Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

pe.martina
17. pro 2009

Ahojda holky,
tak už jsem doma z KO............naštěstí je to lepší, ty zbytky tkáně se zmenšují a ještě tam je malá krevní sraženinka a jinak OK. Mám dobrat ATB a 29.12. na další kontrolu a po novém roce už hurá do práce 😅

Je tam hrozná kosa -7.5 silničáři jen posolili hlavní tahy a už je z toho kaše a lidi jezdí jako pípípíp 😕 cesta byla děs běs

kerrie
17. pro 2009

Holkyyyy, co se to děje...........nikde nikdooo.............vy určitě všechny sáňkujete 😀 😀 😀 No tak to já už nemůžu, bo s tím pupíkem bych se asi nejspíš nevešla na sáňky, případně bych někde strhla lavinu 😀 😀 😀

pe.martina
17. pro 2009

kerrie ty jseš vtipálek 😀 😀 😀 holky buď pečou cukrovíčko nebo doma gruntujou klícky 😀 😀 😀

kopa
autor
17. pro 2009

Ahojky 🙂
přiznávám,že dneska nedočítám 😅 😅 😅 jsem furt nastydla,pálí mě očka a ještě mě začala bolet dásen.Takže mě nic moc 😒
Vařím těstoviny s kuřecím masem na kari. 😵 a přítelákovi dělám drštkovou 😀 😀 😀 😀

Holky a nebo doma dělaj něco jiného 😀 😀 😀 😀 😀 já dneska budu gruntovat něco jiného 😅 😀 😝

kopa
autor
17. pro 2009

Pe martinko,tak vidíš dopadla jsi na dobře na kontrole 😉

pe.martina
17. pro 2009

Kopa, tak to vypadá, že má přítel nastřádáno 😀 😀 😀 😀 😀

pe.martina
17. pro 2009

kopa, jojo naštěstí v poho, bála jsem se, že mě pošle znova do nemocnice 😒 ale naštěstí je to lepší 😅

pe.martina
17. pro 2009

kopa, přítel dostane drškovou nebo dršťkovou polévku ???? 😀 😀 😀 😀 😀

kerrie
17. pro 2009

Kopi.............to Ti schvaluju.............tu držkovou............. 😀 😀 😀

pe.marti..............gratuluju ke kontrole...........to je dobře, že se Ti to srovnalo 😵

pe.martina
17. pro 2009

kerrie, jojo ulevilo se mi, děkuju ............ nechtělo by se mi na další zákrok takhle před vánocemi 😢

pe.martina
17. pro 2009

mě se před chvílí vrátil manža domů z vánoční besídky co si udělali s klukama z kurzu a byl jako bumbrlíček 😅 dala jsem mu véču a poslala ho spát 😀 a jsem tu zase sama, ještě že mám vás 😀 😉

kerrie
17. pro 2009

pe.marti.............. 😀 😀 😀 Ty chlapský besídky stojej za to..............ještěže mám doma abstinenta. 😀

pe.martina
17. pro 2009

😀 no měl docela vtipný hlášky, tak mě rozesmál a šel chrnět ....... zítra musí zase do práce, tak aby se z toho stihnul shrabat 😀

kopa
autor
17. pro 2009

samozřejmě drštkovou polévku 😀 😀 😀

martinkal
17. pro 2009

Ahoj holčínky 🙂
tak kontrola dopadla na 1 😉 , Lucinka už váží skoro 1,5 kg, vše je ok, zase si zakrývala obličejík ručkama, asi nás chce překvapit svou krásou až se narodí 😀 😀 😀 . Prý mám čekat podle váhy a délky tak o týden až 2 dřív, někdy kolem 25. února 🙂

Sarlotko, Kopi příští kontrola 7.1.2010 😉

Pe marti je dobře, že nemusíš do nemocnice viď? 🙂

Murynko, moje maminka bere prášky na uklidnění od března, kdy jsme přišli o miminko, prostě to psychicky nezvládla, prášky jí moc pomohly, je klidnější víc než kdy před tím a dr. jí je chce od nového roku vysadit. Neboj vše bude ok, chce to jen čas. 😉

martinkal
17. pro 2009

😵 😵 😵 😵 JO A TAKY VÁS MÁM MOC RÁDA 😵 😵 😵 😵

kerrie
17. pro 2009

Marti..........krásný zprávičky z kontroly...........Lucinka vám roste jak z vody 😉

tercie
17. pro 2009

Ahooooj holky, tak jsem tu, zážitky ze 4D super, obrázky i popis v albu, mrkněte 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

a já jdu zatím dočíst jo? 🙂

pe.martina
17. pro 2009

martinkal .......... asi nechce abyste ji viděl dřív než budě pěkně připravená a načančaná 😀

sarlotta
17. pro 2009

No holky🙂
Já Vás mám taky ráda, když už jsme u toho 😎 😀

martinkal super..kontrola v pořádku, tak jen ať Lucinka hezky roste dál 😉

tercie
17. pro 2009

Jááááá vás mám taky rááááda 😵 😵 😵

(nemůžu zůstat pozadu, žejo 😀)

Šarlotko prosímtě dáš mi pak do tabulky další kontrolu 18.1. a taky test na cukrovku, děkuju 😵

Holky ten náš malej je pěknej fiškus, vůbec se nechtěl ukázat, kouká mi prej na páteř - to teda nevim, co tam vidí tak zajímavýho 😀 asi mi počítá obratle 😀 Ale je to kliuk jak buk, to nám opět krásně předved, tak zas až takovej stydlín asi nebude. Všechny vady vyloučený a už má skoro půl kila a skoro 30cm 🙂

tercie
17. pro 2009

Marti a Mabe, holky, taky moc gratuluju ke kontrolám 😵 😉 Jen tak dál!!!!!!

martinkal
17. pro 2009

Holky díky, jste zlatíčka 🙂

Tercí gratuluju, klučík je velký 😉 super fotky 🙂

martinkal
17. pro 2009

Mabe taky gratuluju. Taky mě občas trápí zácpa, prý to bývá v 3 trimestru časté, ale nejdu tak nejvýš 2 dny, ale jako ty 5 nebo 6 dní, to bych asi praskla 😒

Mě zase pořád pálí žáha, hrůůůza ☹

tercie
17. pro 2009

Marti díky 🙂

Holky já mám zácpu taky, ale tak ty 3-4 dny, to vcelku ještě není tak hrozný, ale stejně je to nepříjemný. Marti a žáhu cítím taky, nejvíc vždycky v noci, blé. Ale zatím mi pomáhá hrnek mlíka.

markee
17. pro 2009

Ahojky,celý den nestíhám. Ráno jsem vezla malou do školky a hned jela do města,došla na poštu a pak hned k psycholožce. Tak jsem měla to relaxační cvičení,to bylo hezký. Pak nákup a šup honem dom. Bylo půl dvanáctý a za 45minut jsem měla jet pro malou. NO nedalo mi to a uháněla jsem Míšu na sexík 😅 Holky a já jsem ode dneška nejspíš snažilka 😅 NO jen,aby to dopadlo dobře,jestli se zadaří.
Pak jsem dojela pro malou,ta šla pak čučet na pohádky a já balila dárky. V půl čtvrté nás čekal VÁNOČNÍ JARMARK ve škole-malá tam měla se školkou vystoupení a prodávali se tam výrobky dětiček a přijela jedna maminka co dělá vedoucí ve Starbuck coffee(dělala ten "helouvín") a opět se prodávalo kafčo(ale za 15kč,což bych v Praze za to dala kolem stovky).No a prodávalo se i mleté v pytlíčkách a to 20Kč za 50g a 40Kč za 100g a různé druhy. No koupili jsme si,samozřejmě. Pak Míša koupil v další třídě hlavolam. No přispěli jsme školce a pár třídám. Dom jsme byli v pět a já od té doby opět balila. Teď Míša jel do sauny a já jsem tak znavená,že bych padla a spala. Johanka je nastydlá,má rýmu jak trám i huhňá. NO jsem zvědavá co bude v noci,zda nedostane teploty a hlavně zda bude moct dejchat. No uvidíme.

tercie
17. pro 2009

Markee jeeeee, snažilka!!! To moc držím palce ať všechno vychází tak jak si přeješ 😵 😵 😵
A ať se Johance ta choroba nerozjede... Ségry NAtálka je teď taky nastydlá a chudina chraptí, má teploty, huhňá a kašle, ale ležet nechce...

Berušky jedu za pejskem, mám ho dneska na opateru páč páníka máme v práci a přijede až zejtra večer, tak ho vyvenčím, nakrmím a přijedu. Dneska tu budu asi dlouho, jak to vypadá, tak snad budete mít některá čas abych tu nebyla sama 😀
Po ordinaci jsem tu jak na koni, tak zatím!!!! 🙂

martinkal
17. pro 2009

Jéééé markee je snažilka. 😉 Držím ti palečky ať je vše ok 🙂

markee
17. pro 2009

Holky,teď jen když to vyjde,tak aby to byla ta dobrá spermie. Musíme věřit. Jen mě mrzí,že jsme nezačali až na ty Vánoce. Já měla ten dárek připravený ☹ No né,že se Míšovi nedám,to ne,stejně se dám jako dárek pod stromek,ale tak nějak prostě jsem myslela,že ty Vánoce to jistí 😀

aronek
17. pro 2009

markee, vánoce jsou za chvilku, tak ten dárek předem jen ochutnal 😀 jinak gratuluji ke snažení 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru