Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
19. pro 2009

Sir,to bylo jak u nás. Když mi skončila MS a já teda jako na Míšu,že už dlouuuho nic nebylo,že by jsme mohli-já myslela ten sexík. A on se mě pak ptá,kdy jako už může plodit? 😀 😀 😀 Tak jsem říkala,že je to na něm,že já na tom budu pořád stejně-ať psychicky tak fyzicky. Takže by se dalo říct,že jsme v procesu snažení 😀
Jinak se mám až na kašel fajn. Pořád mě to dráždí na kašel,ale nic mě nebolí. Nechci si brát žádné léky,takže trpím. Ale teplotu nemám,ani škrábání v krku-jen ten kašel.

sirella
19. pro 2009

jojda mury...zááávidím 🙂 ...dnes už s usměvem 🙂 ...tehdy když jsem dojela do bytu tak to nebylo nic moc...ale ten můj prďolka to vynahradil...jen teda manža měl strach abych to jednou synovi nevyčítala...já to měla fakt drsné....jenže od té doby z něj mám jen radost...a nikdy bych mu nevyčetla ani prd...miluju ho jak nikoho jinčího

sirella
19. pro 2009

markee...tys mi holka udělala strašnou radost 🙂 ...ty už jsi snažilka teď 😵 ...já až za cca2-3 dny...ale spíš 2 a j du do toho...já se dřív hlídala....ale už nebudu

markee
19. pro 2009

Sir,já chtěla až od nového roku,ale fakt si myslím,že se to na poprvý nepovede,takže proč to nezkoušet už teď. Teda jako myslím,že ho teď nesplodíme,že třeba za měsíc či za dva a musím věřit,že bude zdravé,že se povede tou správnou spermijkou.
Já vždy když řekne nebo napíšu,že se to na poprvý nepovede,tak jsem zděšená co to píšu,ale fakt nemyslím tím,že jako nevěřím,že se nepovede zdravé,to ne. Právě vždy myslím na to,že splození se povede až další měsíce a né ten první.

sirella
19. pro 2009

markee...já ti hodím mou zkušenost...u nás (a to jsem stará herka ....35...) a vždy to šlo...vy jste mladí takže to máte v poho...mysli pozitivně a ono to vyjde 😉 Jen žádné blbé myšlěnky(pardon za názor)...ale jak jsi psala jak jsi dostala manžu dnes ..tak jen tak dál.....ono je nejlepší ho odchytit...a tak....já sice ještě neplodím ale už kombinuju názory tchána...on do toho fakt vidí....ale ušlo mu to že jsme přišli o mimi tak nevím no....já si nehlídám ani BT a DC mi jde ukázkově jako před reviz...tak nevím

sirella
19. pro 2009

holky...držte mi palce...zítra mi končí (cca) MS a asi už budu taky snažilka 🙂

ale jináč jsem celkem otrávená...není tu fakt nikdo???Nebudu depčit...přísahám 🙂

sirella
19. pro 2009

markeee:věř tomu a dopadne to ok 🙂 Nevím jestli jste věřící...ale možná ti přijdu jako tydýt ale já když o něco jde tak se modlím.....ale jsem ateistka 😅 ...no a teď si vyber...já ti jen přeju všecko ok....fakt moc vám to přeju...zasoužíte si to

markee
19. pro 2009

Tak já jsem byla ve sprše,tu nikdo nebyl,takže jsem se rozmazlovala 😀

markee
19. pro 2009

Sir,moc díky. Já vám to taky přeju a i všem ostatním,pže tohle je fakt hrůza,přijít o miminko.
No nám šlo mimčo v podstatě hned-Johanka a i tohle třetí bylo hned. To druhé těhu bylo 3měsíc snažení,ale i tak v podstatě hned. Sice nedopadlo,ale to je už věc další.
Jo já to tomu chci věřit,že to dobře dopadne. Uvidíme no. Hned jak se zadaří,tak klušu k doktoru,sice ze mě nebude mít radost,ale ať mi trhne nohou. No a pak už mě čekaj jen a jen testy a snad v 15tt už budeme chytřejší.

vroninka
19. pro 2009

Holky, nestíhám vás číst, ale občas se mrknu. Jsem vám pořád věrná. Zamlklý potrat byl pro mě snad nejhorší zkušenost, co jsem v životě prožila a doufám, že už poslední.
Všem co se pokouší o miminko, držím palečky, aby brzy zase otěhotněly a bylo vše, tak ja má. Těhulkám přeji krásné těhulkování a hladký porod a všem čerstvým maminkám mnoho krásných okamžiků se svými ratolestmi.
Krásné svátky vánoční a mnoho úspěchů v roce 2010. 🙂

cajori17
19. pro 2009

ahoj holky, jen nakukuji a dočítám...Dnes jsem nemela cas sem skocit,uklizela jsem a pekla jeste cukrovi a zitra me ceka dalsi cast uklidu a k tomu jeste upect pernicky....tak ja se stavim zitra.....pa

sirella
20. pro 2009

ahojky holky...dneska jsem první 😀
Já jen nemůžu spát...ách jo 😒
Ale dělám si to sama....čumím na druhý horor na MArkíze 😅Ale já si nemůžu pomoct...

Jináč teda ...murynko...já si nevšimla nové fotečky...strašně vám to se Sofinkou sluší a pasuje 😵 😵 😵

Vronince moc děkuju za krásné přáníčko pro nás všechny 🙂
i pro mě byl ZP hrůza....ale už je líp 🙂

markee:moc moc držím palůšky 😉 já začínám cca zítra(vlastně dnes večer 😉) nebo v pondělí se snažením...ale tož teda v to po asi ne...manža se mi vrátí zhuntovaný z florbišu....to asi aktivita žádná nebude 😀

majte sa fajně všechny 🙂 papa

sirella
20. pro 2009

cajori...ráno písni jak jsi na tom...doufám že je líp a přítelák nezlobí 😉

murynka
20. pro 2009

přeji krásnou zlatou adventní neděli 😵 😵

vroninko moc děkujeme tobě přejeme také krásné vánoce a štastný nový rok 😉

sir 😀 ty takhle ponocuješ dobrovolně 😅 😅

já už jsem na nohou malá už nehodlá spinkat ale v noci je hodnáááá 😵 😵

sirella
20. pro 2009

Ahojky holky...dobré ránečko 🙂

Ahojky murynko 🙂 Já už jsem taky vzhůru a už peču 🙂
Ty se máš...máš doma zlatínko 😵 ...malá Sofinka tě nechá vyspat...já při našem malém toho moc nenaspala...ale klidně bych to brala znovu 🙂

murynka
20. pro 2009

sir to snad ne ty nepotřebuješ spát 😕 😅 copak pečeš???

sirella
20. pro 2009

peču linecké...a spím když se mi chce 😀 Nejčastěj po o...(po obědě....ale to zas klidně i hodinku nebo 2 😀 )Já si nějak zmrcasila denní režim...když jsem byla těsně po ZP tak jsem po nocích "bádala" na netu a cosi mi to už zůstalo...jen teda už nedepčím ale po nocích se dobrovolně bojím u hororů a thrilerů a krimošek...to je pro mě šílený relax 😀Ale pak se bojím když jsem sama doma a svítím do tmy 😒Ale dělám si to fakt dobrovolně...prostě tydýt 😅
manža ještě spí tak doufám že ho vůně vzbudí 🙂

copak děláš ty???Nebo co plánuješ na dnešek?

murynka
20. pro 2009

já houpu jednou nohou malou 😀 koukám na stromeček a jím cukroví 😀 😀

jéé linecké to miluji 😵 to ho určitě vzbudí té vůni nelze odolat 😎

sirella
20. pro 2009

tak jsem byla na něj kuk jestli už vstává ale vypadá to na marné volání 😀 Včera byl na kartách a vrátil se ve stavu až jsem se divila...fakt byl hodný 😵 Tak jsem myslela že třeba vstane dřív...no jenže není takové trdlo jako já a využívá toho že je náš mladý u babičky a dospává prý celý týden 😀 Taky bych měla jenže se mi cosi nechce...zalezu asi zas po o...

jejda...vy už máte stromeček...to mám ráda...tu vůni 😵 Manža pro něj jede až v út nebo st a zdobíme až na Št.den...letos bude prvně pomáhat i syn...jindy byl u babičky a věřil že stromeček a dárky nosí Ježíšek...letos mi vytřel zrak když mi řekl že stromek chystají rodiče...ale na dárky ještě věří....ale letos asi naposled 😀 On mu to zas nějaký kámoš vyprdolí jak to je

a toho lineckého musím udělat hafec....prcek to taky miluje 🙂

murynka
20. pro 2009

sir jo jo máme 😀 také zdobíme o št.den ale letos čekáme návštěvu.naše nej kámoše tak abychom dopoledne měli hotovo a odpolko jedem k našim takže o št.den bychom to nestihly 😒 a od zítřka do středy jde manžel do práce...
a ještě že jsme ho ozdobili 😀 chybí mi světýlka je jich málo řetězy,a zlomil se stojan takže byl jirka pro jiný 😅

je hezké věřit na ježíška 😵 😵 já jsem to jako dítě milovala 😵 😵

murynka
20. pro 2009
sirella
20. pro 2009

murynko...a to kdybys viděla to nadšení když píše dopis Ježíškovi...aj na 10x ...aby byl dopis fakt OK a aby na něco nezapomněl 😀 😀 😀 Ale vždycky ho trošku navedu...protože on na hodně věcí zapomíná...i když je moc chce...manža včera sestavoval noční stolek pro prcka 🙂 on si ho strašně přál...i s lampičkou...chudáček si ho doteď dělal z hromady knížek a časopisů 😀 Bude nadšený...to vím už teď...

ten stromeček dopředu nastrojený beru...taky bych to tak chtěla...ale zatím mám co dělat i tak...pečení,ještě pár oken a celkově baráček dopulírovat...a to ještě v út do ZL na zbytek dárků...ale to už jsou jen drobnosti 🙂

ale těším se na ten klídek až bude všcko hotovo 😵 ...jen teda ta tchýně mi to trošku zkazila,ale už nejsem tak zoufalá jak když jsem se to dověděla...co zas vymyslela...zvládnem to 🙂 Hlavně že nebudem muset k nim...tady je pár hodin vydržím....i když jich teda bude jak psů...ale jak mi psaly holky...s nějakým hoštěním si hlavu nedělám...sednou kam se vlezou a dostanou standart...a hotovka

sirella
20. pro 2009

máte krásný stromeček...zavoněl až k nám 🙂 😵
A hlavně je krásná ta fotečka se Sofinkou jak si hoví na sedačce 😵 bobišek 🙂

murynka
20. pro 2009

sir až bude mít malá rozum také budeme zdobit o štědrý den 😵 😵
letos to už hezky pozoruje 🙂

ty dopisy jééé a já to dávala za okno 😵 to byli časy 😵

s tou tchýni si nic nedělej.....jak jsi napsala at si sednou klidně na zrém 😅 😅

sirella
20. pro 2009

přesně...když si to vymyslela tak se budou muset zmáčknout...napřed jsem měla po Vánocích a to ještě nezačly...ale dost mě uklidnil manža...říkal že absolutně všichni nedojedou tak furt ještě nějaká naděje je 🙂 Jsem už v klidu...tady jsem našla hooodně velké uklidnění 🙂

jejda...trouba mi už jede na prázdno...musím se na chvilku odmlčet a nachystat další plech....užívejte si holky vašeho stromečku a vůně a pohodičky 😉 ...zatím papa...za chvíli jsem tu zas

markee
20. pro 2009

Dobré dopoledne,
tak koukám tady se peče, jí cukroví a už jsou ozdobené stromky. No jste rychlíci.
My stromeček ozdobíme vždy 23.12. a přinese ho Ježíšek až 24.12. po večeři. Nojo,nám to nosí se vším všudy.
My po obědě půjdeme čistit koberec,chci,aby byl bez fleků a říkala jsem si,že dnes to bude nejlepší,žádný stresy a kvalty a vydrží až do Vánoc 😀
Zapálila jsem poslední svíčku na adventním věnci,je to krásné,čučet do těch plamínků,pít kafe a jíst cukroví 😀

kerrie
20. pro 2009

Krásné ránko všem 😵

Jéééé, holky, teď jsem dočetla poslední stránku a tady dneska panuje taaaak příjemná vánoční atmoška 😵 Ale já v tom taky jedu. Mám zapálenou svíčku, piju kafíčko a poslouchám koledy.........akorát to cukroví teda musím s tou těhu cukrovkou vynechat, ale to vůbec neva 😉 Jinak my už máme taky doma hotový stromeček, protože jinak bysme nestíhali. Manža je teď týden v práci v Praze a přijede až 23.12. večer, tak abysme už měli klídek. No a mě nastěhovali na ten týden k našim vzhledem k tomu, že Eminka trošku zlobila, tak abych nemusela jet případně do porodnice busem a sama, kdyby něco 😀 😀 😀 Ale zatím jsme v poho a držíme 2v1 😉 Ale je to psina........pěkně se o mě naši staraj a spím ve svým starým pokojíčku 🙂

kerrie
20. pro 2009

Sirellko...........to je dobře, že už se netrápíš s tou vaší hromadnou návštěvou............Přece si od nich nenecháš zkazit tak krásný dny. Vykašli se na ně a přesně jak říkají holky.........prdni jim na stůl kafe a cukroví a můžou Tě milovat 😉

tercie
20. pro 2009

Ahoj holkyyy taky přeju krásnou zlatou adventní neděli 🙂
Vy už chystáte stromečky, my ho ještě nemáme ani pořízenej.... nevím, kdy to chce manža honit. Ani stojánek ještě nemám, my měli vždycky umělej, ale letos už chci krásnou velkou živou jedli, konečně máme dost místa. Už se těším na tu vůni 🙂

Sirell co budeš dělat dneska v noci,budeš tu se mnou? 😉 Jsem zas sama doma 😀

U nás atmoška ještě není, ale odpoledne jedu zpívat, do Varů na kolonádu, bude tam vánočnío trh a my ta,m budeme mít nějaký pásmo koled, tak snad tročku atmosféry nasaju a dovezu si domů. A svíčku na věnci si zapálím večer, a budu koukat na superstar 🙂

aronek
20. pro 2009

Ahoj, tak přítel vyrazil do práce, tak si můžu povídat. On žárlí i na PC 😠 Rýma se mně mrcha drží, ale jinak to jde. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru