Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. čer 2010

Eli tak gratulka ke kontrole, jen tak dál 😉 mne to teprve čeká ta kontrola 😒 a to se budu smažit třičtvrtě hoďky v buse zrovna dneska manža nemúže z práce dřív že by pro mne přijel ☹ no co se dá dělat, vydržíme
Farmíku to přijde samo do toho se dostaneš časem až to budeš dělat jen teda nedá se říct že by tě nějak šetřili 😒

ee.liska
10. čer 2010

mari to je na prd ☹hlavně si vem hodně vody ať neumřeš dehydratací 🙂 já jsem jela už na sedm, abych se horku vyhla, ale včera to byla hrůza, šla jsem na půl druhé a čekala skoro do tří 😝 ale já to mám 10 min autem naštěstí

aronek
10. čer 2010

Ahoj, je tu vedro, a to se nám nezdála zima. Ale mně vedro nevadí, ale malý je ubekaný ☹

farmarska
10. čer 2010

jéé šarlotka mám koukám krásné lehátko, i pro Kryštůvka 😀
a mirax má nádhernou princezničku 😵 😵 v těch šatičkách (ona i bez nich) je prostě kouzelná 😵 😵 😵 Já bych jí teda na svojí svatbě nechtěla, páč ona upoutá veškerou pozornost a co potom nevěsta 😀 😀 Jinak patoložko díky za držení palců..no uvidíme , jak to tendle měsíc zvládnem 😅 A co cestu do Dvora, neplánuješ? 😉 bychom dali někde ve stíhu ledovej čaj a já si poňunala tu tvojí fešandu 😉
moooc gratuluju Šimůnkoj a Vladěnce, že jim to tak jde 😵 mám z nich fakt velkou radost 😵
Terculíndo moc vám to na vítání slušelo 😵 oběma 😵 škoda že s váma taťka nebyl a přišel o to 😢 a co jinak doma?tichá domácnost, nebo se to po tom výročí zvrhlo ve vztah plný citů a vášně 😉 😀 😎

sarlotta
10. čer 2010

Kuk holky 😎 jsem zpět z masážky🙂)) a venku vedroooooo 😝 😝 😝 jestli to vydrží, tak půjdem za 14 dní někam na bazén už 😉 to se nehodí doma 😒

@tercie malý je fešáák🙂
@ee.liska super🙂)) zítra to platí ju🙂
@mari111 chuďátko, vem si něco na čtení.... vlak Ti tam nejezdí ?

sarlotta
10. čer 2010

@mari111 a co koupit nějaký malý nafukovací bazének- jen tak na sezení a cachtání ? to byste využili i za rok a myslím, že by Ti to bodlo včíl 😉

sarlotta
10. čer 2010

@mirax Kryštof má 15kg a lehátko je do 18 .-))) proto jsem ho i chtěla aby mu to nebylo líto 😉

sarlotta
10. čer 2010

@farmarska a nechceš si to psát ? já bych si klidně zavedla deníček v práci, no a co... tak máš i jiné starosti néééé 😅 😀 😀 to musí pochopit 😉

sarlotta
10. čer 2010

@kopa u nás je taky šíleně, nejradši bych vlezla do ledničky 😲 😝 😀

mari111
10. čer 2010

no Eli ja mám poradnu až od pul druhý, tak to by ráno nešlo 😅
Šarlotko taky sem nad tím přemejšlela aj sem už na jeden koukala ale byl moc moc malinkej tak uvidím, třeba neco dneska koupim, kouknu když už budu trajdat po městě jestli teda necipnu teplem 😒

madormi
10. čer 2010

tak já holky přemýšlím jslti jet za manžou dnes ( mám do pěti tak bych tam byla tak v 11 a nerad jezdim za tmy sama po D1) nebo to dnes odstavit v Praze potěšit se s miláčkem ročním bratránkem a pokračovat zítra 😒

sarlotta
10. čer 2010

mari tož aspoň takový aby ses tam vlezla s bíškem 😀 😀 jééééé aj já chcůůůů 😉

sarlotta
10. čer 2010

mad tak světlo je tak do půl9 to už budeš z D1 pryč ne ? ale je tam hnusný hic 😝

farmarska
10. čer 2010

jsem si odskočila ke kozám a králíkům a už jsem zase zpět 😉 fůůj tam je vedro 😝 😅
jinak gratuluju Elišce k dobré kontrole 😵 a za tři týdny má po válení se 😀

ee.liska
10. čer 2010

@sarlotta jasné že platí, už se těším 🙂
@mari111 já mám právě ten malej nafukovací, průměr 175cm, takže si tam i lehnu a výška vody 35cm, když tam sedím tak to mám nad pupík, sice na plavání to není ale aspoň něco 😀
@madormi já bych se potěšila se zlatíčkem 🙂

mari111
10. čer 2010

Šarlotko a ty si nemáš kam dát aspoň ten malinkej? No snad se do toho dětskéhop vejdu, sem už koukala aj na aukru, tam maj žirafkovej 😅 no ale pro malou bych chtěla takovej jak tam maj se stříškou, aspoň by mne tam sousedi nevydeli jak se tam válim 😀 😀 😀 jak hroch 😀 😀 😀

farmarska
10. čer 2010

jé mari až si koupíš bazeneček tak se v něm nezapomen nafotit, jak si v něm hovíš 😀 at z toho taky něco máme 😀
sarlot, šak já už si to píšu 😅 pořídila jsem si na to velikej sešit s tvrdejma deskama, 😀 ale stejně pak nevím jestli se v tom vyznám, u všeho je tisíc ukonů, no zmatek největší 😀 😀 ale jde prostě o to napoprvé a napodruhé, abych si to vyzkoušela a někdo tam se mnou, kterej by mi v případě nevědění poradil..no a snad to pak půjde 😅 ale určitě pár kopanců zezačátku udělám..s tím at rovnou počítaj 😎

mari111
10. čer 2010

no tak to se pobavíte až vám pak dám foto z bazénu 😀 😀 😀 😀 😀 hrošík je prd proti mne 😅 😀 😀 😀

mari111
10. čer 2010

Farmi a vy máte bazén?

sarlotta
10. čer 2010

mari nooo tak leda lavor na nohy nebo dětskou vaničku na balkon🙂))) ale jestli se neochladí tak frčíme na kupko brzo...

farmarska
10. čer 2010

mad já bych asi jela za milým. Zase takhle večer by nemuselo bejt už takový to umorný vedro, tak si myslím, že by se mohlo jet líp 🙂
sarlotko a nemáte alspon balkon? 😕 my když bydleli v paneláku, tak jsme malýmu (a nebudu zapírat-i mně) šoupli malilinkatej bazének alspon na balkon 😉

sarlotta
10. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6........................... ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... KO v pořádku 😉 ............................................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... KO 22.6
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 14tt..................................KO 11.6.
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 26DC
Madormi 22DC
Cajori 21DC
Nicollka 20DC
M.aa.b 19DC
Farmarska 12DC
Katyna 8DC
Natalie 5DC
Aja 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

mari111
10. čer 2010

už mi přišel balíček z lékarny, sem si kupovala kromě jiného aj dvě ty velký pleny se žirafkama tam měli 😅 no ale naštvali mne , už máme asi 5 dudlíku a tak sem ji objednala ještě jeden aby měla aspon jeden rúžovej, no neposlali mi oni zelenej 😠

farmarska
10. čer 2010

mari větší hrošice než já nejsi, ani ted s tím těhu břichem, takže nepřeháněj 😀 😝
jééé a ty byzénky jsou krááásný 😵 😵 😵 já už ci taky nakupovat 😵 mě se líběj oba, ale asi bych si pořídila ten se stříškou 😵

mari111
10. čer 2010

to je škoda Šarlotko, no tak šup na koupak, švagrova taky dneska jede

mari111
10. čer 2010

no maj tam pěkné bazénky a nejsou ani drahé 🙂 budeš už brzo nakupovat 😉 neboj

farmarska
10. čer 2010

jéé šarlot zrovna píšu o balkoně a ty taky 😀 😀
mari máme na zahradě takovej ten z moundfildu, jak ho prodávali komplet s tím solárním panelem a filtrací, takovej ten nadzemní průměr 3,6m . No na žádný plavání to není, ale na schlazení fajn a i pár pidi temp se v tom dá udělat😀 😀

farmarska
10. čer 2010

mmnt musím jít ven napustit Lucince vodu, ab y se mohla taky schladit 😉

mari111
10. čer 2010

tak si hoď bazen aj ty ať lucince nezávidíš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru