Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
4. led 2010

no a sestřence se dneska narodil chlapeček 😵 dva roky se o mimi snažili a už ho má u sebe 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
4. led 2010

leni snad těhu nebude nezáviděla bych jí to 😔
já okamžitě nasadila Ha jak jsem se bála 😀 😀

flair pohyby od 18-22tt je to individuální 😉 já už je cítila v 17tt 😉 lehce 😉

nicolko to s maminkou mě mrzí nějak ty deprese jsou ted nějak moc ☹ určitě se dá do pořádku prášky dělají divy 😉

kerie amička bude co nevidět na světě co 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
4. led 2010

eli děkujeme Sofinka děkuje 😵 😵 a co ty jak je???

koukám že je to tu samé // to je krásné 😵 😵

murynka
4. led 2010

leni nemyslím pro tělo 😉 ale pro ní samotnou 😅 jako jedno dítko mi bohatě stačí 😀 😀 zatím 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
4. led 2010

jako být těhu ted tahat malou chodit s kočárem těhu nevolnosti do toho v noci stávat no fakt ne 😅 😅

ee.liska
4. led 2010

Mury čárka sílíííííííííí 🙂

murynka
4. led 2010

eli super 😵 😵 😵 😵 to mám radost 😵

sice ted jsme moc nechodím ale pořád na vás myslím 😵

markee
4. led 2010

Holky a další rána. Bráška mi volá ať jedu s nima lyžovat. Jenže mě je fakt zle a vždy první dva tři dny jsem jak průtokáč,mám to od potratu hrozný. A jedou ještě na noční lyžování. Jenže já jsem začátečník,vloni jsem byla lyžovat jednou(po 10letech,ne-li dýl),pže jsem byla těhu a bála jsem se,letos jsem ještě nebyla. Já se večer bojim lyžovat,přijde mi,že i když to je osvětleno,tak pro mě to je málo. jestli začne sněžit,tak s brýlemi se mi lyžuje špatně. No prostě jsem to odřekla a teď tu bulim. Jsem fakt strašpytel,ale taky fakt dnes nemůžu,jsem věčně na wc. ☹

handm
4. led 2010

Markee, to se nedá nic dělat! Bráška to určitě pochopí!!! Když se večer bojíš, to je normální!! Nevyčítej si to! Navíc předpokládám, že byste jeli na Moninec a tam pro začátečníky je blbej ten přejezd přes mostík!! Je určitě lepší nejet, než se zmrzačit, nebo aby se ti něco stalo!!!
A jestli ti brek pomůže, tak breč!!! A-ť se ti ty špatný věci vyplaví!!! 🙂 Drž se!!!! 🙂

kopa
autor
4. led 2010

no pro tělo taky 😀 😅 ale určitě by to zvládla.

murynka
4. led 2010

leni co by jí zbyde také že 😅 😅

markee
4. led 2010

Handm,je to na Monínec. No ten mostík než jsem vloni zvládla,tak asi až na třetí přejezd,což je úspěch,pže já než sjela prvně ten kopec,to byla doba. Nacvakala jsem si lyžáky a dobrý,ale jak jsem jela,tak bolest jak blázen. Dole odpočinek,odcvakání bot,vyndání a fakt válení se ve sněhu. Jednu jízdu jel tchán sám a když přijel,tak jsem je přecvakala jinak a už to pak šlo. Já se na Monínci bojím,je to pro mě fakt jízda hrůzy,ale blíž nic nemám a na dovču na hory nemám penízky.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
4. led 2010

markee jestli se ti tam nechce tak to vůbec neřeš, kor když se bojíš, brácha to pochopí 😉
jinak s pláčem souhlasím s handm

handm
4. led 2010

Markee, přemýšlím, jestli je něco ještě u vás po okolí.. ale nic moc mě nenapadá. Vím ještě o Chotouni, u Jílového poblíž, a taky na Moninci je ještě vedle nějaký svah s lanovkou, ale tam nevím, jak je to s večerním...
Každopádně, určitě je lepší rozjezdit se někde přes den, třeba i s malou, vyzkoušet si to, než hned na večerní!! 🙂

handm
4. led 2010

Markee, viz IP 🙂

flair
4. led 2010

Holkýýý, tak jsem právě volala na výsledky Tripplů a jsou negativní 😵 Mám radost!!! Sice jsem nebyla nijak vyplašená, bo NT dopadl výborně, ale i tak 😅 Teď se musím objednat na velký UTZ. Má se dělat kolem 20 tt. Myslíte, že by nevadilo, kdybych šla až ve 22 tt. Manža mi odletěl dnes na měsíc pracovně do Anglie a chtěla bych, aby byl u takového vyšetření se mnou.

Eliii, super, že sílí 🙂
Markee, nebul, vždyt je jasné, že v takové situaci nemůžeš jít lyžovat 😉

markee
4. led 2010

Handm,díky moc.
No já bych šla právě někdy dopoledne,až bude Johanka ve školce a Míša bude mít ty přaskáče. Budeme tam jak dva trotlíci,ale co,ať mi každej skočí do trenek 😀
A fakt mám náladu na pláč,nevim asi z těch MS jakože hormony zbláněný.

murynka
4. led 2010

flair gratuluji k negativním triplům chápu strach protože nemusí vyjít a NT je v pořádku.....ale u tebe to vyšlo krásnééé 😵 😵 😵 a ten UZ nevadí já byla také 21+5tt

handm
4. led 2010

flair, gratuluju!!!!! 🙂 🙂🙂🙂 jen tak dál, takový zprávy!!

Markee, jo, to je možný, že prostě hormony ti lomcujou s tělem..!! A kdybyyste jeli sami bylo by to ještě lepší!! Aspoň byste natrénovali a pak mohli jezdit v klidu s malou, abyste se nebali ještě o ní!🙂 a ať si každej trhne nohou, někdy se to člověk naučit, natrénovat musí!!!

markee
4. led 2010

Flair,tak to je nádherný. To moc a moc gratuluju 😉
Holky ještě mě napadlo. Myslíte,že až budu těhu,tak si nechat udělat testy z placenty-odběr choriových klků a plus i ten utz ve 12tt? Myslíte,že je to k něčemu nebo z té placenty poznaj vše?Říkám si,ať jsem připravená na vše a dopředu.

ee.liska
4. led 2010

flair gratulůuju k neg. testům 😀

flair
4. led 2010

Holky, děkuju moc🙂 právě jsem se objednala do Olmiku do Fertimedu na ten velký UTZ a budu teda 22 tt a půjdu i s manžou 😵 A ptala jsem se na nějaké to vyšetření srdíčka a to prý ale o týden dřív, tak to pojedu sama. Taky jste na to některá byla??? Mně to doporučili, jak jsem byla na NT, že velký UTZ na orgány a plus speciální vyšetření jen na srdíčko.

flair
4. led 2010

Markee, asi nejdříve NT a pak je odběr choriových klků, ne??

markee
4. led 2010

No právě mě řekli odběr klků ve 12tt. Pže se to dělá do 10 do 12tt,ale genetička mě tam chce v tom 12tt,aby prý byla větší šance,že nebudou problémy. A ten screening jste psali,že je taky v tom 12tt? Já to neznám,tady to nedělaj. Si říkám to zmáknout oboje u toho Apolináře až budu.

farmarska
4. led 2010

ahoj holky, tak už jsme doma. Už je to za náma. Docela se mi ulevilo, docela jsme ten pohřeb zvládli a posezení po obřadu bylo fajn. Ted jsme dorazili domů a já se půjdu natáhnout, jsem děsně utahaná, asi nejvíc z těch nervů co jsem měla už takovou dobu před tím.
nakouknu ještě večer, mějte se tu zatím hezky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru