😉 takže mooooc gratulujůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to je vždycky před tím strachu co 😉 😀
hadm a ty taky přestaň vymejšlet katastrofický scénáře 😉 určitě jsi ty i mimineško v pořádku 😵
i když mě se to dobře poučuje, ale blbneme nakonec každá 😀 😀 😀

aja.83
24. lis 2009

Ahoj farmíku, jak se cítíš? Je ti špatně?

sarlotta
24. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

flair super zprávička🙂)))))))))))))))) paráda 😎

Ahojík aja🙂 dlouho jsem Tě neviděla-- takže pilně snažilkujete 😀

aja.83
24. lis 2009

Ahoj sarlottko, jo jo, snažílkujeme o sto šest. Už jsem naštvaná, kvůli práci chci otěhotnět co nejdřív.

sarlotta
24. lis 2009

Maendy ach jooooo co to čtu... to jsou zprávičky, teda... kdyby jsi chtěla dojeď na kafíčko, můžem se domluvit i s ellis a sirellou🙂)) že jo holky🙂

aja.83
24. lis 2009

Holky, já se přiznám,že jsem ještě nedočítala, co se stalo Maendy?

sarlotta
24. lis 2009

Aji, chlap ji zlobí ☹ 😒 😠 darebák

sarlotta
24. lis 2009

No já hlásím, že mám ještě prodlouženou smlouvu o týden nebo 14dní-což je super🙂))) 😎 Venku je jak na Jaře, stromkům to moc nesvědčí, ale tržbám ano🙂))

aja.83
24. lis 2009

Ach jo, ti chlapi. Někdy by si zasloužili pořádnou nakládačku.
Salrlott, to je supr s prodlouženou smlouvou. A co snažílkování?

murynka
24. lis 2009

maendy to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹

aja.83
24. lis 2009

Murynko, jakpak se vede? Sofinka je krásňoučká, jak to zvládáte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru