Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
8. pro 2009

Terci, já bych měla chuť na rybu, nebo nějaký těstoviny s kuřecím masem

tercie
8. pro 2009

Aji to není heleúplně blbej nápad 😀 Křecí jsem dala na stranu včera, dělala jsem směs a na dnešek večer že udělám nějakej plátek, tak si kousek odďoubnu, smetanu mám, sýr mám, nudle taky... dík za tip, jdu na to 😀

murynka
8. pro 2009

holky my napekly 4 druhy cukroví a jsem totálně k.o 😝 😝

malá spí ale za chvíli se vzbudí nemám šanci si lehnout 😖

tercie
8. pro 2009

Murynko fakt? Já nepekla ještě nic 😀 Ale chtěla bych letos zkusit vánočky... cukroví stejně moc nejíme.

murynka
8. pro 2009

tercí no fakt 😀 😀 ještě chci dělat asi 3 druhy nepečené 😉

jéé vánočku tu dělá tchýně je vždy výbornáááá 😵 😵 😵

sarlotta
8. pro 2009

Ahojík holčičky🙂

taky u Vás furt prší ? tad yje to děs 😠

sarlotta
8. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 40tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 37tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 34tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 31tt....................... 3.12.KO
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt...............................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka
Flair 13tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 11tt.......................11.12.KO
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana 6tt
M.aa.b 28DC
Ikopretinka 25DC
Kopa 25DC
Markee 24DC
Katyna 24DC
Eliss.ka 23DC
Paaja 22DC
Sirella 21DC
Nicollka 18DC
Mari 18DC
Maendy 17DC
Aja.83 2DC
Zlababa 1DC
Maarrtina 1DC
If.v nehlídá si DC

tercie
8. pro 2009

Tak kočky už papááááááám, a mám to faakt dobrý 😉

šarlotko chčije a chčije, co ? 😀

mury snad se odhodlám a povede se 🙂

murynka
8. pro 2009

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/murynka/alb...

kdo chcete koukněte pokládali jsme koberec naschody

sarlotta
8. pro 2009

hehe terci, taky bych s dala... akorát by to musel někdo uvařit 😝

tercie
8. pro 2009

Mury a jaký budeš dělat to nepečený?

sarlotta
8. pro 2009

krásné Mury🙂 takové luxusní🙂)) a teploučké.

murynka
8. pro 2009

míšo budu dělat vosí hnízda rafaelo kuličky to určitě 😉

sarlot že jo hned to vypadá útulně a krásně a určo se to i zateplí 😉 jak je těhulko???

tercie
8. pro 2009

Jo tak rafaelo kuličky jsem jednou taky zkoušela 🙂 Jsou dobrý ale bylo jich dost a půlku jsem jich tenkrát vyhodila a od tý doby jsem je nedělala 😀
A schody jsou super, vypadá to o moc líp než bez koberce 😉

Šarlotko říct dřív, tak se snad i rozdělím, ale teď už jsme to s Lukáškem zdlábli 😀 Tak příště 😉

Holky včera jsem dostala jednu dobře mířenou do močáku, a málem jsem ucvrnkla 😀 a manža se moh potrhat smíchy 😀

tercie
8. pro 2009

Holky papa, letím zpívat, snad se večer ještě stihnu zastavit 😉

aronek
8. pro 2009

mury, ty schody vypadají supr 😉

farmarska
8. pro 2009

ahooj holky!!! 🙂

murynko ten koberec je fakt supr, strašně to prokouklo, změna o 100% ! 😵 😵 a můžu se optat, jak jste ho k těm schodům přidělávali?? To je nějak nalepený? taky potřebujeme nějak doma zrenovovat schodiště a toto se mi moc líbí 😵

tercí to bude židlí na vánoce 🙂 to aby jste někoho k tý štědrovečerní večeři ještě přizvali 😀 😀 se umím ale hezky pozvat 😀 😀 😀 😀 😀

pemartinko, koukala jsem, že jsi taky okres Tu 😉 od kud? 😕 Jinak ti musím napsat, že ono se to líp píše než pak dělá, to s tím nemyslením na -jak počít 😎 Každá tu víme, že lepší je na to nemyslet, ale když to nejde, ani třetí ani čtvrtej mesíc snažení, tak pak už si to člověk z hlavy nevytluče a prakticky už nemyslí na nic jinýho 😅 a to nemluvím ani o tom, že některý holky tu jsou už pomalu rok a nic...no to je pak teprve psycho 🙄

farmarska
8. pro 2009

samsíku ty už jsi 31tt, to to letí !!! 😕 určitě už to všechno v pořádku doklepeš do zdárného konce 😵 😵 😵

kopa
autor
8. pro 2009

Ahoj holky 🙂
už jsem z práce doma,drahý šel hrát šipky.Tak si užívám volna 😀

farmarska
8. pro 2009

jinak holky, se musím pochválit, začíná se mi snad vracet moje již dávno stracená enrgie 😀 pomalu ale přeci 😉
předevčírem jsem si konečně byla schopná udělat kupu lineckýho a o víkendu to plánuju s prckem upíct a poslepovat 🙂 a včera jsem si vygruntovala ložnici 🙂 už to fakt potřebovala 😅 i okna jsem si tam umyla, čistý záclony pověsila, postele převlíkla, prachu se všude zbavila 🙂 večer jsem byla teda totálně ko. ale ten pocit..k nezaplacení 😵 😵
Tak jsem si předsevzala, že takhle zkusím každej den zvládnout jednu místnost..a na vánoce bude možná uklizeno 🙂 🙂 🙂
no jen dneska mám už skluz, krom obědu jsem nic nezvládla, páč jsem byla dopoledne u našich a ted jsem utahaná, tak začnu zas až zítra ráno.

murynka
8. pro 2009

farmi měli jsme na toho pána lepil to takovým tím smradlavým lepidlem 😝 😝 chemoprenem 🙄 takže to tu smrdělo fest ale výsledek za to stojí koberec je to zátěžový 😉 a lepil každý schod zvkášt a řezal si to atd vyšlo to i s kobercem na 9500kč 😵 😵 a je to fakt krásnýýý 😵 😵

jsme ráda že už se t vrací energie a bude to lepší a lepší 🙂

kopa
autor
8. pro 2009

Farmíku hele ty jsi brala Duphaston do 23DC?pak jsi čekala zda příjde MS?a potom zase duphaston nasadila? 😕 😕
No u mě asi tento měsíc těhu nehrozí,jen abych to věděla 😉

farmarska
8. pro 2009

jo a ještě se podělím s váma o to co jsem dnes vařila k obědu 😀 takže jsem dělala čočku s uzeným a vajíčkem 🙂 dlouho jsem to neměla a moc jsem si pochutnala 🙂 jen se děsím té dnešní noci, to si budeme muset s manžou vzít plynovou masku jako povinnou výbavu 😀 😀

murynka
8. pro 2009

😀 😀 😀 😀 farmi 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
8. pro 2009

Markét ahojky 🙂
koberec je nádhernýýý 😵

murynka
8. pro 2009

leni děkuju no a co vy??jak se daří???

farmarska
8. pro 2009

mury těch 9500 jako i s tím kobercem-zátěžovým, to je si myslím bomba!! jako to i s prací toho pána jste dali toto?? 😕 je to fakt hezký! 🙂
dc
kopi já si už přesně nevzpomínám, ale vím, že jsem to měla začít brát myslím až nějak od 20DC a brát do 25 DC , ale jistě to ted už nevím.. 😅 😅 jen vím, že mi mudr říkal, že kdybych si myslela, že jsem těhu, že to mám brát klidně dál..a že kdybych náhodou nebyla, že si tím max. o něco málo posunu C. 😅 😅
hele ale já bejt tebou, tak si radši zavolám tý tvý doktorce 😉

murynka
8. pro 2009

farmi jo jo 44m koberce asi 6600 něco za lepidlo a práci 😉

farmarska
8. pro 2009

tý jo mury, tak to je fakt skvělý!!! 😵 za tu cenu a ještě jste se s tím nemuseli patlat 😉

jen co mi přijdou nějaký ty peníze, začnu si dávat nastranu a jdu asi taky do toho 😎

kopa
autor
8. pro 2009

Farmi mě řekla,že když budu těhu tak mám pokračovat 2x denně.
Jen mě ted napadlo,že 25dc je ještě brzo na testování,tak to vysadím a počkám 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru