Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
15. srp 2009

ahoj holky, tak jestli je mimi zdravi podle zvraceni, tak dneska je zdravy hodne. rano jsem vyvrhla vanocku - dala jsem si 3 platky suchy s cajem a tedka jsem sla znova. ale uz nemam co zvracet, takze jenom daveni a stavy. za 2h jdu na oslavu narozek tchanovcu a jejich kamarada. grilovacka, venku hry atd. ja bych si rada pochutnala na masicku. 😖 snad me to mimisek dovoli. vcera jsem odpadla v 22h a vstavala v 8h. jeste sem si chtele tedka lehnout na hodku, ale nemuzu zaspat, jak jsem natesena. snad to vydrzim do tmy. koupily jsme jim totiz lucerny letajici.

zlababa07
15. srp 2009

Paaji, září už mám slébené, takže zas taková křeč to není. Ale znáš to, jak s žesnkou cloumaj hormony, kor když má takovouhle ukázkovou ovuli 😀
Mabe, zlatíčko, to mě moc mrzí, že tě prďola takhle zlobí, ale vydrž, bude zas dobře. Jak já se na tyhle stavy těším 😎

mabe
15. srp 2009

zlabi, jasne, ze to vydrzim. pro mimiska vsechno. jenom bych si to chtela dneska uzit a ne po kazdym jidle na zachod. bude tam spousta lidi a nechce se mi i pred nema vrhat. 🙂

kopa
autor
15. srp 2009

Ahoj holky 🙂
tak hlásím doma asi všecko v pohodě,samozřejmě začal dolejzat 😅 😅 dělám ofuky.
Jinak Ms zatím nikde a zkoušela jsem testík,ale taky nic...Uplně bílej jako Farmi ho nemám 😅
Takže mrcha se mi někde toulá od středy do čtvrtka mě bolelo břicho na MS a od včerejška nic.
Tak uvidíme 😉

kopa
autor
15. srp 2009

Ještě vám udělám tabulku a mizím,mám spicha s kamarádkou.

kopa
autor
15. srp 2009

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.........čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 18tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................10.9.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 33DC
Paaja 30DC
Kopa 27DC
Eeliska 25DC
If.v 17DC
Zlababa07 15DC
Nicollka 14DC
Flair 10DC
Maarrtina 7DC
Ikopretinka 6DC
Sarlotta 5DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

zlababa07
15. srp 2009

Kopi, tak to jsem ráda, že je doma klid. Pěkná tabulka, jsi mooc šikovná. Hele a jakej je te testík, když není úplně bílej? 🙂

kvetinka7
15. srp 2009

Ahoj holky,
dneska je venku ale VYHEN !
Vlezla jsem na balkon,ze tam trosku uklidim a hned jsem vycouvala.. 😒 Ve stinu mame 27 C.

Mabe, neboj, nevolnosti uz budou pomalu prechazet, v 10tt se to viditelne zlepsi.. 🙂

zlababa07
15. srp 2009

Tak to já jdu napustit bazének. Doma dělat stejně nemůžeme, neb manža má tu sádru, tak budeme aspoň předstírat, že jsme v karibiku u moře 😎

kvetinka7
15. srp 2009

oooch bazenek... 😎 k tomu takhle nejaky mojito nebo daiquiri a nic mi nechybi 😎

zlababa07
15. srp 2009

jj, kveti, ale mám jen takovej ten dětskej 🙂 mojito asi vyrobit můžu, mátu mám v květináči 😀 😎

kvetinka7
15. srp 2009

Ja taky 😎

kvetinka7
15. srp 2009

Ja si ted vyrabim akorat detsky mojito 😝

mari111
15. srp 2009

ahoj holky tak sem tu zas na chvilinku a zas mizim na zahradku neco delat KOPIKU ty si na mne zapomnela,pjosím pjosím ja chci taky do tabulky, jako cekatelka na prvni MS

mari111
15. srp 2009

FARMIKU to by bylo krasny kdyby to tak slo objadnat,co. ☹

zlababa07
15. srp 2009

Ahoj mari, tak dneska taky dělám zahradnici. Musím posekat zahradu, ostříhat růže, všecko nacpat do pytle a odvézt někam do sběrného dvora... to je nevýhoda zahrádek v našem hlavním městě, že není kam dávat ten binec :-/

ee.liska
15. srp 2009

ahojky 🙂 to máme dneska zase krásně
jak se všechny máte? já jedu dneska na fotbal a pak ke kamarádce na oslavu už se těším 🙂
jo a koupila jsem si listovku tak se budu dopovat 😀 v tabulce kuokám a už 25dc to bude za chvilku ms doufám 😀
kveti jak se dělá dětské mojito?
kopi ti je dobře, že dolejzá, je vidět, že tě má rád 🙂
zlabi, ještě nějakého snědého chlapa, aby ti nosil drinky 😀

farmarska
15. srp 2009

elí hlavně aby to nebyl jeden z těch přičmoudlínů, co by nepřinesli ani mochyto, ano skleničku a i bazének by jí mohl zmizet 😕 😨 😀 😀
jinak hlásím, že už jsme doma, ale utahaný jak koťata a jdeme odpočívat 😝

žlabi to já bych na něj hupsla a než se stihne vzpamatovat, tak ... 😉 a jestli se se zašprajcne, to už bude pozdě a do příští ov. na to zase zapomene 😀 😀 chyť šanci za pačesy 😀 😀

kopi tak co máš na tom testíku? 😕 😨 🤐

farmarska
15. srp 2009

samo že jsem chtěla napsat, ani skleničku

mari111
15. srp 2009

tak dneska farmi odpociva takze dnes pracuju s zlababou. Ja uz nevim coby,tak mi milej sundal okna ale jen ty male ze sklepa a tak natiram,docela mne to bavi. jedno uz mam hotove. jeste jedno a du delat bramboraky 🙂

paajaa
15. srp 2009

Kopi: co máš na tom testu.

Jéé já chci taky čůrat na testíky ( hlavně mít důvod) 😎

mari111
15. srp 2009

holky pomoc,ja nejak moc spinim,myslite ze to je uz mrcha??? 😨 nebo to mam po vinu,vcera sem si dala dve sklenicky ??? ☹

kopa
autor
15. srp 2009

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.........čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 18tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................10.9.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 33DC
Paaja 30DC
Kopa 27DC
Eeliska 25DC
If.v 17DC
Zlababa07 15DC
Nicollka 14DC
Flair 10DC
Maarrtina 7DC
Ikopretinka 6DC
Sarlotta 5DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
15. srp 2009

Holky já nikdy nemám žádnej test uplně bílej,vždycky tam mám náznak druhé čárky 😅

mari111
15. srp 2009

kopi dik

paajaa
15. srp 2009

Kopi: a je to duch nebo čárka ??? Třeba tahle není klamná!!!

mari111
15. srp 2009

jak je to mozny ze tam mas naznak ??

farmarska
15. srp 2009

kopi vím že už jsi todle měla víckrát, tyhle duchy, ale mi řekni jak je to možný?? 😕 😨
heleť a tendle duch je jako vždycky, nebo takovej výraznější?? 😕
aby se z ducháčka nevyklubal uřvánek 😀 bych to přála 😵

mari však si nemysli jen flákat se nebudu...pomalu ukončuju odpočinek a jdu zase něco dělat, ať nejsem zadarmo drahá 😀

jinak holky já mám dnes svátek héééč ! 😵 😵

kopa
autor
15. srp 2009

Holky já nevím 😅 mě to příjde že je to stejné jako vždycky 😅 😀

kopa
autor
15. srp 2009

Farmi všechno nejlepší k svátku 😵 Má ségra je taky Hanka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru