Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
8. bře 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem jen nakouknout co nového než mi syn dojde ze školy.Minulý týden jsem už tak dlouho nespávala,ale dnes je to zpět...teď jsem se vzbudila 😅

Vidím,že Martinka zatím nic...snad už brzo...jsem zvědavá na fotečku malé Lucinky 🙂

Wlladi:Tobě jsem taky držela moc palůšky...zpráva o AMC se velice dobře čte 🙂 ...jsem ráda že jsi ok 🙂 Mě to asi čeká taky tak jsem klidnější,když čtu,že to nic není 🙂 ...A třetí synek na obzoru 😎 ...gratuluju

Mari ahojky...děvčičko,to je mi líto,že jsi zas marodná...drž se...posílám hodně zdravíčka z Jižní Moravy 🙂

Vítám Petrosku ze Zlínska 🙂 Tady ti bude dobře...holky jsou tu moc fajn
Ty jsi přímo ze ZL???

Kopi...tobě ty výlety trošku závidím...taky bych někam vypadla,ale cosi nemám s kým ☹ Manža do večera v práci a já furt sama.Snad to třeba teď o víkednu vyjde

🙂

mari111
8. bře 2010

ahojky Sirel, teda ja ti tak závidím to spaní,ja už jsem zas od 6.00 vzhúru 😠

sirella
8. bře 2010

jejda...nemocná a ještě pořádně nevyspaná...to by byl můj konec.Ale je mi jasné,že s ucpaným nosem toho moc nenaspíš.Já ho měla ucpaný min.týden asi dva dny a stačilo...nad hlavu.Je to děs...je mi to líto,že je ti tak nedobře...ale Tercinka něco poradí 🙂 ...a nebo přítel něco donese z lékárny.

zlababa07
8. bře 2010

Ahoj babulky, jdu k vám nakouknout a pozdravit a taky ohlásit, že jsme dneska testla a asi je to tam 😵 😵 fotku jsem dala do alba a až budete některá předělávat tabulku, tak je to z dnešního rána.

sirella
8. bře 2010

ježííííš...ahojky zlabi 🙂 ...to je krásná zprávička 😵 Hned jsem byla omrknout a fakt je tam 🙂 Moc moc gratuluju a přeju všechno nej a nej 🙂

cajori17
8. bře 2010

zlab.......carecky mas pekne 😀 Mooooooooooooc velka gratulace

cajori17
8. bře 2010

já chci taky !!!!! 😀

cajori17
8. bře 2010

chtelo by to zas nejake tehu bacily

zlababa07
8. bře 2010

Holky moc moc děkuju a cajori, chytej, prskám extra várku pro tebe 😉 prssssssk prsk prssssssk prsk prssssssk prsk prssssssk prsk prssssssk prsk PRSK!

cajori17
8. bře 2010

zlabi dekuji 😀 😀 😀

cajori17
8. bře 2010

Holky,tady se to tehulkovani a miminkovani rozrusta........ 🙂
Mam radost!!!!!!

cajori17
8. bře 2010

holky,jdu se na chvilku povalit k telce,zatim ahoj.........

Zlabi a jeste jednou velka gratulace k careckam

sirella
8. bře 2010

Extra pro cajori...jedny (zatím 12 týdenní)...chytej 😀
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk....prrrrrrrrrsk....prrrrrrrrrrrsk.....prrrrrrrrrrsk...prsk,prsk,prsk,prrrrrrrsk 🙂

Ty se k těhulkování co nevidět přidáš...uvidíš 🙂

maarrtina
8. bře 2010

zlababy07: velikánská gratulace .. 😀
a prsni na mě prosím taky 😉

sirella
8. bře 2010

já si jdu něco vytvořit k obídku...ještě nakouknu

mari111
8. bře 2010

jééééééééééé Zlababko ahoj, strašně moc gratuluju a moc moc držím palečky, teď už bude vše v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jé ja mam takovou radost s tebe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aronek
8. bře 2010

zlabi, moc a moc gratuluji 😉 jsou tam 😀

mari111
8. bře 2010

taky holky posílam prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk jestli teda někdo chce hyperaktívni dítě co sebou mrska že ho dr nemúže ani změřit 😉

cajori17
8. bře 2010

sirel, mari, zlabi,tekuji za vase bacilky.....juchů.......snad to pumuze.........zatim pa kočky

mari111
8. bře 2010

A to si jako hned zmizela Zlababko jo 😕

mari111
8. bře 2010

hm 😒 si aspon mohla napsat jak se máš a tak,ne. no vlastně máš se skvěle že 😉

zlababa07
8. bře 2010

Neee, jsem tu, jen jsem odběhlaaaaa

mari111
8. bře 2010

no tak co, moc se těšíš,že 🙂

zlababa07
8. bře 2010

Mari, ahoj a moc děkuju. Mám se fajn 😉 Jsem z toho v takovém podivném rozpoložení, že to ani neumím popsat 😅. Na jednu stranu jsem až překvapivě klidná, radost tu je a veliká, ale jen taková ta úplně vnitřní, jestli mi rozumíte. S manžou jsme si ráno řekli, že budem dělat, jako bychom to zatím nevěděli 😀 Jinak se vůbec těhotně necítím, ani jsem neměla nějaký předtuchy a příznaky nebo tak, já prostě dneska testla jen proto, že mám už asi týden zácpu, tak mi to začalo bejt divný 😀 😀

ee.liska
8. bře 2010

zlabi 😵 😵 😵 😵 😵 koukala jsem na fotečku a je to jasný 😀

tak holky snažilky posílám: Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk

petroska
8. bře 2010

sirella nejsem přímo ze zlina ale mam to tam 17 km zhruba,jsem ze spytihnevi pokud to někomu něco říká?!holky dneska si mám volat do predika na vysledky krve ze screeningu tak mám zase červíka a nervičky z toho ☹ .snad to bude všechno v pořádku když i velký ultrazvuk vypadal dobře a škvrně tam sebou koulelo jak malý dáblík.i nosní kustku tam našli a NT jsem měla jen 1,3mm.je to v normě že?prý až nad 2mm je riziko nějakých nemocí.nemáte někdo taky problémy s výtokem v těhu?

mari111
8. bře 2010

to jo, žádné plašení a tak, jen v klidu dokavaď to de 😉 s tou radosti takovou tou "jen" vnitřní to tu asi známe všichni 😒 a kdy pudeš na gyndu?

ee.liska
8. bře 2010

petros to bude ok 🙂 já jdu zítra, bojim, bojim

mari111
8. bře 2010

petroska neboj, bude to dobré 😉

aronek
8. bře 2010

petrosko, já měla NT 2,4 a říkali, že je to na hraně, ale vypadá to dobře. Jinak mám výtok od začátku, ale podle vyšetření je vše OK 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru