Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
14. pro 2009

Tercie vyfot se v kabatku 🙂 jsi těhulka tak máš právo vypadat kulatě néé? a né jako medvěd 😠 😠
Jinak mrcha ještě nedorazila 😅 😅 Tak koupím dneska testík a zkusím testnout zítra ráno.

aronek
14. pro 2009

kopi, to vypadá nadějně, kdy měla dorazit? Držíme všechny palečky aby ti to vyšlo 😉

kopa
autor
14. pro 2009

Aronku já vysadila duphaston 25dc a měla dle mýchy výpočtů dojít v sobotu,nebo v neděli 😉

kopa
autor
14. pro 2009

ale nadějně moc néé 😅 furt mě bolí břuch 😠 😠 určitě příjde potvora jedna 🤐

aronek
14. pro 2009

kopi, bolet může a důvod může být úplně jiný 😉 Nechce se ti testnout už dnes 🙂 To víš jsem těhule zvědavá 😝

kopa
autor
14. pro 2009

a dneska jsem 31DC 😅 moc bych si to přála najít //,ale však víte jak to u mě je...párkrát už to vypadalo a nakonec dorazila MS.

kopa
autor
14. pro 2009

Aronku testla bych,ale jsem v práci a nikde kolem lékárna.Po práci jdu po nákupech,tak jedině večer bych testla 😅

aja.83
14. pro 2009

Kopi, moc držím pěstičky! Radši testni až zítra ráno, bylo by to silnější...Já jsem taky zvědavá, ale vydržím do rána. Moc bych ti to přála. 😉

kopa
autor
14. pro 2009

Aji já myslím,že ani nebude potřeba testit.ted mě tak začalo bolet břicho 😠 ta je už za dveřma 🤐

tercie
14. pro 2009

Tak jsem si zatím jenom umyla hlavu a najedla se... holky mě se taaaak nikam nechce.. hlavně do tý práce, i když si tam mám vyzvednout pár peněz...

aronek
14. pro 2009

kopi, já měla 26DC v poledne ducha a vydržel doteď 😀 a DC kolem 30 😉

tercie
14. pro 2009

Kopi moc bych ti přála, ať ta megera rudá už za těma dveřma zůstane 😉

Aronku já taky měla ducha už 26DC 😉

tercie
14. pro 2009

Hele co jsem našla, to by mohlo bejt dobrý co? 😉 Jen kdybych nebyla líná péct 😀

http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=673&re...

aja.83
14. pro 2009

Kopi, neotvírej jí 😀 ! No jo, tak uvidíš. Ale stejně je zatím šance. 😉
Terci, vyfoť se v kabátě! 😉

aronek
14. pro 2009

Chci se zeptat, protože jsem nějaká líná, tak jsem ještě nebyla v lékárně. Mám recept ze čtvrtka, do kdy platí? Dají mi to ještě zítra?

aja.83
14. pro 2009

Aronku, nevím to jistě, ale řekla bych že recept platí týden.

aronek
14. pro 2009

aji, to by šlo 😉

tercie
14. pro 2009

Aji já jsem ho ještě nevyndala z auta 😀 a teď jsem pořád v pyžamu a s mokrou hlavou 😀 a až si jí vysuším a oblíknu se, tak abych už jela nebo nestihnu ani toho doktora 😀 natož abych ještě honem dávala fotku do pc 😀 Já to fotnu až přijedu, to bude jistější, jo? 😉

Aronku týden, pokud tam máš datum. Kdybys neměla datum tak záleží na tom, kterej si tam napíšeš 🙂

aronek
14. pro 2009

Tak jsem koukala a datum tam mám, ale stejně platí až do čtvrtka, já se bála, aby to nebylo jako do tří dnů, nebo tak něco 😉 To víte, my tady máme všechno do tří dnů, tak blbnu 😀

tercie
14. pro 2009

Holky musím jít, nebo tu s váma prosedím odpoledne a nikam se nedostanu 😀 Ozvu se jak budu doma jo? Zatím páááá 😉

sarlotta
14. pro 2009

Kuk🙂 holčinky děkuju za politování-moc si toho vážím🙂)) Další pekelné dopoledne za mnou🙂))

markee
14. pro 2009

Ahojky,tak jsem odvezla ráno Johanku do školky a manžu na akcičku s klukama z práce. Pak jsem šla po nákupech a sehnala Johance kočárek,pže ten co jsme objednali prý není-takže jsem objednávku rušila. No mám z toho radost. Sice jsem utratila vše co jsem měla u sebe a ani nevím za co.
Pak jsem přijela dom,kočárek schovala na půdu,šla se napít rozbila skleničku a začla jsem se bát,co zas celý den bude. NO stalo se to,že mi volali z jedné potencionální práce. Sice fakt by mě to mrzelo nastoupit teď,pže Vánoce a zajistit hlídání,pže školka je od 23.12. do 1.1.zavřená, a tak no.Těšila jsem se na klídek. Ale co bych pro zaměstnání neudělala,že jo. Ale řekla jsem paní,že zítra zavolám,mé rozhodnutí. NO já to dořekla a paní mi ještě dodala,že jako pan Pešek(majitel firmy)má podmínku,abych tu inventuru do konce roku(tohoto) udělala zadarmo. A že hlásit to na pracáku nemusím,že mám práci,že by mi smlouvu možná dali od nového roku. Tak to jsem jí hned chtěla říct,tak to ne to neberu. Ale zopakovala jsem,že tedy zítra zavolám. No hned jsem volala Míšovi a ten říká,že si snad dělaj srandu,že mě tam budou držet zadara a pak mi třeba stejně řeknou,že mě nezaměstnaj a jsem namydlená. Tak sice mě to svým způsobem mrzí,ale zavolám jim,že to nemůžu přijmout. Že opravdu zadarmo pracovat nebudu. No ale síla teda,že si to dovolí navrhnout,co?

flair
14. pro 2009

Ahojte kočky🙂
Šarlotko, to je síla to tvé zvracení, brrrr. Mně nebylo vůbec nic, takže neumím moc posoudit jaké to je, ale zvracení nesnáším, takže tě moc lituju 😔 Drž se! 😉
Markee, to nemůžou myslet vážně!!! Vím, že práci potřebuješ, ale tohle je nechutná vyd*bávka! Takový přístup o něčem svědčí!

aronek
14. pro 2009

markee, ti jsou ale 😠 . Já bych to ještě řekla na pracáku a až pak bych tam zavolala, aby ti ještě neřekli, že tě chtěli vzít a nevyhodili tě kvůli tomu z pracáku. A taky by na ně ten pracák mohl trochu zadupat.protože takhle jen využívají nouzi jiného 😠 Fakt bych je práskla 😉

flair
14. pro 2009

Markee, Aronek má pravdu 😉

markee
14. pro 2009

No já to holky nevezmu. Sice fakt práci potřebuju,ale placenou. Přesně jak píšeš Flair, i to mi říkal Míša: že teď začnou s tímhle a pak začnou jiné a jiné podmínky a budu tam nešťastná jak v práci, z které jsem po 6 letech utekla,pže to nebylo o ničem. No prostě jim zavolám,že se omlouvám,ale na ty podmínky nepřistupuji,takže práci odmítám.
NO pracák mě tam naštěstí neposlala,já tam byla sama na základě inzerátu. Ale stejnak jsem si říkala,že to jsou hajzlíci,že tak lidi vydírají. To určo volali už někomu předtím a všichni to odřekli,za takových podmínek.

aronek
14. pro 2009

😠 Markee, ale i tak to tam můžeš říct. Za prvé uvidí snahu a za druhé to fakt nesmí dělat. O braní takové práce vůbec neuvažuj, nakonec by tě tam nechali za minimum a to ještě bez smlouvy a to v lepším případě. 😠 😠

markee
14. pro 2009

Jasně holky, poslechnu vás. Pže fakt by to bylo o ničem.
Ale co si budeme povídat, já bych fakt teď nastoupit nikam nechtěla. Prostě až od nového roku. Jsem prdlouš,ale v půli měsíce je to takové blbé a taky v období Vánoc. Já chci být doma s Johankou a Míšou.

aronek
14. pro 2009

fakt jsem se naštvala, kdyby ti nabídly alespoň smlouvu o dílo, prostě jen na tu inventuru a pak že se uvidí, ale tohle je sprosťáctví 😠 To je fakt zneužití nouze a to je trestné, Možná bych našla i další paragrafy, ale přetupků je v tom taky plno. Fuj to jsem se rozčílila 😝

flair
14. pro 2009

Markee, žádné takové, že se omlouváš atd. Prostě bych poděkovala za nabídku, ale za takových okolností, jaké ti nabídli, to nebereš. A na pracáku bych to nahlásila. Opravdu bys vypadala dobře, že se sama snažíš najít si práci. Zaonačila bych to způsobem, že bych pracák kontaktovala a žádala je o radu. Jak se pak k tomu postaví, to záleží na nich. A stejně jako Aronka, mě to teda taky pěkně rozčílilo!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru